Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μανουλα 3..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!! εσυ τι γλυκο κερνας ??????

Κοζανιτισα ...μην μασας ,το εχει χασει απο καιρο .....το καταλαβαμε κ εμεις εδω στο νησι!!!! :lol:

μα καλα...τα εννοουσε ολα αυτα?????? νηπια ειναι οχι το κειμπριτζ-γειλ-οξφορντ κ οτι αλλο μουρατο κολεγιο υπαρχει!!!!!!!! εκει φορανε τετοιες μπλουζες :lol::lol::lol:

ηρθαν κ αλλες μανουλες 2006! αντε να γινουμε δυνατη ομαδα !!!!!!!

την μαρκατ την ξερω...γεια σου κ απο δω!!!!!!!!

λοιπον εγω μολις σχολασει ,σπιτι φαγητο κ ξαπλα καναπε υποχρεοτικα 1ωρα ,γιατι δεν κοιματε μεσημερι,πρεπει ομως να βγαλουμε την ενταση του σχολειου κ να ξεκουραστη εστω κ για λιγο....παιδικα στην τιβι 3 με 4 εχει τα αγαπημενα της στο νετ! μετα παιχνιδι με την μικρη που ξυπναει...κ ζωγραφιες βιβλια με δραστιριοτητες κ ολα τα παιχνιδια στο πατομα...μεχρι την ωρα του μπανιου-υπνου!!!!

αλλες φορες παλι παμε παρκο απο νωρις η στην γιαγια βολτα να μας δει κ αυτα!!!!

Α! την αφηνω κ στον υπολογιστη κ παιζει παιχνιδια ...ενα με ενα χελονακι!

γυμναστιριο βαρεθηκε ...δεν θελει ,δεν την παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα! ΚΑ1 παντού υπάρχουν κάποιες που θέλουν να ξεχωρίζουν... κι'εμείς έχουμε μια κλόσσα που φέρνει αντιρήσεις σε όλα! με το παραμικρό πάει στην πρωτοβάθμια,πότε δεν είναι ευχαριστημένη με τις δασκάλες και συνέχεια τις προσβάλει.Δεν της δίνουμε σημασία και σκυλιάζει!

Αυριο θα πάνε εκδρομούλα σε ελαιοτριβείο της περιοχής μας.Αφήστε κορίτσια φάγαμε μια φρίκη εχθές που το συζητούσαμε μα τον άντρα μου...η πρώτη φορά που θα πάει κάπου μόνο του,βέβαια είναι εντός πόλης αλλά ανησυχούμε λίγο με το λεωφορείο,αργότερα που θα πάνε άλλες εκδρομές τι θα κάνουμε?θα πάρουμε το λεωφορείο απο πίσω...?ΑΧ μεγαλώνουν τα παιδάκια μας και μαζί οι ανησυχίες μας!Εχουμε και γενέθλια άυριο,τελικά θα φτιάξω κέικ θα το στολίσω και θα σβήσει τα κεράκια στο σχολέιο και το απόγευμα θα έχουμε τούρτα στο σπίτι με τους παππούδες ,τους θείους και τον ξαδερφούλη του.Λόγω της κατάστασης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μarkat ξέχασα να σχολιάσω.. κι'εμείς όταν έρχεται σπίτι δεν κοιμάται γιατί χαλαρώνουν στο σχολείο είναι ολοήμερο και μετά δε τον βάζω για ύπνο γιατί θα αργήσει να κοιμήθει το βράδυ και το πρωί δε θα ξυπνάει,ξέρεις κύκλος...οπότε μια και καλή το βράδυ.

λέμε τα νέα της ημέρας και όλο το απόγευμα παιχνίδι,ζωγραφιές,κανένα dvd και τα σχετικά θα βγούμε και για καμιά δουλειά και περνάει η ώρα.Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσομανουλες!! χιχι εδω και παλι σημερα πηγε δευτερη μερα η μικρη σχολειο μετα απο την τελευταια της αδιαθεσια,για να δουμε τι θα μας πει σημερα η μικρη.εχθες οταν πηγα τνα την παρω η μια δασκαλα μας περιμενε στην πορτα να μην μπουμε μεσα και καθυστερησουμε την διευθυντρια,αφηστε εχει και κατι δασκαλες που αντε να φυγετε γρηγορα γρηγορα μας λεει.καλα να μην ρωτησω εαν εφαγε η μκρη? πως ηταν στο σχολειο? τι να πω,μας ειδε ευτυχως η διευθυντρια την ωρα που φευγαμε και μας μιλησε η γυναικα, ολα καλα λεει με την μικρη παναγια στο σχολειο μονο στο σπιτι κανει καμωματα και κλαιει την ωρα που ειναι να κοιμηθει,δεν καταλαβαινω γιατι?? αφου ξυπανει 7 το πρωι και δεν κοιματε μεσημερι,εσας δεν κουραζονται τα παιδακια σας?τελικα δεν θα κανουν γιορτη στο προνηπιο,μεταξυ τους λεει η δασκαλά(σημειωτεον ειναι δημοσιο)μηπως δεν κανουν σε δημοσια γιορτη με γονεις?κοριτσια σας ευχαριστω για το καλοσωρισμα!!!ge-o-rgia,kai,popo1980 eleny2 καλε καμια δεν ειναι απο αθηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααα πεεερααασαααααα!!!το πηρα το διπλωωωμαααααα!!!!σαν χαζοχαρουμενο κανω!!!αχ!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!γιουυυπιιιιι!!!!!!!!! 8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες γεια σας,και καλο μηνα

Αντριανα μου μπραβο σου κοπελα μου,ειδες που αγχωνοσουνα;αντε καλες βολτες τωρα!!!

markat καλωςηρθες στο παρεακι μας,να χαιρεσαι την κορουλα σου κι εσυ,εχεις κι αλλο παιδακι;ο δικος μου δεν κοιμαται γιατι ειναι στο ολοημερο και σχολαει στις 4 και ξαπλωνουν και λιγο στο σχολειο,οταν ερχεται παιζει με τα αδερφακια του πιο πολυ με τον μεγαλο,ζωγραφιζουν βλεπουν παιδικα και λιγο παιζουνε κανενα παιχνιδι στον υπολογιστη οταν εχει καλο καιρο βγαινουν εξω γιατι εχουμε μεγαλη αυλη και τρελενονται να παιζουν εξω

dora και ο δικος μου σε δημοσιο νηπιαγωγειο πηγαινει αλλα κανουνε παντα γιορτουλες και τα χριστουγεννα αλλα και στο τελος της χρονιας,τις εθνικες γιορτες τις κανουνε χωρις γονεις,και ο δικος μου στο σχολειο ειναι πολυ ησυχος σαν παναγια που λεσ κι εσυ,αλλα στο σπιτι λες και ειναι αλλο παιδι ξεσαλωνει τελειως

ποπη μου κι εγω ετσι ειμαι και ολες οι μανουλες νομιζω θελω να τα εχω συνεχεια στα ματια μου,μου φαινεται αυτο που ειπες ειναι το καλυτερο δεν προκειται να της ξαναδωσω αξια η αδιαφορια ειναι το καλυτερο οπλο,και χτες δεν σας ειπα τι εγινε,της ειπε η αλλη οτι πηγαμε στο νηπιαγωγειο και καναμε τα παραπονα μας και με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε οτι αν ξαναπω κατι γιαυτην θα γινει ο χαμος με απειλει κιολας το σουργελο εγω παλι φοβηθηκα τελοςσπαντων να μην σας ζαλιζω αλλο με αυτο το θεμα

πατριωτακι μου πολλα φιλια!!!!

και πολλα φιλια και σε ολες τις αλλες μανουλες μακιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! manoula3 μπράβο,καλές βόλτες! ΚΑ1 τέτοια άτομα θέλουν αδιαφορία,εγώ να φανταστείς επειδή μου τη δίνει αυτή η αχώνευτη που έχουμε στο σύλλογο,δεν έχω δώσει ακόμα τα λεφτά για την συνδρομή,εσείς πόσα δώσατε? εμείς 20 ευρω.Ζητάει συνέχεια λεφτά και την γράφω!πάει καθέ τρείς και λίγο στην πρωτοβάθμια ρε μέχρι και σχολικό σύμβουλο έφερε επειδή μια μέρα οι κυρίες δεν είχαν ζεστάνει τα φαγητά των παιδιών,τους είχε χαλάσει η κουζίνα! Τέλοςπάντων είναι πολλά και τα δικά μας,ασε παντού υπάρχουν τέτοιες.

Για γιορτή τίποτα ακόμη!

φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας, πλησιάζουν και οι γιορτές και τα παιδακια μου με ρωτάνε τι δώρα θα τους φέρει ο Αι Βασίλης και ζητάνε βρε κορίτσια τα πιο ακριβά. :roll: Κάτι από τα playmobil, ο μικρός θέλει το πλοίο φάντασμα και μου το δείχνει και σε ένα βιβλιαράκι που έχει. Εμένα στον παιδικό θα κάνουν μια γιορτούλα και η δασκάλα τα άφησε να διαλέξουν μόνα τους τι ήθελε το καθένα να γίνει.Ο Γιαννάκης μου ζήτησε να γίνει ελαφάκι και πρέπει να φορέσει καφέ μπλούζα και καφέ κολάν ή καλσόν. Τα κέρατα θα τα φτιάξουν εκεί. Στο μεταξύ δε θέλει να πάει γιατί ντρέπεται. Το ζουζούνι μου. :lol: Ελπίζω να μην με ξεχάσατε κορίτσια :!::!::D:shock: Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.Που είσαστε; Δε σας είπα ότι το προηγούμενο Σάββατο ο άντρας μου μαζί με τα παιδιά στολίσανε το δεντρο.Εγώ έδινα κάποιες εξετάσεις για την δουλειά μου και όταν γύρισα το είχαν στολίσει.Και πέταγαν από τη χαρά τους. Εσεις το στολίσατε ή όχι ακόμα;Ετσι θα είναι ο μικρός μου ελαφάκι [smilie=icon_rendeer.gif]Κατερίνα μου τι κάνεις; Χαθήκαμε.Πόπη πώς πάει η εγκυμοσύνη σου,όλα καλά; Και σε όλες τις υπόλοιπες εύχομαι μία όμορφη Κυριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

μπραβο Μανουλα3 ....καλες βολτες τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ποπη τι λεει το νινι???

εμεις θα κανουμε γιορτουλα...θα εχει δυο ενοτητες μια για τα νηπια κ μια για; μας τα προνηπια..

στα μεγαλα θεατρακι-Τα γυαλια του Αι-Βασιλη κ για μας τα μικρα -η γεννηση του Χριστου ,θα ειναι μουσικοχορευτικο,θα αφηγητε η δασκαλα κ αυτα θα κανουνε διαφορα χωρις λογια ,γιατι ειναι μικρουλια λεει!ακομα δεν μας ειπε τι θα ειναι η δικια μου...

κ φυσικα το απογευμα με κοινο ολο το σοι κ φιλους κ ο νονος της θελει να ερθει!κοσμοιστορικο γεγονος !!!!!

εχουμε αερα κ ναι γυρισε σε βορια κ ηρθε κ λιγο κρυο κ εδω!!!!!δεν ξερω η Κοζανη μας το εστειλε?????

ομως ακομα δεν ειναι για θερμανση,μονο τζακι εχω κ ειναι μια χαρα! κ ενας ηλιος να!!!!!

8-):lol:

εχθες ατολισε κ η Μαρια με τον μπαμπα της :D αυτος εκανε πιο πολυ χαρα :lol:

φιλια σε ολες!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!!!!! :D

εμεις χτες ειχαμε γιορτουλα στο σχολειο το απογευμα κ στις 18 εχουν παλι με θεατρικο!!!

περασαμε καταπληκτικα χτες!!ειχα παιχνιδια που κερδιζαν τα παιδακια δωρα,ειχε ενα γιγαντιο χιονανθρωπο που χορευε κ αγκαλιαζε τα παιδακια,ειχε αλογα για ιππασια!!ηρθε κ ο αγιος βασιλης κ ολοι τρεξαμε για φωτο!!ηταν καταπληκτικα!!5 ωρες κατσαμε!!!! :D κ χαμος απο κοσμο!!!εχανε η μανα το παιδι κ το παιδι τη μανα!!! :lol::lol:

στολισατε ακουωωω!κ μεις εχουμε στολισει απο την περασμενη βδομαδα,δεν κρατιομασταν!!χιχι!!αντε καλες γιορτουλες να εχουμε ολοι κ πανω απ'ολα με υγεια!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου χρόνια πολλά στο Νικολάκη σου.Να τον χαίρεσαι και να χαίρεσαι και όλα τα παιδάκια σου.Φιλάκια πολλά και σε όσους άλλους έχουν σήμερα εορτάζοντες.Εμένα γιορτάζει ο άντρας μου, η αδερφή μου και η ξαδέρφη μου. Να τους χαίρομαι. [smilie=hello2.gif] Πάρτε και το γλυκό σας. [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑ1να χαίρεσαι ον γιόκα σου,μεγάλος και τρανός.Εγω κορίτσια δυστυχώς έχω άσχημα νέα,έχασα το μώρο,απέβαλλα το Σάββατο,σταμάτησε η ανάπτυξη του και σταμάτησε και η καρδούλα του η εγκυμοσύνη μου ήταν 9 εβδομάδων και το έμβρυο ήταν 5.Ευτυχώς που έχω και το παιδάκι μου και ξεχνιέμαι και μου κάνει παρεούλα μαζί με τον μπαμπά του,λές και κάτι ξέρει και καταλαβαίνει και όλο προσπαθεί να με κάνει να γελάω και δεν έχουμε δείξει τίποτα μπροστά του,ούτε τον αφήσαμε σε γιαγιάδες γιατί θα τρελενόμασταν και χωρίς αυτόν.Σήμερα το πρώι πήγαμε στο νοσοκομείο και το παιδάκι μου πήγε κανονικά σχολείο και το μεσημέρι πήγε ο άντρας μου και τον πήρε και με μάλωσε που δεν πήγα εγώ να τον πάρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

αχ ρε Ποπη μου κριμα κοπελα μου,πολυ στεναχωρεθηκα,τουλαχιστον παλι καλα που εγινε τωρα που ηταν νωρις ακομα,ελα ολα καλα θα πανε θα ξανακανετε προσπαθειες μια μεγαλη αγκαλια απο μενα,σε ευχαριστω για τις ευχες σου να εισαι καλα,ειχες ρωτησει ποσα χρηματα δινουμε στα νηπια,80 ευρω το ολοημερο και παιρνουν τα υλικα που χρειαζονται για ολο το χρονο δεν αγοραζουμε τιποτα επιπλεον εμεις

Γεωργια μου σε ευχαριστω να χαιρεσαι κι εσυ τους δικους σου,μια χαρα το ελαφακι σου δεν θα δυσκολευτεις και με την στολη,στολισαμε κι εμεις αλλα στην αρχη ο μικρος τραβουσε τις μπαλες και τις εβαλα ολες πιο ψηλα για να μην της φτανει,τραβουσε και το δεντρο λιγο αλλα τωρα ευτυχως το βαρεθηκε πια και δεν το πλησιαζει και πολυ,τα μεγαλα ξετρελαθηκαν παντως με βοηθουσαν και ηταν μεσα στην τρελη χαρα

Αντριανα μου πολυ ωραια ακουγεται η γιορτουλα σας αληθεια ποιος τα πληρωνει ολα αυτα;

πατριωτισσα μπορει να ηρθε απο εδω το κρυο αρχισε ψοφοκρυο αυτες τις μερες,και μας ειχε καλαρεσει η ζεστουλα,εμεις και το τζακι καθημερινα και το καλοριφερ στο φουλ

πολλα φιλια κοριτσαρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπι...λυπαμαι πολυ....μην το βαζεις μεσα σου ..μην στεναχωριεστε!!!! ξερω ειναι δυσκολο,ομως εχεις το παιδακι σου ,εκει κ δεν θελει την μανουλα του στεναχωρεμενει!!

θα ερθει παλι κ θα μεινει ,να εισαι σιγουρη γιαυτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου στελνω μεσα απο την ψυχη μου πολυ θετικη ενεργια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπη μου πολυ λυπαμαι... :cry::cry: να προσπαθεις να συνελθεις κ να παιρνεις ζωη απ'το παιδακι σου!!!αυτο θα σε κανει γρηγορα να ξαναβρεις τους ρυθμους σου!!!!κοιταζε το κ θα γαληνευεις!!δεν ξερω τι αλλο να σου πω....!σου ευχομαι ο θεουλης συντομα να σου χαρισει ενα υγιεστατο μωρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια,σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση! Ναι αυτό κάνουμε,κοιτάζουμε το παιδάκι μας και παρηγοριόμαστε.τι να κάνουμε... συμβαίνουν αυτά δυστυχώς,μερικές φορές σκέφτομαι όλα τα κακά του κόσμου μακάρι να είναι μέχρι εκεί,πραγματικά αυτό το πίστευω και προσπαθώ να μείνω ψύχραιμη για το παιδί μου.Σήμερα ήρθα γραφείο και ο μικρός μου νήπιο να μπούμε σε μια σειρά πάλι,αλλά το μυαλό μου όλο εκέι είναι κολλημένο.φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόπη μου μην στενοχωριέσαι,να σκέφτεσαι το μικρό σου και όλα τα υπόλοιπα θα γίνουν.Αρκεί να αισθανθείς πάλι καλά και τουλάχιστον αυτόν τον καιρό μην βλέπεις ανθρώπους που μπορεί να σε κάνουν χάλια.Προσπαθησε να είσαι με ατομα που σε αγαπάνε και σε στηρίζουν.Οκ;

Σήμερα έδωσα πάλι ένα ματς με τον μεγάλο μου για το διάβασμα και νιώθω άσχημα με τον εαυτό μου που δεν κράτησα την ψυχραιμία μου και τα νεύρα μου. :( Του φώναξα,ούρλιαξα.........χαλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπη μου μην στεναχωριεσαι κοπελα μου και ο Θεος ειναι μεγαλος ολα καλα θα πανε,και θα μεινεις συντομα παλι εγκυος μην το παιρνεις κατακαρδα,θα περασει κι αυτο

Γεωργια μου τι να κανουμε μωρε και εγω το κανω πολλες φορες,φωναζω και μετα λεω τι κανω;και τον παιρνω αγκαλιτσα και το ξεχναμε και οι δυο,νευρα ειναι ποσο να αντεξουμε,υπομονη τι να τα κανουμε τα ζιζανια μας τυρρανανε

το μωρο μου παλι αρρωστο ρε κοριτσια μεσα στη μυξα και εκανε και πυρετο,αρχισαμε αντιβιωση και εισπνεομενα παλι τι πραμα κι αυτο φετος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατριδα ,τι ωραια φοτο προφιλ! αντε να δουμε κ χιονια .....παντος σημερα ειχε μια πολυ ζεστη μερα ,ενας ηλιος ανοιξιατικος....

μηπως οι μεγαλοι φερνουνε τις ιωσεις απο το σχολειο κ την πληρωνει ο μικρος σας??????

ειναι κ γλυκουλης ...περαστικα ψυχη μου!

Η Μαρια μου θα ειναι αγγελουδι κ θα χορευει!!!!! μιουζικαλ θα ειναι ετσι οπως το πανε :lol:

αυριο ειναι να ερθει απο Αθηνα η θεατρικη ομαδα που εχει κανονιση ο συλογος ...χριστουγεννιατικο παραμυθι ....ομως απο αυριο λεει μποφορια για τρεις μερες κ απαγορευτικα...εαν δεν μπορουνε αυριο θα γινει το αλλο σ/κ

επισεις μαζεψαμε παρα πολλα τροφημα για το χαμογελο του παιδιου....νταλικα θελουμε!!!!!

η μανουλα 3 ...κανεις βολτες με το αμαξι????????

που πηγατε ολες ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ γωωωωω!!!!!!!!!!!!σορι που χαθηκα,αλλα στα κρυφα μπαινω..δεν προλαβαινω βρε κοριτσια!!!!ολο δουλειες!!!!!ε καλα κ οδηγηση!!!χιχι!!!

κα1 περαστικουλια μωλε!!!ολο ιωσεις αυτον τον καιρο....υπομονη!!!!

ωραια φωτο!!!χιοοονιιιιι!!!θελωωωω κ γωωωωω!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λεει χιονιζει στην Κοζανη????

εδω μποφορ...δεν φευγει κανεις!!!!!

πολυ κρυο κ τωρα βρεχει!

αναψα καλοριφερ!!!!!!

ολοι καλα ???????? κρυο καιρος για δυο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες γειά σας... Καλές γιορτές να έχουμε. Έχω καιρό να μπω... τρέχω πανικόβλητη όλη μέρα σχεδόν. ΟΥΦ μ' αυτές τις δουλειές τι θα κάνουμε ? Δεν έχω διαβάσει τι έχετε πει μέχρι τώρα... αλλά θα μπω στο κλίμα. Ο Χρηστάκος μου πάλι με γεμάτες μύτη είναι... ούτε βήχει ούτε τπτ... μόνο μύτη. Μάλλον ο παιδικός... ευτυχώς που δεν είναι τπτ χειρότερο γιατί έχω κ τη μικρή μου μην κολλήσει κ μετά χάθηκα. Εμείς δεν στολίσαμε ακόμα (εδώ στον Πειραιά) γιατί την άλλη Παρασκευή θα φύγουμε για Πάτρα όπου κ κει θα στολίσουμε μαζί με τα πιτσιρίκια μου γιατί θα περάσουμε κ όλες τις γιορτές... στο σπίτι μας εκεί !!!

Σήμερα έχει πολύ κρύο εδώ στον Πειραιά κ όλο το πρωί έριχνε χιονόνερο (αν δεν φύσαγε ίσως κ να το ψιλοέστρωνε). Αχ μακάρι να χα κ τζάκι να το άναβα... αλλά αρκέστηκα στην ζεστασιά του καλοριφέρ... μία βδομάδα υπομονή κ όταν πάω Πάτρα θα το φουντώσω το τζακάκι μου... :lol::lol::lol: Φιλάκια κουκλίτσες μου.

Υ.Γ. Υπόσχομαι ότι δεν θα εξαφανιστώ πάλι... θα είμαι κάθε μέρα (σχεδόν) εδώ... έστω κ για μία καλημέρα !!! Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανούλες

τι κάνετε?

Πόπη λυπάμαι πολύ

μη χάνεις το κουράγιο και την πίστη σου, την επόμενη φορά όλα θα πάνε τέλεια

το παιδάκι σου σε θέλει δυνατή!έτσι?

λοιπόν τα δικά μας..

εμεις έχουμε γιορτούλα στις 23 Δεκέμβρη

η δικιά μου είναι καμπανούλα :lol:

πολύ γέλιο

τους έδωσαν και στολές να τις πλύνουμε και να τις σιδερώσουμε

το ποίημά μας το έχουμε ήδη μάθει

την ανεβάζω στο τραπεζάκι στο σαλόνι και το λέει με ένα καμάρι!!

εμάς δυστυχώς στα νήπια δεν έχουν σύλλογο γονέων και κηδεμόνων, ποτέ δεν είχαν όπως μου είπε η δασκάλα

εσεις κορίτσια που ξέρετε και είστε στο σύλλογο..

είναι μαζί με το σύλλογο του δημοτικού ή ξεχωριστά?

για φωτίστε με

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα και καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Εγώ έχω μία άλλη περίπτωση συγγενούς ανωμαλίας, έχω δίκερο μήτρα που είναι χωρισμένη σε 2 κοιλότητες. Όσους γυναικολόγους είχα επισκεφθεί μου έλεγαν ναι θα κάνεις παιδί αλλά θα έχεις 2-3 αποβολές μέχρι να ανοίξει λίγο η μήτρα! Ταλαιπωρη΄θηκα αρκετά και άλλαξα 4 γιατρούς μέχρι να καταλήξω στον τωρινό. Στο μεταξύ είχα 4 αποβολές και ανακαλύψαμε και μία αδυναμία στο σπέρμα. Εν τέλει έχω τώρα την κόρη μου, 15 μηνων, με φυσική σύλληψη! Είμαι τώρα 40 ετών, ελπίζω να σου έδωσα θάρρος!!!
    • Καλησπέρα @AGAPOULLA1993! Το αντιμετώπισα κ εγώ αυτό με την μικρή μου. Διήρκησε λιγο παραπανω απο χρονο , μετα σταδιακά τα προσθέσαμε κ τώρα στα 2.5 έτη τρώει τα πάντα.  Ως προς τον θηλασμό ναι , δεν έτρωγα τίποτα που να περιέχει έστω κ ίχνη. Είναι λίγο δύσκολο στην αρχή αλλά μετά είναι μια συνήθεια. Εμείς θηλασαμε μέχρι τα 2 έτη,  οπότε όπως καταλαβαίνεις το περάσαμε μαζί!! Σου στέλνω μπόλικη δύναμη και υπομονή!! 
    • Άντε ωραία ξεκινήσατε και εγω τώρα λέω αύριο να κάτσω να τα ξεδιαλέξω να βγάλω αυτά που θα χρειαστώ για τους πρωτους μηνες γιατί τα έχω λίγο μπερδεμένα όλα μαζί καλοκαιρινά χειμωνιάτικα δεν τα έχω χωρίσει 
    • Και εγω δεν έχω πάρει μπιμπιλινα καθόλου και μερικά αλλά πραγματακια που θα χρειαστώ  γιατι αγχώνεσαι μήπως τελικά δεν σου τα στείλει καθόλου και ψάχνεσαι τελευταία στιγμή ; Γιατί αν σου τα στείλει και αργότερα δεν σε πειράζει ένα καθάρισμα θα θέλουν μόνο  αλλα να πω την αλήθεια και εμένα μου έστειλε η ξαδέρφη  μερικά πράγματα πληρωσα μεταφορική να έρθουν στο χωριό και τελικά ήταν άχρηστα πχ το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν για πέταμα αγόρασα άλλο τελικά και μερικά ακόμα που μου έστειλε τα πέταξα έκλαψα τα λεφτά που έδωσα στην μεταφορική 😕
    • Εγω γενικα κοιμάμαι το βράδυ λίγο όταν αλλαζω πλευρό ζορίζομαι και η ζεστη με ενοχλεί αρκετα αλλά γενικα κοιμάμαι ακόμα  εγω καμία φορά πονάω ανάμεσα από τα πόδια στους προσαγωγούς με πιάνουν κάτι απότομα για λίγο και με αφηνει  Και τα πόδια μου πρήζονται αρκετά αλλά γενικα δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα  ακόμα τουλάχιστον 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...