Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

γειααααα σας!!τωραα καταφερα να μπω για λιγο!ακομα δεν εχω τελειωσει τις δουλειες...μ'εχει πιασει ημ μανια μου παλι να τα κανω ολα... :S:blink:

κατερινακι μου πολυ στεναχωρηθηκα μ'αυτο που επαθε ο μικρουλης σου. :( το κακομοιρο θα ταλαιπωρηθηκε...σκεφτομαι κ σε σενα σε τι αγωνια βρισκοσουν εκεινες τις ωρες.. :(

περαστικουλια να ειναι κ μακαρι να μην ξανασυμβει κατι τετοιο!

λενακι ειδες το μικρακι σου??!!!!!!!!!!!!! :) πολυ ωραια!!!πολυ χαιρομαι για σενα πραγματικα!!!! :) :silly:

μιρλιτσα πρεπει να περνας τελεια!!! :)

joanaki σ'ευχαριστω κ παλι για τις ευχες σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

diakopes?bikoulini ti na poume ki emeis pou zoume stin tsimentoupoli k gia na doume thalassa prepei na dianusoume apostasi toulaxiston 30 xlm??na liwsoume ston idrwta wspou na ftasoume,na plirwsoume diodia,na psaksoume 1 wra pou na valoume tis petsetes logw kosmou k fusika se kamia periptwsi den tha sugkrinetai i thalassa me tou nisiou?den sti lew sugkekrimena esena...ton pono mou lew..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟΥ ΑΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΣΟΥ...

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ,ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΝΗΣΙ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ... :(

ΒΙΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ;;; :S :woohoo: ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ... :dry: :woohoo: :woohoo:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΧΑΘΕΙ;;;ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ;;;

ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ έγραψε:

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΑ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΟ....ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ

Τι Πάρο τι Νάξο τον αέρα μου να αλλάξω!!!!!! :laugh: :laugh:

Καλέ πως μπουρδουκλώθηκα?????? :blink::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα τι κάνετε εμενα πονάει η πλάτη μουυυυυυ :(:( σημερα ειχε τρελη δουλεια ποτε εφτασα ποτε σχολασα δεν πηρα ειδηση...

γυρισα σπιτι 9 κ μας πηγε ο μπαμπας μας για μαμ κ για παγωτακι...

πωπω ρε κοριτσια 2 μερες λειπω ολη μερα κ μου λειπει τρελα ο χαρακης μου δεν τον χορταινω... :(:(:(

κατερινακη μου δεν φανταζεσε ποσο στεναχωρηθηκα θα σε παρω αυριο το απογευματακι μολις σχολασωω!!!!!!!

κοριτσια απο αυριο το απογευμα θα επιστρεψω δυναμικα κ θα απαντησω στη καθεμια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete koritsakia?bikoulini min to pairneis proswpika..opws sou eipa ton pono mou egrapsa!!den thelw omws na eisai etsi..pigaine aurio na kaneis mpanaki me to marisaki na kseskaseis ligo..giati mou fainetai tha parw to ploio k tha erthw ekei...

bikaki...exeis dikio..auta ta paidakia mas mas exoun trelanei..k den mporoume makria tous!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΑΧ ΜΩΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ,

ΛΕΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ,ΤΕΛΕΙΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ

JOANAKI EXEIΣ ΔΙΚΙΟ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΙ,ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΝΙΑ???

ΒΙΚΧΑΡ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stamy mou,wspou na mazepsw oles tis treles katalavaineis ti ginetai..i mia den mporei ti mia mera i alli tin alli klp..mallon ti deutera tha pame arga to vradu na valw k to xari gia upno..sxolaw stis 9..!!tha sou pw molis paw..pantws!an exeis kapou na afiseis ti bubu ela ki esu!agia paraskeui menw ekei einai k to therino..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΙΚΧΑΡ ΚΑΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΑΠΟΨΕ!!!!!

JOANAKI ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΜΑΚΡΙΑ ΣΑΣ,ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ???ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ????Η ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΑΝ ΒΟΛΕΥΕΙ????

ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΟΣΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ΑΘΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΛΕ!!ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ... :P

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ Ε;;;;;;; :P

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΙΑΣΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ;;;ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ;;;; :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ..ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΠΡΟΧΘΕΣ; ΌΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ..!!

ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΙΝΑΚΙ; ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ;

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΜΟΛΙΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΧΟΛΑΣ 18.00 ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΟΥΛΗ ΜΗΝ ΣΕ ΠΡΗΖΩ ΚΙ ΕΓΩ...

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ...ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ...ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ;

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ! ΕΥΤΥΧΩΣ!!ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΑΣ; ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΛΕΣ ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΣΗΜΕΡΑ! ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΪ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ...

BYEEE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας kortsoudia μου!!!

Πως είστε σήμερα??

Πήρε η πεθερά βόλτα την μικρή και βρήκα λίγο χρόνο να γράψω! :P

Το πρωί αφού κάναμε το παστίτσιο μας βγήκαμε βόλτα τα 2 μας! Μαμά και

κόρη! Πήγα πήρα μπαλαρίνες γιατί δεν λέει άλλο να φοράω μποτάκια αν και σηκώνει ακόμα...

Έβαλα τέρμα μουσική μπας και μου έρθει όρεξη να κάνω καμια δουλειά αλλα δεν το βλέπω! :laugh: Σκούπισμα-σφουγγάρισμα έχω και βαριέμαι! :blush:

Bikaki έπιασες δουλειά? δεν το είδα! μπράβο βρε θηρίο.

Κατερινάκι πολύ χαίρομαι που ο Νικόλας είναι καλύτερα.Και η Ειρηνούλα καλύτερα είναι!

ΣΤΑΜΥ μου τι κάνει η κοράκλα σου???? Ποσο θα ήθελα να είμαι και εγώ εκεί να ερχόμουν στο καφεδάκι! :(

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου κάνατε κιόλας μπανάκι στην θάλασσα? Τι ωραία! Ποσο σας zhleywwwww!!

Θα επανέλθω αργότερα!! Φιλάκια πολλά!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsoudia mou ti kanete?ola kala??egw to prwi piga sti douleia giati eixame eksetaseis..pigainela mes ti zesti me ta lewforeia..trela sas lew..trela!exw arrwsto to megalo antraki(oi antres einai ligo mirles otan arrwstainoun) opote katalavainete..mageirepsa,fagame,epluna mpalkonia..molis kathisa!episis tou foraw oli mera vrakaki,exei katourisei olo ton kosmo..prwta ta kanei k erxetai k mou leei mama..ekana..ti na kanw?help me..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕ!!!! :laugh: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;

ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΘΕΙ ΟΛΕΣ ή ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ;;;; :dry:

ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΜΠΑΝΙΟ....Η ΜΙΚΡΗ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ...ΕΝΩ ΠΕΡΥΣΙ ΗΤΑΝ ΞΕΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗς ΠΕΡΑΣΕΙ,ΕΓΩ ΟΜΩς ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΟΝΕς ΜΑς ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ.ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΔΡΟΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΚΑΗΚΕ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΟΤΑΝ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΝΕΡΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΠΑΘΕΝΕΙΣ ΧΙΧΙΧΙ!!! :P

ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΙΔΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΚΥΚΛΑΔΥΤΙΣΑ;;;;ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΣΕΙΣ;;;

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΤΩΡΑ Ε;;;ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ;;;ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ Ε;;

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕς!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΕΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΝΑ ΔΩ ΠΑΛΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΡΑ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ;;ΠΩΣ ΠΑΣ;;Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ;;Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΩ...ΕΓΩ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΠΙΠΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙ,ΠΑΜΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ...ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΕΝΟΥΜΕ ,ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ,ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΕΜΑΘΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΦΟΒΑΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ!ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ! ;)

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!!ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανουλίτσες ξύπνησα 12.30 η γαϊδούρα :woohoo: :woohoo:

ο νικολακος μου ειχε μαγειρεψει εφαγα κ τωρα περιμενω να μου φτιαξει καφεδακι γιος κ πατερας με εχουν στα οπα οπα σήμερα ;);)

βικουλινι ζηλεύω πολύ πολύ πολύ κ εγώ θέλω μπανάκι στη πάρο...

μην ανησυχεις πιστεύω είναι πάλι να αρχίζει να συνηθήζει κ μετα δεν θα βγαινει απο τη θάλασσα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΙΚΑΚΗ ΠΙΟΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!! :P:P

ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ...

ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΕΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΝΙΦ...

ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΛΕΡΓΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΛΙΓΑΚΙ...ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΛ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα βικουλινι,μπορει να ειναι απο τον ιδρωτα τα σπυρακια,βικχαρ και καθημερινη απογευμα αν σας βολευει.κατερινακι πως παει ο μικρος???εχει τρομαξει???

τα αλλα κοριτσια τι λετε???θελετε να βρεθουμε ολες για καφεδακι???

για να δω συμμετοχη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κ απο μενα σε οοολες τις μανουλες..

Σημερα καναμε το πρωτο μας μπανακι...ητανε τελεια,καταπληκτικα,η θαλασσα

σουπερ το μωρακι μου φοβηθηκε εκτος λιγο οταν του πηγε

νερακι κρυο στη πλατουλα.....τον κραταγε ο αντρας μου κ εκεινο ειχε γαντζωθει απανω του για ναμην πεσει μεσα..πολυ πλακα ειχε!!επεξε με τις

πετρουλες(κατω απο την ομπρελα φυσικα)..ειμαι ξετρελαμενη..χαλαρωσα παρα πολυ..ενιωσα φοβερα...ΒΕΒΑΙΑ φοραγα το μαγιο μου (μου εκανε απο περυσι)

αλλα απο πανω φοραγα κ ενα ασπρο μπολυζακι μην δουν την κοιλουμπα μπυ,αλλα κ επειδηη δεν κανει να την δει ο ηλιος!!!

οσες δεν εχετε παει να πατε...

βικουλινακι μηπως ειναι απο την ζεστη??

φιλακια...

ματινακι μου που εισαι>??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...