Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατι τετοιες στιγμες χαιρομαι που δεν μενω στη μυκονο :laugh: :laugh: :laugh: μολις επεσα κατω απο τηκαρεκλα απο τα γελια γιατι σκεφτομαι την αντραννα μολις το διαβαζει :P:P

παραπονιαρα αφου εσενα ξερεις μ'αρεσει να σε πειραζω....

αντε κ οταν με το καλο ανεβεις θα κανουμε κοντρεςχαχαχχα

ο νικολακης εγραψε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα babaki!!!!

εμενα παλι με βλεπω κολλημενη εδω παλι.......κ ξερετε ποια φταει!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

η βικυ φταει για τους μαυρους κυκλους....εκεινη φταιει που καθε 3η μερα φτιαχνω κορμο,εκεινη φταιει που κολλαει το πληκτρολογιο στα δαχτυλα μου!!

α!τι θυμηθηκα τωρα!!!μου λεει μια μερα ο σπυρος:<<εισαι τοσο κολλημενη με το λαπτοπ,που σε λιγο καιρο δεν θα μπορεις να το αρνεισαι,γιατι θα εχουν μεινει τα γραμματα του πληκτρολογιου σταμπα στις ακρες των δαχτυλων>>!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχαχα....

εγω???που σου λεω έχω δουλειες κ μου λες κατσε λιγο ακομα :woohoo: :woohoo: :woohoo: χιχιχ ασε σε μαθανε αντραννα τα κοριτσια χιχιχιχιχ :P:P αυριο που θα χω παλι νευρα ποιος θα φταιει???

οεοοοοο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: το παιρνω πισω εσυ εισαι αξια αν δεν μπω ολη μερα αυριο να με ψαχνεις με τη νικολουλη να δεις αν εχω νευρα :laugh: :laugh: νευρα θα σω γιατι θα σηκωθω 8.30 ας ειναι καλα το ξυπνητηρακη μου ο χαρακης κ θα σηκωθω κ θα δω τη βομβαρδισμενη πολη

α δεν σας ειπα μου χαλασε το πλυντηριο

τυχαιο δεν νομιζω???

χαχαχαχ αυριο παω να δω...

μαλλον κανω ανακαινηση στα ηλεκτρικα

κ ειδα ενα γαματο :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΚΚΟΡΙΑ...

ΑΦΟΥ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ...ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ;;;

ΚΑΙ ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΦΥΓΕΤΕ ΝΩΡΙΣ...ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ...

ΗΠΙΑ ΝΕΣ ΣΤΙΣ 21.30 !! ΠΩΣ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακη στη κυρια αντριαννα να τα πεις που καθε βραδυ μουρμουραει οτι νυσταζει αλλα δεν παει για υπνο μετα εγω τις φταιω???για πες μου κ εσυ??που εχεις πιο ολοκληρωμενη γνωμη για εμενα

ποσο ηρεμο κ καλο παιδι ειμαι που στομα εχω κ μιλια δεν βγαζω???

ε φανταστικη μου φιλη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΑΝ ΠΩ ΚΑΚΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΦΩΤΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΨΕΙ...

ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΤΣΑΧΠΙΝΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΑΣ ΞΕΛΟΓΙΑΖΕΙΣ ΟΜΩΣ...

ΕΙΣΑΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΧΙΧ ΧΙΧΧΧΙΧΙΙΙ

ΕΜΠΑΙΝΕ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ

ΒΙΚΑΚΥ!!! ΣΑΓΑΠΩ ΜΗ ΘΥΜΩΝΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυυυυυ σου χω νεααααα!!!!!!!!!!!!

προχτες μιλουσα με μια κοπελα για σιδερο κ πλυντηρια κ ξερεις τι μου ειπε????ταξεεε μου!!!!

αλλιως δεν λεω λεξη!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

μιας κ ειπες για καινουρια ηλεκτρικα σου χω μια εκπληξη!!!

αλλα ταξε μου πρωτα!!

ελεγα να παω για υπνο,αλλα αφου μου το ζηταει το κατερινακι...εεε λεω να μεινω λιγο ακομα....πολυ λιγο ακομα!χτες 4 ωρες κοιμηθηκα! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα!!!!!

βικακιιι νυσταζεις???μα γιατι???για εναν περιεργο λογο νυσταζω κ γω!!!τυχαιο??δεν νομιζω!!! :laugh: :laugh:

ελεγα στον σπυρο τι ωρα πηγα για υπνο κ κουναγε το κεφαλι!!! :laugh: μουλειι ''ααα καλατο χεις χασει τελειως,δεν πας καλα''!!!!!! :lol::lol: :silly:

τελειωσες τις δουλειες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν ειναι τυχαιο...

κι εγω νυσταζω!!!

αμαν τωρα καταλαβα τι συμβαινει τρεις μηνες τωρα!!! τσουπρες!!!!

εισασταν αποθεωση όμως!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!!!

Νυστάζετε βλέπω e πουλάκια μου!!! :P Γιατί άραγε!!! :laugh:

Exe χάρη που νύσταζα χτες βραδυ και δεν έκατσα και εγώ στην παρέα!

Τι κάνετε κοριτσάρες?

Τα κανούρια μας κοριτσάκια που χάθηκαν? :)

Πείτε μας για εσάς κορίτσια να γνωριστούμε καλύτερα! :)

Η μικρή μου κάνει καψώνια! Ξυπνάει εδώ και μέρες 6:30-7:00!

Κάνει μια ώρα να φάει ένα μπολάκι κρέμα και μου σπάει τα νεύρα..

Εγώ να έχω τρελες ναυτίες και ατονίες και αυτήν τα δικά της! :angry:

Έχω και μaγειρεμα σήμερα και βαριέμαι!!!! Αχ αυτά τέλος! δεν γκρινιάζω άλλο αρκετά!! :laugh:

Τα λέμε μετά πάλι κοριτσάκια μου!! Φιλια πολλά σε όλες!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΑΡΑ!!! ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 80' ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΓΕΡΑ ΤΑ ΠΑΛΟΥΚΑΡΙΑ ΜΑΣ!!! ΚΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΖΟΡΒΑΣ!!! ΧΑΛΙΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ :P:P .

ΕΝΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΛΥΝΣΗ ΣΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ :(:( . ΕΧΕΙ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕΙ :( . ΤΟ ΠΗΓΑ ΕΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΧΝΩ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΙΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ. ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ :(:( . ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ :dry: .

ΑΥΤΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. :kiss::kiss:

Α! ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ. ΚΙ ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο μαγειρεμα εκανα κ το δωματιο του χαρη μετα πηγα στη αδερφη μου κ γυρισα τελικα εχω μεγαλο θρασος :P:P μου φυγε η νυστα παω να συνεχισω ραντεβου το βραδυ :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: εκατσα λιγο μου εμεινε η κουζινα κ το σαλονι :woohoo: :woohoo: δηλαδη εκει που γινετε πιο μπαχαλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο αχ δεν τη παλευωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριανα το λυπηθηκα το κακομοιρο που ποναει.... :(

μακαρι να περασει συντομα κ να μην ξανασυμβει!δεν ξερω τι να σε συμβουλεψω.....κοτσανα θα πω παλι! :blush: δεν μας εχει τυχει ακομα κατι τετοιο.

κατερινα κ βικυ εγω λεω σημερα να μην σας κανω παρεα το βραδυ! :laugh: δεν θα το αντεξω 2 μερες συνεχομενα!!

αλλα μην το δενετε κ κομπο....σε λιγες ωρες μπορει ν'αλλαξω γνωμη....οπως παντα συνηθως!!!χαχαχ!!! :silly: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σε πιστεψαμε!!!

Αφου βρε δεν μπορεις μακρυα της!!

Και μάλλον τώρα ούτε μακρυά μου!! χι χι χι

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ!! ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΣΟΥ!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ; ΟΛΕΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ; ΑΧ ΚΑΚΟΜΑΘΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΣΥΧΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα αστηνα να λεει τραβατε με κ ας κλαιω ειναι χαχαχαχα....

μολις τελειωσα απιστευτο....

τα καλαμια μου η κοιλια μου αδιαθετησα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...