Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

hi girls!!!!!!!!

τι κάνετε???εμεις πηγαμε για μπανακι...ωραια ηταν μαυρισαμε και αλλο :woohoo: :woohoo:

αντριανακιστεναχωρηθηκες που δεν σε καλημερησα???? :P:P

αντε κοριτσια ποια θα ανοιξει το 3 οεο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

ΕΧΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΒΙΚΑΚΗ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ;;;ΩΡΑΙΑ Ε;;

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ...

ΣΤΑΜΥ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΕΝΝΑΩ..ΚΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΣ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ :kiss::kiss::kiss::kiss:

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ!!!

ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΙ ΑΛΛΟ;;;

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ 3 ΟΕΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΚΑΚΗ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι αραπινα σε βλεπω μεχρι τον σεπτεμβρη!!! :P:P :laugh:

εγω δεν ανοιγω το 3ο!!!ανοιξα το 2ο!μια αλλη τωρα!!!να ψηφισουμε!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!

Τι κανετε;;;

Κοριτσια εχω διαλυσει! Με ποναει η μεση και η πλατη 3 μερες τωρα και

δεν υποφερετε!! Αντριανουλα μου μαζι μας πιανει..Ουτε να περπατησω δεν μπορω γμτ.. :(

Καλε με ψηφισατε;;;Καποια με πλησιαζει επικυνδινα και αγχονομαι! :laugh: :laugh: Για οσες δεν ξερουν πατηστε στα δεξια σας στο ονομα μου!! ;)

Θελετε να ανοιξω εγω το 3;;; :) Καποια πρεπει να το κανει! :silly:

Θα σας διαβασω αργοτερα,Παω για νανι! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Καλε με ψηφισατε;;;Καποια με πλησιαζει επικυνδινα και αγχονομαι! :laugh: :laugh: Για οσες δεν ξερουν πατηστε στα δεξια σας στο ονομα μου!! ;)

Σώπα καλέεεεε!!!!!!!!!!!!

Τι αγχόνεσαι, θα βγείς πρώτη και με διαφορά, φαίνεται άλλωστε!!! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν εχω προβλημα οποια θελεις ασ το ανοιξει αλλα συντομα μη το συζηταμε πολυ :laugh: :laugh: :laugh:

θελουμε το ελενακη να παρει το μπανακι

βικουλινιπερασαμε ωραια...καλα κ ο χαρης εδω τα ιδια με καβαλαει με πνιγει στην ουσια κ φωναζει βικυυυυυ...να με εχερε στο νου σας θα με σκοτωσει αυτο το παιδι

αντριανναεχω γινει μια μαυρη γαζελα :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: (καλο ε??/0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μουυυυ!!! Αντε καλε και σε χασαμε!!

Να μπαινεις να μαθαινουμε νεα σου! Η εγκυμοσυνη πως παει;;

Ποτε γεννας;; Ευχαριστω για την ψηφο! Το ειπες και το κανες!

Μιρλιτσα μου δεν αγχονομαι καλε! πλακα κανω..μην με περασετε για καμια παρτακια! Απλα δεν εχω ξανακερδισει ποτε τιποτα στην ζωη μου και τωρα κανω σαν μικρο παιδι!! :laugh: :laugh:

Βικακι γαζελακι σου παει το μαυρο!! :):kiss:

Φλωριανα μου μην αγχονεσαι με το θεμα του παιδικου σταθμου.

Και φετος να μην τον παρουν θα τον παρουν του χρονου οποτε παλι το ιδιο θα ειναι.Εδω τα περνουν απο τα 3 :(

Βικουλινι μου πως πας με τις ζαλαδες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Που σαι μαρη????τι κανει η νυφουλα μου???η κοιλιτσα σου???ο συμπεθερος??

αντε ποτε θα κανουμε καμια κληση skype???

κανονισε να μπαινεις μην σε ψαχνω :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re koritsia den exo poli xrovo alla sas sto iposxomai oti tha mpeno pio sixna!!! 12/9 exo p.h.t. alla tora 10/8 pao gia tin non stress kai thas sas po akrivos tin imeronia poy tha geniso!!!!

SYMPETHERA!!!!!! ti kanei o gampros mou?????? emeis sinexia mpanakia kanoume!!!!! poy na me deite stin paralia san tin falena orka!!!!!!

ax tora katalava poy stamatisa tin douleia poso poli eleipa sto paidaki mou exoume ginei autokolites!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι ο γαμπρος σου με εχει τρελλανει σωστο θεριο εχει γινει...

καλα κανεις μωρε να την ευχαριστηθεις εχει καταλαβει για το αδερφακι πως το εχει παρει??

ελπιζω να μην εχει κανει καμια κουτσουκελα στο γιο μου ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Μιρλιτσα μου δεν αγχονομαι καλε! πλακα κανω..μην με περασετε για καμια παρτακια! Απλα δεν εχω ξανακερδισει ποτε τιποτα στην ζωη μου και τωρα κανω σαν μικρο παιδι!! :laugh: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ακομα...

Εδω και 2 ωρες εχω μικροσυσπασεις και πλακωθηκα στο μαγνησιο.

Η μικρη σημερα με εβγαλε νοκ αουτ.Δεν κοιμηθηκε το μεσημερι

και πετουσε τις πιπιλες της κατω απο το κρεβατι με αποτελεσμα

ολο το μεσημερι να ειμαι κατω απο ενα κρεβατι και να μαζευω πιπιλες.

Δεν θα την βγαλω καθαρη στο τελος... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να προσέχεις όσο πιο πολύ μπορείς.

Στην δέυτερη εγκυμοσύνη έκανα πολλά τραβηγμένα πράγματα με το πρώτο παιδί με αποτέλεσμα να αρχίσουν και εμένα οι συσπάσεις.

Πολύ ελεαρά το είχα πάρει το θέμα, με τρόμαξε όμως ο γιατρός και έτσι μαζεύτηκα λιγάκι.

Δεν ήθελα να γεννήσω πριν την ώρα μου όπως στο πρώτο και έτσι χαλάρωσα!!!

Να προσέχεις πολύ, πάρα πολύ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω να χαλαρωσω θελω αλλα ελα που δεν μπορω!

Η μικρη εγινε πολυ ζωηρη τελευταια και μου βγαζει

τον πατο. Και εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα νοσηλευτει

μια εβδομαδα με ορους να σταματησουμε τις συσπασεις.

Αμα το γλιτωσω αυτην την φορα θαυμα θα ειναι! :)

Φιλακια στα ζουζουνια σου! Στο χωριο ειναι ακομα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τα πουλάκια μου, στο χωριό τα έχουμε!!!

Και επιτέλους θα πάμε κι εμείς μια εκδρομούλα ...οι δυό μας!!!

Τι καλά, το περιμένω πως και πως!!! :)

Εσύ απο διακοπές???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλες...

εγω δεν τη παλευω κ ιδιετερα ο γιος μου σημερα ηθελε να με κλεισει στο δαφνη...

ξεκιναμε παμε σκλαβενιτη,να τονισω οτι στο τριτο οροφο εχει καφετερια...το καλο μου το αγορακι ηθελε να παμε να πιουμε χυμο κ να φαει τοστακι(τον εχω κακομαθει οποτε παμε τον παω)αντε λεω ας παμε να πιω κ εγω ενα καφεδακι...μεσα εχει αιθουσα καπνιστων κ μη κ εξωτερικο μπαλκονι εγω σαν καπνιστρια αλλα που σκεφτομαι κ το χαρακη λεω ας παμε εξω αφου εχει πεσει ο ηλιος...κραταω απο τη μια δισκο γεματο κ απο την αλλη το χαρακη(φανταστειτε σκηνικο)παω να ανοιξω τη πορτα για να βγω κ εκεινη τη ωρα ο χαρης παει να μου φυγει απο το χερι για να δει τα περιστερια...

και οπως καταλαβενεται για να μην μου φυγει ο χαρης φευγει ο δισκος πανω μου :woohoo: :woohoo: παθαινω ενα εγκεφαλικο φοραγα κ ασπρη φουστα παναθεμα με εγινε καφε...αλλος ανθρωπος εφυγα :silly: :silly:

αχ λεω ας παει κ το παλιαμπελο του λεω ειδες χαρη για να φευγεις απο το χερι της μαμας τι γινετε???αφου εγιναν ολα αυτα με λυπηθηκαν κατο ανθρωποι καλη τους ωρα κ μου φερανε χαρτια κ καινουργιο καφε...

εχει κ συνεχεια μεχρι να ερθει ο καφες ο χαρης εριξε το χυμο απο κατω 3 οροφους κατω δηλαδη κ δεν εφαγε το τοστ :angry::angry:

αχ ποσα να αντεξω η δολια μανα...κ μετα αφου φορτωθηκα σαν το γαιδουρι για να τα ανεβασω τον ειχε πιασει το αναποδο του του λεω ανεβα στο κρεββατι σου για 5 λεπτα μην μου μιλας...

ανεβηκε κ το πηρε ο υπνος ολα αυτα 7.30 η ωρα μακαρι να μην ξυπνησει μεσα στα μεσανυχτα δεν θα τη παλεψω....

φτιαχνω κ ενα κεικ ετσι για να μου φυγει η ενεργια που εχω ολα τα χε η μαριορη ο φερετζες της ελειπε

αχ αυτααααααααααα αντε θα ανοιξετε το 3 :blink: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

τι κανετε μανουλες...

εγω δεν τη παλευω κ ιδιετερα ο γιος μου σημερα ηθελε να με κλεισει στο δαφνη...

ξεκιναμε παμε σκλαβενιτη,να τονισω οτι στο τριτο οροφο εχει καφετερια...το καλο μου το αγορακι ηθελε να παμε να πιουμε χυμο κ να φαει τοστακι(τον εχω κακομαθει οποτε παμε τον παω)αντε λεω ας παμε να πιω κ εγω ενα καφεδακι...μεσα εχει αιθουσα καπνιστων κ μη κ εξωτερικο μπαλκονι εγω σαν καπνιστρια αλλα που σκεφτομαι κ το χαρακη λεω ας παμε εξω αφου εχει πεσει ο ηλιος...κραταω απο τη μια δισκο γεματο κ απο την αλλη το χαρακη(φανταστειτε σκηνικο)παω να ανοιξω τη πορτα για να βγω κ εκεινη τη ωρα ο χαρης παει να μου φυγει απο το χερι για να δει τα περιστερια...

και οπως καταλαβενεται για να μην μου φυγει ο χαρης φευγει ο δισκος πανω μου :woohoo: :woohoo: παθαινω ενα εγκεφαλικο φοραγα κ ασπρη φουστα παναθεμα με εγινε καφε...αλλος ανθρωπος εφυγα :silly: :silly:

αχ λεω ας παει κ το παλιαμπελο του λεω ειδες χαρη για να φευγεις απο το χερι της μαμας τι γινετε???αφου εγιναν ολα αυτα με λυπηθηκαν κατο ανθρωποι καλη τους ωρα κ μου φερανε χαρτια κ καινουργιο καφε...

εχει κ συνεχεια μεχρι να ερθει ο καφες ο χαρης εριξε το χυμο απο κατω 3 οροφους κατω δηλαδη κ δεν εφαγε το τοστ :angry::angry:

αχ ποσα να αντεξω η δολια μανα...κ μετα αφου φορτωθηκα σαν το γαιδουρι για να τα ανεβασω τον ειχε πιασει το αναποδο του του λεω ανεβα στο κρεββατι σου για 5 λεπτα μην μου μιλας...

ανεβηκε κ το πηρε ο υπνος ολα αυτα 7.30 η ωρα μακαρι να μην ξυπνησει μεσα στα μεσανυχτα δεν θα τη παλεψω....

φτιαχνω κ ενα κεικ ετσι για να μου φυγει η ενεργια που εχω ολα τα χε η μαριορη ο φερετζες της ελειπε

αχ αυτααααααααααα αντε θα ανοιξετε το 3 :blink: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:S:S τι να σου πω...είσαι κι εσύ ΗΡΩΑΣ!!!!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

λες ε????καλα εκεινη την ωρα μου ερχοταν να βαλω τα κλαμματα απο τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Πως σε νιώθω να ξερες!!!

Ένα θα σου πω, την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν μόνη μου με δύο παιδιά μικρά στο εξοχικό μας.

Εκεί να με δεις! :blink:

Να τα πηγαίνω για μπάνιο πρωί και απόγευμα, να τους μαγειρεύω, να τα μπανιαρίζω μετά στο σπίτι, να έχω και τις δουλειές του σπιτιού και να τα κυνηγάω στον κήπο, να τα βγάζω βόλτα.....κουράστικα, δεν φαντάζεσαι πόσο!!!! Περίμενα πως και πως να έρθει ο άντρας μου το Σαβ/κο!!! :blush::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω απολυταααααααα...κ εγω ολα τωρα μονη μου..εχω φρικαρει ειχα συνηθησει που μου το κραταγε η μαμα καποιες ωρες κ ξεκουραζομουνα κ εδω κ 2 μηνες δεν εχω παρει ανασα...μονο λιγο προχτες το πηρε η αδερφη μου για κανα δυωρο κ ελιωσα στο κρεββατι...

πειραζει που θελω να μεινω καποιες ωρες μονη μου,δεν ζηταω μερα μονο λιγες ωρες...

αχ νικολακη μου αντε ποτε θα γυρισεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω κ 2 μερες το σπιτι ειναι βομβαρδισμενη πολη κ δεν εχω κουραγια για τιποτα σερνομαι...εκανα μονο το μπαλκονι οταν γυρισαμε...πισστευω μεχρι να ερθει ο νικος να χω τελειωσει καλε εχω πελαγωσει δεν ξερω απο που να αρχισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ώρες-ώρες θέλω την ησυχία μου.

Θέλω για λίγο να μένω μόνη, αλλά εντελώς μόνη, ούτε τον άντρα μου δεν θέλω!!!

Εσένα ο δικός σου λείπει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...