Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα μανουλες τι κάνετε??????

εγω δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου...τελικα η μανουλα μου εγκεφαλικο...

χτες ημουνα ολη μερα στο νοσοκομειο ευτυχως δεν πηγε ο νικος στη δουλεια κ κρατησε το χαρακη κ σημερα απο το μεσημερι μεχρι πρινλιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια καλησπερα τι κανετε?εμεις μια χαρα!!το μαναρι μου βγαζει τον πισω πισω τραπεζιτη και ποναει η ψυχη μου΄....τωρα κανει νανι αμην!!

ΒΙΚΑΚΙ μου περαστικα πολυ στεναχωρηθηκα..ελπιζω να γινει γρηγορα καλα η μαμα σου...

ΛΕΝΑΚΙ μου υπομονη θα περασουν τα συμπτωματακια!!!χιχι!! :side:

Κοριτσια εγω με το θεμα του υπνου κανω το εξης οπως μου ειπε η μητερα μου και η γιατρος!!τον κανω μπανιο τρωει την κρεμουλα του και μετα παμε παρεουλα στο κρεβατακι του για νανι...ξαπλωνει ο μικρος και εγω κ μεσα σε 5 λεπτακια εχει κοιμηθει κ μετα εγω φευγω...μπορει το ξημερωμα να ξυπνησει και να με φωναξει αλλα ειτε τον φερνω στο κρεβατι μας ειτε ξαπλωνω λιγακι μαζι του και ξανακοιμαται αναλογα τις δυναμεις μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΒΙΚΧΑΡ ΠΑΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΑΜΕ ΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο

ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΕΙ???

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ,ΑΣΕ ΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ;;;

ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ;;ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ;;;ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου ψυχολογικα κ σωματικα ειμαι πολυ εξαντλημενη...ειναι μεσα κανει αγωγη για να δουμε,τιποτα νεοτερο απο τους γιατρους απλα κ εκεινη εχει φρικαρει κ θελει να φυγει και αυτο το κανει όλο πιο δύσκολο...

τι κάνεις εσυ??η μαρισα??η κοιλίτσα σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ B)

ΒΙΚΑΚΙ: ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ; ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.

ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΨΕ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΣΤΙΣ 2:00 ΦΩΝΕΣ-ΚΛΑΜΑΤΑ. ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ, ΕΒΛΑΛΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΗΔΗΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΚΛΕΕΙ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ :) ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ. ΤΟ ΠΡΩΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΛΙΩΜΑ :dry: ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕ ΚΙ ΟΛΗ Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΙΣΟΓΕΙΟ! :angry: ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ. ΔΡΑΜΑ...

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΗ :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννα σε ευχαριστω πολύ!!!!!!αυτο προσευχομαι γρηγορα να γινει καλα εχει αρχισει κ λειπει κ στο χαρη κ τη ζηταει συνεχεια χτες της εκανε κ ζωγραφια κ της πηγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ...ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ... ;)

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ,ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΜΑΡΙΣΑΣ.Η ΜΑΡΙΣΑ ΛΙΓΟ ΑΝΥΣΗΧΗ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.

Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΑΡΚΕΤΑ...ΜΠΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ...ΠΙΟ ΠΟΛΥ Η ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΑ...ΕΓΩ ΞΕΝΕΡΩΝΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΠΑΛΙ...ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα που να τον ακουσεις που τις λεει στο τηλεφωνο γιαγιακα μου εκει γινομαστε ακομα πιο κομματια,είναι αυτοκολλητοι περνάνε πολλές ωρες μαζι κ καταλαβαινει ολο τη ζηταει ο καημενουλης δεν με βλεπει κ εμενα γιατι με του που σχολαει ο νικος φευγω κ γυριζω πολυ αργα κ εχει ηδη κοιμηθει,κ τα χει παιξει το πουλακι μου...ευτυχως που ειναι εκεινος γιατι με κραταει κ μενα λιγο στα ποδια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε??

βικακι μου πως ειναι η μανουλα σου?ευχομαι γρηγορα να γινει καλα κ να ειναι ξανα μαζι σας!!!κανε υπομονη βρε φιλεναδιτσα μου!εχε πιστη στο θεο κ το ξερεις οτι δεν θα σ'εγκαταλειψει...ειναι μια δυσκολια,μια δοκιμασια.....να εισαι δυνατη κ βλεποντας εσενα η μανουλα σου θα νιωθει πιο ασφαλης κ θα κανει κουραγιο!!

κοριτσια μου δεν διαβασα προσεχτικα τις απαντησεις σας,γιατι ειχα πολυ αγωνια για το βικακι μας!θα επανελθω ομως! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ..

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ, ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΙ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΝΙΩΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ..ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 ΤΟΝ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟΥ...ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ ΟΛΗ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ!

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss:

ΣΤΑΜΜΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΡΙΝΑ; ΜΕΣΑ ΕΓΩ, ΤΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΡΥΘΜΙΣΑΜΕ; ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Ή ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ;

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/6 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ..Ε, ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΚΛΕΨΟΥΜΕ, Ε΄; ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΜΠΑΝΑΚΙΑ; ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ...ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΊΑΦΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΧΙ ΧΙ

jOANNAKI ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ; ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΜΕ, ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗ ΚΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΑΣΤΟΥ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ; ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΦΑΩ ΤΗ ΦΡΙΚΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ..

ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΕΥΓΑΤΗ! ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΟΠΛΗΡΩΤΕΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ...ΜΕ ΠΝΙΓΟΥΝ...!!!ΦΡΙΚΗ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas manoulitses!!

bikaki perastikoulia k siderenia i mammy sou!!

bikoulini k lenaki upomoni oi egguoules mas...nai??

flwriana kalo kouragio me to antraki sou..fasi einai k tha perasei!!

ki egw opws sas ksanaeipa den eimai k stin kalutei fasi..to paleuw..den mporw na kanw ki alliws!ti na pw?

filakia sta upoloipa koritsia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ;

ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑΜΜΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΤΕΡΙΝΑ...ΟΚ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ; ΚΙ ΑΝ ΝΑΙ ΩΡΑ;

ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ82 ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΟΣΤΡΙΑ ΣΤΙΣ 18/4 ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΣΙΓΟΥΡΑ...

ΤΙ ΩΡΑ ΛΕΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ; ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ;

ΚΑΛΥΝΥΧΤΑ!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα κοριτσακια μου....

αχ!!!!!!!!

εχω βγαλει αιμορροιδες(σορυ) κ ποναωωωωωωωωωωωωωωωω.......

ουτε να κατσω δεν μπορω.....

να πω κ γω τον πονο μου.....

τι κανετε???

εμενα σε10 μερες ερχεται η μανουλα μου απο ελλαδα..ανυπομονω....

καθε μερα ποναω κ δυσκολευομαι πολυ....

βικουλα τι κανει η μανουλα σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τα ιδια ειναι πολύ νωρις για να μας πουνε κατι...χτες εμεινα εγω το βραδυ θελω να μαι συνεχεια μαζι της...αλλα εχω το μωρακι μου που με εχει αναγκη ευτυχως που ειναι κ ονικος...

χτες ημουνα χαλια εκλαιγα συνεχεια δεν θελω να με βλεπει ετσι αλλα δεν μπορω να κρατηθω ρε γμτ :(:(

την αγαπαω τοσο πολυ που ποναω που την βλεπω ετσι...

ευχαριστω κ παλι όλες για το ενδιαφέρον σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...