Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

γειααααα σας!!

πριν 1 ωρα γυρισαμε απ'τη βολτα!!!!απ'τις 6 ημασταν στους δρομους!! :silly: :silly: ωραια περασαμε!!! :silly:

βρε κοριτσια δεν ξερω αν θα κατσω μεχρι αργα,με το ζορι κραταω τα ματια μου να μην κλεισουν!!!δεν σας υποσχομαι τιποτα,αν κ πραγματι θα μου λειψει η παρεουλα σας!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GEIA SAS!!ti kanete?polles doulitses bikaki e/?ki egw mia apo ta idia,simera eixa repo kai ta ekana ola..mono i kouzina mou emeine..aurio omws giati..ax..ax..ax ta pleurakia mouououou!!!

ti nea?eida to kapsate pali xtes bikaki k antrianna ...kai parasernete kai to katerinaki..ti na sas pw??

o xaroulis tis teleutaies meres dinei resital..gkrinias..kai peismatos..ekei to diko tou na ginei..nte kai kala..

pou eiste oles?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου joanaki!!!ταλαιπωρηθες μωλε με τις δουλειες... :unsure:

δεν παρασυραμε την κατερινα,αλλα δεν αντεξε την γοητεια μας!!χιχιχι!!! :laugh: :laugh:

α!κ να μην ξεχναμε....η βικυ παντα κανει την αρχη κ ακολουθουμε υπνωτισμενες!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαααχαχαααχα!!!!!!!!μαλλον το καλυτερο ειναι να παραδεχτουμε οτι ΑΝ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΖΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχα!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναιιιι κοιμηθηκαν πριν κανα 20λεπτο!!!!!κ μενα μη με βλεπεις που γραφω,καταβαθος κοιμαμαι!!!

κοιμαμαιιιιι τωρα λεωωωωω.....βικυ κ κατερινακι!!! :laugh: :laugh:

εσενα κοιμηθηκε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

prin kamia writsa..den piga douleia kai katevikame stin auli..podilata..kai tetoia kai epese teza!asta..ti mesi mou den orizw..ti pragma ki autes oi douleies..ateleiwtes..eixa k to xari..oti ftiaxnw na xalaei kai katalavaineis..!esu pws ta kataferneis kai me 3 paidakia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!ασε με τις δουλειες εχω παλαβωσει!!!ειμαι εντελως κομπλεξικη!αμα μου μεικατι στο μυαλο οτι ειναι βρωμικο,ετσι κ δεν το τελειωσω θα εχω συνεχεια νευρα...ασε δραμα!!το παλευω ομως! :S

ενταξει τα παιδακια μου ειναι αρκετα προσεκτικα!ειδικα ο μεγαλος!δεν ριχνει κατω χυμους,ψωμια κ τετοια!προσεχει!!ε!η μικρη ειναι λιγο απροσεκτη,αλλα ενταξει σε φυσιολογικα πλαισια!!χαχαχα!!!

βρωμιες δεν κανουν,αλλα τα παιχνιδια χορευουν παντου!!χαχαχα!!!ευτυχως συχνα τα πιανει η καλοσυνη κ τα μαζευουν!ειδικα οταν ειναι για βολτα! :laugh: :woohoo:

βεβαια τις δουλειες τις κανω με πολλααα διαλλειματα!καταλαβαινεις...μια πειναει το ενα,μια κατουριεται το αλλο,μια θελουν υπνο!!ασε!!!αλλα ειναι συνηθεια πια κ δεν μου φαινεται η κουραση!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα παει κ σχολειο ε???ναι τωρα θυμηθηκα οτι το ειχα διαβασει!κ αυτο που εγινε με την δασκαλα νομιζω!!! :dry:

το 4ωρο μια χαρα μου ακουγεται!!!!εννοω εχεις κ το χρονο σου για το σπιτι,να ασχοληθεις με τον μικρουλη!!!μια χαρα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες τι κάνετε καλα εχτες μολις γυρισαμε απο τα ψωνια ηρθε ο νονος μας κατσαμε μπαλκονι κ κατα τις 11 πηγα ξαπλωσα κ ειδα το τελευταιο παραπεντε τι ωραιο που ήταν....

αντριανακι κ κατερινακιδεν τη παλευα απο το πονο κ απο τη νυστα να κατσω...

joanakiευτυχως που αναγνωριζεις οτι δεν φταιω εγω γιατι ειμαι παραξηγημένη :P:P :silly: :woohoo: ...μην αγχωνεσε την ιδια συμπεριφορα εχει κ ο χαρακης ασε πολυ πεισμα ρε παιδακι μου μα απου να το εχει παρει :laugh: :laugh: :silly: :woohoo: η μαμα μου οτα τα βλεπει τι μου κανει γελαει μου λεει εσυ εκανες χειροτερα...καλα να πάθω ολα πληρωνονται

κοριτσακια τελικα το πηρα το πλυντηριο καποιος μας εχει μουτζωσει τα ηλεκρικα :woohoo: :woohoo: λες να τα κανω επιτηδες για να παρω καινούργια????? :blink:

πήρα κ ενα μπλουζακι για το καλό :laugh: :laugh:

σήμερα εχει λαικη λεω να παω να παρω κ κανα ψαρακι που εχω καιρο να φτιαξω...

τι νέα εσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΛΟΓΩ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΔΕΝ ΦΥΓΑΜΕ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ 4 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΝΑΜΕ Θ ΕΦΤΑΝΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΣ 3 ΜΕΡΕΣ Θ ΕΜΕΝΑΝ 2 ΚΑΙ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΟΤΑΝ Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΡΙΝΑ...ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΜΕΡΑ...ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΚΩ , ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ :(:(:( ΠΑΝΕ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΣΝΙΙΙΙΙΦ :(:(:(

ΤΙ ΝΕΑ ΕΣΕΙΣ;;

ΒΑΒΑΚΙ ΚΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ...ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Η ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΣΟΥ!!!ΚΑΛΑ ΠΛΥΣΗΜΑΤΑ!!ΨΑΡΑΚΙ Ε;;ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΜΕ ΠΙΛΑΦΙ ΚΑΙ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ...Ο ΧΑΡΟΥΛΗΣ ΠΩΣ ΠΑΕΙ;;;ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΚΑΕΙ 2 ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ...

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ;;;

ΑΝΤΡΙΑΝΑ;;;ΤΡΕΛΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ;;;;ΤΗ ΜΙΑ ΚΡΥΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΥΣΩΝΑ!! :woohoo: :silly: ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ;;;ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΣ;;;

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;; ΤΙ ΑΠΑΙΣΙΟΣ ΚΑΙΡΟΣ :angry::angry: .

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :) . ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΟ ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ!!! 5 ΧΡΟΝΙΑ :woohoo: :woohoo: . ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝΕ;;;; ΣΑΝ ΕΧΘΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ :woohoo: :woohoo: .

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!τι κανετε?? :)

βλεπω λετε για φαγητα ε??εγω σημερα λεω να φτιαξω μπιφτεκακια!!!αμα τελικα γινουν μπιφτεκακια κ οχι....καρβουνακια!!χαχαχα!! :laugh:

βικυ μου το καταλαβαμε οτι χτες ησουν κουρασμενη κ κοιμηθηκες!!μας ελειψες ομως κ σε σκεφτομασταν!! :)

ξεκουραστηκες καθολου??πως νιωθεις σημερα??

με γεια κ το πληντυριο!!!!!αντε καλα πλυσιματα τωρα!!! :lol:

την τρελανα χτες την κατερινα!!μιλαγαμε στο μσν!!!αν δεν ξαναμπει δεν θα απορησω!! :blink::S

βικουλινι μου κριμα για το ταξιδακι σας! :(

μην στεναχωριεσαι ομως...ξαθε εμποδιο για καλο!!καλα αυτο δεν ειναι κ η απολυτη παρηγορια....χιχι!!! :S:blush:

α!ξεχασα!!δεν παω για μαθηματα οδηγησης!!σε κανα μηνα θα ξεκινησω στη σχολη!!!

με τον αντρα μου παω μπας κ μαθω τα βασικα!! :P:P αλλα σχεδον παντα τσακωμενοι γυρναμε σπιτι.. :blink: :silly: δεν αντεχομαι με τιποτα! :woohoo:

φλωριανα μου επετειουλα αυριο ε??!!! :)

παντα αγαπημενοι κ ευτυχισμενοι να ειστε κ να χαιρεστε την οικογενεια σας!!! :)

θα στα πω κ αυριο!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ3. Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΟ MOJITO CLUB :woohoo: :woohoo: !!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΙ ΤΟΞΙΝΕΣ :laugh: :laugh: ! ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινιδεν πειραζει κοριτσακι μου μην στεναχωριεσε μπορει να κανονισετε κατι για αργοτερα...

αχ ποσο θα θελα κ εγω να ξυπναγα κ να ημουνα στη παρο :(:(

φλωριαννα να τα εκατοστησετε καλα να περασετε!!!!!!!

κατερινακι κ αντριανακηλυσσαξατε χτες ??ειναι που θα κοιμοταν η αντριαννα γιατι νυσταζε :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ...ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ...ΘΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ....

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ;; ΑΣΕ ΜΕ ΜΫΗΣΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ MSN ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ;; ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΛΕΝΑ...

ΕΓΩ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

Ε;;;ΤΣΟΥΠΡΕΣ; ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΑΡΟΥΛΗ!!

ΣΤΑΜΜΥ WHERE ARE U??

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΛΕΝΑ..ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...