Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας

γεωργια μου τι κανει ο Γιωργακης σου;ειναι καλυτερα;περαστικα του,σημερα ανεβασε και ο δικος μου ο Γιωργακης πυρετο και εχει και βηχα,συνερχεται ο ενας αρχιζει ο αλλος αντε να δουμε

τελικα ειπαμε με τα κοριτσια να παρουμε για τα παιδακια σετακια σκουφακι-κασκολ-γαντακια μου αρεσε σαν ιδεα και ειναι κατι που δεν παει χαμενο και ειναι και χρησιμο και θα παμε να δουμε και καμια ιδεα για ημερολογια απο βδομαδα

αντριαννα μου για σηματα εδωσες;παντως οταν παρεις το αυτοκινητο τελειως μονη σου τοτε θα καταλαβεις το ποσο ετοιμη εισαι να οδηγησεις,εξασκησου οσο μπορεις και ρωτα τον αντρα σου και τον δασκαλο σου για καθε απορια σου

ποπη μου πως τα πας;ξεκινησαν τα συμπτωματα;ποτε θα πας στο γιατρο;

αυτα απο μενα πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααα!!!κα1 ναι ναι εχω δωσει για σηματα κ περασααα!!!!!!ειχα τρελο αγχος!!!

χτες ειχαμε παει σε γενεθλια!!τι ωραια που περασαμε!!ειδικα τα παιδια ειχαν μουσκεψει απ'το παιχνιδι κ το βραδφυ επεσαν ξερα για υπνο!!!χιιχχι!!!εσεις τι κανετε??τα παιδακια σας?? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα βολταρουμε απο το πρωι,πολυ ζεστη κ ηλιος λαμπερος 8-)

παρκο η Μαρια ηταν εκει ολα τα παιδακια απο το σχολειο της κ επαιξαν πολυ ωραια!!!

εγω φυσικα καφε δεν ευχαριστηθηκα γιατι ποδαροσε κ η μικρη κ ηθελε να ειναι μαζι με τα παιδακια στο παρκο κ εφευγε κ ετρεχε κ εγω την κυνηγουσα :lol: δεν μπορω να πω...επαιξα κ εγω κυνηγιτο :lol::lol: (ορθογραφια οπως καταλαβατε μηδεν!!!) :oops::oops::oops:

να δω τι θα κανουμε το απογευμα :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Εμένα ο μικρός άρχισε απο τα ξημερώματα να είναι ανήσυχος,τον πόναγε η κοιλιά,και πρίν λίγο έκανε και λίγο πυρετό,κατάλαβα οτι κάτι έχει επειδή κοιμάται τώρα,έχουμε χρόνια να κοιμηθούμε μεσημέρι...λέω για να κοιμάται αυτός είναι άρρωστος.Κυκλφορεί μια ίωση εδώ και μαλλόν δε τη γλυτώσαμε.ΚΑ1 θα πάω στο γιατρό στο τέλος της εβδομάδας για σίγουρα,καλά είμαι,κάτι αναγούλες που και που έχω τίποτα το ιδιαίτερο,ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα συμπτώματα,δεν καταλάβαινα τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μικράκια,να γίνουν γρήγορα καλα και να μην ταλαιπωρηθούν.Ο Γιώργος μου καλύτερα είναι,έχει βέβαια βήχα ακόμα.Αρχισε όμως και ο μικρός να βήχει και θα δούμε πώς θα είμαστε.Κατερίνα ωραία και η ιδέα για τα σετάκια,θα είναι και χρήσιμα για το χειμώνα.Φαντάζομαι ότι θα είναι κοριτσίστικα και αγορίστικα,ένα σχέδιο ή διάφορα; Αλέκα καλή δύναμη να έχεις να κυνηγας, θα πάρεις μέρος και στους Ολυμπιακούς,εντάξει;Πλάκα κάνω.Αν και καθυστερημένα σου εύχομαι για την μικρή σου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ.Είδα από το τικεράκι σου ότι την λένε Αγγελική.

Αντριάνα όταν θα πάρεις το δίπλωμα να το παίρνεις το αυτοκίνητο,γιατί εγώ το έχω και δεν το παίρνω.Πρέπει να κάνω πάλι μερικά μαθήματα να το θυμηθώ και να αγοράσω ένα μικρούλι για να το οδηγώ.Ο άντρας μου λέει συνέχεια να το παίρνω αλλά δεν το αποφασίζω. :roll:

Πόπη με το καλό να δείτε το μωρό στον υπέρηχο και να μας πεις τα νεα σου...

Φιλάκια. :!::!:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

εμεις ταλαιπωρηθηκαμε λιγο αυτες τις μερες,χθες ψηνοταν στον πυρετο ο Γιωργος μου,εφτασε μεχρι 39,9 και ανεβαζε καθε 4ωρο και δουλευε και ο αντρας μου τα επαιξα ολη μερα,με τον Γιωργο να ψηνετα και με το μωρο να θελει τα δικα του τα ειδα ολα,σημερα τον πηγαμε στο γιατρο και εχει αμυγδαλιτιδα και πηραμε αντιβιωση,ευτυχως σημερα ειναι πολυ καλυτερα

αυτα απο εμας,περιμενω νεα απο ολλες σας πολλα φιλιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα !!!!!τωρα θα πεση ο πθρετος με την αντιβιωση...κανε κουραγιο ,σε καταλαβαινω ,ειναι δυσκολο να βλεπουμε τα μικρα μας αρρωστουλικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! ΚΑ1 περαστικά σας να δείς που σήμερα θα είναι όλα καλύτερα,σε καταλαβαίνω... πως φοβάμαι αυτόν τον πυρετό.... και όταν φτάνει τόσο γρήγορα σχεδόν 40 πανικοβάλομαι.Κι'εμένα ο δικός μου πέρασε μια ιωσούλα ευτυχώς ελαφρά,απο χθες είναι μια χαρά αλλά τον κράτησα σπίτι και σήμερα να μην τρέχει και ιδρώνει στο νήπιο.Αυριο θα κάνουν γιορτούλα για το Πολυτεχνείο και θα φύγουν νωρίς,θα τον στείλω για να μην ξεχνιόμαστε κιόλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κα1 περαστικουλια στον γιωργακη!!ευχομαι να το περασει γρηγορα κ υπομονη!!

βρε κοριτσια δεν προλαβαινω να μπαινω συνεχεια κ διαβαζω στα κλεφτα!!ελπιζω να ειστε ολες καλα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GOODMORNING :!:~o)[smilie=toothy4.gif] Πήρα άδεια σήμερα γιατι ο μικρός μου έκανε πυρετό χθες το βράδυ 38,2,έχει βήχα και μπούκωμα.Ξεκινήσαμε τον παιδικό άρχισαν πάλι οι ιώσεις.Χθες στην δουλειά μου με πήραν τηλεφωνο από το σχολείο του Γιώργου (του μεγάλου μου) και μου είπαν οτι το παιδί δεν αισθανόταν καλά και τον πόναγε η κοιλιά του.Ευτυχώς πήγε ο πατέρας μου και τον πήρε.Περαστικά μας σε όλους. Βέβαια πάλι έχουμε τσακωμούς και καβγαδες που είναι μαζί τόση ώρα,τα βρίσκουν για λίγη ώρα και μετά τσακώνονται. :roll: Και μένα τα νεύρα μου χειροτερεύουν. :angry::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τι παθατε ολοι...περαστικα σας !!!!!!!

εμεις μεχρι τωρα ολα καλα...

σημερα στο νηπιο πηγαμε να τα παρουμε πιο νωρις κ μας ειχανε μια εκπληξη...βγηκανε με ενα μεγαλο πανω κ φωναζανε ολα μαζι ψωμι παιδεια ελευθερια!!!!!! κ κανανε πορεια εξω στην αυλη!!!!!!

ηταν πολυ ωραια κ σεμνα φτιαχμενο απο τις δασκαλες ,που παθαμε πλακα ολοι μας ...μπραβο τους!!!!!!!

την εβαλα για υπνο 9 κ σε 1λεπτο ροχαλισε,δεν προλαβαμε ουτε αγκαλιτσα κ φιλακια να κανουμε...φαντασου κουραση που ειχε !!!!!!!

η πατριωτησα μου που ειναι? ειναι καλα ο μικρος..επεσε ο πυρετος?

κοριτσια σε ολες ενα μεγαλο γεια !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα

ο Γιωργακης μου ειναι πολυ καλυτερα παιρνει νατιβιωση και συνηλθε,σημερα τον εστειλα και σχολειο,παντως κυκλοφορει ιωση γιατι ακουω συνεχεια παιδακια με πυρετο,σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον σας

Γεωργια μου τι κανουν τα παιδακια σου;περαστικα τους,αν αρχισει ο ενας παντως ολοι με τη σειρα αρρωσταινουν,υπομονη και θα περασει

πατριωτακι μου φανταζομαι τι πλακα θα ειχαν τα μικρουλια να κανουν πορεια και να φωναζουν ε;!!!

ποπη μου ο δικος σου ειναι καλα;πως πηγε ο υπερηχος περιμενουμε νεα

ανδριανα πως τα πας με τα μαθηματα οδηγησης;τα παιδακια σου καλα;

πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μόλις γύρισα απο τον γιατρό,δεν ακούσαμε ακόμη καρδούλα ρε γμτ! την άλλη εβδομάδα,κατα τ'άλλα όλα καλά μου είπε να μην ανησυχώ φαίνοντα όλα καλά μέχρι τώρα.Θα δόυμε... πάλι άγχος άλλη μια εβδομάδα! Το παιδάκι μου δόξα το Θεό είναι μια χαρά,και σε'μας εχθές στο νήπιο κάνανε παρέλαση στο προάυλιο και φώναζαν "ψωμί,παιδεία,ελευθερία" αλλά δεν πήγα εγώ να τον πάρω,δεν μπορούσα να φύγω απο το γραφείο,πήγε ο μπαμπάς μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα μου να μην αγχωνεσαι καθολου,αφου ολα ειναι καλα δεν υπαρχει λογος,να σκεφτεσαι θετικα εξαλλου ειναι νωρις ακομα,εγω και στα τρια απο 7η βδομαδα ακουσα καρδουλα,ολα καλα θα πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!! HELP....πείτε μου καμιά ιδέα για να να κάνουμε ένα παρτάκι στο νήπιο για τα γενέθλια μας.Η δασκάλα μου είπε καλύτερα να μην πάω τούρτα για πρακτικούς λόγους,τι να πάω να σβήσει τα κεράκια? σκέφτηκα κέικ,τι όμως?κάτι άλλο?πως να το διακοσμήσω?να πάρω κάτι άλλο έτοιμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα!!!!

περαστικα σας βρε κοριτσια!!ευχομαι να περασουν γρηγορα οι ιωσουλες!!!

ποπη μου μην αγχωνεσαι που δεν ακουσατε καρδουλα!!ολα καλα πανε..αφου το λεει κ ο γιατρος!!μην κανεις ασχημες σκεψεις!!! :) δεν ξερω σε ποια εβδομαδα εισαι,αλλα κ γω στην 7η ακουσα καρδουλα κ στα 3!!!

κα1 τα μαθηματακια καλα πανε!!την πεμπτη η'την παρασκευη δινω για διπλωμα!!μου λεει ο δασκαλος οτι εχω αθει πολυ καλα να οδηγω,μονο που καμια φορα με πιανει αγχος οταν ειναι πολλοι πισω η' με περιμενουν σε καμια διασταυρωση!!αλλα το παλευω!!χιχι!!!!αααα κ μου ειπε οτι σε σχεση με τα λιγα μαθηματα που εχω κανει,ειμαι πολυ πιο μπροστα πρακτικα!!!ανηκουστο για μενα το στουρναρι!!!χαχαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!! HELP....πείτε μου καμιά ιδέα για να να κάνουμε ένα παρτάκι στο νήπιο για τα γενέθλια μας.Η δασκάλα μου είπε καλύτερα να μην πάω τούρτα για πρακτικούς λόγους,τι να πάω να σβήσει τα κεράκια? σκέφτηκα κέικ,τι όμως?κάτι άλλο?πως να το διακοσμήσω?να πάρω κάτι άλλο έτοιμο?

Να σου ζήσει το μικρό σου και να είναι πάντα ευτυχισμένο και γερό.Θα μπορούσες να πάρεις ένα σοκολατένιο κεικ (στρογγυλό) ή να το φτιάξεις μόνη σου και πάνω να βάλεις μερικά από τα αγαπημένα του παιχνίδια για να δείχνει πιο όμορφο.Κατι που σκέφτομαι είναι να βάλεις από πάνω την σαντιγύ σαν να είναι ένας δρόμος και να τοποθετήσεις δύο αυτοκινητάκια.Και έχεις έναν αγώνα δρόμου.Μερικούς χυμούς,πορτοκάλι σε μεγάλο μέγεθος για να φτάσουν για όλα τα παιδάκια,πιατάκια και ποτηράκια πλαστικά και φυσικα το κεράκι. :ymparty: [smilie=occasion13.gif] Αυτά μου ήρθαν στο μυαλό. Τώρα για το ότι δεν άκουσες καρδούλα νωρίς είναι ακόμα,μην ανησυχείς και μην αγχώνεσαι.Όλα καλά θα πάνε.

Τα άλλα κοριτσάκια της παρέας μας τι κάνουν;Κατερίνα, Αλέκα, Ανδριάνα;;;;;Πώς είσαστε,όλα καλά,τα παιδάκια σας.Νομίζω Αλέκα γιορτάζει η μικρή σου σήμερα;Αν ναι να την χαίρεσαι,υγεία και χαρά[smilie=occasion16.gif]

Ανδριάνα άντε να πάρεις το δίπλωμα να πηγαίνεις βολτούλες.Εγώ σου δίνω το αυτοκινητο,δεν ξέρω όμως τι χρώμα προτιμάς [smilie=iroc.gif]

Κατερίνα μου και εμένα ο λαιμός μου έκλεισε και δεν μπορώ να μιλήσω.Ακόμα έχουμε βήχα και μπούκωμα,ευτυχώς όχι πυρετό.Ο Δημητράκης τι κανει με την ουρολείμωξη,ελπίζω να πέρασε.Ο Γιωργάκης πώς πάει στο σχολείο;Φιλάκια :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geo-r-gia ευχαριστώ για τις ευχές σου! κάτι σε κέικ θα φτιάξω μόνη μου και απο πάνω έλεγα για γαλάζια τρούφα,άλλα και αυτό με τη σαντυγί είναι πολύ καλή ίδεα! κάτι απλό λετσι για να γιορτάσει και με τούς φίλους του στο σχολέιο επέιδη πέφτουν καθημερινή τα γενέθλιά του και το Σάββατο θα κάνουμε πάρτυ στο σπίτι με την τούρτα του κανονικά.φιλάκια σε όλες και χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γεια σας,να μαι και εγω

εμεις ολοι ειμαστε καλα,οι εξετασεις του Δημητρακη βγηκαν αρνητικες και σε ενα μηνα θα κανουμε επαναληψη,ας ελπισουμε οτι θα ειναι παλι αρνητικες,Γεωργια μου περαστικα σας κοπελα μου,στο σχολειο ο Γιωργος μου τα παει μια χαρα,τιποτα νεοτερο εσεις πως τα πατε;

Ποπη μου η ιδεα της Γεωργιας ειναι πολυ καλη,το κεικ με την σαντιγυ θα ειναι οτι πρεπει,ποτε εχει γενεθλια; για να σου ευχηθουλμε κιολας,το μπεμπε τι κανει;

Ανδιανα μου καλη επιτυχια με το διπλωμα

Αλεκα μου γιορταζει τελικα η μικρη σου;εγω σου ευχομαι παντως, να την χαιρεσαι να ειναι γερη και δυνατη

αυτα απο μενα πολλα φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

σας ευχαριστω για τις ευχες τις κραταμε...εαν κ δεν γιορταζουμε ,τον 15αυγουστο κ εμεις!

το Σαββατο ειχα γενεθλια εγινα 33 :o:lol::lol::lol:

στο σχολειο μαζευουμε τροφιμα κ οχι μονο ..για το χαμογελο του παιδιου ,θα τα στειλουμε την αλλη εβδομαδα.

Πηγα να παρω την Μαρια απο το σχολειο κ πηρε φορα να ερθει στην αγκαλια μου κ χτυπισε πανω στην πορτα ,ευτυχως δεν εσπασε η τζαμαρια !!!!!!ομως χτυπισε στο προσωπο η μια πλευρα στο μαγουλο κ το ματι της ειναι πρισμενα!!!!!!!!!!!εβαλα αλιφη...τωρα εχω δυο τρελες κορες κ οι δυο σημαδεμενες :lol:

καλα για την μικρη δεν λεω θα φρικαρετε...παρα λιγο να σπαση η μυτι της :shock: ολο γκρεμιζοντε!!!!

αγοροκοριτσα καλε!!!!!!

κ κατι για το τελος ...ζεστη νοτιας κ αερας ....τωρα συνεφια ..οτι θελει κανει!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα!!!αλεκα μου να τα εκατοστησεις,αν κ αργησα να ευχηθω!! :oops: πολυχρονη να εισαι,γερη κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!! :D

αχ μωρε αυτα τα κοριτσια ολο χτυπανε!κ μενα η δικια μου αγριμι!σκαρφαλωνει,χοροπηδαει,πεφτει ακομα κ σε ισωμα!!!χαχαχα!!! :D

ευχομαι να φυγει γρηγορα το πρηξιμο!!

κοριτσια αυριο δινω για διπλωμα!!εχω τρομοκρατηθει!ουφ..αντε να δουμε τι θα δουμε!!θα μπω αυριο να σας πω νεα!!!

φιλακια σε ολες!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka1 πολύχρονη για τα γενεθλιά σου,να'σαι γερή και δυνατή! ΚΑ1 στίς 2 Δεκεμβρίου έχουμε γενέθλια.Εγώ είμαι άρρωστη έχω ένα χρόνιο πρόβλημα με φαρυγγίτιδα και κόλλησα ίωση και έκανα 39 πυρετό.Πήρα depon για την φαρυγγίτιδα δεν μου έδωσε τίποτα απαγορεύεται και υποφέρω κορίτσια,έχω 2 μέρες με έναν χυμό με το καλαμάκι,ένταξει τον πόνο αναγκαστικά θα τόν αντέξω αγχωθηκα για τον πυρετό και δεν θέλω να πάρω ούτε depon! ο μικρός μου έιναι στη μαμά μου γιατί μου είπε ο γιατρός οτι είναι κολλητικό και έχω πλαντάξει στο κλάμα απο χθές γιατί μου λείπει και το σπίτι είναι άδειο! manoula3 καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπι μην κανεις ετσι!!!

εαν ανεβασεις πανω απο 38 δλδ 38,1 ,2 τοτε να παρεις ντεπον! τι θα πει δεν θελεις ??εχεις κ νινακι στην κοιλιτσα δεν πρεπει να εισαι με πυρετο!!!! δεν θα παθει τιποτα με ντεπον! εγω πηρα στον 5 κ για ενα ολοκληρο μηνα 6κουτια αντιβιωση :shock: συμβατα με την εγκυμοσηνη...κ στον 7ξανα για μια εβδομαδα! το μωρακι μου ειναι υγιεστατο!!!!!!!!

κ μην κλαιες ...ειναι με την μαμα σου!!!!!!!!!! για το καλο του ειναι...εισαι πολυ καλη μανουλα!δεν θελεις να αρρωστησει ο μικρουλης σου κ πως θα κανετε γενεθλια ?????? ε???

περαστηκα σου κ μην στεναχωριεσε!!!!!!!!!!!!

μανουλα 3 με το καλο ,αυριο !!!!!!καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα κοριτσακιααα!!!!

ποπη μου πιες ενα ντεπον,καλα λεει η αλεκα!!το νεπον δεν κανει κακο στο μωρακι!!κ γω επινα οποτε χρειαζοταν!!!κ να μην στεναχωριεσαι κ κλαις,γιατι για το καλο του ειναι μακρια το παιδακι σου!θα λυποσουν περισσοτερο να το κολλησεις κ να το βλεπεις να ταλαιπωρειται!!!ευχομαι να περασει γρηγορα κ οσο γινεται χωρις ταλαιπωρια!! :)

κοριτσια τι ατυχια ηταν αυτη σημερα?/!!εχουν απεργια τα πλοια κ δεν θα ερθουν οι εξεταστες!τωρα μαλλον παρασκευη η' δευτερα!!πωπω δεν μπορω αλλο...εκει που ειχα συνειδητιποιησει οτι μενουν μονο λιγες ωρες να δωσω...τωρα παλι εχω μερες μπροστα μου.....!ουφ... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...