Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ,Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ,ΚΛΑΙΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΙΚΗΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ...Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΤΟΣΟ...ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ... :kiss:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

HELLO EVERYBODY!

ΚΙ ΕΓΩ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΗΜΙΚΡΑΝΙΑ ΠΑΛΙ..ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΜΑΚΤΗΡΙΟ ΝΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΤΟΣΕΣ ΕΞΑΨΕΙΣ ΚΡΥΑΔΕΣ ΚΑΙ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ...ΧΙ ΧΙ

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΡΩΤΑ! ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ, ΑΦΟΥ ΕΙΠΕΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΙΠΟΤΑ; ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΣ..

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΒΙΚΥ ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΟ ΤΕΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΜΕ???ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ.

ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?εγω προσπαθω να ειμαι καλα!!!ο μικρος εδω και 2 μερες κλαει και τσιριζει ασταματητα..ολα του φταινε...αμαν πια αυτα τα δοντακια!!το βραδυ ξυπναει και κλαει αλλα οταν δεν εχω δυναμεις τον παιρνω στο κρεβατι σιγα μην κατσω να σκασω!!!δεν αντεχω αλλο!!

εχθες εμαθα και ενα ασχημο νεο απο την φιλη μου..ο αντρας της ειναι στην εντατικη και τον περιμενουν να ''φυγει''...εχει ογκο στον εγκεφαλο..ειναι τοσο λυπηρο και δεν ξερω πως μπορω να της συμπεριφερθω..τελοςπαντων!!

ΒΙΚΑΚΙ η μαμα τι κανει/καλυτερα?αχ σε εναμιση μηνα παμε διακοπεςςςςς τελειααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσάκια μου... :(

αχ, γιατί τόσα άσχημα νέα... :( Προσπαθούσα όσο μπορώ να σας διαβάζω αλλά οι υποχρεώσεις δεν με άφηναν καθόλου να συμμετέχω... :unsure:

Βίκυ μου περαστικά στη μανούλα σου, εύχομαι να ήταν ελαφρύ και να το ξεπεράσει το συντομότερο δυνατόν!!! Προσπάθησε να έχεις καλή ψυχολογία για να τη βοηθήσεις κι εκείνη να νιώσει καλύτερα, κάνε κουράγιο όσο μπορείς και όλα θα φτιάξουν. Να έχεις πίστη και αισιοδοξία!!!

Κατερινάκι... ράμματα χωρίς αναισθητικό :( τι τραβήξατε κι εσείς...ευτυχώς όλα είναι καλύτερα τώρα!!! Καλή δύναμη με τις ημικρανίες... Μήπως δεν κοιμάσαι καλά;

Λενάκι μου, το θαυματάκι σου είναι μια χαρούλα στην κοιλίτσα σου :cheer: , πολύ χάρηκα όταν διάβασα ότι όλα βαίνουν καλώς!!! :) :) :) Λίγο υπομονή με τις αναγούλες, λογικά μετά το πρώτο τρίμηνο θα νιώθεις πολύ καλύτερα!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ, manoula3 να τα εκατοστήσουν τα παιδάκια σας, να είναι ΓΕΡΑ κι ευτυχισμένα!!! :):):cheer:

Σίγουρα ξεχνάω πολλές κι έχω χάσει επεισόδια αλλά συγχωρέστε με γιατί ο χρόνος μου ήταν πάρα πολύ περιορισμένος και η κούραση μαζί με το αγχός επίσης έντονα... :x:ohmy::side:

Σας φιλώ όλες και εύχομαι να έρθουν καλύτερες μέρες κορίτσια μου!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ B) . ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ!!! ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΦΟΒΕΡΟ ΙΛΙΓΓΟ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ :(. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΕ!!!!! :):) ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ...ΘΑ ΒΓΩ ΟΦ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ...

:kiss::kiss::kiss: ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellooooooooo!!ti kanete?

bikaki parestika kai pali k me to kalo na vgeite1!!

emeis simera eixame emvolio k ton eixa spiti katalavainete...paixnidi stin auli..podilato k tetoia 3 wres koimotane meta!auga m patates eftaksa giati skulovariomouna..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta xw perasei ki ega bikaki me ti mama mou sta nosokomeia..exei kolpiki marmarygi..taxukardies polles..exei kanei xeirourgeio sti mesi..asta..ki apo tote pou gennithike o xaris duskolepsan ta pragmata giati den mporw na eimai sunexeia dipla tis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stamy k katerinaki den kserw an eixate dei to thema libero day?einai sto badminton gia paidakia tin kuriaki auti apo tis 11-7 kouklothetra,paixnidia..kai oti thes!eisodos eleutheri k parking!pws tha sas fainotane gia sunantisi?thelete kapou pio irema?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια τι κανετε?πως ηταν η μερα σας?η δικια μου μερα εξελιχθηκε σε δραμα το απογευμα...ακομα τα νευρα μου ειναι τεντωμενα!!!εκανα δουλειες το απογευμα και τα αγορακια μου επαιζαν στο μπαλκονι...ολα καλα μεχρι στιγμης..καποια στιγμη ακουω κλαμματα και τσιριδες μας ακουσε ολος ο Πυργος..παω εξω και βλεπω τον μικρο να χτυπιεται κατω στο πατωμα και ο Νικος να τον κοιταει..ρωταω τι εγινε και ο μικρος ηθελε να παιξει με ενα γυαλινο κηροπηγειο και ο Νικος του το αρπαξε χωρις να το εξηγησει το γιατι...εγινε χαμος..τους εβαλα μεσα εδωσα και μια σφαλιαρα στον μικρο με εβγαλε εκτος εαυτου...δεν αντεξα αλλο τις φωνες και τις κλωτσιες..ενιωσα πολυ χαλια με αυτο που εκανα στο παιδι..νιωθω η χειροτερη μανα του πλανητη...μου την δινει που ο πατερας του δεν μπορει να του επιβληθει..σε ολα ειναι τελειος αλλα στην πειθαρχια εχουμε προβλημα...σας επρηξα ε?αχ αχ παω να ξεκουραστω γιατι σημερα δεν αντεξα..σας φιλωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΜΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΜΑΡΙΣΑΣ...ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ.ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΟΜΩΣ ΣΝΙΦ...ΕΙΧΑ ΚΑΝΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ ΣΝΙΦ ΝΙΦ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ... :woohoo: :woohoo: :(

ΒΙΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;;; :kiss::kiss::kiss:

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΦΑΝΤΑΣΤΕΣ ΤΥΨΕΙΣ ΜΕΤΑ...ΦΩΝΑΖΩ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΑΜΗΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΙΩΘΩ ΤΥΨΕΙΣ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...ΠΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΑ;;;ΠΟΣΟ ΜΑΛΟΝ ΟΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΑΜΑΤΑ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα!!!τι κανετε μανουλιτσες??

τονια μου κ γω τα ιδια τραβαω...συνεχεια φωναζω στα παιδια κ μετα κλαιω απο τυψεις...σχεδον καθημερινα.. :blush: καλο ειναι να το παλευουμε κ να το αποφευγουμε,αλλα ανθρωποι ειμαστε κ φτανουμε στα ορια μας... :dry:

βικουλινι μου να τη χαιρεσαι τη μαρισα σου!!!να τα εκατοστησει κ παντα με υγεια!!! :)

κ δω σημερα δεν εχει σταματησει καθολου να βρεχει.ελπιζω αυριο να φτιαξει ο καιροςκ να κανετε κ σεις το παρτακι σας στην υπαιθρο!!χιχι!!! :silly: :silly:

βικυυυυυυυυυυ τι κανεις???πως παει η μανουλα σου??

ειδες οταν γραφεις εσυ...τσπουπ ξεπεταγομαι κ γω!!!χαχαχαχαχα!!!! :P:P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

καλημεραααααα!!!τι κανετε μανουλιτσες??

τονια μου κ γω τα ιδια τραβαω...συνεχεια φωναζω στα παιδια κ μετα κλαιω απο τυψεις...σχεδον καθημερινα.. :blush: καλο ειναι να το παλευουμε κ να το αποφευγουμε,αλλα ανθρωποι ειμαστε κ φτανουμε στα ορια μας... :dry:

βικουλινι μου να τη χαιρεσαι τη μαρισα σου!!!να τα εκατοστησει κ παντα με υγεια!!! :)

κ δω σημερα δεν εχει σταματησει καθολου να βρεχει.ελπιζω αυριο να φτιαξει ο καιροςκ να κανετε κ σεις το παρτακι σας στην υπαιθρο!!χιχι!!! :silly: :silly:

βικυυυυυυυυυυ τι κανεις???πως παει η μανουλα σου??

ειδες οταν γραφεις εσυ...τσπουπ ξεπεταγομαι κ γω!!!χαχαχαχαχα!!!! :P:P :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινινα χαίρεσε τη μαρισα σου κ να περασετε τελεια!!!!!!!

joanakiτι κανεις??ο χαρουλης??

κατερινακι :kiss::kiss::kiss:

σταμμυ,ανελ,αγαπη φλωριαννα,αναστασια,ελενακι,τονια,κ σε ολες τις υπολοιπες συγνωμη ξεχναω πολλες αλλα ειμαι μπλοκαρισμενη φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΧΕΙ...ΑΛΛΙΟΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΘΑ ΒΓΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ (ΠΡΩΤΑΡΑ ΕΙΜΑΙ)ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ Ε;;ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙΡΟΣ!

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;;;ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΟΓΙΚΑ ΑΝΤΕ 2 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JOANAKΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΡΡΩΣΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ,ΕΓΩ ΑΝ ΘΕΣ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΒΑΤΜΙΤΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΞΕΡΩ.ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...PANIΚ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΣΚ...Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟ ΛΑΠΑ ΚΑΙ ΦΡΥΓΑΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΡΥΖΟΝΕΡΟ...

ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ; ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩ@@ΚΑΙΡΟΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ. ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ! ΕΝΑ ΣΚ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!

JOANNAKI ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ...ΑΝ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΩ...

ΒΙΚΑΚΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ; ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΞΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ (ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ)!!!

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΟΡΙΩΝ, ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ "ΨΙΛΗ" ΣΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΟΣΧΟΑΝΑΘΡΕΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΕΚΛΑΨΕ ΟΣΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ...ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΑΠΟΠΕΙΡΑΘΗΚΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΞΑΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΩ...ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ...ΟΜΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ, ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΝΗΡΓΗΣΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ..

ΥΠΟΜΟΝΗ, ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΩ..ΑΠΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ..ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ, ΧΩΡΙΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ...ΛΑΘΟΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...