Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσακια μου!!

Τι κανετε;;;;

Εμεις καλα!! Η μικρη επαθε μυκητιαση στο στομα και την πηγα

το πρωι στον γιατρο.Εμ με ολα αυτα που βαζει στο στομα τι θα παθει!

Μα ποτε θα το κοψουν αυτο το συνηθειο;;;Και να πεις οτι δεν εχω καθαρα παντου... :blink:

Φλωριανα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! Πολυχρονος να ειναι και παντα γερος να προσεχει την οικογενεια του! Πως περασατε;;

Βικακι μου εμεις τα ειπαμε και απο το μσν..Υπομονη και θα περασει γρηγορα ο καιρος!

Κοριτσια καντε μου μια χαρη οσες δεν πηρατε μερος στο διαγωνισμο για το μπανακι πατηστε και ψηφηστε με!!! Θα το κανετε ε φανταστικες μου φιλεναδες!! ε;; :laugh:

Τα φιλια μου σε ολες!Θα επανελθω αργοτερα,τωρα η μικρη μου τραβαει τα χερια και δεν με αφηνει να γραψω! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗ!!ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΛΟ ΚΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΡΟΜΙΑ...

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΟΟΟΟΟ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΨΗΦΙΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ..

ΒΙΚΑΚΗ;;ΑΚΟΥΩ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Ε;;;ΜΠΡΑΒΟ...ΑΛΛΑ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ Ε;;ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ :kiss::kiss::kiss::kiss:

ΑΝΤΡΙΑΝΑ;;ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΕΛΙ;;; :P:P:P

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ γωωωωωωω!!!! :cheer::cheer:

τι κανετε??

βικακι ευχαριστηθηκες υπνο ε??καλα εκανες!!!ανεκτησες τις δυναμεις σου!!!μας βλεπω παλι να βγαινουν τα ματια εξω στο μσν!!! :laugh: :P:P

λενακι κριμα μωλε η μικρουλα! :(:( τωρα της βαζεις κρεμουλα??η' κατι αλλο???

βρε κοριτσια πειτε μου κ μενα που να ψηφισω τη λενα μας??!!!! :dry: πειτεεεε μουυυυυυ!!χαμπαρι δεν εχω παρει... :blink::blush::S:P καλα ασχετο μολις ειδα την ψηφοφορια στα δεξια μου!! :woohoo: :woohoo: απιστευτο!!!ουτε παραγγελια να το κανα!!! :lol::lol: σε ψηφισαααααααααα!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

βικουλινι ασε μελισσοκομος επρεπε να ειχα γινει τελικα!! :laugh: :laugh: μονο με στολη βεβαια....εεεε ΧΩΡΙΣ ΜΕΛΙΣΣΕΣ!!!! :woohoo: :woohoo: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μουυυυυ!!! Σας ευχαριστω πολυ πολυ!!! :kiss:

Ναι Αντριανουλα μου μ ενα τζελ βαζουμε και σε 3 με 4 μερες θα εχει

φυγει! 3 φορα ειναι που το παθαινουμε οποτε συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια που λενε!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εγω ειμαι βικουλινι εφυγε ο μπαμπας μας το πρωι πικραααα

:(:(:(

μολις μας πηρε ο νονος μας ερχετε...

σας το ειπα δεν σας το ειπα βαριεμεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Γύρισα ύστερα από 1 εβδομάδα διακοπές στην Ερέτρια με τα παιδάκια μου.

Να σας πω την αλήθεια κουράστηκα πολύ μόνη μου με 2 παιδιά. Βλέπετε ο άντρας μου δούλευε και έτσι ήμασταν μόνοι μας....ωραία όμως ήταν.

Είμαι πολύ υπερήφανη για τον γιό μου έχει περίπου 3εβδομάδες να λερώσει πάνα!!!! :woohoo:

Αν και θεωρώ πως είναι νωρίς πάει περίφιμα στο θέμα της πάνας και σε αυτό βοήθησε πολύ η αδελφή του, όπου την έβλεπε στην τουαλέτα και τα έλεγε κι αυτός σιγά-σιγά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

καλωςηρθατε mirlitsa!!!!!!!!!!!

μπραβο στο γιοκα σου!!!!!!!!κ στη κορη σου φυσικααααα!!!!!!

Ναι, ναι, ναιιιιι!!!!!!!!

Έχουμε και τα θετικά μας πέρα από τους τσακωμούς!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Γεια σας κοριτσακια μου!!

Τι κανετε;;;;

Εμεις καλα!! Η μικρη επαθε μυκητιαση στο στομα και την πηγα

το πρωι στον γιατρο.Εμ με ολα αυτα που βαζει στο στομα τι θα παθει!

Μα ποτε θα το κοψουν αυτο το συνηθειο;;;Και να πεις οτι δεν εχω καθαρα παντου... :blink:

Κοριτσια καντε μου μια χαρη οσες δεν πηρατε μερος στο διαγωνισμο για το μπανακι πατηστε και ψηφηστε με!!! Θα το κανετε ε φανταστικες μου φιλεναδες!! ε;; :laugh:

Περαστικά σας.... :ohmy:

Τώρα που το λές, απορώ πως και δεν έχουμε πάθει τίποτα κι εμείς, με τόσα που χώνουν στο στόμα και κυρίως από τα βρόμικα χέρια τους που όλο τα πλένουμε και καθαρά δεν είναι... :blink::unsure:

Δες και τα π.μ σου. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡ ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ,,ΥΠΟΜΟΝΗ :(:(

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΥΛΑ!! ;) Ο ΧΑΡΟΥΛΗΣ ΜΙΑΖΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ;;;;ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΣΟΥΜΕ!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα λετε τα λετε??!!!!! :laugh: :laugh:

μιρλιτσα μπραβο στον μικρο σου κ φυσικα κ στην κορη σου που τον δασκαλευει!!!! :lol::)

εμενα ποτε θα μαθει η μικρη??? :blink::huh::dry: εχω ξεκινησει καμια 10αρια μερες κ της φοραω βρακακι κ δεν θελει να κατσει στο γιογιο.....ολο πανω σε τσισα γλιστραω!!! :blink: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινιδεν θελω να το παινευτω :woohoo: :woohoo: :woohoo: αλλα ο γιος μου μου μοιαζει :silly: :woohoo: κ ειναι γαμω τα γκομενακια χαχαχαχ τρελο μωρο :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τρελη προωθηση κανει η μανα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΑΕΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟΥΣ 30ΒΑΘΜΟΥΣ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ..ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΓ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε???διαβασα 3 σελιδες για να δω τα νεα σας!!!λενακι με το καλο ο γιοκας σου!!!

κατερινακι φιλια πολλα!!

τονια δεν πειραζει τον αλλο μηνα!!! εγω δεν θα ειμαι στην προσπαθεια για μωρο αυτο τον μηνα!!

βικυ κουκλα εισαι στην φωτο!!!

μανουλα 3 φιλια!!

joanaki που εισαι καλε εσυ???

θελω να φυγω να παω στον εξοχικο μου στην αιγινα και ο αντρας μου εχει κατεβασει μουτρα!!καλε με εχει νευριασει απιστευτα αντι να λεει πηγαινε να κανεις το παιδι κανενα μπσνιο κοιταει την παρτην του,αμαν πια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα παω μεχρι την κυριακη θα φυγω και αστον να λεει το κακο ειναι οτι δεν θα μπορω να σας μιλαω εκει δεν εχω ιντερνετ,αλλα θα σας σκεφτομαι,εσυ τι κανεις???τι νεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για αυτο θελω να παω για να κανω μπανακια!!!!θελω για την μικρη μην νομιζεις για μενα κουρασει θα ειναι κουβαλα-ξεκουβαλα!!!παραλια -μπανιο να την κινηγαω στην θαλασσα.

θα ερθει βικακι ο μπαμπας σας!εσυ δεν πας διακοπες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...