Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας

εδω εχει πολυ κρυο,το πρωι που βγηκαμε ειχε μειον 2,και τωρα ειμαστε αγκαλια με το τζακι και δεν κουναμε ρουπι,

Αλεκα ευχαριστω και το δικο σου αβαταρ ειναι πολυ ωραιο μια κουκλιτσα ειν αι η μικρη σου,τα χιονια ειναι απο περυσι φετος δεν μας χιονισε ακομα,τι να κανω μωρε κολλαει τις ιωσεις που φερνουν οι αλλοι ο καημενουλης τελοςπαντων θα μεγαλωσει και αυτος και θα ηρεμησουμε ελπιζω

αντριανα μου σε ευχαριστω και σενα,ηταν να μην παρεις το διπλωμα εσυ εεε το ριξες στις βολτες!!!

κοριτσια labrini και markat να μπαινετε να τα λεμε μην χανεστε,labrini η μικρουλα σου ειναι γλυκα,ο Χρηστακς ζηλευει καθολου;θελει πολυ προσοχη μωρε με τις ιωσεις αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κι αλλιως και εγω συνεχεια αυτα εχω μυξες και αγιος ο Θεος

Markat σε εμας εδω τουλαχιστον το καθε σχολειο εχει το δικο συλλογο γονεων και κηδεμονων και εγω ειμαι προεδρος στο νηπειαγωγειο που να μην ημουνα δηλαδη αν διαβασεις λιγες σελιδες πιο πισω θα καταλαβεις γιατι το λεω ειναι πολλα για να στα ξαναγραψω,μου φαινεται καλυτερα που δεν εχετε,αν μπορεις διαβασε τα και θα μου πεις,ο δικος μου θα ειναι βοσκος και εμαθε τι ποιηματακι του πολυ καλα και εμεις εκει γυρω στις 23 του μηνος θα κανουνε γιορτη δεν μας ειπαν ακομη ποτε ακριβως

πολλα φιλια απο μενα σε ολες τις μανουλες και τα παιδακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερίνα μου τι ωραίο χριστουγεννιάτικο σκηνικό είναι αυτό που περιγράφεις.Αντε κορίτσια πιάσαν επιτέλους τα κρύα, χιόνισε και εδώ το Σάββατο και ειδικά στην Πάρνηθα το έστρωσε κανονικότατα. Εμείς την άλλη εβδομάδα στις 21 θα γίνει η γιορτούλα και ελπίζω να τα καταφέρω να πάω να δω το Γιαννάκη μου (μικρό μου) ελαφάκι.Δηλ.να φύγω για λίγο εκείνη τη μέρα από τη δουλειά,δε θα ήθελα να το χάσω. Στην τάξη του Γιώργου (του μεγάλου μου) δεν θα κάνουν καμιά γιορτή,γιατί άραγε; :roll:

Αλέκα που μένεις και είχε πολλά μποφόρ;Ανδριάννα, Πόπη, Λαμπρινή, Κατερίνα και Αλέκα καλημέρα από μένα και πολλά φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrini η μικρουλα σου ειναι γλυκα,ο Χρηστακς ζηλευει καθολου;θελει πολυ προσοχη μωρε με τις ιωσεις αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κι αλλιως και εγω συνεχεια αυτα εχω μυξες και αγιος ο Θεος

Κουκλίτσα μου καλημέρα. Ευτυχώς ο Χριστάκος μου δεν έβγαλε καθόλου ζήλια... ίσα ίσα με βοηθάει με τα πάντα όταν έχει όρεξη... Όσο για τις μυτούλες που ειναι γεμάτες... σήμερα κ η μικρή μου ξύπνησε με γεμάτες μυτούλες, αλλά ως εκεί. Ευτυχώς δεν έχουν ούτε πυρετό, ουτε βήχα. ΟΥΦ. Μακάρι να μείνει εδώ.

Το κρύο μας έβαλε μέσα το ΣΚ. Δεν έχω πάει πουθενά.Δεν πειράζει όμως γιατί κρατάω δυνάμεις, διότι το Σάββατο θα φύγω για Πάτρα...θα κάνουμε γιορτές εκεί. Καιρός είναι ... για να προλάβω να στολίσω κιόλας με τα πιτσιρίκια μου. Ο μπαμπάς μας δυστυχώς θα έρθει παραμονές Χριστουγέννων γιατί δουλεύει.Θα πάμε κ μια βόλτα στο χωριό του μπαμπά (Αγρίνιο) κ μετά πίσω Πάτρα.

Εσείς από κρύο, πως πάτε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια !!!!

Λαμπρινιβ τι μπουμπου ειναι αυτη??? να σου ζησουνε τα παιδακια σου!!!1

εδω πολυ χιονι!!!! αλλα σημερα βροχη...παει!

στο νησι χιονιζει σχεδον καθε χρονο,ειναι βορειο αιγαιο,αλλα δεν κραταει...

αυριο θα παμε κ εμεις οι μαμαδες σχολειο να κανουμε κατασκευες ..θα κανουμε χριστουγεννιατικο παζαρι!!!!για την γιουνισεφ!!!!!!!

θα εχουμε πολυ πλακα,στα καρεκλακια μαζι με τα ζουζουνια μας!!!!!!

εμας ο συλλογος ειναι μαζι με το δημοτικο...100 παιδακια ειναι ολα κ ολα!!!!!!

τα θεατρκο δεν ηρθε...με 9-10μποφορ δεν ηρθε τιποτα ουτε καραβι!!!!!!!!!

κοζανη...μυκονος ...σας εχασα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου γεοργια, μενουμε Αλοννησο!!!!

η μικρη τρελαθηκε με τα χιονια!!!!!!

εχεις ερθει ποτε προς τα εδω????

εσυ απο που εισαι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

χθες χιονισε και εδω και τα παιδια ξετρελαθηκαν,μολις σχολασαν αναδρομοσαν τον αντρα μου και κανανε χιονανθρωπο και παιξανε χιονοπολεμο,γιαυτα ειναι το χιονι τρελαθηκαν

η δικια μας γιορτη θα γινει στις 22 μαλλον,και ειπαμε να παρουμε σοκολατες να βαλουμε σε σακουλακια για τα παιδακια και μελομακαρονα για ολους

Γεωργια μου μακαρι να μπορεσεις να πας να δεις το μικρο ελαφακι σου να καμαρωσεις

Αλεκα μου πολυ ωραια η κινηση σας για τη γιουνισεφ μπραβο σας

labrini τυχερη εισαι που δεν ζηλευει,ο δικος μου ακομα και τωρα αν ασχοληθω περισσοτερο με το μωρο και του φωναξω λιγο αλοιμονο μου,αφου ενα διαστημα εβγαζε αγχος απο τη ζηλια του επαιρνε συνεχεια βαθιες ανασες και εκλαιγε με το παραμικρο,ριχνε ορο συνεχεια και ρουφα τι να τα κανουμε και ο δικος μου εχει λιγα φλεματακια ακομα αλλα ειναι πολυ καλυτερα ευτυχως

κουκλες πολλα φιλιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου γεοργια, μενουμε Αλοννησο!!!!

η μικρη τρελαθηκε με τα χιονια!!!!!!

εχεις ερθει ποτε προς τα εδω????

εσυ απο που εισαι?????

Όχι δεν έχω έρθει ποτέ Αλόννησο αν και θα το ήθελα κάποια στιγμή.Αλήθεια χιονίζει εκεί και το στρώνει; Τέλειο! Εγώ Αθήνα γεννήθηκα και μένω αλλά η καταγωγή μου είναι απο Πελοπόννησο. 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι !!!! χιονιζει το στρωνει αλλα δεν κραταει πολυ...η θαλασσα βλεπεις...

σημερα περασα μια σουπερ μερα το πρωι ,οπως εχω πει,πηγαμε στο νηπιο κ μαζι με τα παιδακια μας καναμε χριστουγεννιατικα!!!!

η Μαρια ολο με αγκαλιαζε κ ελεγε ποσο χαρουμενει ειναι ,που καθομαι στα καρεκλακια κ ζωγραφιζω.....

εγω να δειτε πως εκανα σαν χαζο!!!!!

ειχαμε μουσικη ...τελεια!!!! γεμισα χρυσοσκονη κ κολλες!!!!!!

την πεμπτη εχουμε μπαζαρ...

Α! ΣΑς ΑΦΗΝΩ ΑΠΟΤΟΜΑ...ξυπνησε η Μαρια !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο την χιονισμενη Κοζανη,τα σχολεια μας θα ειναι κλειστα σημερα και εχει και ενα κρυο τσουχτερο,που χαθηκατε ολες;

εμεις τα ιδια ησυχια,στο νηπιο ειπαν στα παιδακια να φερουν αλευρι για να κανουνε κουραμπιεδες αλλα λογω καιρου απο βδομαδα μαλλον θα κανουνε,και ο μικρος μου τρελενεται να ανακατευεται με την κουζινα

κοριτσια μου πειτε καμια ιδεα για την τουρτα του Δημητρακη στις 28 χρονιζει και δεν βρισκω τιποτα,λεω κατι χριστουγεννιατικο αλλα τι;κολησα.......

περιμενω νεα σας φιλιαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι τι ωραία που φτάνουν τα γενέθλια του μωρού σου.Προσωπικά, τούρτα δεν έχω φτιάξει ποτέ και όσες φορές είχανε τα παιδακια μου γενέθλια τις έπαιρνα πάντα από μαγαζί. :ymblushing: Ομως βρήκα ένα σάιτ που δείχνει κάτι φανταστικά σχέδια και μπορείς να βρεις και τις συνταγές.Αν βρω και τίποτα άλλο θα γράψω.

Για ρίξε μια ματιά εδώ http://www.sintagespareas.gr/gallery?fu ... ry&catid=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

Γεωργια μου τοσες μερες τις ψαχνω στις συνταγες τις παρεας και κατεληξα σε δυο σε εναν πιγκουινο ή σε μια χριστουγεννιατικη με εναν αγιο Βασιλη πανω μαλλον τη δευτερη θα κανω, λεω να κανω κατι πιο απλο γιατι πρωτη φορα θα δοκιμασω με ζαχαροπαστα,σε ευχαριστω,εσεις τι κανετε;ολα καλα;κοντευουν και οι γιορτουλες μας

οι υπολοιπες που εισται παλι κοριτσια;;;;

περιμενω νεα απο ολες,φιλιαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας !!!!!!!!!!!!!

διαβαζω τα νεα σας κ μολις οαω να γραψω,κατι γινετε μια η μικρη κ μια η μεγαλη...ασε πανικος!

εμεις καναμε το παζαρι για την γιουνισεφ..ξεπουλισαμε οι δασκαλες τα ετοιμασαν ολα ,στολιδια για το δεντρο κ αλλα χριστουγεννιατικα!

ηρθε το θεατρικο απο Αθηνα ,πολυ ωραια παρασταση γιατι κανανε πολλα παιχνιδια με τα παιδια κ δεν ηταν καθολου βαρετο για τα μικρα μας!

κ αυριο εχουμε την γιορτη μας το απογευμα,εμεις οι μαμαδες θα ετοιμασουμε μπουφε ....εγω θα παω μελομακαρονα κ πορτοκαλαδες....αντε γιατι η στολη δεν θα κρατισει κ πολυ η Μαρια την φοραει ολοι μερα

κ χορευει :lol: αγγελουδι ειναι!

Α! ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ την τεταρτη φευγουμε για Βολο :D

πολλα ειπα παλι...εσεις κανατε γιορτουλα??? γιορτες που θα πατε????

φιλακια!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μενα.Εμάς τελικά η γιορτούλα είναι αύριο 10και μισή,δυστυχώς δε θα μπορέσω να πάω να δω το ζουζούνι μου ντυμένο ελαφάκι και είμαι πολύ στενοχωρημένη.Θα είναι δύσκολο να φύγω από τη δουλειά εκείνη την ώρα,είπα στον άντρα μου να βγάλει φωτο.. :cry::cry::cry: Ασε που είναι με βήχα και μπούκωμα και έκανε σήμερα και ένα 37,6. :roll: Και εγώ είμαι μπουκωμένη και ο μεγάλος μου και ο άντρας μου.Μας επιασε οικογενειακως.Φιλιά πολλά σε όλες και καλά να περάσετε στις γιορτούλες :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

εμεις αυριο εχουμε την γιορτουλα μας και πηγα πριν στα νηπια κλαδια απο ελατο για να διακοσμησουν και ηση ειχαν ετοιμασει το σκηνικο για αυριο που ηταν τελειο,θα καμαρωσω τον μικρο βοσκο μου αυριο

Γεωργια μου κριμα που δεν θα μπορεσεις να πας,τουλαχιστον να παρει βιντεο ο αντρας σου να δεις κι εσυ το μικρουλη σου,περαστικα σας κοπελα μου

Αλεκα μου εμεις δεν θα παμε πουθενα,εχουμε και το παρτακι του μικρου στις 28 και ετσι θα κατσουμε σπιτακι μιας και εχω και ετοιμασιες,στον Βολο εχετε συγγενεις; σπουδαζει η νονα του μικρου μου εκει

τα λεμε παλι πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα λοιπον εγινε η γιορτη ,καλα ηταν πολυ ωραια !!!!!

μολις ειδα την Μαρια μου, μου ηρθαν κατι δακρυα χαρας ...ηταν κουκλιτσα :D

ετοιμασα κ τις βαλιτσες κ αυριο 2η ωρα με καραβι φυγαμε!!!!!!!!!

ειναι οι γονεις μου Βολο εκει εμενα μεχρι να παντρευτω ...(ο μπαμπας απο Βολο)

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Κ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα ειδα τις φοτο που εβαλες...τι κουκλια ειναι αυτα που εχεις????

ο μικρος ειναι γλυκας!!!!!!!!!!!!!!

να χαιρεστε την οικογενεια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

πολλες απουσιες βλεπω,που εισται παλι ολες;;;

σημερα ειπε ο Γιωργακης το ποιηματακι του και ηταν τελειος,το ειπε πολυ ωραια δυνατα και καθαρα,και η γιορτουλα μας τελεια

Αλεκα μου σε ευχαριστω κοπελα, να χαιρεσαι κι εσυ τους δικους σου,μπραβο στο Μαρακι σου,να περασετε καλα,ιντερνετ εχεις εκει ή θα σε χασω κι εσενα;;

φιλιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα χριστουγενναααααα!!!!!με υγεια πανω απ'ολα!!!!!!

τι κανετε??/χαθηκα το ξερω!!!δεν προλαβαινω να ασχοληθω πολυ!!!!τι νεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγινε και η δική μας γιορτούλα αλλά τελικά δεν κατάφερα να πάω. Ευτυχώς τράβηξε ο άντρας μου βίντεο και είδα και εγώ το ζουζούνι μου. Και ξέρετε τι μου είπε: "μαμά μου έψαχνα να σε βρω στην γιορτή..." Ηταν κουκλάκι! Εψησα σήμερα και κοτόπουλο γεμιστό, βέβαια την γέμιση την είχε κάνει η μαμά μου και χωρίς να το παινευτώ νομίζω ότι έγινε νοστιμότατο. :oops: Ο μεγάλος μου σήμερα μου λέει πόσο όμορφη είμαι και ότι είμαι σαν ουράνιο τόξο και γενικά είναι πολυ τρυφερός απέναντί μου. Τι αλλαγή είναι αυτή βρε κορίτσια, να δω πόσο θα κρατήσει. :roll:

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ. :!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

χρονια πολλα,πως περασατε σημερα;εμεις τιποτα το ιδιαιτερο πολυ φαγητο και ξεκουραση,ο αντρας μου δουλευει και ετσι νωρις για υπνο,οχι οτι θα βγαιναμε αλλα λεω τωρα,να περνατε καλα ,πολλα φιλια σε ολες!!!!

Γεωργια ουρανιο τοξο!!!!!!το γλυκουλι μου ειδες μωρε οταν θελουν κι αυτα πως σε ανεβαζουν,καλες διακοπες και στα παιδακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα.Τι μου κάνετε; Εγώ πολύ δουλειά αυτές τις ημέρες και δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα, ούτε το σπίτι δεν έχω όρεξη να φτιάξω. Γυριζω και είμαι ένα πτώμα όρθιο και πρέπει να ασχοληθώ και με τα παιδάκια μου που όλο μαλώνουν, τσακώνονται και μας σπάνε τα νεύρα.

Κατερίνα μου πώς πηγαν τα γενέθλια του μωρού σου; Όλα καλά; Τελικά τι τούρτα έκανες, ελπίζω να μου κράτησες ένα κομμάτι να δοκιμάσω; Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να τα εκατοστήσει και να έχει παντα υγεία και ευτυχία. Φιλάκια :x:x:YMHUG:;;)

Οι υπόλοιπες που πήγατε; Μήπως ετοιμάζεστε για το πρωτοχρονιάτικο ρεβεγιόν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε Γεωργια μου που εισαι,ειπα και εγω μονη μου εμεινα στο ποστ;κοιταω τοσες μερες τιποτα ερημια,που εξαφανιστηκατε ολες;;;;

ευχαριστω πολυ να χαιρεσαι κι εσυ τα παιδακια σου,περασαμε πολυ ωραια στο παρτακι μας ο μικρος ηταν πολυ κεφατος και χορευε συνεχεια,τελικα η τουρτα μου εγινε πολυ ωραια,την εκανα με ζαχαροπαστα και την εκανα Χριστουγεννιατικη,θα βαλω φωτο να τη δεις,εννοειτε πως σου κρατησα χαχαχα,γενικα ξεκολοθηκα εκεινη τη μερα με τις ετοιμασιες αλλα χαλαλι του,τα δικα σου τα ζουζουνια καλα ειναι;ειπανε καλαντα;τα δικα μου πηγανε για μια ωριτσα μετα κουραστηκανε,αυριο τι θα κανετε,εμεις θα μαζευτουμε σε μενα τα πεθερικα μου και ο κουνιαδος μου με την οικογενεια του και κατι θα κανουμε παλι να τσιμπησουμε,παλι μαγειρεματα εχω δηλαδη αυριο

κουκλες να περασετε καλα αυριο,και ευχομαι καλη χρονια με υγεια,αγαπη και ευτυχια σε ολους μας,πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κα1 χρονια πολλα στον Δημητρη σου!!!!!!!

εμεις στους δικους μου ηταν πολυ ωραια !!!!

πηγαμε με την Μαρια μου σινεμα κ μποουλινγκ,ασε πολυ γελιο η μπαλα ηταν πολυ βαρια :lol: αλλα το προσπαθουσε...βολτα στα μαγαζια κ γενικα σε τρενακια κ καρουζελ παντα πρωτες!!!!!!!!

ηταν κ οι αδερφες μου κ ο ανηψιος μου κ πολυ φαγητο λεμε :shock: ασε ολοι μερα η μαμα μου στην κουζινα ηταν ....πολλα ατομα ,ευτυχως εχουμε μεγαλο σπιτι αλλιως δεν!!!!

αυριο θα παμε στην κουνιαδα μου για ρεβεγιον ,θα εχω κ την Μαρια μαζι θα ερθει κ ο αγιος με τα δωρα...θα κανουμε σοου για τα παιδια κ μαζι με αυτα θα το πιστεψουμε κ εμεις ;) μετα θα την κοιμησω στην πεθερα μενει διπλα,οποτε μαλλον καλα θα παει το ρεβεγιον!!πρωτη φορα θα τα αφησω να κοιμηθουνε εκει,αλλα οκ,θελω να πιστευω

ευχομαι σε ολες καλη πρωτοχρονια κ να περασετε καλα με τα ζουζουνια σας!!!!!

εαν δεν σας βρω κ αυριο....

καλα λεει η κοζανη...που πηγατε ολες??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...