Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

kalimera koritsakia!ti kanete?ti zesti einai auti re koritsia?ouf...pwpw!!

egw ta gnwsta..doulitsa,douleies spiti,xaroulis..ta idia k ta idia..kai ola auta se sundiasmo me tin akatanomasti k ti zesti k ton pono!aman!vrikame ftina aktoploika gia kuthno kai mallon ekei tha pame!ton augousto mono tote mporouse na parei o antroulis mou adeia..kati einai ki auto vevaia..min eimai kai axaristi..!ti nea?pou eiste oles?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετεεεεε??? :)

τι ζεστη ειναι αυτη παναγια μου??κολλαω ολοκληρη... :huh:

χτες πηγαμε για μπανακι ευτυχως κ δροσιστηκαμε!!!

βικυυυυ σημερα δεν εχεις νευρα ε????μηπως καταλαθος, λεω εγω τωρα,μου τα δανεισες??? :P :laugh: :laugh:

τα νευρααα μου!!! :S:angry::angry::angry:

ολα μου τη σπανε.οτιδηποτε κ να κανω μουρμουραω.... :dry::blink::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΟ ΠΥΡΓΟ!!!ΖΕΣΤΗ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΚΕΤΑ ΚΡΟΣΙΑ!!!ΔΕΝ ΕΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ..ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!

ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ...ΤΕΛΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ!!!ΑΧ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΤΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ!!!

ΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ Η ΩΡΙΤΣΑ ΓΙΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΤΡΕΞΙΜΟ,ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΕ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ.ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΝΑ ΒΑΡΕΝΩ ΞΑΦΝΙΚΑ.ΠΟΝΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΖΟΝΤΕ....ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ....ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΑΝΑΛΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟς....Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ...ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩΩ!ΣΝΙΦ.ΚΑΘΕ ΛΙΓΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΝΤΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ... :woohoo:

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;

ΒΙΚΑΚΗ;;;ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΚΕΦΙΑ;;Ο ΜΙΚΡΟΣ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ;;;;ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ;;;ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΕΕΕΕ;;;;;;ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;;;

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΠΩΣ ΘΑ ΤΗ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΦΕΤΟΣ;;;;;ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ...ΣΕ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ...

:kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες???

τι κάνετε πολύ ζέστη σήμερα είμαι πολυ χαρουμενη με τη ψηφιακή τηλεοραση γιατι εδω στο περαμα είχαμε μεγάλο πρόβλημα με τα καναλια

κατ'αλλα όλα ίδια τι νέα εσεις??

Νικόλα χρονια πολλά να τα εκατοστησεις να σε χαίρετε η μανουλα κ ο πατερούλης βίκυ νίκος χάρης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα!!!! :)

τωρα τα κοιμισα κ σερφαρω!!χιχι!! :laugh:

κατερινακι να το χαιρεστε το αντρακι σας!!να ειναι παντα γερο κ ευτυχισμενο κ να το δειτε οπως επιθυμειτε!!!!!κ του χρονου με υγεια!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΕΣΤΕ!!!ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΟς!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΘΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ..ΤΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ..Ο ΜΙΚΡΟς ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑΤΙ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ...ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΩΩΩΩΩ ΑΘΗΝΑΑΑΑ ΓΙΟΥΠΙ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsares!!!

Ti kanete?

Katerinaki na sou zhsei o Nikolas!!! Tis kalyteres eyxes mou gia to mpoumpoukaki sas!! Xronia tou polla!!

Koritsia den sas diavasa kathoti xalia pou eimai..apo xtes den mporw na anasanw.Niwthw toso vary to stithos mou,mou erxete na skasw!

Kala pou den exei kai zesth..

Kalo vrady se oles!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕς ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΠΑΤΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΤΕΛΙΚΑ;;;;ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ;;;ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΑΣ;;;

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΜΥΚΟΝΟΣ;;;ΠΗΞΑΤΕ ΑΚΟΜΑ;;;ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΠΑΤΑΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΙΚΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΗ ΓΙΝΕΤΕ...ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΦΥΓΑΤΕ;;;;ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ;;;ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΕΡΕΤΡΙΑ ΕΕΕΕΕ;;;;ΤΥΧΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΚΟΠΩΣΗ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ;;;ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ!!ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΜΕ ΠΤΩΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ....ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια τι κάνετε???

εχτες ειχα 2 νυφικα μακιγιαζ κ ελειπα απο το πρωι εως το απογευμα,μετα ειχε η μανουλα μου γενεθλια κ πηγαμε απο εκει...

κ το βραδυ με πηγαν μπαμπας κ γιος για μαμ ωραια ηταν

ελενακηελπιζω γρηγορα να νιωσεις καλυτερα :kiss::kiss:

βικουλινιειμαι αρκετα καλυτερα απο τα νευρα μου ευτυχως...εσυ τι κάνεις/..

που είστε όλες οι υπόλοιπες!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απ'την ανεμοδαρμενη μυκονο!!!! :laugh:

τι κανετε???

βικουλινι μεσα επεσες...χαμος γινεται στη μυκονο!!ευτυχως που δεν μενω στο κεντρο,γιατι θα ημουνα με lexotanil ολη μερα!! :blink: :woohoo:

βικυυυυυυ να σου πω κ απο δω να χαιρεσαι τη μανουλα σου!!!να ειναι παντα υγιης κ ευτυχισμενη!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

καλημερα κ απ'την ανεμοδαρμενη μυκονο!!!! :laugh:

τι κανετε???

βικουλινι μεσα επεσες...χαμος γινεται στη μυκονο!!ευτυχως που δεν μενω στο κεντρο,γιατι θα ημουνα με lexotanil ολη μερα!! :blink: :woohoo:

βικυυυυυυ να σου πω κ απο δω να χαιρεσαι τη μανουλα σου!!!να ειναι παντα υγιης κ ευτυχισμενη!!!!! :):)

ευχαριστώ αγαπημένη απο την ανεμοδαρμένη μύκονο :laugh: :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ~!!!

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΤΑΩ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ, ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...

ΛΟΙΠΟΝ ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ 4η ΦΟΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΤΥΧΕΡΗ!!!

ΑΡΧΙΖΩ...

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!! ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙ!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ!

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ!

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ, ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..ΧΘΕΣ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ...

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΜΕΙΣ..

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ..ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΣΑΕΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΣΟΥ,..ΑΔΥΝΑΤΟΝ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!

ΣΥΝΩΠΤΙΚΑ..ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΑΔΙΚΑ...

ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΠΗΓΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, ΧΑΛΑΛΙ ΤΟ 3ΗΜΕΡΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΜΟΥ.!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΜΕ ΟΛΟΙ

ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΝΕΥΤΩ ΑΛΛΑ Ο ΠΑΓΚΟΣ ΑΔΕΙΑΣΕ ΣΤΟ ΠΙΤΣ ΦΙΤΙΛΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ...ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΛΕΩ ΩΣ ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ...ΧΙ ΧΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ...ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΑΔΕΙΑΣΕ...ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΩ; 13 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ..ΚΙ ΟΜΩΣ...ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΧΙ ΧΙ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ; Ή ΠΑΛΙ ΤΖΑΜΠΑ ΓΡΑΦΩ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι ,να τα χιλιασει!!!!!τι κανετε πηγατε στο χωριο?????αντε του χρονου ευχομαι εκτος απο υγεια ,να εχετε αλλο ενα μπεμπακι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,βικουλινι λεωνιδιο πηγαμε για ενα γαμο,σαντορινη θα παμε σε 2 εβδομαδες.που πατε με το πλοιο???

βικυ να χαιρεσαι την μαμα σου,παντρευεσαι????

κατερινακι αφου εισαι καλη μαγειρισα για αυτο δεν εμεινε τιποτα και του χρονου.

λενακι υπομονη τωρα με την ζεστη κανε ντουζακια και κατσα σπιτι.

μανουλα 3 εισαι τυχερη που μενεισ μυκονο,ε να μην ερθουν και επισκεπτες να περασουν καλα στο νησι??απο σεπτεμβριο θα ηρεμησετε.

εγω περασα πολυ ωραια στα πουλιθρα λεωνιδιου πολυ ωραιος γαμος αλλα πολυ κουραση πολλα σφηνακια και πολλες στροφες ακομα ζαλιζομαι τωρα γυρισαμε και μπηκα να μαθω νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ!!!ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΑΠΟ ΧΤΕΣ,

ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΠΟΣΤ...(ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΕΤΟΥΣΕ ΕΞΩ...) ΚΑΙ ΤΗΝ 4Η ΦΟΡΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ...ΧΙ ΧΙ ΧΙ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!!! ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΦΤΙ!!!

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΙΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ!!! ΑΛΑ ΤΙΣ ΕΡΙΞΕΣ ΚΑΙ ΖΕΜΠΕΚΙΑ;; ΣΦΗΝΑΚΙΑ ΑΚΟΥΩ...ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ...ΤΕΛΙΚΑ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΙΧΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΝΟΜΑ Ή ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ;

ΦΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΜΕΣΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

καλησπερα κοριτσια,βικουλινι λεωνιδιο πηγαμε για ενα γαμο,σαντορινη θα παμε σε 2 εβδομαδες.που πατε με το πλοιο???

βικυ να χαιρεσαι την μαμα σου,παντρευεσαι????

κατερινακι αφου εισαι καλη μαγειρισα για αυτο δεν εμεινε τιποτα και του χρονου.

λενακι υπομονη τωρα με την ζεστη κανε ντουζακια και κατσα σπιτι.

μανουλα 3 εισαι τυχερη που μενεισ μυκονο,ε να μην ερθουν και επισκεπτες να περασουν καλα στο νησι??απο σεπτεμβριο θα ηρεμησετε.

εγω περασα πολυ ωραια στα πουλιθρα λεωνιδιου πολυ ωραιος γαμος αλλα πολυ κουραση πολλα σφηνακια και πολλες στροφες ακομα ζαλιζομαι τωρα γυρισαμε και μπηκα να μαθω νεα.

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: πως σου ηρθε αυτο καλέ???

παντρεμενη είμαι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...