Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ;;;;

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ...ΠΗΓΕΝΑ ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ...ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ...

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ...ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΜΑΖΕΨΕΙΣ;;;ΕΜΕΙΣ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΕΧΙ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΔΩ..

ΤΖΟΑΝΑΚΙ;;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΩΣΤΙΕΣ Ε;ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!

ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ;;ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ;;;ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ...ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΜΗ ΖΗΛΕΨΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ....ΓΙΑ ΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ....ΑΚΟΥΩ ΓΝΟΜΕΣ.... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι δυσκολο θεματακι το δωματιο...κ γω στερουμαι φαντασιας!! :laugh: :laugh:

εγω του ειχα βαλει :laugh: αυτοκολλητα γουινι κ κανα 2 πιο μικρ ατομικα!!κανα παιχνιδακι πανω στη συρταριερα!!απλα πραγματα!!

το καλυτερο για να μην ζηλεψει η μικρουλα θα ηταν να κανεις καποια αλλαγη κ στο δικο της χωρο!δεν ξερω κ αν θα τα βαλεις μαζι!

καλα δεν βοηθησα,αλλα λεμε τωρα!!χαχαχα!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!!

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;

ΑΝΤΡΙΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ...ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΩΜΑΤΙΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΨΕΙ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΧΡΩΜΑΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΚΟΛΗΣΩ... ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΖΑΛΗΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια.Ευχαριστώ για το καλοσόρισμα. 2η μέρα στη δουλειά σήμερα. Μπλιάχ :blink::blink:. Τι να πω βρε κοριτσάκια μου για τις παλιοιώσεις... 1 εβδομάδα ήμουν κέρκυρα και αρρώστησαν με γαστρεντεριτιδα εναλάξ ο μικρός, ο άντρας μου και ο πεθερός μου. Ωραίες διακοπές... Περαστικά σε όλες όσες έχετε αρρωστα ζουζουνάκια.

Φιλάκια κοριτσάρες :kiss: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααα....

βικουλινικ εγω του εχω το γουινοδωματιο...

σημερα παλι 8 το καμαρι μου ειναι που θελει να κανει τσισακια το αγορακι μου βεβαια του εδωσα γιαουρτακι που ηθελε κ το ψιλοπηρα στο καναπε δεν μπορουσα να κρατησω τα ματια μου...εχω ενα καρο δουλιες κ πρωτα σιδερο αχ παναγια μου δεν θελω :silly: :silly:

ξεκινησα απο το μαγειρεμα το ευκολο κατι ειναι κ αυτο,εχω να πλυνω κ κουβερτες κ παπλωματα :silly: :silly: :silly: :silly:

τη πεμπτη ερχετε ο μπαμπας μεχρι τη δευτερα γιουπιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα,ολη μεραααααα!!! :):)

βικακι σιδερο ακουω!! :P:P αντε να το κανεις να μην το χεις στο μυαλο σου!!μετα θα ησυχασεις!!! :)

φλωριαννα μου ειχατε ιωση στις διακοπες ε??πωπω.....τωρα ειστε καλυτερα???

βικουλινι μου ναι να μην αλλαξεις ολο το δωματιο της μικρης!!ταλαιπωρια!!οπως ειπες κ συ παρε κανενα αυτοκολλητο,καμια κουκλιτσα κρεμαστη!!ετσι ν'αλλαξει λιγο,να δει μια διαφορα!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα εκτος του φαγητου δεν εκανα τιποτα αδιαθετησα κ εχω λιωσει στο κρεββατι μαζι με το χαρη ευτυχως...τωρα ξυπνησαμε...

επισης ειχα ξεχασει οτι θα ερθει μια φιλη μου για καφε το απογευμα...

ο νικος μου ειπε οτι μπορει να ερθει κ αυριο βραδυ αντε παναγιτσα μοου καντε κ εσεις μια ευχη βρε κοριτσια να ερθει αυριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKXAR ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΣΑΣ :woohoo: :woohoo: ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ :blink::blink: .

ΜΑΝΟΥΛΑ 3. ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΑΒΛΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ, ΑΥΤΟΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΑΛΛΙΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΟΥ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑ ΩΣ ΑΠΟΚΛΗΣΤΙΚΗ :(:( . ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ. ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!!!! ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΚΑΜΙΝΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!!ti kanete?

flwriana mou ti perases ki esu?wraies diakopes..pwpw..upomoni koritsaki..

bikaki me to kalo na erthei o mpampoulinos sas!!na perasete teleia!!

bikoulini egw den tou exw kanei tipota,to exw vammeno kitrino,mia wraia paidiki kourtina poluxrwmi,tin kounia k tetoia kai ola auta ta arkoudopragmatakia pou mas ferane otan gennithike..den m aresoun polu te bebe dwmatia..vevaia gousta einai auta..

antrianaki ti kaneis?ta paidakia sou?

filakia stis upoloipes...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε???εγω αυτες τις μερες ειμαι στεναχωρημενη,γιατι αυτος που σκοτωθηκε ο δημοσιογραφος ηταν πολυ κοντα στο σπιτι και γνωριζω και την γυναικα του,27 χρονων χηρα ρε κοριτσια!!!!!!!!!!,ο μπαμπας της ειναι ιερεας και ολοι στην οικογενεια της ιερεις τοσο καλη οικογενεια,εχει παγωσει ολη η γειτονια!!!

με την αδερφη της ειμασταν συμμαθητριες,κριμα τσαμπα πηγε το παλικαρι,τι να πω????

αυτη η κοπελα πως θα γεννησει μονη της και θα μεγαλωσει το 2 χρονο αγορακι της???

κατα τα αλλα εσεις καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι joanaki θα παμε στην αιγινα αρχες αυγουστου να κανω την μικρη κανενα ΜΠΑΝΑΚΙ και να χαρουμε λιγο,ασε με εχει στεναχωρεσει πολυ το γεγονος αυτο βαζω τον ευατο μου στην θεση της.

εσυ που θα πας??διακοπουλες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εδω τσακιζω κατι pringles ποναω ρε γμτ θελω να σηκωθω να κανω δουλειες αλλα δεν δινει εντολη ο εγκεφαλος στο σωμα μονο σιδερο εκανα κατι ειναι κ αυτο ο χαρακης κοιμηθηκε κ καθομαι λιγο να χαλαρωσω

αχ ναι μαλλον αυριο βραδυ θα να εδω το αγαπακι μας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!! ΤΣΑ~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!

ΣΕ ΟΣΕΣ ΜΕ ΨΑΧΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ :kiss: !!!!

ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΩ ΑΠΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΣΟΥΠ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΞΑΝΕΜΙΖΕΤΑΙ....

ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΕ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΟΥ, ΑΝ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΔΟΛΙΑ Η ΜΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΒΗΝΩ ΤΟΝ ΧΑΜΕΝΟ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΧΑΡΑ ΜΠΟΡΩ...ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙ ΜΕΝΕΙ???

ΑΧ ΣΤΑΜΜΥ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΪ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΟΜΑ Η ΠΙΚΡΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΑΣΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΕΓΓΟ...ΟΙ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΦΡΑΓΙΣΤΟΥΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ...ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΠΛΕΟΝ, ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΣΥΓΓΡΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ...ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ Η ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ... :laugh:

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ...ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ PRIVE ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..

ΒΙΚΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΧΑΡΗΣ ΟΥΤΕ ΤΑ ΦΑΝΤΑΖΕΤΑΙ, ΓΙΑΥΤΟ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΙΣΩ...ΑΝΤΕ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ...

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΙ? ΠΕΡΑΣΕ ΝΟΜΙΖΩ ΤΩΡΑ Ε?? ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΩΡΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ...ΑΜΑΝ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΗ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΕΙΣ??

ΑΝΤΡΙΑΝΝΟΥΛΑ.....ΟΛΑ ΚΑΛΑ?? Ο ΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?? ΄ΚΑΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΙ Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΩΡΑ...ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ!!!!

ΛΕΝΙΩ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ..

ΤΟΝΙΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΖΑΚΥΝΘΟ..ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΚ, ΟΚ??

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΚΙ ΑΥΡΙΟ... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B) .

ΣΤΑΜΜΥ: και εγώ στεναχωρήσθηκα πάρα πολύ. Καλέ που μένεις;; Και εγώ εκεί κοντά μένω άκουσα και όλη τη φασαρία :(:( . Κρίμα για τη κοπέλα και τα παιδάκια :(:(:( .

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ: Καλά είναι τώρα όλοι. Την Παρασκευή έρχονται!!! Εγώ άλλη άδεια δεν θα πάρω :(:( γιατί είμαι καινούρια στη δουλειά αυτή. Θα πάρω μόνο την πρώτη εβδομάδα του Σεπτέμβρη γιατί έγραψα το μικρό σε παιδικό και θα έχουμε την εβδομάδα προσαρμογής :blink::blink: . Εκεί να δεις ιώσεις που θα έχουμε... :blink: . Αυτή είναι μόνο μια μικρή γεύση για το τι θα περάσουμε το χειμώνα.. :blink::blink: .

Φιλάκια πολλά σε όλες και καλά να περάσετε όσες πάτε διακοπούλες B)B) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιαααααααααααα επιτελους το τελειωσα το σπιτι απο τις 7.30 το πρωι :woohoo: :woohoo: τωρα νταγλες...

λιγες ωρες μεινανε αγαπη μου γλυκιαααααααα...το αγορι μου πηρανε το δρομο του γυρισμου το βραδακυ θα ναι στο σπιτακι μας

φιλακια σε ολεςςςς!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanaki δυστηχως ερχετε σε δυσκολες μερες ρε γμτ...θα συνεχιστει η νυστεια..ευτυχως που τον ειδα στη μυκονο κ την εσπασα χαχαχαχα ;):P :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...