Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

Γιου χουυυ!!! :)

Τι κανετε κοριτσακια;;

Χαθηκα το ξερω αλλα με εχει πιασει μια βαρεμαρα...δεν θελω να

κανω τιποτα.Επιασαν παλι οι ζεστες και δεν την παλευω!

Βικακι ποσες μερες θα λειψει ο αντρας σου;; Υπομονη

κουκλιτσα μου!

Αντριανουλα μου ακομα σε παιδευει η μεση;; Πω πω δυσκολα

θα ειναι! Υπομονη και εσυ! Που θα παει θα περασει!

Κατερινακι που χαθηκες και εσυ;;

Για το Βικουλινι μας ανησυχω και εγω..μακαρι να εμφανιστει συντομα.

Τονια μου επιτελους σπιτι ε;; Πως περασατε;;

Σας αφηνω κοριτσαρες μου! Με ζαλιζει το pc.

Θα προσπαθησω να μπαινω πιο συχνα! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; :)

Έχω χάσει πολλά επεισόδια, η τελευταία φορά που σας διάβασα ήταν πριν 40 σελίδες!!! :S:side:

Δεν προλαβαίνω και πολύ να συμμετέχω αυτό το διάστημα, αφήστε που με τη μικρή μου είμαστε όλο έξω!!! :lol::)

Λενάκι σε ευχαριστώ για τα όσα μου έγραψες μετά την τελευταία μου δημοσίευση! :) ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ κι εσένα επίσης!!! :)

Κατερινάκι εύχομαι να είσαι καλύτερα και να έχεις χαλαρώσει τους ρυθμούς σου ΟΣΟ αυτό είναι δυνατόν!!! ;):)

Βίκυ, διάβασα ότι έφυγε ο αντρούλης σου; :( Εύχομαι να μην λείψει πολύ καιρό! Σίγουρα το αντράκι σου το μικρό θα σε βοηθήσει να αισθανθείς κάπως καλύτερα μέρα με την ημέρα! :)

Πολλά φιλιά και στις υπόλοιπες μανούλες!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες γλυκες...

χτες το μικρο μου αντρακι ειχε ανυσηχο υπνο σηκωθηκε κανα 2 φορες κ εψαχνε το μπαμπα :(:(

του εχω βγαλει προγραμμα να κανουμε πραγματα που τον ευχ;αριστουν για να ξεχαστει...

αγαπηναι ετσι φευγει κ φετος αργησανε κ να φυγουνε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΕΧΘΕς ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΚΥΜΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!ΕΛΕΓΕ ΟΛΗ ΗΝ ΩΡΑ ΜΑΜΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΛΙΩΝΑ!!! :P:kiss: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΕΙΣ ΕΔΩ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ...ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ,.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai ki ego

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΒΙΚΑΚΥ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΛΑ...

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...

ΒΙΚΑΚΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΕΑ ΜΑΣ...

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕ!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ....ΣΤΕΙΛΕ ΣΗΜΕΙΟ ΖΩΗΣ....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!εχω φρικαρει!!!!!!πηγα με την μικρη και μια μεγαλη παρεα σε ενα σουβλατσιδικο στην βαρκιζα και κατσαμε να φαμε και εμεις σε καποια στιγμη η μικρη(20 μηνων)εβγαλε μια τσιριδα απο τηνχαρα της επειδη ειδε μια γατα να περναει απο διπλα της γιατι της αρεσουν πολυ και γυριζει μια μα μην πω γυρω στα 70 και κανει παρατηρηση ''εδω ηρθαμε για να ηρεμησουμε''με ενα τροπο μια επιθεση και της απανταει η μανα μου προβλημα σου αν θες ησυχια να πας στο σπιτι σου και το συναχισε αυτη''εσεις φταιτε που μαθαινετε το παιδι σας να ουλιαζει''και γυριζω και της λεω εγω αν εχεις προβλημα να απευθυνεις το λογο σε μενα και οχι στο μωρο αν θεσ ησυχια να πας στο σπιτι η σε κανενα γηροκομειο αλλα μαλλον δεν εχεις παιδια για να μιλας ετσι!!!!!!!!!!μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι!!!!!!!!!το μωρο την πειραξε ρε κοριτσια,κατι κυριοι συμφωνησαν μαζι μας,να πω οτι ετρεχε το μωρο και την ενοχλησε να πω,οκ αλλα μια φωνουλα εβγαλε,τι να πω απο το κακια του κοσμου,ελεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααα μανουλιτσεςςςςςς!!!!!!!!!!!!

σημερα εχουμε προγραμμα γεματο με το κατερινακη κ κ το νικολαααααα

θα παμε στα ικεα στο αλλου κ στα village

δεν θα αφησουμε κ τιποτα :P:P :woohoo:

αντριαννα ξύπνησα πρωτη κ ξυπνησα κ την κατερινα ειδες που λεγατε οτι θα με παρει ο υπνος???καλα μην φανταστεις εχω το καλυτερο ξυπνητηρι το χαρακη :P :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερουδιαααα!!! :)

σταμυ μου τι σπαστικια που σας ετυχε... :angry: το παιδακι την πειραξε τη στριμμενη... :angry: εκνευριστηκα παλι!

βικακι κ κατερινακι καλα να περασετε σημερα!!!!γεματη η μερα σας σημερα!!!περιμενουμε νεακια πως περασατε!!! :cheer:

βικουλινιιιιιι....αχ!που εισαι βρε......τι αγωνια ειναι αυτη.... :(:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΧ ΕΓΩ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΤΩΡΑ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Κ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕς ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΜΕΡΑ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΖΑΚΥΝΘΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!3ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ..ΛΕΤΕ ΤΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ?ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas louloudakia!ti mou kanete?

stamy...ti na pw o kosmos den paei kala!!!

bikaki k katerinaki kala na pernate wpou ki an eiste..

andriana ti kaneis?pou eisai?

tonaki mou sto euxomai na to piaseis me tin prwti..ante vourrrrrrr..

bikoulini...pou eisai vre paidi mou?

filakia stis upoloipes..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!εχω φρικαρει!!!!!!πηγα με την μικρη και μια μεγαλη παρεα σε ενα σουβλατσιδικο στην βαρκιζα και κατσαμε να φαμε και εμεις σε καποια στιγμη η μικρη(20 μηνων)εβγαλε μια τσιριδα απο τηνχαρα της επειδη ειδε μια γατα να περναει απο διπλα της γιατι της αρεσουν πολυ και γυριζει μια μα μην πω γυρω στα 70 και κανει παρατηρηση ''εδω ηρθαμε για να ηρεμησουμε''με ενα τροπο μια επιθεση και της απανταει η μανα μου προβλημα σου αν θες ησυχια να πας στο σπιτι σου και το συναχισε αυτη''εσεις φταιτε που μαθαινετε το παιδι σας να ουλιαζει''και γυριζω και της λεω εγω αν εχεις προβλημα να απευθυνεις το λογο σε μενα και οχι στο μωρο αν θεσ ησυχια να πας στο σπιτι η σε κανενα γηροκομειο αλλα μαλλον δεν εχεις παιδια για να μιλας ετσι!!!!!!!!!!μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι!!!!!!!!!το μωρο την πειραξε ρε κοριτσια,κατι κυριοι συμφωνησαν μαζι μας,να πω οτι ετρεχε το μωρο και την ενοχλησε να πω,οκ αλλα μια φωνουλα εβγαλε,τι να πω απο το κακια του κοσμου,ελεος!!

Γεια σου ρε Σταμμουλα!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με τους μεγαλους ανθρωπους κοριτσι μου πολλες φορες δε βγαζεις ακρη..ειδικαα οταν εχουν απωθημενα απο τη ζωη τους!Μην δινεις σημασια..βεβαια και εγω θα ορμαγα..αλλα τελικα εσυ θα χαλαστηκες περισσοτερο Ε?Καλα εισαι κατα τα αλλα?Χαθηκαμε..βρε..

Η μικρουλα σου ??Φιλια να της δωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κατερινακι μου,καλα απλα μου εκανε εντυπωση η παρατηρηση της,ολοι οι μεγαλοι ανθρωποι τα αγαπουν τα παιδακια,αυτη ηταν κακια!!!!!!

η μικρη καλα ειναι η δικια σου καλα???χαθηκαμε αντε θα σου στειλω μην. και θα μιλησουμε!!φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

γεια σου κατερινακι μου,καλα απλα μου εκανε εντυπωση η παρατηρηση της,ολοι οι μεγαλοι ανθρωποι τα αγαπουν τα παιδακια,αυτη ηταν κακια!!!!!!

η μικρη καλα ειναι η δικια σου καλα???χαθηκαμε αντε θα σου στειλω μην. και θα μιλησουμε!!φιλια.

ΟΚ..ΤΑ ΛΕΜΕ..ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΕΞΟΧΙΚΟ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μανουλίτσες....

κατρινακι μου καλα να περάσετε στο εξοχικό...

Βίκυ ζείς.>>>>????? εγώ δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου το πρωϊ κι ο Νικόλας ξύπνησε στις 11!!!

Τυχερή ήμουν ε??

Τονια μου μη ρωτας απλα βουρ...

Αντριάννα οκ με την γιαγιά την πάλεψες χτες??

Στάμμυ φιλια

Ιωάννα ευχαριστούμε περάσαμε τελεια...την επομενη φορα σε περιμενουμε κι εσενα αν θες...

Φιλιά σε όλες γιατί παμε επισκεψη σε κατι θειες του Βασιλη και φωναζει γιατι δεν ετοιμαζομαι...

Θα μπω το βραδυ να σας ξαναγραψω...

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...