Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

σταμμυυυυ που εισαι βρε??που χαθηκες??

ναι οντως ειναι δυσκολα με 3 παιδια κ εναν σκυλο!αλλα ευτυχως τον προσεχει ο σπυρος!! :laugh: :laugh:

ειναι γαλλικο μπουλντοκ,ξερετε αυτα με τα πεσμενα μουτρα συνεχεια!! :laugh: :laugh: αχ ειναι πολυ βαριεστημενο κ με κανει να βαριεμαι περισσοτερο!!! :laugh: :laugh:

του φωναζω να ερθει κ απ'τη βαρεμαρα του φανταστειτε ποση ωρα κανει!! :woohoo: δεν μ'ακουνε τα παιδια κ τωρα ουτε τα σκυλια!! :P:P τον βροντο μιλαω!!ξελαρρυγγιαστηκα πια!!

σταμμυ μου με το καλο να ξεκινησετε για μωρακι,οποτε το θελησετε!! :)

α!το βραδυ δεν μπαινουμε πολυ εδω!βεβαιααααα εχουμε ανοιξει πολλα μετωπα!! :woohoo: :woohoo: :P

τωρα κολλησαμε στο μσν!!ασε τρελαααα!!! :P χτες στις 5 το κλεισαμε!!καταλαβαινεις δηλαδη!! :lol:

οποτε θελησεις σε περιμενουμε!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια στου σταμμυ καλα ειμαστε αντε με το καλο οι ετοιμασιες για το δευτερο...

ρε συ αντριαννα δεν τα σκεφτεσε τα κοριτσια τα καημενα τι μας φταινε κ αυτα να κολλησουν με μας τις τρελες

πωπωπω τωρα μου βγαινει η κουραση :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι κ μενα τωρα μου βγαινει η κουραση!! :(

ηδη ηπια ενα depon,τα ματια μου καινε κ μου ρχεται να ξπλωσω οπου βρω!! :dry:

δεν ξερω αν θα μπω το βραδυ! :blush: λεω να πεσω για υπνο μολις κοιμηθουν τα παιδια!να ανακτησω τις δυναμεις μου! :P

κ να επιστρεψω δριμυτερηηηηηη.......ΑΥΡΙΟ!!!χιχιχι!! :silly: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ονομα μου ειναι φανη,τωρα οσο αφορα την πανα και εμενα δυσκολευεται 1 τα κανει στο γιο γιο και 10 πανω του αντε να δουμε τι θα βγει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamys love έγραψε:

το ονομα μου ειναι φανη,τωρα οσο αφορα την πανα και εμενα δυσκολευεται 1 τα κανει στο γιο γιο και 10 πανω του αντε να δουμε τι θα βγ τι κανεται κοριτσια ?.......
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ;;;

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΜΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΟΛΟ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΩ...ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΠΕΡΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;;ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ....ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;;;;;;ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :(:(:(:( ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟΙ!!! :)

ΣΤΑΜΥ ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ!!! :) ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΙΣΜΑΤΩΝΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ Ε;;ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗ :woohoo:

ΒΙΚΥΥΥΥ;;;ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΑΡΟΥΛΗΣ;;;ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;; ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ;;;

ΑΝΤΡΙΑΝΑ;;;ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ 1 ΣΚΥΛΟ;;;ΣΕ ΑΚΟΥΝΕ ΟΤΑΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ;;; :woohoo: :woohoo:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ;;;

ΦΑΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ....

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΒΟΛΤΑ...ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΝΑ ΜΕ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΜΕΣΑ...ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΕΔΩ???,,,.....ΣΝΙΦ...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ...Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΑΦΥΓΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ..ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! ΞΕΡΩ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ CLUBBAKI ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΙΤΕ ΤΟΞΙΝΕΣ...ΧΙ ΧΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΚ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ...ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ 2ο...είδΕς που μου ελεγες με τιποτα τωρα...???Όλα μια ιδέα είναι τελικά..κι εγώ απο την άλλη βδομαδα αφηνομαι στην τυχη μου..χι χι

Κι όποτε έρθει..

Βικουλίνι μου πάλι κουρασμένη είσαι; Θα σε μαλώσω.. Τί έχουμε πει βρε γλυκιά μου...???Θα πάρω το πλοίο και θα σου έρθω,...θα την κρατήσω την Μαρίσα να κοιμηθείς λίγο...χι χι

Βικάκυ και Αντριάννα. . . απλα δεν εχω λόγια σερνόμουν όλη μέρα αλλα δεν έβλεπα και την ώρα να ξαναμπώ./// Βίκυ γιατί έφυγες έτσι ξαφνικά??? Τί σου κάναμε???Μάλλον η Αντριάννα φταίει ε??? (χιχι Αντριάννα κοιμήσου ήσυχη πλάκα κάνω...)!!!

ΦΑΝΗ μην αγχ'ωνεσαι εμένα το γιο γιο ούτε να το δει δεν θέλει και δεν τον έχω ζορίσει ακόμα..δεν αγχώνομαι για το συγκεκριμένο θέμα...τι τωρα τι σε ένα μήνα...Αλήθεια που μένεις; Είσαι εδώ Αθήνα?

Βάλια...που χάθηκες; Τρέχεις μάλλον με τη βάφτιση ε/???

Λενιώ μου!!! Πώς είσαι απόψε? Θύμωσε ο Παύλος ή την σκαπουλάραμε πάλι???

Τονάκι..τί κρίμα που δεν σε πέτυχα..τόσο χάλια ο καιρός και να μην σε δω κι όλας..Αντε ανυπομονούμε να γυρίσεις να μας πεις τα νέα..εύχομαι ευχάριστα...ξέρεις για το τέστ...΄

Κορίτσια μου καλημέρα σε όλες...πάω να σερφάρω...και στα άλλα posts..χιχι

ΦΙΛΙΑ!@!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες τι κάνετε????

καλα εχτες σαπισα πήγαμε βολτα μολις γυρισαμε ειχε ηδη ο χαρης κοιμηθεί,εβαλα το sex and the city2 κ ξαπλωσα δεν το είδα όλο όπως καταλαβααίνετε :woohoo:

Ο χαράκης ξύπνησε ήθελε νερό φυσικά η γαιδούρα δεν τον άκουσα :blink::blink: του πήγε ο νικος μετα ήθελε εμένα κ τον έφερε ο νικος στο κρεββάτι ε το πρωι το κατάλαβα το παιδι που με φιλησε....

σήμερα ο νικος έχει βάρδεια :( το μεσημερι θα παω το χαράκη στην αδερφή μου κ μετα θα πάω ν κάνω ενα μακιγιαζ κ θα κατσω στην αδερφη μου μεχρι το βραδυ που θα μπω χαχαχχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!!ολη μεραααα!!!μα τι υπνος ηταν αυτος? :silly: :silly: ξεκουραστηκα η κακομοιρα!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! :laugh: :laugh:

βικακι κ κατερινακι συγνωμη για χτες! :( στις 11 ηρθε ο σπυρος κ εκατσα μεχρι τις 12!δεν ηταν καμια μεσα,αλλα να πω την αληθεια σκεφτομουν οτι κοιμαστε κ λεω γιουπιιιιιιιι θα κοιμηθω κ γω νωρις!!!!! :silly: :silly: χαχαχα!!!μα τι ξεκουραση ηταν αυτη!!ανανεωθηκα καλε!!! :laugh: ε να κοιμομαστε κ κανα βραδυ εεε???!!χιχι!!

κατερινακι στεναχωρηθηκα που αφησες τη βολτουλα σου για να γυρισεις σπιτι να μιλησουμε... :( σε πηραμε στο λαιμο μας!μαλλον πρεπει να κλεινουμε ραντεβου να ξερουμε!!! :silly: :woohoo:

αυταααααα!!!!

φιλακια κ σε ολες τις υπολοιπες!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeraaaaa!!!

Τι κάνετε κοριτσάρες μου?

Καλε πολύ ησυχία είχε χτες βραδυ στο msn! :laugh:

Μπήκα να πω μια καλησπέρα μονο γιατί είχε φοβερό πονοκέφαλο

και δεν βρήκα καμια σας μέσα!

Χαίρομαι όμως που κοιμηθήκατε και σήμερα θα μου έρθετε δριμύτερες! :P:P

Σήμερα έχει τέλεια μέρα.Έχω όρεξη για δουλειές.Πήρα και το ελεύθερο

από τον γιατρό να κάνω καμια δουλειά και με άφησε και να κολυμπήσω κιόλας!! Ο καιρός μονο είναι χαλια και να δω αν θα καταφέρω να κάνω φέτος κανένα μπάνιο,για πισινα μιλάμε βεβαια..

Φλωριάνα μου να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου μην το παρακάνεις με τις δουλειές.Είναι πολύ επικίνδυνο στην κατάσταση σου.Δεν το καταλαβαίνεις τώρα αλλα θεός φυλάξει αν πάθεις τίποτα θα χτυπάς το κεφάλι σου.Μην την πατήσεις σαν και εμενα που έτρεχα αρχές 7 μηνα με συσπάσεις γέννας στο νοσοκομείο από την πολύ κούραση.Με το ζόρι τις σταματήσαμε...

Και η μικρή τα ίδια μου κάνει και εμενα.Είναι με τις μέρες της,αλλα γενικά είναι πολύ πεισματάρα.Εγώ προσπαθώ να της στρέψω την προσοχή αλλου και έτσι αποφεύγουμε καυγάδες.Μονο κακό κάνουν οι φωνές...

Πάω να άρχισε σιγά σιγά..τα φιλια μου σε όλες!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ το ελπιζω ολο τον αυγουστο που θα ειμαι διακοπες θα τον αφηνω ελευθερο με ενα βρακακι και βλεπουμε...κατερινακι ωντος ειναι τελικα τησ ξαδερφης μου στην ιδια ηλικια κοριτσι και το εβγαλε σε δυο βδομαδες το pampers.ΞΕΚΙΝΑς για δευτερο διαβασα?αντε με το καλο εγω μετα της διακοπες θα ξεκινησω απο σεπτεμβρη δηλ.μενω κερατσινι εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamys love έγραψε:

ευχαριστω ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ το ελπιζω ολο τον αυγουστο που θα ειμαι διακοπες θα τον αφηνω ελευθερο με ενα βρακακι και βλεπουμε...κατερινακι ωντος ειναι τελικαστο παιδι :laugh: :woohoo: τησ ξαδερφης μου στην ιδια ηλικια κοριτσι και το εβγαλε σε δυο βδομαδες το pampers.ΞΕΚΙΝΑς για δευτερο διαβασα?αντε με το καλο εγω μετα της διακοπες θα ξεκινησω απο σεπτεμβρη δηλ.μενω κερατσινι εσυ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω τον θωμακο που γεννηθηκε 18/3/2008...μενω κοντα στα γαριδαδικα αν ξερεις?χαραυγη εσυ που κοντα στο περαμα εισαι?για δευτερο μωρακι το σκεφτεσαι??εγω λεω να ξεκινησω απο σεπτεμβρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 παιδακι εχω κ δεν το σκεφτομαι για δευτερο :woohoo: :woohoo: :woohoo: βεβαια τωρα που το λεω θα με φανε οι αλλες...αλλα επειδη με αγαπανε θα το περασουνε στο ντουκου...ναι εχω ακουστα,εγω μενω πανω στο βουνο...

να σου ζησει ο θωμακος κ με το καλο να ξεκινησεις για το δευτερο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χι!χι!να τα λεμε που και που χαρηκα πολυ..και ευχαριστω για της ευχεςνα χαιρεσαι το χαρακι σου..! :laugh:παω για ξαπλες γιατι ειμαι πτωμα bye!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΒΡΑΒΡΩΝΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΔΕΝ Ο ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ,ΟΠΟΤΕ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!!ΝΩΡΙΣ ΑΠΟΨΕ!!!!!!!!!

ΕΥΤΗΧΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΠΟΨΕ!!!!ΑΣΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΥΤΕ ΤΡΩΕΙ ΟΥΤΕ ΚΟΙΜΑΤΕ!!!!!!!!!

Ο ΧΑΡΟΥΛΗΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ???ΕΣΥ??ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...