Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

καλήσπερα κοριτσακια μου όμορφα είμαι απίστευτη ξανακοιμήθηκα :woohoo: :woohoo: :woohoo: πωπω μπετο εχω γίνει σήμερα... :P:P

βικουλινικάτσε να ξεκουραστεις...μπορει να ναι απο τη ζέστη μην αγχώνεσε...

σταμμυγια που λες???

yotakiκαλά μπανια...αντε να δω ποτε θα πάμε εμεις???

που ειστε οι υπόλοιπες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακιαααααααα!!!!σημερα περασαμε τελεια!!στις 8 το βραδυ μπηκαμε σπιτι!!ειχε ρεπο ο μπαμπακας κ ξεπορτισαμε!!! :P:lol:

στις 11 το πρωι πηγαμε για μπανιο μεχρι τις 4 το μεσημερι!!!μετα βολτιτσα!!τελεια ηταν!!!ουτε μια δουλεια δεν εκανα σημερα!!!ξεγνοιασα πραγματικα!!! :)

βικουλινι μου κ μενα η μικρη δεν μπαινει με τιποτα στη θαλασσα...ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!περσι να φανταστεις δεν ηθελε ν'ακουμπαει καν την αμμο!! :laugh: :laugh: α!εχουμε παει μεχρι τωρα 5-6 φορες για μπανιο!!!!η μικρη βεβαια δεν παει για μπανιο....παει να κανει παρεα στην ομπρελα!!! :laugh: :P

σημερα εκανα 2 προσπαθειες καλοπιανοντας την να μπει στη θαλασσα κ τσιριζε :huh::huh: ολα τα ματια στραμμενα πανω μας!!!χαχαχα!! :blink: :woohoo:

βικακι ελιωσες στον υπνο σημερα ε???!!!!!!!!γιατι αραγε??!!! :P:P κ γω 10 ξυπνησα.....ευτυχως.....!!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,τι κανετε??

γεια σου γιωτουλα,καλα μπανια κ καλο καλοκαιρακι να εχουμε,

βικχαρ δεν εχω προβλημα οπου θελετε,εσυ που μενεις???

να παμε καπου που να μας βολευει ολες,οι υπολοιπες???

ΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

Και εμείς σήμερα το πρωϊ πήγαμε βολτίτσα στην ελευσίνα στο λιμάνι κάναμε κούνιες και η μαμα κι ο μπαμπάς ήπιαν κι ενα καφέ στα ορθια αφου ο Νικόλας ήθελε όλη την ώρα να τρέχει...με βάρδιες είμασταν. Είμασταν μαζί με τους κουμπάρους μας και το βαφτιστηράκι μας και τα περάσαμε perfect!

Οι περισσότερες το ΣΚ κάτι κάναμε με θαλασσίτσα βλέπω..χι χι

Joannaki περαστικά στον άντρα σου, όντως είναι χειρότεροι απο μωρά όταν αρρωσταίνουν τα ίδια τραβάω κι εγώ με τον δικό μου!

Αντριάννα μου καλά έκανες και ΄ξεχάστηκες σήμερα, πρέπει να ξεκουραζόμαστε κι εμείς που και πού....

Βικάκυ μου έλιωσες όντως..εμείς ξυπνήσαμε από τις 08 π.μ. σήμερα αλλά επειδή βάλαμε όλο το μεσημέρι τα πιτσιρίκια στην φουσκωτή παιδική πισινούλα τους μαζευτήκαμε σπίτι μας στις 17.30 οπότε στις 18.20 το πολύ πρέπει να μας είχε πάρει ο ύπνος και ξύπνησα εγώ στις 20.00 κι ο Νικόλας στις 20.30! Φαντάζεστε τί κάνει αυτή τη στιγμή έτσι; Χορεύει πάνω στο διπλό χοροπηδάει...του έχω βάλει mazoo & the zoo στο ytube κι εχουμε γλεντι...

Ε΄δώ και 10 λεπτά προσπαθώ να ολοκληρώσω τις ρημαδοσειρές μου...

Αχχ δε την παλεύω αύριο πάλι δουλειά..

Βικουλίνι μου καλή αρχή με τα μπανάκια σας και για τα σπυράκια μην αγχώνεσαι μήπως είναι από τη θάλασσα; Εύχομαι να εξαφανιστούν αμέσως αν δεν εξαφανίστηκαν ήδη!

Λενακι & Γιωτάκι :kiss :kiss::kiss::kiss: :

Αναστασία μου τί κάνετε; Ο Σπυράκος; Τρέχεις κι εσύ έ; Μέρες έχω να σε διαβάσω..όλα καλά;

Φλωριάννα γυρίσατε; Όλα καλά; Πως περάσατε; Εύχομαι super..

Στάμμυ μου εντάξει είναι τώρα ο Νικόλας και σήμερα πέρασε κι ωραία..

Φιλιά σε όλες γιατί ο ταλιμπάν μου μου έχει ορμήξει με ρούφηξε...ευτυχισμένη μάνα ε;;; χιχ ιχχιιχιχιχ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ κι εγώ θα έρθω μόνο το Σκ είναι πιο εύκολο...Κυριακή πρωϊ νομίζω οι περισσότερες μπορούν έτσι δεν είναι;

Εγώ προσωπικά μπορώ όπου θέλετε αν και θα με βόλευε περισσότερο κι Αιγάλεω Περιστέρι, Σύνταγμα. Και θα προτιμούσα σε παιδότοπο για να χαρούν και τα παιδάκια μας, γιατί φαντάζομαι θα τα πάρουμε μαζί ή κατάλαβα λάθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ!!!ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ????ΟΣΤΡΙΑ????ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΡΟΣ!!!!

ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΝΟΤΙΑ. ΑΝ ΠΑΜΕ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσια ζηλευωωωωω....δεν μπορω να ερθω στη συναντηση... :(:(

τι τυχερες που ειστε!!!ελατε εδω μωλε να κανουμε κ τα μπανακια μας!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς στον μόνο παιδότοπο που έχουμε πάει είναι στο Αιγάλεω στο έλα να παίξουμε που είχαμε παει με το mammyland και ήταν ωραία και τα κορίτσια πρόσεχαν τα μικρά και εμείς τα λέγαμε. Στο όστρια έχει κοπέλες που τα προσέχουν δεν τον είχα πάει στα παιχνίδια εκείνη την ημέρα που είχαμε βρεθεί, ξέρεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε?επεστρεψα και εγω!!!χαθηακαμε λιγακι αλλα τι να κανουμε..καλα ειστε?πως τα περνατε με τα ζουζουνακια σας?σημερα ολη μερα εφτιαχνα το νεο δωματιο του μικρου και εκανα δουλιτσες!!!δυστυχως κατι με τσιμπησε πισω απο το αυτι και εχω πρηστει ολοκληρη!!!αυριο θ παω στην γιατρο να με δει...

στο Ναυπλιο περασαμε ωραια αλλα στην αθηνα ακομα πιο ωραια!!!παλι θα κανετε συναντηση?ζηλευωωωω θελω και εγω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σου ερθουμε καλε μην γκρινιάζεις..είπαμε θα οργανώσουμε συνάντηση εκεί έρχομαι κι εγώ στις 19/6 κάτω θα φτιάξουμε ποστάκι για συνάντηση στον Πύργο, είσαι;

Θα με κυνηγήσει ο άντρας μου βέβαια αν του το πω..χι χι

Είμαι σίγουρη γιατί θέλει να είναι όλη μέρα στη θάλασσα κι εγώ το δικό του αμάξι και στον επαρχιακό Κρεσταίνων - Πύργου και με το παιδί δεν το συζητώ να το πάρω...

Αλλά βλέπουμε...είσαι;

Περαστικούλια για το αυτί σου..Πολλά φιλιά στον Αλέξανδρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι ειναι λιγο μακρια για εμας το αιγαλεω μενω ηλιουπολη,αν βολευει και εσας να παμε συνταγμα???δεν εχει που να αφησεις το μικρο???αλλα και παλι φερτον μαζι σου,βικχαρ εσυ τι λες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα σορρυ που δεν απανταω αλλα δεν ειμαι στα καλυτερα μου μολις γυρισα απο το νοσοκομειο...ανεβηκε η πιεση στη μαμα μου 22 κ τη τρεχαμε...

ρε κοριτσια εχω τα νευρα με τα κωλονοσοκομεια ειναι να μη τους εχεις αναγκη πλακωθηκα και με μια γιατι της λεω καντε κατι γιατι η πιεση ανεβαινε κ εχει προβλημα κ μου λεει δεν παθαινει τιποτα,κ της λεω οκ δωσε μου το ονομα σου αφου παιρνεις την ευθύνη...μετά μπορειτε να καταλάβετε τι εγινε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?????

εμεις ειμαστε καλα και εχουμε τον αμαζευτο χιχι ολο εξω ειμαστε κουνιες,ποδηλατο,βολτες και παιχνιδι με τα γειτονοπουλα

αποκτησαμε και εναν φιλο τον γιαννακη που ειναι ενος χρονων και περναμε στιγμες με πολυυυυυ γελιο.

βεβαια οταν ειναι να μαζευτουμε μεσα γινεται ταλιμπαν αλλα το παλευουμε.

διαβασα σε ενα αρθρο πως να διαχειριστω τον θυμο του και τα παμε καλα αφου ειδα οτι τελικα ειχα κανει πολλα λαθη!!!

για καφεδακι ειμαι μεσα αν ειναι και σε παιδοτοπο και σ/κ ακομη καλυτερα να παιξουν και τα καμαρια μας(αλλα αυτην την φορα δεν την παταω θα του παρω και το παιχνιδι του μαζι χιχιχιχι)

το σκ θελαμε να παμε για μπανιο αλλα τελευταια στιγμη σκευτικα μην κρυωσει και δεν πηγαμε.

κατερινακι μου τι κανεις?? πηγατε ελευσινα ε??? αχχχχ η πολη μου εκει γεννηθηκα και μεγαλωσα την λατρευω!!!

περαστικα και στον νικολα σου!!!!!! ποτε ξανα τετοια λαχταρα!!!

βικακιιιιιιιιιι πωπω πολυ υπνος ρε φιλεναδα!!!! αλλα εισαι τυχερη εχεις μπαμπα και γιο που σε εχουν στα ωπα ωπα χαχαχα

ελενακι η εργκυμοσυνη παει μια χαρα απο οτι θυμαμαι που διαβασα να μην κουραζεσαι ομως ε????

σημερα θα παω να παρω αιτηση για να γραψω τον μικρο στον παιδικο και παρακαλω να τον παρουν!!!!

αααα το κουλο δεν σας το ειπα να γελασετε.....πηγα σε μια εταιρια να δωσω βιογραφικο μεσω οαεδ και τι προσοντα ζητουσαν????

1)αγγλικα οκ

2)η/υ οκ

3)τιμολογηση οκ

4)μεταφραση αγγλικων οκ

και.......5)αν εχεις ηδη ενα παιδι να μην κανεις δευτερο!!!!!!! οκ??????

που φτασαμε ρε κοριτσια??? να θες να πιασεις δουλεια και να σου ζητουν τετοια πραγματα!!!!! και οταν εχεις αναγκη τι θα διαλεξεις δουλεια η 2ο παιδι????? ε??? εγω διαλεξα την δουλεια.....τι να κανω(αν με παρουν βεβαια)

δεν ειναι παρανομο λιγακι αυτο??αχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ. :(:(:( ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! ΤΙ ΠΙΚΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΟΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΜΟΥ :cheer::cheer: . ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΕΚΕΙ :silly: ΑΛΛΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ; :dry: ΒΡΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΧΑΜΟ!!!! :S ΜΠΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ FORUM ΜΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ :cheer::cheer:

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ;; ΑΚΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!! :angry::angry: ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι πω πω τι εγινε με τη μαμα σου??πολυ στεναχωρηθηκα οταν το διαβασα... :( πως ειναι τωρα??

μπεμπουλης τι ηλιθιοι ανθρωποι υπαρχουν...ακου να μην κανεις δευτερο παιδι.. :blink::huh::S:angry::angry: πολυ περιεργα πραγματα αυτα κ εκνευριστικοτατα...επεσα απ'τα συννεφα.... :angry::ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..

BIKAKY MOY ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗΛ. ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ, ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΑΙΜΑΤΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΛΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΑΤΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥΣ...ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΔΕΧΤΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙΣ ΕΙΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ ΣΤΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΠΟΛΥΕΙ ΑΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ; ΠΩΣ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΝΟΜΙΚΑ ΑΥΤΟΣ;ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ..ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΑΣ ΣΤΕΡΟΥΝ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ..ΔΟΥΛΕΙΑ Ή ΜΩΡΟ..

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ! ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ...ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΣΚ ΤΗΣ EUROVISION..

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ..ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΑΣ. ΕΧΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΝΗΘΟΥΝ, ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΩ, ΑΥΤΑ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝ ΒΡΟΥΜΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΟΚ..ΘΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΄ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ; ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ Ή ΕΙΜΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΟΥΛΑ;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia!ti kanete?

egw den eimai kai sta kalutera mou!einai fasi lew k tha perasei..ti na pw pia!!mallon tha erthw ki egw tin kuriaki..an einai mazi me tapaidakia mas!eimai ptwma re koritsia..ta x w ftusei..lewforeia zesti..tespa!mpanaki akousa e??mpravo..rikste k kamia voutia k gia mas!!aurio tha pame therino koritsoparea sex and the city..ante na gelasw k na kseskasw ligo giati ola pane..kata diaolou..!!!sorry gia to poluthetiko munima alla katalavainete...filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες!!!τι κανετε?εμεις καλα αν εξαιρεσουμε την μονιμη γκρινια ολα καλα!!!εδω εχει αφορητη ζεστη με υγρασια μαζι σκετη πικρα!!!θα αρχισουμε και τα μπανακια σιγα σιγα!!!αμην!!!

ΒΙΚΑΚΙ περαστικα στην μανουλα σου!!!ευχομαι να ειναι καλυτερα τωρα!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μου αρεσε η ιδεα σου..μακαρι να μπορεσουμε να συνατηθουμε!!!να μην δουλευει και ο Νικος!!ποσες μερες θα μεινετε????ο Νικολας καλυτερα ειναι τωρα??

το πιστευετε οτι ηρθε κιολας ο Ιουνιος?θα φυγει και το καλοκαιρακι....εχετε σκεφτει που θα πατε διακοπες?

φιλακια πολλα και καλο μηναααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia mou!!

Xathika to kserw alla aytes tis meres eimai xalia apo tis zalades

kai tis atonies...akoma kai ta vasika me to zori ta kanw!

Prospathw na mhn kathomai kai sto pc logo aktinovolias.

H koilitsa fouskwse kiolas kai ayrio tha pame na ksanadoume to sporaki mas!! Mporei kai na akousoume kardoula.

Sas diavasa sta poly grigora alla den thymamai kai polla! :blush:

Bikaki mou perastika sthn mama sou!! Eyxomai na ginei kala

syntoma!

Anastasia mou eleos me tou hlithious! Ti allo tha akousoume!!

ta phra asxima otan to diavasa! :angry:

Flwriana ti wraia pou einai pou mporeis kai ksefeygeis pou kai pou!! xreiazete!!Xairomai pou perasate omorfa!

BIKOULINI mou ti wraia pou phgate thalassitsa! Tha synithisei h mikri pali kai den tha fovatai.

Joanaki na pas kai esy sthn synanthsh tha sou kanei kalo!! Opws kai ayrio me tis files sou! Ypomonh mono kai tha perasei oti einai!

Koritsia den exw allh dynamh na grapsw..Sas filw oles!!

Opote mporesw tha ksanampw! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!! B) ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;; ΑΧ ΤΙ ΝΥΧΤΑ ΠΕΡΑΣΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ;;; :S:S:S Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 3:30 Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΕ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΖΕΣΤΕΝΟΤΑΝ; ΚΡΥΩΝΕ; ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ. ΜΑΛΛΟΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ. ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ. ΑΦΟΥ ΕΚΛΕΓΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 5:30 ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΩΣ ΤΙΣ 8:30 ΤΟ ΠΡΩΙ :S . ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΟΥΝΗΜΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ; ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΙΑ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΜΑΘΑ ΕΤΣΙ :dry: . ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙ ΠΙΑ! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΩ 13 ΚΙΛΑ ΦΤΑΣΑΜΕ! ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΔΑΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΝΕΤΑΙ Ή ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΕΞΤΡΑ ΚΑΓΚΕΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ; :dry: .ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΩ ΚΑΓΚΕΛΟ ΘΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ; :dry: . ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΒΡΕΙ ΤΡΟΠΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΧΕΤΑΙ! :huh:HELP!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!

ΕΜΠΛΕΞΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ,ΕΧΩ ΑΤΟΝΙΕΣ...

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΒΙΚΑΚΥ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ :( ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΗ...ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΠΟΥ ΑΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΕΝΟΥΝ...ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ;ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ;;;;ΕΛΕΟΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ...ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ..ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΩ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΠΙΑ;;;ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ;;;Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΗ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ :woohoo:

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΡΘΕ ΠΑΛΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΑΧΡΗΣΤΟ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas louloudakia!!ti kanete?gia to thema tou upnou..kante ta banaki ki oso ta kanete eksigiste tous oti twra valoume putzamoules,tha pioume to gala mas,tha diavasoume to paramuthaki mas kai tha koimithoume..peite tou kathe kinisi gia na kserei ti epakolouthei!!auto ennow!!an thelete valte tou k mousikoula,radio,polu xamila kalunixtiste to k peite tha ta poume aurio!meta tha sikwthei,tin 1i fora pigainte kathiste to sto krevati k peite tou wra gia upno agapi mou.ti 2i wra gia upno k tin 3i tipota apla valte to gia upno kai gia oses fores akoma sikwthei.tha ta ftusete tis prwtes meres..alla kapoia mera tha ginei to thauma..pou tha paei!elpizw na voithisa.k min kanete zavolies..giati den tha piasei!20 meres paideuomouna..an k apo tin arxi koimotan monos tou,miaa fora ton pira sto krevati k kalomathe.me auto ton tropo omws...telos..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ...ΑΛΛΑ 1ον ΜΟΛΙς ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΧΙ ΝΑΝΙ ΟΧΙ ΝΑΝΙ...ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ...ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΛΑΙΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΤΗΝ ΜΙΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΟΙΜΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΞΕΙ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ....ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ...

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...