Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΗ!!!!!!!ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ~~~~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera koritsakia!!ti kanete?zesti simera ee??polled douleies re koritsakia..simera ekana kai ola ta pantzouria,mageirepsa,skoupisa,siderwsa..ouf!!kala exthes pigame sti sunaulia tis xaris aleksiou kai ena exw na pw..einai korufaia..teleia..auta!!pou eiste oles?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα σε ολες κοριτσια!......τωρα που κοιμαται ο θωμακος μου και ο αντρουλης μου ειναι βαρδεια ειπα και γω να μπω να μιλησω με καμμια αλλα ολες εξω ειστε απ οτι φαινεται......καληνυχτα λοιπον...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΚΡΥΩΜΕΝΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ..ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΜΕΡΑ..ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 5 ΩΡΕΣ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΘΩ...5 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!!!ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕ ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΩΡΑΡΙΟΥ ΤΟΥ...

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια εισαι εδω κ δεν εχουμε κανονισει ακομα συνάντηση???? :silly: :silly: :silly:

ρε κοριτσια το βικουλινι εχει εξαφανιστει

που ειναιιιιιιιιιιιι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΤΩΜΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!@!!

ΤΟΝΙΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ? ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΒΙΚΥ? ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ...ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ..

ΒΙΚΥ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΧΑΘΗΚΕ...ΑΝΗΣΥΧΩ...

ΜΗΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΩ?? ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΗΜΕΡΟ?

ΣΤΑΜΥ!!! HELO...

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ...ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!

ΦΑΝΗ ΚΡΙΜΑ,...ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑΜΕ ΚΟΙΝΗ ΩΡΑ...ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ..ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ?? ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΠΡΩΪ ΚΟΨΑΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ...ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΑΜΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ (ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ) ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΑΧΑΙΡΙ ΚΟΠΗΚΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!

Καλο μηνα να εχουμε ολες μας!! Τι κανετε;

Ειμαι λιωμα αυτες τις μερες λογο ζεστης και χαθηκα παλι!

Κατερινακι μου μπραβο σας για την πιπιλα!! Μακαρι να την

κοψει ετσι ευκολα και η δικια μου! :kiss:

Ιωαννακι μου χαιρομαι που περασατε καλα στην συναυλια!

Τωρα ποια ακολουθει;

Τονια μου ακομα Αθηνα ε; Περαστικα στον Νικο! Θα μεινετε πολυ ακομα;

Τα φιλια μου σε ολες! Καλο βραδυ να εχουμε!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες κ απο εμενα!!! :)

Καλο μηνα να εχουμε!Δεν σας εχω ξεχασει αλλα τρεχω....... :P

Τα φιλια μου σε ολες σας και στα πιτσιποπακια σας!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!!!ti kanete?simera etrexa gia ekswterikes douleies eixe kai polu zesti..afiste ta!!ti alla??pou gurnate?

lenaki pws se skeftomai pou sai egguoula m auti ti zesti..pws na min eksafanisteis?

bikaki kala ekanes..ouzo otan pieis ginesai euthis..pou leei ki i xaroula!

katerinaki mououou pou eisai?exeis piksei sti douleia?

koritsakia filakia stis upoloipes..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα!!!τι κανετε??? :):)

joanaki ακουω συναυλιες!!χιχι!!ξεπορτισατε ε??καλα κανατε!! :silly: :silly:

βικυ κ κατερινακι πως περασατε??η' μαλλον πως περνατε???ζηλευω... :S:blush:

κατερινακι μπραβο για την πιπιλα!!!ευκολος ο μικρος!!! :):)

αυτα!!!!!θα τα πουμε το βραδυ??μπα ε??σας βλεπω να ξημερωνεστε εκει χαχανουλες!! :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo:

σε ολες τις υπολοιπες φιλακιααααα!!!κ μην χανοσαστε καλε!!!ελατε να γεμισουμε σελιιιιδεεεεες!!!χιχι!!! :silly: :silly: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε μανουλες???

εμεις τελευταιο σαββατο με το μπαμπας μας κ λιωνουμε στις βολτες γυρισαμε για λιγο κ ξαναφευγουμε!!!!!!!!

χτες με το κατερινακη περασαμε υπεροχα....

δωσαμε ρεσιταλ μετα τις 1 το βραδυ :P :laugh: :laugh: :laugh:

θελω να σας ανακοινωσω οτι χτες επισημα κοψαμε τη πάνα κ το βραδυ...

το αγορι μου εγινε σωστο αντράκι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!! :):)

βικακι παει η πανα ε??αντε μπραβο!!!γρηγορος ο χαρακης!!!εμενα ο νικολακης την εκοψε την ημερα 2 κ κατι κ τη νυχτα 3 κ κατι!!! :blink::S δεν πειραζει ομως!!!! :cheer:

φανταζομαι τι τελεια που περασατε χτες!!!δεν μπορει θα καταφερω κ γω να βρεθω καποια μερα σ'αυτα τα μεταμεσονυχτια ρεσιταλ σας!!!!δεν γινεται!!! :laugh: :laugh:

οι υπολοιπες που ειστε καλε???μας ξεχασατε?? :unsure:

:kiss::kiss: σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες???

τι εγινε βρε κοριτσια καλοκαιριασε κ εξαφανιστηκατε τυχαιο??δεν νομιζω??? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

2 βραδυ επιτυχιας νιωθω πολυ περηφανη :silly: :silly:

τωρα τρωμε πρωινο στο μπαλκονι κ μετα θα παμε στη αδερφη μου για μαμ

εσεις για λεγετε τι θα κανετε σήμερα???

και ξαναρωτω τω βικουλινι που εχει χαθει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΓΩ...

ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΒΙΚΥ...

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ???

ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ? ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΡΙΞΕΣ ΣΤΗΝ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΕΣ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΕΧΑΣΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΤΟ ΡΙΝΑΚΙ?

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ...ΘΑ ΣΕ ΒΡΩ ΜΕΤΑ... ;)

ΤΟΝΙΑ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΑΘΗΝΑ?

ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΪ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΣΑ 5 ΠΛΗΝΤΗΡΙΑ ΕΝΩ ΕΒΑΛΑ ΜΑΛΛΟΝ 7 ΑΦΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ...

ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΝΑ ΞΕΔΙΠΛΩΝΕΙ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΑ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ ΨΙΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΤΩ...ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΖΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΓΩ ΤΕΛΕΙΩΝΑ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΞΑΝΑΒΟΜΒΑΡΔΙΖΕ...

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΥΑΛΙΖΟΥΝ ΟΛΑ..ΕΚΑΤΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ...ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ 6 ΤΟ ΠΡΩΪ ΞΥΠΝΗΜΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ..

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΧΑΛΚΟΥΤΣΙ, ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΒΡΟΧΗ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΗΛΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΤΙΝΑΖ....

ΦΙΛΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ...ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΠΌΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΟΛΕΣ ΠΑΛΙ....

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!

ΒΙΚΥ ΣΕ ΨΑΧΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ bikxar και σε ολες γενικοτερα πω πω πως τα γραφω ετσιμαλλον απο τηνχαρα μου θα ειναι τελοσπαντων...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟς ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΤΕΣΤ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,τελειως απροσμενα εκει που το προγραμματιζα για σεπτεμβρη ετυχε μια φορα να .......καταλαβαινεται και εμεινα εγκυος.ειμαι πολυ χαρουμενη θα γεννησω οπως προβλεπεται τον μαρτιο ιδιο μηνα με το αγορακι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααα!!!!

σημερα πηγα οδοντιατρο για σφραγισμα.τελικα απονευρωση μ εκανε κ πρεπει να παω κ 4-5 φορες ακομα να τελειωσουμε!κ ρε κοριτσια μου πηρε 100ευρω χωρις ουσιαστικα να κανει τιποτα. :angry: μονο απονευρωση κ μου εβαλε κ ενα ''προχειρο'' σφραγισμα,το οποιο ειπε θα φυγει σε μια βδομαδα κ πρεπει να παω να συνεχισουμε!παλι κοροιδο πιαστηκα μου φαινεται! :blush::blush: ανεκαθεν! :unsure: κ μου ειπε κιολας οτι μετα θα χρειαστει αξονας απο γυαλι :dry: 220 ευρω κ θηκη απο πορσελανη 400 ευρω! :S ελεοοοοος!!!

νευριασα γαμωτο! :angry: α!κ το αλλο!μου λεει δωσε μουαυτη τη φορα 100 κ σιγα σιγα τα υπολοιπα!!! :blink: δηλαδη ποσα ηταν τελικα σημερα?? :huh:

με βλεπω να πηγαινοερχομαι αθηνα για οδοντιατρο!!!ακουτε βικυ κ κατερινα??!!κατουρηθηκατε απ'τη χαρα σας τωρα ε??χιχι!!! :P :silly: :silly:

joanaki μπαρμπεκιου ακουω!!! :silly: ωραια περασατε?!!! :)

mammys love συγχαρητηριαααααα!!! :silly: να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ με το καλο το μωρακι σου!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...