Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε Τονια μου ηρεμησε!

Γιατι κανεις ετσι απο τοσο νωρις;;;ειναι η 2 προσπαθεια!

Δεν ηρθε αυτον τον μηνα θα ερθει τον αλλον.

Μην βαζεις τον εαυτο σου σε τετοια διαδικασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ Ο ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ(ΠΕΡΙΟΔΟΣ)ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ...ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ..ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ...ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΑΝΤΕ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες. Τι κάνετε σήμερα;; Πολύ ζέστη εεεεε;; B)B) . Άντε να πάμε για καμιά βουτιά!!!!

JOANAKI σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ + ΤΟΝΙΑ ευχαριστώ πολύ κορίτσια. Έχουμε βάλει σκοπό να ξεκινήσουμε προσπάθειες για το δεύτερο από του χρόνου και όποτε έρθει. Δεν αγχώνομαι άλλωστε ο Δημήτρης μου είναι τόσο ζωηρό παιδάκι που φτάνει για να γεμίσω και τις 24 ώρες της ημέρας :):). Όσο για εσάς που προσπαθείτε χαρείτε το, αφού μέινατε έγκυος 1 φορά σίγουρα θα μείνετε και δεύτερη!! Μην αγχώνεστε όλα θα γίνουν στην ώρα τους!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααα σας μανουλιτσεεεες!! :)

τωρα καταφερα να μπω..... :angry:

τονιααα μην πεφτεις ψυχολογικα βρε....ξανασηκω α μ ε σ ω ς!!! ;);) κ να μην εισαι μην απελπιζεσαι!ειναι νωρις ακομα...θα ξαναπροσπαθησετε!!! :) ενταξει καταλαβαινω απογοητευεσαι καθε φορα,αλλα καποια απ'αυτες τις φορες θα μας γραφεις με τετοια εικονιδια απ'τη χαρα σου!!!! :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

βικακιιι καλα ναα περασετε το ΣΚ!!!!! :):kiss:

λενακι μου μου περασε η μεση...5 μερες κρατησε...ευτυχως!!!!απελπισια με ειχε πιασει... :unsure:

η κοιλιτσα η ομορφη τι κανει???κλωτσησε το ζουζουνακι???

η μικρη σου καλα???? :)

τι ζεστη κ αερας τρελος ειναι αυτος?????κατσαρωσαν τα μαλλια μου!! :woohoo: :laugh: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ,ΖΑΛΙΖΟΜΕ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ.

ΑΝΤΡΙΑΝΑΚΙ ΕΔΩ ΜΑΣ ΠΗΡΕ Ο ΑΕΡΑΣ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΕΛΟ ΑΕΡΑ...ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ Ε;;

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ;;;ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΕ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΑΛΛΑ ΣΙΔΕΡΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΕΝΤΟΝΙΩΝ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΦΤΑΝΟΥΝ!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΣ ΕΤΣΙ ΑΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧ. ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ 7 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΚΑΙ 7 ΜΗΝΕΣ ΠΑΛΙ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ!!!

ΒΙΚΑΚΗ ΚΑΛΟ Σ/Κ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh:τσα να μαι και γω!λενακι ολα καλα τι κανει το νινη στην κοιλιτσα το ενιωσε.βικουλινι μην κουραζεσαι τοσο πολλυ μην εχεις αλλα υπομονη ο καιρος που θα γεννησεις φτανει...εγω πολι αργγωωωωω πολυ ακομα,καλως τα δεχτηκες βικακι ελπιζω τον χρονο που ειχες με τον αντρουλι σου να τον εκμεταλευτηκες καλα....τονια μην ανχωνεσαι γιατι οσο ανχωνεσαι τοσο αργει που θα σου παει αργα η γρηγορα θα το συλλαβεις......και σε ολες τησ υπολοιπες την καλησπερα μου,α! κατερινακι ευτηχως μπορω να πω οτι ειμαι λιγο καλυτερα οσο αφορα της ναυτιες και ευχομαι ετσι να συνεχισω...φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!!

Τι κανετε;;

Εμεις τελειαα!! Πηγα γιατρο σημερα και ειδα τον ΓΙΟ μου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κοριτσια τρελαθηκαμε!!! Βεβαια δεν ειναι ακομα σιγουρο οτι ειναι αγορι γιατι ειναι στην φαση που σχηματιζοντε ακομα αλλα δειχνει λεει προς τα εκει να πηγαινει!!! :silly: :woohoo: :silly:

Με την αυχενικη και το ΠΑΠ Α τελικα ολα καλα! Το μωρακι μου ειναι υγιεστατο!! Φτου φτου! :)

Εχει λιγες μερες που αρχισα να νιωθιω ενα τραβηγμα στην κοιλιτσα εσωτερικα και μαλλον ειναι το μικρουλι.Ετσι αρχισε και με την μικρη.

Ειμαστε κιολας 8,6 εκατοστα και 86 γραμμαρια!! Ολοκληρος παιδαρος δηλαδη!! :laugh: Αχ παει λαλησα σημερα!! :laugh: :laugh:

Τονια μου ετσι σε θελω!! Χαλαρα και ολα θα γινουν!

Βικουλινι μου δεν εχεις κανεναν να σε βοηθαει με την μικρη;;

Ξεκουρασου οσο μπορεις τωρα που νιωθεις ετσι.Σε ποιον μηνα εισαι τωρα;; Πρεπει να κοντευεις ε;;

Αντριανουλα μου χαιρομαι που περασε η μεσουλα! Αρχισε η δικη μου απο χτες! Μσν δεν μπαινεις πια η δεν προλαβαινεις με το μαζεμα του μελιου;; :laugh: :laugh:

Φλωριανα,Κατερινακι,και σε ολα τα αλλα κοριτσακια :kiss::kiss::kiss:

Καλο Σαββατοκυριακο να εχετε!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα!!!!!! :silly: :silly:

λενακι μουυυυυυ τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα?!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: χαιρομαι παρα πολυ που ειναι καλα το μωρουλινακι σου!!!Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ!!!!!!τωρα θα εχεις ενα κ ενα!!!αχ!τι καλα!!!! :):)

κλωτσησε το μικρουλι ε??!!!!!!!!!!!αχου σε φανταζομαι,μες την τρελη χαρα!!!!!! :silly: :silly: :silly:

ποναει η μεση σου ε??πω πω σε καταλαβαινω! :(:S να μην κουραζεσαι πολυ βρε λενα μου,να κανεις μονο τα απαραιτητα!!! :)

ναι δεν μπαινω πολυ μσν,γιατι 3 μερες συνεχομενα πηραμε dvd κ ειπα να κατσω να δω ταινια...παλι στις 2 κοιμμαι βεβαια!! :woohoo: :woohoo: φυσικα παταω κ λιγαααακι pause για να μαζεψω μελι κ επιστρεφω παλι!!!χαχαχαχαχα!!!!! :laugh: :P:P

οι υπολοιπες τι κανετε????φιλακιαααα πολλα σε ολες!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Είναι καμμιά εδω???

Πολλά ζητάω Κυριακή πρωϊ με καύσωνα ε??

Κορίτσια αδιαθέτησα χτες πρωϊ - πρωϊ και έχω πεθάνει στους πόνους, και έχω και αιμμοραγία κάποιες στιγμές θα τολμούσα να πω...

Βικουλίνι μου πολλά :kiss: !

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ, για πιο μέλι λένε τα κορίτσια??? Απέκτησες κι άλλα μέλη στην οικογένεια????φάρμα το έχεις κάνει πια αυτο το δόλιο το σπίτι...έβαλες και μελίσσια τώρα??? χιχι χαρά στο κουράγιο σου βρε κορίτσι μου!!!! :) ή όντως για την φάρμα στο fb μιλάτε????/

Φανή χαίρομαι που είσαι καλύτερα κι ευχομαι έτσι κι ακόμα καλύτερα ως το τέλος..!!!!

Λενάκι μου!!!! Είναι αυτό που περίμενα να ακούσω, και για το φύλο και για το ότι ειναι υγειέστατο!!!! Δεν είχα καμμιά αμφιβολία για κανένα από τα 2!!!!!Μπράβο!!!!!!!!!Πολλά πολλά φιλάκια!!!

Τονάκι αντίστροφη μέτρηση και για μας...Σε 6 μέρες θα είμαστε κάτω....ευτυχως αδιαθέτησα χτες κι επιτέλους πρώτη χρονιά στη ζωή μου που μου τελειώνει την ημέρα που ξεκινάνε οι διακοπές και θα ξαναπεριμένω την πρώτη μέρα πίσω στη δουλειά...απίστευτο???? πρώτη μου φορά....

Βικάκυ μου ελπίζω να περνάτε τέλεια στο Λουτράκι!! Περιμένω νέα σας!!! Αν θες κανονίζουμε τίποτα για Τετάρτη που μπορούμε να σας χαιρετίσουμε...ε???

Σας χαιρετώ τέλος χρόνου ο Νικόλας φωνάζει φοτοτο φοτοτο,....(μπισκότο εννοεί) :laugh: πάω....

jOANNAKI, ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ, ΣΤΑΜΜΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!!!

Τι κανετε τσουπρισες μου;;;Κοιμοσαστε ακομα;;

Παγωσαμε σημερα εδω! Με το αεροθερμο καθομαι και ζακετουλα.

Απο τον καυσωνα στο αποτομο κρυο! Αν δεν αρρωστησουμε θα ειμαστε τυχεροι! Καυσωνα ακουω εκει ε;;;Υπομονη κοριτσακια μου!! Καλοκαιρι ειναι και θα περασει! Ξαμοληθειτε στις θαλασσες!

Κατερινακι τοσο πολυ αιμα βρε ψυχη μου;;;Τουλαχιστον δεν θα εχεις στις διακοπες!! Τυχερουλα! Ελπιζω μονο μην σας τα χαλασει ο καιρος οπως την προηγουμενη φορα.

Πεθανα στο γελιο με το φοτοτο του Νικολα!! :laugh: :laugh:

Τι ωραια που τα λενε σε αυτην την ηλικια!

Οι αλλες που εισαστε καλε;;;

Τα φιλια μου σε ολες!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχουυυυυυυυυ!!τι κανετε????? :):)

κατερινακι παιδακι μου στη φαρμα εννοουμε μελισσια! :lol::lol: ρητορικη ηταν η ερωτηση αν εφτιαξα μελισσι στο σπιτι?? :blink::blink::S:S σιγα μην εφτιαχνα.....παναγια μου ανατριχιαζω κ μονο που το σκεφτομαι... :S:S:S :woohoo: :woohoo: χαχαχαχα!!!

σκασαμε σημερα...πολυ ζεστη κ σχεδον καθολου αερα!! :blink::blink::S

τι αλλα εσεις??πειτε τιποτα??!!πλι εξαφανιστηκατε??? :unsure:

:kiss::kiss::kiss::kiss: σε οοοοολεεεεεεςςςςςς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε αντριαννακι μου ρητορικο ηταν το ερωτημα....αυτο ελλειπε να μου πεις οτι εβαλες και μελισσια....ωχ παναγια μου

λενιω μου οντως ευχομαι να μην αρρωστησετε παιδακι μου να προσεχετε, μα τι κωλοκαιρος...

Που είστε καλε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε??

γυρισαμε :(:( περασαμε υπεροχαααααααααα ξεκουραστηκα κ εγω ανελαβε ο μπαμπας μας...

αλλα ο λα τελειωνουν γρηγορα αυριο φευγει ο μπαμπας μας για 5 εβδομαδες :(:(

λενακι συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα θα σε τρελλανει ο γιο σου ;);););)

σε ολες τις υπολοιπες πολλα φιλακιαααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααα!!!τι κανετε???

εμεις σημερα πηγαμε στιςκουνιες τα παιδια με τη μαμα μου!!!περασαμε πολυ ωραια!!απ'τις 7 μεχρι τις 10 καθισαμε!!!! :silly: :silly:

τωρα μπηκα ετσι στα πεταχτα,γιατι κανω δουλειες.... :S:S να μην τα χω ολα για αυριο!!!!κ σταααζει ο ιδρωταααςςς!! :laugh: :laugh: :laugh:

ναι ναι μη με φατε....τα εβδομαδιαια κανω!!!!!!!! :P:P:P

βικακιιιιιι μου γυρισατε???!!!πολυ χαιρομαι που περασατε ωραια!!! :):)

μην στεναχωριεσαι τωρα..θα περασει ο καιρος!!!!κ θα ειμαστε κ μεις εδω....εεε αμα δεν εχουμε γενικη.... :blink::S:P:P

αντε κοριτσακια καληνυχταααααααααα!!!!!!!!παω να τριψω παλι!!!χαχαχαχα!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΥΣΩΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΟ Σ/Κ ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!ΑΧ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ..ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΝΕ!!ΠΟΣΗ ΚΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ"??ΟΕΟΕ?Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΑΛΤΑΡΩ!!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΛΠΙΖΩ!!!ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες τι κανετε???

εμεις μολις γυρισαμε απο το μπαμπα μας το πηγαμε εμεις....αρχιζει η αντιστροφη μετρηση απο σημερα!!!!!!

σημερα μετα απο 2 μηνες κ κατι θα μεινω μονη στο σπιτι για καποιες ωρες :woohoo: :woohoo: :woohoo: αχ ποσο το θελω θα λιωσω στο κρεββατι μου δεν εχω κ δουλειες γιουπι!!!!!!!!

ο χαρακης θα παει για ψωνια με τη θεια κ μετα θα κανει μαμ σε εκεινη

ρε κοριτσια πειτε καμια ιδεα για να περασουν οι 5 εβδομαδες???

σας φιλω σταυρωτα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B) . Συννεφιά σήμερα :(:( . Πως περάσατε το ΣΚ; Εμείς κάναμε πάρτυ γιατί ο αντρούλης μου είχε γεννέθλεια!!! Έκλεισε τα 33!!!! Σαν το Χριστό...

Την Κυριακή πήγαμε για μπανάκι B)B)B) .

Λενάκι να χαίρεσαι την εγκυμοσύνη σου και των 85 γραμμαρίων γιόκα σου :woohoo: :woohoo: .

:kiss::kiss::kiss: σε όλες σας κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

φλωριαννα να τον χαιρεσε!!!!!!!!!!!!!!

εριξα ενα υπνο...τρικουβερτοοοοοοοοοοοο

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου :):) . Καλέ έκανες και κοιμήθηκες, για να έχουμε δυνάμεις για τα θηριάκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...