Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

ΑΑΑ!!!ΘΥΜΗΘΗΚΑ!!!! ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ, ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ NORGESIC, ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΑ ΜΥΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΑ. ΡΩΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΝΤΑΓΗ..μονο καλο φαγητο!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΊ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ..

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΕΣ ΠΑΤΕ, ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ, ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ...

ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas koritsakia!!

pragmatika exw piksei autes tis meres..ki exw k to xari o opoios kanei auto pou leei kai to bikaki...ourliazei kai wrietai ama den ginei to diko tou!!mallon einai fasi..gia na to kanoun kai ta dika sas..upomoni ti na pw?piga simera na kanw ta xartia tou sxoleiou ki etrexa..apo to dimo sto ika,,apo to ika sto kentro paidiou...kai ksana ta idia!!ouf!!

aurio exei giortoula sto sxoleio to kamari mou...epsaxna kai aspro sortsaki blouzaki...epeidi tha kanoun xoreutiko!!pira k adeia..eimai sigouri oti tha klaiw san xazi..alla den tha anteksw..me katalavainete etsi?

koimaste?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια τι κανετε?αχ τελειωσε και αυτη η μερα!!!Σημερα κουραστηκα λιγακι εχω και κατι πονακια στην κοιλια μου και δεν μπορουσα να κανω τιποτα!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ την Τριτη θα επιστρεψουμε οποτε τα λεμε μετα ετσι δεν ειναι?

ΒΙΚΑΚΙ τα ιδια τραβαω και εγω οταν κανω δουλειες και ειμαι μονη με τον Αλεξανδρο...δεν με αφηνει να κανω τιποτα το σκατουλι μου...αυριο εχω τα γενεθλια μου και γινομαι κιολας 18 αχ μπερδευτηκα 28 ηθελα να πω χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειραζει κατερινακι θα ερθεις καποια αλλη στιγμη

joanaki σε βλεπω να κλαις απο συγκινησει και περιφανεια αυτες ειναι η χαρες της μανας!!τι ποιημα εχει???!

τονια να τα εκατοστησεις να χαιρεσαι το παιδακι σου και με το καλο το μωρακι,ξερεις τι ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

ΤΟΝΙΑ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ!!ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ 2ο;;;ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΒΙΚΑΚΗ;;ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;ΣΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ!!

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΟΥΜΕ;;;

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαρσιτω Βικουλινι για τις ευχες!!!ξεκινησαμε προχθες τις προσπαθειες για το 2ο..με επεισε τελικα!!!το θεμα ειναι οτι απο εχθες εχω πονακια και δεν μπορω να κανω και πολλα...ποιος ξερει!!!θα δειξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ 1 ΤΟ 2 ΜΩΡΑΚΙ,ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ,ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ???

ΕΣΥ JOANAKI ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ,ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΕΔΩ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΦΤΙΑΞΕ...ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΠΑΛΙ!!! :P

ΤΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! ;)

ΣΤΑΜΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟ 2ο ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΙς ΠΡΩΤΕΣ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ :)

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ...ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΗΡΘΕ ΤΟ 2ο...ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ :):)

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΒΙΚΑΚΗ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;; ΚΑΛΕ ΤΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙΡΟΣ :( . ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ :( . ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ, ΤΡΑΒΙΓΜΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 2 ΜΥΕΣ ΤΗΣ ΠΛΑΤΗΣ :blink: ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΦΑΡΜΑΚΑ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΤΑ NORGESIC ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ :S .

ΤΟΝΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΣΟΥ. :lol:

ΒΙΚΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ;

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ. ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΦΕΤΟΣ...

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανούλες τι κάνετε???

εγω πήγα χτες για ψωνια κ λιγο ξεφυγα...

ο χαρακης σημερα πιο ηρεμος ειχα ν συζητηση με το μπαμπα οτι δεν πρεπει να στεναχωρουμε τη μανουλα :P:P

σημερα η μαμα μου αρχιζει φυσιοθεραπειες αλλα αρχιζε απο μονη να κουναει κ το χερι κ το ποδι κ ειμαι πολυ χαρουμενη βεβαια εκανε κ μια βλακεια προχτες το βραδυ για να μην ξυπνησει το πατερα μου σηκωθηκε μονη της κ μελανιασε ολο το χερι :angry::angry: τα ακουσε για τα καλα...

κοριτσακια ευχομαι οσες επιθυμειτε δευτερο γρηγορα με το καλο

κ σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!

ΝΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΕΙΣ!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ, ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΚΛΑΣΣΙΚΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ...ΧΙ ΧΙ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε?ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!τα γενεθλια τα περασα με τον Αλεξανδρουκο μου μιας και ο μπαμπας μας δουλευε κ τωρα ηρθε!!!Εχω μια ερωτηση ελπιζω να με βοηθησει καποια...χιχι

πριν 3μερες αρχισαμε προσπαθειες για το 2ο μωρακι...απο εχθες το πρωι εχω πονακια χαμηλα στην κοιλια και σημερα με ψιλοποναει το στηθος μου..επισης το τζην πριν 2 μερες μου ηταν ανετο και τωρα ειναι λιγακι στενο..πηρα τον γιατρο αλλα μου ειπε οτι ειναι πολυ νωρις και οταν και αν εχω καθυστερηση τοτε να ξαναμιλησουμε..εγω περιμενω περιοδο στις 25-06...

τα νεα σας?φιλακια πολλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου γλυκια σημερα ειμαι πολυ χαρουμενη για 3 λογους

1.ηρθε η φυσιοθεραπευτρια κ μας ειμαι οτι η μαμα μου θα επανερθει πολυ γρηγορα σε λιγοτερο απο μηνα θα ειναι οπως πριν...αχ παναγιτσα μου ακουσες τις προσευχες μου

2.πηγα πάλι για ψώνια :P :silly: :silly:

3.ο χάρακης μου ηταν ενα αγγελακι σημερα κ τελειωσα ολες τις δουλειες του σπιτιού...

τονια κ εγω πιστευω οτι ειναι πολυ νωρις ακομα να δειξει αλλα σου ευχομαι να εισαι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ B) . ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ :woohoo: .

ΒΙΚΑΚΙ: ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ, ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ; ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ;) .

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ. ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ;)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!!

koritsia i giortoula xtes itan teleia..i taksi tou xari itan ta psarakia kai kounousane ena ufasma galazio kai kala san thalassa..afiste dakrua kai egw kai o pateras toU!!molis me eide pou ton epairna vinteo kontepse na stamatisei to xoreutiko kai na rthei konta mou!!ti gelio..

bikoulini 6 mines prospathoume!!!afiste ta!!tonaki mia kopela apo dw mas eixe pei oti an meta to sex niwtheis pono...mallon ginetai i sullipsi!!xixi..makari koritsaki mou!!!

oi upoloipes ti kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ;);)

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;

ΕΔΩ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΦΥΣΑΕΙ ΠΑΛΙ...ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΕΞΩ...ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΙΕΣ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΚΤΛ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΥΝΙΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κάνετε εμεις τι πρωι είχαμε λαικη το πηγα στη αδερφη μου κ ψωνισα με την υσηχια μου...μετα κατσαμε κ για μαμ κ γυρισαμε να ετοιμαστουμε για να ξαναφυγουμε το απογευμα σημερα ο μπαμπας μας εχει βαρδεια κ θα μαστε παλι μοναχουλια...

εσεις τι νέα???

joanakiπρέπει να ηταν τελεια στη γιορτη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε???

χαθηκα λιγο,αλλα τρεχαμε...προχτες πεθανε η γιαγια του σπυρου κ πριν 1,5 μηνα ειχε πεθανει κ ο παππους του... :(

πηγαμε πατρα για την κηδεια....η πεθερα μου χαλια,απαρηγορητη... :(

αν κ καταβαθος το ξεραμε οτι θα φυγει γρηγορα....δεν αντεχε χωρις τον παππου...ειναι πραγματικα συγκινητικο ο ενας ν'ακολουθει τον αλλον...οσο κνα ποναμε τωρα εμεις οι συγγενεις....εκεινοι ειναι σιγουρα ευτυχισμενοι που ειναι παλι μαζι...

ηταν πραγματικα τιμη για μενα να τους γνωρισω!!εμαθα τοσα πολλα κ με προσεχαν σαν να ημουν δικο τους εγγονι...δεν με ξεχωρισαν ποτε,ουτε ειπαν κακο λογο για μενα!θατους θυμαμαι με αγαπη κ εκτιμηση!ο θεος να τους αναπαυσει!

τωρα δεν διαβασα πολλα,γιατι τρεχω τωρα να κανω τις δουλειες,χαμος γινεται...

τονια μου να τα εκατοστησεις κ να εισαι παντα γερη κ ευτυχισμενη!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!

βικακι μου πολυ χαρηκα για τη μαμα σου!!!κ επισης χαρηκα που εισαι παλι χαρουμενη!!!!κ συνεχεια χαχανιζεις!! :P :woohoo: :woohoo:

αχ!!δεν θυμαμαι αλλα.... :blush:

θα επανελθω ομως για λεπτομερειες!! :)

φιλακια σε ολες κ να προσεχετε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

κοριτσακια τι κανετε???

χαθηκα λιγο,αλλα τρεχαμε...προχτες πεθανε η γιαγια του σπυρου κ πριν 1,5 μηνα ειχε πεθανει κ ο παππους του... :(

πηγαμε πατρα για την κηδεια....η πεθερα μου χαλια,απαρηγορητη... :(

αν κ καταβαθος το ξεραμε οτι θα φυγει γρηγορα....δεν αντεχε χωρις τον παππου...ειναι πραγματικα συγκινητικο ο ενας ν'ακολουθει τον αλλον...οσο κνα ποναμε τωρα εμεις οι συγγενεις....εκεινοι ειναι σιγουρα ευτυχισμενοι που ειναι παλι μαζι...

ηταν πραγματικα τιμη για μενα να τους γνωρισω!!εμαθα τοσα πολλα κ με προσεχαν σαν να ημουν δικο τους εγγονι...δεν με ξεχωρισαν ποτε,ουτε ειπαν κακο λογο για μενα!θατους θυμαμαι με αγαπη κ εκτιμηση!ο θεος να τους αναπαυσει!

τωρα δεν διαβασα πολλα,γιατι τρεχω τωρα να κανω τις δουλειες,χαμος γινεται...

τονια μου να τα εκατοστησεις κ να εισαι παντα γερη κ ευτυχισμενη!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!

βικακι μου πολυ χαρηκα για τη μαμα σου!!!κ επισης χαρηκα που εισαι παλι χαρουμενη!!!!κ συνεχεια χαχανιζεις!! :P :woohoo: :woohoo:

αχ!!δεν θυμαμαι αλλα.... :blush:

θα επανελθω ομως για λεπτομερειες!! :)

φιλακια σε ολες κ να προσεχετε!! :)

εγω χαχανιζω???

φτου σου :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,τι κανετε?εμεις ολη την ημερα για ψωνια με το γοριλακι μου!!!εχει και προσωπικοτητα και ζηταει πλεον πραγματα και επιμενει!!!κανονικο ανθρωπακι!τωρα ειμαστε σε φαση,που αγορασαμε μια γυαλα και 1 χρυσοψαρο,μεσα σε 20 μερες εχουμε αλλαξει 3(χωρις να το παρει πρεφα)γιατι ψοφανε :( καθε φορα που ξυπναει παει και το φιλαει ,του λεει καλημερα και το ταιζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
    • Κορίτσια αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ή τουλάχιστον να πάρω δεύτερη γνώμη. Τα PI της μητριαίας αρτηρίας είναι πάνω από 2..δν ξέρω. Έχω αγχωθεί με την απάθεια του γιατρού και ότι είναι τόσο απρόσιτος.  Θέλω να ξέρω ότι έχω κάνει ό,τι μπορώ για να προλάβω τις πιθανότητες. Έστω ασπιρίνη προληπτικά.. δεν ξέρω. Ακόμη και το μέτρο στο αλάτι εγώ του το ρώτησα.. καμία οδηγία.. απλά "συνεχίζουμε κανονικά".
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
    • Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Έτοιμη είναι όταν αισθανθεί σίγουρη θα περπατήσει κ μόνη της!!!😍😍😍 Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...