Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΑΧΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ@!@

ΣΤΑΜΜΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΟ ΝΗΣΙ ΚΛΑΣΣΙΚΑ...

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΒΙΚΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ....ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΥΤΟ ΒΙΚΑΚΥ...ΧΙΧΙΧΙΧΙ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΝΟΥΛΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΙΚΥ...ΑΛΛΑ ΖΗΛΙΑ....ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ Ο,ΤΙ ΩΡΑ ΤΗΝ ΘΕΛΩ...ΕΝΩ ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ 4 ΜΕΡΕΣ....ΧΙΧΙΧΙ

ΦΥΣΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΜΟΥΤΡΩΣΕΙΣ....ΑΠΛΑ ΖΗΛΕΨΑ ΠΟΥ ΕΛΛΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ....χιχιχ

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.@!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΑ ΒΙΚΑΚΙ ΕΣΥ???ΖΕΣΤΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ Η ΠΕΝΤΕΛΗ ΠΑΛΙ!!!!ΑΜΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΟΞΥΓΟΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΑΣΟΥΝ ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ!!!ΤΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τωρα με αυτον τον αερα εχουμε ακομα να δουμε...

ο χαρακης κοιμηθηκε απιστευτο του βγαινει η κουραση μαλλον....

εσενα τι κανει η μικρη σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΒΙΚΑΚΗ;;ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!ΜΗ ΣΤΕΝΑΧ.ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΥΡΗΣΟΥΜΕ :(:(

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ;;ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΑΕΡΙΔΕΣ;;;ΕΔΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΥΣΑΕΙ...

ΣΤΑΜΥ ΛΕΝΑΚΙ ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΑΜΥΣΛΟΒ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΤΑΓΕΣ!!ΣΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΙΑ :(:(:(:(:(

ΣΤΑΜΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δυστηχως βικουλινι ειμαι κ λιγο απληστη θελω κ αλλο....

βεβαια το καλοκαιρι δεν εχει τελειωσει :woohoo: :woohoo: τι ειναι η μυκονος 3 τσιγαρα δρομος :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το αποφασισα δευτερα 6 ωρα το απογευμα 7 ειχα τα εισητηρια...κ τριτη 1 ωρα το μεσημερι ειμασταν μυκονοοοο...καπως ετσι θα το κανω κ τη δευτερη φορα,νομιζω οτι αυτα που προγραμματιζεις καιρο κατι γινετε η παει στραβα....

εχει αλλη γλυκα το ξαφνικο κ απροσμενο!!!!!!!

αντριανακι τετοια ωρα λιαζομαστανννννννννννννν χαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες τι κανετε???

εμενα σημερα το αγορι μου αποφασισε να ξυπνησει απο τις 7.30 :silly: :silly: :silly: το καλο μου το αγορι :P:P

σημερα περιμενουμε τη νονα μαςνα φαμε...

εσεις τι θα κανετε??? μπανακι???

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ Ε;;;ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗ ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;;;

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ (ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ) ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΛΙΓΑΚΙ Η ΜΙΚΡΗ...

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΣ ΖΕΣΤΕΣ,ΒΙΚΗ ΟΛΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΔΙΑΡΚΟΥΝ ΛΙΓΟ..ΤΟΣΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΠΟΛΕΙΣ............ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΨΙΛΟΧΑΛΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΑ,ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΠΑΚΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!ΦΙΛ :woohoo: :woohoo: ΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου mammys love,δεν εχω να σου προτεινω κανενα κολπο γιατι δεν ειχα καθολου ανακατοσουρες ελπιζω να σε βοηθησει καποια αλλη...

τι εγινε ρε κοριτσια αραχνιασαμε εδω μεσα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιου χουυυυ!!!!1 :)

Τι κανετε κοριτσαρες μου;;

Μαμμυς λοβ πριν σηκωθεις απο το κρεβατι φαε 2 φρυγιανιτσες και θα εισαι μια χαρα μετα.Το γιαουρτακι επισης βοηθαει.Α! εχει και στα φαρμακεια κατι ειδικα βραχιολακια για τις ναυτιες που βοηθανε μακροπροθεσμα.Δοκιμασε τα. Εγω φουσκωνω και πολυ το χαιρομαι!!! :)

Βικακι μου καψωνια σου κανει ο Χαρακης ε;; αχ και εμενα κατι τετοια κανει και δεν μπορω να παρω τα ποδια μου ολη μερα!

Βρε Κατερινακι που χαθηκες ψυχη μου;;

Βικουλινι μου πως πας;;;Τωρα που μπαινεις εσυ χαθηκαμε εμεις! :laugh:

Εχω τρομερο πονοκεφαλο σημερα και δεν μπορω να κανω και τιποτα για να περασει γμτ.

Τα φιλια μου σε ολες!! Καλο βραδυ να εχουμε!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου γλυκο προσπαθησε να ξαπλωσεις κ να χαλαρωσεις μπορει κ υπολογιστης να στο κανει χειροτερο...

απο καψονια αλλο τιποτα ελπιζω να μην μου το κανει κ αυριο γιατι δεν το βλεπω να τον πηγαινω για μπανιο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΜΑΜΥΣ ΛΟΒ ΠΩΣ ΠΑΣ;;;ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Ο ΕΜΕΤΟΣ....ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ!!

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΗ ΝΟΝΑ ΣΑΣ;;Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ;;ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ(ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ) ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΧΕΙ ΑΕΡΙΔΕΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ. ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ;;

ΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΒΙΚΑΚΗ ΑΡΑΧΝΙΑΣΑΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.... :P :silly:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ :(:(:( . ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ. ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ iNTERNET ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΑΖΙ. ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΜΑΣ. ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΜΟΥ. ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ... ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΟΧΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΤΡΕΧΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ :blink::blink: .

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΝΑΥΤΙΕΣ. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινιπερασαμε πολυ ωραια μετα πηγαμε κ βολτα...σημερα ξυπνησε 8 το αγορι μου αχ δεν τη παλευω :silly: :silly: :silly: πηγαμε κ για μπανακι κ γυρισαμε πριν καμια ωρα!!!!!!ωραια ηταν πολυ ζεστη...

εμενα στη παρο μ'αρεσει ο κριος,οι κολυμπιθρες,μαρτσελο αχ κ μια αλλη χρυση ακτη νομιζω :huh:

φλωριαννακαλως ηρθατε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα σαας μανουλιτσες??τι κανετε???? :):)

φλωριανα καλως ηρθατε απ'τις διακοπουλες!!!!ωραια περασατε???

βικακιιιιιιι παλι 8 ξυπνησε ο μικρος??!! :blink::P καλο κουραγιο!! :laugh: εμενα 9:30!!! :laugh:

που ειστε ολες βρε κοριτσια???εχω τοσες δουλειες εδω κ τωρα με βαζετε να καθαρισω κ τις αραχνες απο δω!! :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!ti kanete? egw xathika..me tis arrwsties kai tis peripeteioules tou sk!tespa..min arxisw tis mizeries..

vrika douleia mallon..kati einai ki auto..den to suzitw...tha deiksei vevaia..!bikaki k antrianna mpravo re koritsakia pou perasete toso omorfa..polu xairomai...

katerinaki mou pou eisai?

lenaki upomoni me ta thematakia tis egkumosinis..

xalara koritsakia mou kai filakia se oles..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...