Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερουδια όμορφες τι κάνετε???

σταμμυκαλα τελικα χτες κ εγω δεν αντεξα κ πηγα κ ξαπλωσα ολα καλα εμεις τα ιδια δεν εχει γινει κατι συνταρακτικό??

κατερινακηγυρισατε??????????/

βικουλινιτι κάνετε???

joanakiτι κάνετε??σε τρελλαναμε προχτες κ δεν ξαναμπήκες??? :woohoo: :woohoo:

σε όλες τι υπόλοιπες πολλα φιλάκια να περασετε μια όμορφη κυριακη!!

τι θα κάνετε??

εγω παω σε λιγο να μαγειρεψω θα κανω μοσχαρακι κοκκινιστο με ρυζακι,θα ερθει κ η κουμπαρουλα μου το απογευμααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια

μπηκα να πω ενα γεια γιατι γυρισαμε χθες νυχτα 3.00 και φανταζεστε τι γινεται μες το σπιτι...

παω να συνεχισω,,...

κλασσικα υποφερω και απο την ημικρανια!! Βικυ μου ευχαριστω που με ξυπνησες!! ακόμη θα κοιμόμουν και εδω έχει πέσει βόμβα!!!

Φιλια σε όλες θα προσπαθήσω να μπω το βραδυ!

Αλλιώς τα λέμε σίγουρα αύριο!

ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι καλα περασατε???????????!!!!!!!!!!!!!

τι κανει ο νικολας????

βικακι καλα και εμεις εδδω στην γκρινια της μικρης!!!!!!!!!

τα αλλα κοριτσια καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα σααας!!! :) τι μου κανετε??

κατερινακι μου γυρισατε ε??!!!σε ξυπνησε η βικυ??φτουυυυ ντροπη!!χιχι!! :laugh: :laugh:

φανταζομαι το σπιτι τωρα κ με πιανει πανικος!κ μεις οταν γυριζουμε απο διακοπες αργω να συνελθω κ να ερθω στα φυσιολογικα μου!!κ νευρα νευρα νευρααα!! :woohoo: :woohoo: αντε καλο κουραγιο!! :):):kiss:

σταμμυ μου τι κανεις??τι νεα?? :)

οι υπολοιπες που ειστε καλε?? :huh::dry:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMMY ΚΑΙ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ...

ΓΚΡΙΝΙΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΠΑΓΚΑΖΙΑ ΠΑΝΤΟΥ...

ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ..Ο ΝΙΚΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ..ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΝΥΧΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΝΕΣΕ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ...ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙ αυτο ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΣΥΧΝΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες τι κανετε τελικα μαζευτηκε λαος στο σπιτι κ τωρα ξεμπερδεψα επικρατει ενα πανικος αλλα δεν κανω τιποτα εχω ρεπο σήμερα :woohoo: :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου περαστικα στον αντρα σου!χαιρομαι που περνατε καλα!! :):kiss:

βικυυυυυ επικρατει το χαος....φανταζομαι!!!ευτυχως που εισαι ψυχραιμη!! :laugh: :laugh:

εεεε....τι αλλο???μμμμ αυτα!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoyla 3 καλα ειμαστε εδω ετοιμαζομαι για σαντορινη!!!!!!!!

τονια περαστικα στον αντρα σου

βικακινα χαρεις το ρεπο σου και απο αυριο μαζευεις!!χαχα!!!

κατερινακι καλα εισαι???δεν θα τα πουμε αποψε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θελω την βοηθεια σας!!!!!!!!!η ευαγγελια δεν θελεινα κοιματε μονη τηςθελει να ξαπλωνω και εγω μαζι της με αποτελεσμα να εχουμε προβλημα!!τι να κανω???ειναι τις τελευταιες μερες πολυ δυσκολη στον υπνο,βεβαια βγαζει ακι 4 δοντια αλλα δεν νομιζω να οφειλετε σε αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπ τελικα το βραδυ λειτουργω καλυτερα εκανα μετακομιση του μπαλκονιου πολυ μου αρεσει!!!!!!!

σταμμυ αν ξαπλωνεις για λιγο μαζι της κ να της εξηγησεις οτι το βραδυ ο καθενας κοιματε στο κρεββατι του κ διαφορα τετοια???

ποσο γκαντεμω μπορει να μαι οεο???

αυριο πηρε ο νικος ρεπο κ ειπαμε να παμε για ενα μπανιο κ γινετε χαμος στο καιρο μα ελεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΗΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ;; ΤΙ ΒΡΟΧΗ ΚΙ ΑΥΤΗ;;

ΕΓΩ ΕΣΤΗΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ;);) . ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ!!!!! ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΧΑΡΗΚΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ. ΛΙΓΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΣΧΗΜΕΣ :lol: .

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΗΣΚΕΤΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΔΟΥΝ ΟΛΑ!!! ΑΛΛΑΓΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΒΛΕΠΕΙΣ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia!ti kanete?egw xathika...olo to 3imero perasa teleia..tin paraskeui gia poto me filous(o xaris ton upno tou dikaiou sto karotsi)treles margarites!!to savvato sto spiti mias filis xwris antres..ftiaksame kokteil..katalavainete..kai xtes oli mera gia mpanio me tous antres k kati filous pou apo panw eixe beach bar kai pali katalavainete..tha kanw na ksanapiw..polu kairoooooooooooo!!xaxa!!auta!!pou eiste?filakia se oles..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JOANAKI ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!1ΤΑ ΕΤΣΟΥΞΕΣ Ε???ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΙΔΙΚΑ Η ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΡΑΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ-ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΞΩ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΠΑΝΩ ΜΟΥ,

ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ???ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ???ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΡΕΜΕΤΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!! ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΧΘΕΣ ΧΩΡΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ;) .ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ :( . Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΕΡΓΕΙΑ :blink: . ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ :woohoo: :woohoo: .

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ... ΑΝΑΖΩΟΓΩΝΕΙ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες.............ΑΧ!ποτε θα περασει ο καιρος,εγω θα φυγω τον αυγουστο διακοπες καλες διακοπες σε οσες φευγουν διακοπες....θα ξαναμπω το βραδυ γιατι ο θωμακος μου δεν με αφηνει σε ησθχια θελει αγκαλιες και παιχνιδια.................BYE!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κι από μένα!!!! :)

τελικά ο μικρός μου σταμάτησε να γκρινιάζει με τη θάλασσα!!! είναι λίγο κρυουλιάρης ο καημένος και με το που τον βάζεις στην θάλασσα θέλει να βγεί και φωνάζει πετσέτα-πετσέτα!!! :laugh:

εχθές όμως, μου έλεγε η μητέρα μου δεν ήθελε να βγεί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...