Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

αντριαννα εχω καλο οδοντιατρο κοντα στο σπιτι οχι βλακειες ;);)

εγω εχω τρομερο πονοκεφαλο μεχρι κ που ξερ@@@σα απο το πονοι(συγνωμη κιολας) :(:(

εμας τα νεα μας τα ιδια...ο μπαμπας φευγει τελικα παρασκευη κ τη πεμπτη εχει βαρδια ελεοςςςςςςςςςςςς :(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα φιλεναδα ναι αστα να παμε παρασκευη μεσημερι φευγει κ πεμπτη εχει βαρδεια...αυριο του φτιαχνω βαλιτσα το χειροτερο μου :(:(:( βεβαια τη πεμπτη το απογευμα θα παμε στο σκαφος με το μικρο ταλιμπανακι να τον δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες. Έχω μέρες να μπω και πολύ λυπάμαι γι'αυτό :( . Αλλά τα έχω παίξει. Ο Δημητράκης μου έχει φύγει για Κέρκυρα εδω και 1,5 εβδομάδα και εγω έχω πέσει σε βαριά μελαγχολία :(:(:( . Το Σάββατο πάω και εγώ βέβαια αεροπορικώς για 1 εβδομάδα, αλλά η έλλειψη είναι φοβερή... Όλη μέρα κάνω δουλειές για να ξεχνιέμαι. Το πρωί γραφείο,το απόγευμα στο σπίτι... έχω αδειάσει όλες τις ντουλάπες... το γυάλισα :silly: :silly: . Δεν βλέπω την ώρα να πάω στο μωράκι μου. Αχχχχχχ!!!! Λέτε να έχω κανένα οιδιπόδειο;;; Καλέ τι θα κάνω αν συμβαίνει κάτι τέτοιο;;; Πως να το ξεπεράσω;;;

Φιλάκια σε όλες σας...... :kiss::kiss::kiss: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ,,,ΑΧ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Η ΑΘΗΝΑ!!!ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΗ!!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟ..Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙ ΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΨΙΛΟΚΟΥΤΣΑΙΝΕΙ...ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε???εμεις γυρισαμε χτες πολυ αργα με περιμενε στο λιμανι η κορουλα μου με τους γονεις μου,αχ ηταν τελεια στην σαντορινη αλλα δεν ξανακανω διακοπες χωρις την μικρη,τελος!!

βικακι κανε υπομονη θα ξαναβρεθει στο σπιτακι σας,

φλωριανα σε καταλαβαινω και εγω ενοιθα χαλια χωρις το παιδι μου

τονια εμενα δεν μου ελειψε καθολου η αθηνα.μακαρι να ξαναφυγω συντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalisperoudia koritsakia ,ti kanete?

bikaki mou upomoni k kouragio..

flwriana mou asta..egw mono gia liges wres mporw na ton afisw kai pali mou leipei polu...

tonia mou ti kaneis?den mas eipes?exoume kanena neo peri egkumosinis?

stamu mou xairomai pou perasate wraia sti santorini...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΚΟΜΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ..ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ Η ΑΘΗΝΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ..ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΕΙΝΑΙ Η ΗΡΕΜΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!τι κανετε??

σταμμυ μου χαιρομαι που περασατε τοσο ωραια στη σαντορινη!!!σε κτλβαινω με το θεμ του παιδιου!κ γω ετσι θα ενιωθα,αμα δεν τα επαιρνα μαζι!!κ για φαγητο που παμε κανα βραδυ με τον σπυρο,σκεφτομαι τα μικρα!λεω οτι εμεις περναμε ωραια,κ κεινα κοιμουνται τα κακομοιρα!!! :unsure: φαντασου να παω κ διακοπες χωρις αυτα!!! :blink::S το ενα μου χερι θα ειναι συνεχως απασχολημενο......με το κινητο!! :P:P πολλες φορες μεσα στην κουραση μου,λεω ''αχ 1-2 μερες μονο θελω,να ησυχασει το κεφαλι μου,χωρις τα παιδια,μονο με τον αντρουλη μου''....εε το πολυ σε 2 λεπτα το εχω μετανιωσει που το σκεφτηκα.... :unsure:

βικακι μου πως εισαι???ασε ξερω.... :( υπομονη κ θα σου κανουμε παρεουλα κ μεις!!!θα περασουν οι μερες κ θα τον εχετε παλι σπιτακι!! :)

τονια μου δεν κρατιεσαι για νινι ε??? :P:P αντε βουυυυρ!!!χιχιχι!!! :laugh: :laugh:

λενακι κ κατερινακι που ειστεεεε??? :huh: χαθηκατε!!!ελααατε γυριστε κ θ'αφηνω κ σας να μιλατε....δεν θα μιλαω συνεχεια!!! :laugh: :laugh: ελααατεεεε!!!

το βικουλινι που ειναι βρε κοριτσια???εχω αρχισει ν'ανησυχω...παλι τρεχει το μυαλο μου μηπως συνεβη κατι... :unsure: μακαρι να ειναι καλα!!!! :unsure:

αυταααααα!!!!!α!να πω κ τα δικα μου!!!μα πως ξεχαστηκα??!! :lol::lol:

με ποναει η μεση μου 3η μερα σημερα...μονο ευθεια παω,ουτε να στριψω δεν μπορω,ουτε να σκυψω... :( αλλαζω τα παιδια κ ποναω,τα ντυνω το ιδιο....σαν αναπηρη νιωθω που δυσκολευομαι να κανω τα βασικα.... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti egine ra manoules 2008?pou eiste oles?pwpw..eksafanizol..

bikaki eimaste emeis edw opws leei kai i antrianna an kai den tithetai thema sumplirwsis tou kenou..alla tha sou kanoume pareoula..na ksexniesai!o xarakis kala?

manoula3..exeis thema me ti mesi e?pairneis tipota?mipws einai apo tis polles douleies kai ta polla vari?lew egw twra mipws?xixi

katerinaki,bikoulini pou eiste?

re paidia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννακι δεν εχω θεμα με τη μεση γενικα!τωρα μ'επιασε πρωτη φορα.. :( απο προχτες βασικα που εκανα κατι δουλειες στον κηπο κ μετα μπηκα σπιτι για γενικη! :S:S μετα απο μια βδομαδα που ειχα να κανω δουλειες!!you know!! :laugh: :laugh: ε τωρα μου ειπε ο γιατρος να κανω ζεστα μπανακια κ μετα να βαζω βολταρεν...τιποτα ακομα ομως,τα ιδια! :unsure: ειναι δυσκολα μαμωτο... :( το πρωι που σηκωνομαι,με πιανει ζαλαδα κ σκοτοδυνη απ'τον πονο... :unsure: κ απο τοτε δεν κανω πολλα πολλα κ οποτε βρω χρονο ξεκουραζομαι....αααααανννν βρω!! :P:P θα δουμε...δεν ξερω...

βρε κοριτσια που πηγατε ολες???ουφ...μοναξια στο θεματακι μας.... :(:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιρλιτσααααααααααααααααααααα!!!!τι κανεις?????? :)

αχ!!δεν θα παμε διακοπες εμεις...ποτε δεν παμε τα καλοκαιρια.. :unsure: εδω στο νησι τωρα αρχιζουν τα δυσκολα με τις δουλειες!!απο οκτωμβρη κ μετα φευγουμε για κανα μηνα!!ε!!κατι ειναι κ αυτο!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νησίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ακούω?????????????? :woohoo:

καλέ εσύ όλο τον χρόνο έχεις διακοπές, τικαλύτερο????? ;)

αλήθεια για ποιό νησί γίνεται λόγος???? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα!!!για τη Μυκονο γινεται λογος!!! :P:P καλα το καλοκαιρι ειναι λες κ ειμαστε διακοπες εδω...γι'αυτο μαλλον δεν μας κακοφαινεται!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιρλιτσα αληθεια σου λεω βρε!!!κανει μπαμ η Μυκονο!!χιχιχι!!! :laugh: :laugh:

αχ!!μακαρι να'ρθεις!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: να μου το πεις να βρεθουμε!!μη με ξεχασεις!!αν κ δεν ξεχνιεμαι ευκολα!! :laugh: :laugh: :laugh:

ακουτε βικυ κ κατερινα?? η μιρλιτσα λεει θα 'ρθει!!!ζηλευετε?? :laugh: αντε ξεκινηστε σιγα σιγα για προς τα δω!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι μουυυ :(:(:(

δεν ξερω τι να πω τωρα...αληθεια... :blush:

δεν μπορουμε ν'αντικαταστησουμε τον αντρουλη σου,αλλα το ξερεις οτι θα ειμαστε η καλυτερη παρειτσα σου ολο αυτον τον καιρο!κ μεχρι το πρωι μενω να σου μιλαω,αμα λαχει!αληθεια!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...