Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

ειμαι κ γω εδωωωωωωωω!!!

βικουλινιιιι αχ!ποσο χαρηκα θεε μου!!ειχα σκασει!!ετρεχε το μυαλο μου!!δεν εχεις χασει κ πολλα επεισοδια...συνηθως στο τελος καθε απαντησης γραφαμε ''μα που ειναι το βικουλινι,ανησυχουμε''!!!! :woohoo: :woohoo:

πολυ χαιρομαι που εισαι καλα!!!κοντευεις ε??με το καλο!!! :) τελος αυγουστου δεν ειπες??η΄πεταξα παλι μπαρουφα?? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΤΡΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ :kiss::kiss::kiss: ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ;;;ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!

ΤΕΛΙΚΑ ΞΕΜΙΑΛΙΖΕΤΕ ΚΟΣΜΟ Ε;;;;ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΧΑ ΜΣΝ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΕΔΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ

ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e?poia eisai?re antriana mas douleueis?stamu vgale me apo ti lista...mou irthe opws sou elega oti tha erthei kai malista 2 meres nwritera..

den ptooumai vevaia..kala na maste kai opote thelei as erthei!!!perimenw dika sas nea twra...

bikoulini xairomai polu pou pigate telika stin kw,pou to mwraki sou einai mia xara..me to kalo sou euxomai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki και εγω απαισιοδοξη για το δευτερο και μαλλον θα μου ερθει και μενα η περιοδος!!

joanaki δεν πειραζει γλυκια μου και εγω παρεα θα σου κανω!!!δεν μου εχουν ερθει ακομα αλλα εχω συμπτωματα περιοδου δηλ.με ποναει πολυ το κεφαλι μου οπως παντα!!!

βικυ καλα εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ,ΠΑΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΥΡΟ ΣΤΗΣ 9.ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑΥΤΙΕΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΡΟΣΤΟΠΑΡΩΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ........ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΒΑΛΑΝΕ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ2 ΝΙΝΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΟΠΟΤΕ ΒΡΙΣΚΩ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ!

ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΣ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑΣ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ;;;;;ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ!!!

ΕΥΧΟΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!!

mamys love ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ;;;;ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ;;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΕΥΧΟΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΒΙΚΑΚΗ :kiss::kiss::kiss:

ΛΕΝΑΚΙ;;;

ΣΤΑΜΥ ΠΗΓΑΤΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΙ;;ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ 1 ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 2,ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ...ΕΣΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΕΝΝΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ.ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΜΕΣΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ (ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ).ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ...ΕΣΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ;;;ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;;;ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ2ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΑΓΟΡΑΚΙ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΩ ΥΣΧΙΑΚΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ.ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΣΕΝΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMYLOVE ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΓΟΥΡΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΦΥΓΑΜΕ 2 ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ 3 ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΣΤΙΣ 20/7,ΜΑΚΑΡΙ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΕΠΙΑΣΑ ΣΤΗΝ ΝΗΣΙ!!!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ???ΑΝΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕς?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΣΠΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ..Ο ΗΛΙΟΘΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΤΟΥ ΕΚΟΨΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΣΕ 7ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ ΤΙ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ...ΟΠΟΤΕ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ...

ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΝΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΖΑΛΑΔΕΣ Κ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΡΑΒΙ ΜΕ ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ..ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΙΜΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!

Τι μου κανετε;; :)

Εχω την μικρη τελικα με ιωση στον λαιμουδακο και ακομα κανει

πυρετο.Αν δεν παρει αντιπυρετικο βαραμε 39,5 με τετοια ζεστη!

Αυριο παω για την αυχενικη!!! Θα μπω να σας πω νεα μετα! Εχω πολυ

αγωνια γμτ!

Βικουλινι μουυυ!!! Ελα βρε συ και ανησυχησαμε! Ολο χαζα σκεφτομουν.Πολυ χαιρομαι που εισαστε ολοι καλα! Προσοχη με τις δουλεις ομως.Μην το πρακανεις,σιγα σιγα ολα.Να μου φιλισεις την μικρη σου και την κοιλιτσα!!! Αντε τον εφαγες τον γαιδαρο!!

Σταμμυ μου τι κανετε;;; Η μικρη καλα;; Χαλαρωσε και το μωρακι θα ερθει απο εκει που δεν το περιμενεις.Αυτο ισχυει και για ολα τα κοριτσια μας που προσπαθουνε! ;)

Τονια μου τα ειπαμε εμεις απο το τσατ! Κανε μια εξεταση να ησυχασεις.Οσο για την αδεια! :angry::angry: Μακακας ο Διοικητης!

Μαμμυς λοβ με το καλο το μωρακι σου!!!! :kiss:

Κατερινακι,Αντριανουλα,Βικακι που εισαστε καλε σημερα;;;αδειο το μσν! :(

Ιωαννακι μου :kiss::kiss::kiss:

Καληνυχτιζω και τα λεμε αυριο!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη δεν καταλαβατε ειμαι βικυ κ σημερα ηρθα στην αντριαννα!!!!!!!!!!!

το αποφασισα χτες το απογευμα μεγαλη τρελα εχω ακομα δεν το πιστευουμεοτι εχουμε συναντηθει....

τικανετε εσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ..

ΒΙΚΥΥΥΥΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ;;;ΠΩΣ ΠΟΥ ΠΟΤΕ;;;ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΖΙ;;;ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ;;;ΓΙΑ ΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΡΟ!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕς!

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΟΜΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!

ΒΙΚΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ 2ο!!

ΣΤΑΜΥ!!ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟ ΤΟ ΝΙΝΙ;;;ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!!

ΤΟΝΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΜΑΜΜΥΣ ΛΟΒ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ!!ΕΙΧΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ Η ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ;;;ΕΓΩ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ... :(:( ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ!

ΤΙ ΑΛΛΟ;;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ!!ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερ κοριτσακια μου!!!!

Βικιιιιιιι τι κανεις μαρι τρελη στην Μυκονο;;;; :laugh:

:laugh: Δεν παιζεσαι!!! Μπραβο κοριτσαρα μου!! Θα μεινεις καιρο;;

Η Αντριανουλα μας τι λεει;;; Αχ πολυ χαρηκα τωρα!

Κατερινακι βρε μπας και εισαι και εσυ εκει και θες να μας

κανεις εκπληξη;; :laugh: Ολα τα περιμενω απο εσενα! :P

Σταμυ μου καλα ειμαι! Συνηλθα απο ναυτιες και τετοια.

Να μου φιλισεις την μικρη σου!

Βικουλινι μου ετσι να εμφανιζεσε να χαιρομαστε!! ;)

Σημερα καναμε την αυχενικη και η μετρηση ηταν λιγο ανεβασμενη απο οτι επρεπε. 2.07 δηλαδη αλλα αυτο λεει ο γιατρος μπορει να οφειλετε στο οτι εχω ακομα μεσα μου το αλλο μωρακι και η μετρηση δεν βγαινει εγκυρη σε τετοιες περιπτωσεις! Θα συγκρινει και τα αποτελεσματα του αιματος σε λιγες μερες και βλεπουμε.Παντως ειπε πως σαν γενικη εικονα ειναι ευχαριστημενος.

Εγω μετα απο αυτο ειμαι καπως ετσι :unsure::S:blink: αλλα θα μου περασει που θα παει! :laugh:

Φιλακια σε ολες κοριτσακια! Δεν μπορω να κοιμηθω απο την ζεστη! Παω για ντουζακι! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΤΡΕΛΕΣ..ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕς ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ...ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ?ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΑΛΠΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟ!!!ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ ΖΑΛΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΑΜΗΝ!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΣΕΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete?exw ton antrouli moy me 39 pureto..iwsoula mallon alla kserete posi gkrinia exoun oi antres otan einai arrwstoi!!san mwra.trexw panikovliti genikotera..tha mazeuw ta kommatia mou se ligo..

bikaki alitheia les?piges mukono re mourlo?mpravo!!!!!teleia!!filise ti mou tin mikroula mas..

lenaki mou polu xarika gia ta apotelesmata!!me to kalo koritsaki mou!!

katerinaki pou eisai?

tonia ante ..na mas peis neakia omorfa ki euxarista..

bikoulini kalo kouragio me tin koilitsa kai ti zetsi..

biky me to kalo to kouklaki sou k na xairesai kai to 1o..

stamy..ti kaneis?ante..na doume..ti tha mas peis ki esu apo nea..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...