Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ????

ΤΟΝΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝΤΕ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΜΑΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 4 ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ???KATALABAINEIS KATERINAKI 82???ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΦΡΕΚΟΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ!!!!!!!ΧΑΧΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ,ΑΝΤΕ ΒΙΚΥ ΕΣΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΜΟΝΟ ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!ΜΑΝΟΥΛΑ 3 ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΑΙ ΕΛΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

STAMYMAMY έγραψε:

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!εχω φρικαρει!!!!!!πηγα με την μικρη και μια μεγαλη παρεα σε ενα σουβλατσιδικο στην βαρκιζα και κατσαμε να φαμε και εμεις σε καποια στιγμη η μικρη(20 μηνων)εβγαλε μια τσιριδα απο τηνχαρα της επειδη ειδε μια γατα να περναει απο διπλα της γιατι της αρεσουν πολυ και γυριζει μια μα μην πω γυρω στα 70 και κανει παρατηρηση ''εδω ηρθαμε για να ηρεμησουμε''με ενα τροπο μια επιθεση και της απανταει η μανα μου προβλημα σου αν θες ησυχια να πας στο σπιτι σου και το συναχισε αυτη''εσεις φταιτε που μαθαινετε το παιδι σας να ουλιαζει''και γυριζω και της λεω εγω αν εχεις προβλημα να απευθυνεις το λογο σε μενα και οχι στο μωρο αν θεσ ησυχια να πας στο σπιτι η σε κανενα γηροκομειο αλλα μαλλον δεν εχεις παιδια για να μιλας ετσι!!!!!!!!!!μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι!!!!!!!!!το μωρο την πειραξε ρε κοριτσια,κατι κυριοι συμφωνησαν μαζι μας,να πω οτι ετρεχε το μωρο και την ενοχλησε να πω,οκ αλλα μια φωνουλα εβγαλε,τι να πω απο το κακια του κοσμου,ελεος!!

Γεια σας & απο εμένα.

Τον Φλεβάρη που μας πέρασε είμασταν σε μια καφετέρια στην Καλαμάτα μαζί με την οικογένεια του κουνιάδου μου. Ενώ είχαμε καθίσει σχετικά μακρια απο τον πολύ κόσμο, διότι η μικρή μου ήταν 18μηνών & ο ανηψιός μας 2,5ετών για να μην πολυ ενοχλούμε... κάποια στιγμή έρχονται δύο μεγαλούτσικες κυρίες, πάνε τα παιδιά να τους μιλήσουν & κυρίως η δικιά μου που είναι υπερβολικά κοινωνικό & χαρούμενο παιδάκι& γυρίζει η μια(ενώ ήδη είχε πάει να την πάρει ο άντρας μου γιατί τις είδα πως κοίταξαν τα παιδιά) & της λέει :<< εγώ είμαι κακιά,αν δε φύγεις θα σε πάρω μακριά απο τη μαμά σου>>.

Τα χάσαμε & δεν είπαμε τίποτα.

Ειλικρινά πρώτη φορά μας συνέβη κάτι τέτοιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες τι κανετε???

jennybillαχ ενα τετοιο να ακουγα κ θα τη παιρνανε εκεινη μακρια 100 αντε μωρε η καθε @@@@@@@@γ@@@@@@@τη κομπλεξικια λεει οτι της ερθει λιγο μυαλο δεν βλαπτει...ελεοςςςςςς

στη πυρα στη πυρα οι ξενερωτες οπως λεει κ η αννουλαααααααααααααααα

που πηγατε ολες???????????????????????? :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JENNYBILL απο μενα θα ακουγε τα απιστευτα,,εχει δικιο η βικυ μας στην πυρα και εμας μας ενοχλουν οι γριες που οδηγουν στο δρομο με το αμαξι τους με κινδυνο να μας πατησουν,τι να κανουμε να τις βριζουμε μερα-νυχτα και στο κατω κατω ας πανε οι παπουδες γιαγιαδες σε ενα ΚΑΠΙ δεν ειναι οι καφετεριες για την ηλικια τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια πολλα νεα διαβασα....ολες καλα bikxarυπομονη !!θα μου πεις ..εξω αποτον χορο πολλα τραγουδια λενε αλλα μαλλον δεν μπορεις να κανεις και κατι αλλο,ευτηχως εχεις και το χαρουλι σου για να ξεχνιεσαι...stamymamyκαλα τι κουφα ακουω η γυναικα ε! ρε τι τρε μαλλολα κυκλοφορειμαλλον θα φταιει και η οικονομικη κριση τι να πω? katherinaki τι κανεις ολα καλα?απο οτι διαβαζω ειστε πολλυ οργανομενες μεχρι και βολτες κανονιζεται... :woohoo: μαλλον δεν ειναι καμμια σασ μεσα τα ξαναλεμε ciao................ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsioudia!ti kanete?

bikaki k katerinaki polu xairomai pou lussaksate ,tin epom fora tha erthw ki egw k na deite ti exei na ginei..

jennybill kala tha tin eixe pari o dia..os auti tin ilithia an imoun egw,an kai se kati tetoies to salio sou paei xameno..aa kai bikaki oso gia to ag..iti den isxuei kati tetoies einai kakog...es kai auto einai xeirotero giati pisteuoun oti ga..ntai(sorru gia tis ekfraseis)

akous ekei..ta pira milame..

stamu mou ti kaneis?ap oti vlepw emena den me upologizeis stin 4ada egguoules e??snif...........

pou eiste oles?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanaki εσενα σε υπολογισα 1εσενα 2κατερινακι 3τονια 4εμενα αν ακαι χλωμο αλλα κουβεντα να γινετε!!!!!!!!!μακαρι να φουσκωσουμε ολες μαζι!!!!!!!!χαχα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αποψε ειμαι μοναχουλα ο αντρουλης αρρωστησε με το λαιμο του χαλια ειναι και η μικρη την πηγα κατω στην γιαγια να μην κολλησει,υπαρχει καμια ιωση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κανουμε παρτυ αν ειμαστε ολες μαζι!!!!!!!!!!!!!

ωχ καταλαβα καλα εκανα και απομακρινα την μικρη και ποσες μερες κραταει η ιωση???

τα ευχαριστα τα ειδατε???γεννησε η γιωτα!!!!να της ζησει!!!!την αγαπω πολυ αυτη την κοπελα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ηρθα και εγω..Σημερα ο Αλεξανδρος μου εκλεισε τους 20 μηνες..μεγαλωνει το καμαρι μας!!!Πηγαμε για απογευματινο μπανακι και τωρα νιωθω πτωμα..ετσι ειπα ας σας γραψω πως ηταν η μερα μου και μετα να παω για νανακια,...

αχ μακαρι να ερθει σε ολες εμας ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ...θελω τοσο πολυ ενα ακομα νινι το πηρα αποφαση..μπορει και 3ο νινι θα δειξει!!!χιχι!!!αυτο τον μηνα ειχα πολλα υγρα και πονουσα επι 4μερες λετε νε εγινε το θαυμα?μα καλα τι περινενει και αυτο!!!!καλη μας επιτυχια!!

Βικακι τι κανεις?ο χαρακης ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμμυ λεω να μην σας ακουληθησω θελω να κανω τη διαφοραααααα :P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh:

τονια να τον χαιρεστε...καλα ειναι το αγορι μεγαλωνει κ λυσσαει

κοριτσια αντε κανονιστητε οσες εισται απο αθηνα να κανονισουμε συναντηση συντομα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η yiotaki απο την κυπρο,καλη μας επιτυχια κατερινακι.

καταλαβα joanaki θα κολλησει και μενα και δεν θελω να παρω φαρμακα γιατι αν ειμαι δεν κανει.

τονια αυτος θα ειναι ο μηνας μας εχω μια προαισθηση μακαρι να βγει αληθινη,κοριτσια εχω μια ορεξη για φαγητο αλλο πραγμα,εσεις κανενα συμπτωμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βικακι να ακολουθησεις να εισαι και εσυ στο κλαμπ,εεεελα!!!!!

ναι να βρεθουμε βικακι ποτε λετε???αντε συντομα εγω θα ειμαι μεχρι 28 ιουλιου εδω εχω κατι βαφτισια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXEIΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΤΑΜΕ ΑΥΤΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...