Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

ΑΧ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΤΗΝ ΙΔΕΑ!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΤΟΝΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!!ΕΕΕΕ?????

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΟ ΝΙΝΙ!!!ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ??

ΛΕΝΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑΥΤΙΕΣ,ΘΑ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ

ΒΙΚΥ ΚΑΙ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ,Ε????ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.ΦΙΛΙΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ???ΕΦΥΓΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΝΥΧΤΗΣΑ ... :(:( ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...ΤΗΝ ΜΙΑ Η ΖΕΣΤΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΞΥΠΝΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ....ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΝΙΩΘΩ....ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗ

ΣΤΑΜΗ ΤΟΝΙΑ;;ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ;;;

ΤΟΝΙΑ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΩΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ!!! :P

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;;;;; ΑΝΤΡΙΑΝΑΚΙ;;;;ΒΙΚΑΚΗ;;;;ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ;;;;ΞΕΣΑΛΟΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΜΥΚΟΝΟ;;;;ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΩ ΕΓΩ ΣΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ!!ΔΩΣΤΕ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ :kiss::kiss::kiss::kiss:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΠΑΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΣΕΝΤΟΝΙΑ :S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια απο την ομορφη μυκονο,περναμε σουπερ δεν εχουμε βαλει γλωσσα μεσα μας φανταζεστε τι γινετε :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αυρο βραδυ δυστηχως γυρναμε...

ο γιος μου εχει ξεσαλωσει εδω ολο φωναζει μυκονοοοο...

φιλ@ΚΙ@ ΠΟΛΛ@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι γεννησα με επησκληριδιο δεν ξερω τι λενε αλλες κοπελες αλλα εχω ειχα πολλη καλη εμπειρια την πρωτη μερα πονεσα λιγακι και μου κοπανησανε κατι αναλγητικες ενεσεις οι μαιες και ηρεμησα αλλα απο την επομενη ολα πολυ καλητερα,στο συνιστω...ασε που θα δεις και θα αγκαλιασεις κατευθειαν το μωρακι σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamys love έγραψε:

βικουλινι γεννησα με επησκληριδιο δεν ξερω τι λενε αλλες κοπελες αλλα εχω ειχα πολλη καλη εμπειρια την πρωτη μερα πονεσα λιγακι και μου κοπανησανε κατι αναλγητικες ενεσεις οι μαιες και ηρεμησα αλλα απο την επομενη ολα πολυ καλητερα,στο συνιστω...ασε που θα δεις και θα αγκαλιασεις κατευθειαν το μωρακι σου....
αντε να εχουμε γρηγορα και καλα νεα για εγκυμοσυνες σας το ευχομαι σταμυμαμυ τονια και οποια αλλη ξεχασα :laugh: :laugh: B)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστηχως αδιαθετησα 4 μερες νωριτερα η αληθεια ειναι οτι λιγο με πειραξε αλλα δεν πειραζει θα κανω παρεα στην joanaki μου!!!!η πλακα ειναι οτι ο αντρας μου ειπε οτι δεν πειραζει αγαπη μου θα ερθει τον αλλον μηνα ετσι και αλλιως μονο με μια φορα θα γινοταν???

καλη επιτυχια στην τονια!!!!

η λιστα μας μικραινει κατερινακι κ τονια,αντε κοριτσια να μαθουμε τα δικα σας ευχαριστα!!!!!

καλα εκανες βικυ που πηγες στην μυκονο!!!καλα να περασετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

μιρλιτσα μια χαρα εσυ????η κουκλα σου???

ωραια περασαμε χτες,να το ξανακανουμε,ε???

Καλά είμαστε!!!!! Μείναμε στα φουσκωτά μέχρι της 10:00!!!! Ξεθεώθηκα....λές και έπαιζα κι εγώ.

Καλά για την μικρή δεν το συζητώ....ξέδωσε πολύ!!!! Την κυνήγαγα να φύγουμε. :blink: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia ti kanete?

bikaki,antriana polu xairomai pou pernate teleia...thelw ki egwwwwww!!!

katerinaki where are u??

bikoulini mou...upomoni..kontozugwnei o kairos..mi mou trelenesai...

stamy..pareitsa e??den peirazei tha nai augoystiatika ta mwra mas..xixi

mirlitsa..ti kaneis?sunantithikes ma ti stamy apo oti katalava e??mpravo re koritsia..giati oles mazi den mas vlepw prin ton septemvri..

mamys love ki egw m episkliridio gennisa,mia xara itane exeis dikio..kala eisai/to sporaki sou?

ksexasa kamia..?mats

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την αρεσε μωρε της μικρουλας ο παιδοτοπος!!! τι να κανεις???ειχες παρεα εκατσε η ζενια μαζι σου???θα ξαναβρεθουμε συντομα και περισοτερη ωρα.φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι παρεα θα κανουμε εγω λεω απο σεπτεμβριο να το προσπαθησω!!!

βρεθηκαμε λιγες κοπελες αλλα θελω να σε γνωσισω και σενα απο κοντα κουκλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanaki έγραψε:

mirlitsa..ti kaneis?sunantithikes ma ti stamy apo oti katalava e??mpravo re koritsia..giati oles mazi den mas vlepw prin ton septemvri..

Γειά σου joanaki !!!!

Εχθές έγινε μια συνάντηση και γνώρισα νέες κοπέλες!!! Πολύ το χάρηκα...

Βέβαια λίγο δύσκολο το κόβω να βρεθούμε πολλές μαζί...αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ειμαι τζοανακι και το σπορακι μου ακομα καλυτερα,οι εξετασεις μουυ βγηκαν και ειναι τελειες ελπιζω μεχρι το τελος ολα ετσι να ειναι.....σταμυμαμυ δεν πειραζει το καλο πραγμα αργει να γινει...... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΚΑΛΥΨΩ ΤΙΣ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ...ΔΡΑΜΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ...

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΑΜΜΥ ΠΕΡΙΜΕΝΤΕ ΜΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ...

ΤΟ ΠΡΩΪ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΙΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 22/7. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ 16/7, ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΑΙΜΑ ΔΕΝ...

ΒΙΚΑΚΥ ΚΑΙ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΕΚΕΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΛΥ, ΛΕΝΑΚΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΜΑ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΜΕΤΑ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ???

ΑΝΤΕ ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙΣ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ Ε????

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΔΩ...ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ...ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...

ΚΑΛΑ ΠΟΤΕ ΒΡΕΘΗΚΑΤΕ ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑΜΜΥ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ??????

ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ...3 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΙ ΟΡΙΣΤΕ ΜΑΣ ΧΑΝΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ANYWAY, ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι να κανονισουμε να βρεθουμε ολες οι μανουλες του 2008 μαζι,απο τελη αυγουστου καλυτερα να εχουμε γυρισει και απο τις διακοπες μας ε???

τελικα κοριτσια δεν ηταν ο μηνας μας!!!!τον αλλον μηνα θα μας παει καλυτερα ελπιζω!!!φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

γυρισαμε :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

αρχιζω....αντριανακι μου γλυκο σ'αγαπωωωωωωωω πολυ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ηταν τελεια μοναδικα φανταστικα ανεπαναληπτα θα μπορουσα να κατσω αλλο ενα μηνα χαλαρα...

απο τη μερια μου εχω να πω οτι περασαμε φανταστικαααααααα η αντριαννα ειναι οπως τη φανταζομουνα κ ακομα καλυτερη φιλοξενη σκιστηκε για μας για να περασουμε καλα κ ναι περασαμε τα ζουζουνια της ειναι ολα τα λεφτα....

ο νικολας...νικοκιιιιιιιιι τρελος ζουζουνος κ τρελο γελιοοοο

η μαρια...η ναζιαραααααα ο καλοκαιρινος ερωτας του χαρη μες τη γλυκα ειναι

κ τελος ο θανασακης οπου ειναι για δαγκωμα το τρελαναμε το παιδι ειναι να παιδι ολο χαμογελο...

επισης ευχαριστω πολυ το σπυρο για ολα ελπιζω να μην παθει εγκεφαλικο αν ξαναπαω...

κ τελος το δραμα του αποχωρισμου ηταν καπως βαρυ για ολους!!!!!!!!!!!

α ειδα κ το αντρακι μου χτες το βραδυ κοιμηθηκε μαζι μας :silly: :silly:

κ τωρα για την αντριαννα ξερει εκεινη για να μην ξεχνιετε

ενα θα σου πω Χωρα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: δεν υπαρχαει ολο αυτο που ζησαμε

κ αλλο ενα για το τελος θα φωναζω την εοτ :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: αχ ειναι τοσα πολλα θα ξαναγραψω σε λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα μανουλιτσες!!! :)

αχ!!σημερα εφυγε το βικακι κ ο χαρακης... :(

περασαμε τελειααααα!!! :silly: :silly: γλωσσα δεν βαλαμε... :laugh:

ο χαρακης ειναι γλυκας,κουκλος,απιστευτος!!!εκαψε καρδιες στη μυκονο!!! :lol:

βικακι μου σ'ευχαριστω παρα πααααρα πολυ που ηρθες!!το εκτιμω απιστευτα!!ελπιζω να περασες ωραια!!εγω παντως το καταχαρηκα!!! :):)

να βγαλω κ εναν λογο τωρα για το βικακι!! :laugh:

λοιπον ειναι πολυ ευχαριστος ανθρωπος,πολυ γλυκια,συνεχεια χαμογελαει,ακομπλεξαριστη κ αμεσως νιωθεις ανετα μαζι της!!!κ αλλα πολλα!!ειμαστες τυχερες που την εχουμε στην παρεουλα του 2008!!! :):)

εγω την ειχα παρεουλα κ απο κοντα!!χιχι!! :silly: :silly:

αυταααααα!!!

γεια γεια bye!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε κοριτσακια που περασατε καλα,παντε τετοια!!!

ειδες βικυ ποσο ασχημη ειναι η αθηνα τωρα που γυρισες???

μανουλα 3 εισαι τυχερη που ζεις σε νησι,θα μου αρεσε τρελα να μενουμε και εμεις σε νησι εμεις εχουμε σπιτι στην αιγινα,αλλα τι να κανουμε οι δουλειες ειναι εδω δυστηχως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...