Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

μπεμπουλης τι εκανα λεει οι κυριες??? :blink: τι δικαιωμα εχουν να κανουν κουμαντο στο παιδι του αλλου??ελεος!ολοι τελικα παιρνουν ρολους που δεν τους αρμοζουν....δεν κοιτανε το σπιτι τους....τα νευρα μου! :angry::angry: καλα τους τα ειπες ομως!!

βικακιιιιιιι μου ολυ χαρηκα που βγηκε η μαμα σου!!!!αχ!αντε ωραια,τωρα σπιτακι ολοι μαζι!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗ..ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΙΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΑΕΙ, ΟΥΤΕ ΓΑΛΑ ΠΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΛΑΠΑ ΟΥΤΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ, ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΑΡΟΥΛΗ ΜΑΣ!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΒΡΙΣΕΣ ΑΚΟΜΑ; ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΜΙΣΜΑ. ΜΕ ΒΙΤΣΑ ΚΙ ΑΥΤΕΣ...ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΘΑ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΧΕΡΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΜΕ ΒΙΤΣΑ ΚΙΟΛΑΣ...ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ;

ΕΛΕΟΣ...ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΠΑΛΙ!!!ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ...ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ!

BYEEEE!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ;;;;!!!!

ΧΑΖΕΥΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΚΟ ΣΟΥ, ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕΛΩΝ...

ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ...ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ..ΚΑΙ ΤΑ 3 ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΦΩΝΑΖΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 101 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΜΑΜΟΥΝΙΑ...ΧΙ ΧΙ, ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΟΜΑΙ ΑΝ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ..ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΓΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΑ 3...ΜΠΡΑΒΟ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ;;;;!!!!

ΧΑΖΕΥΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΚΟ ΣΟΥ, ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕΛΩΝ...

ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ...ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ..ΚΑΙ ΤΑ 3 ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΦΩΝΑΖΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 101 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΜΑΜΟΥΝΙΑ...ΧΙ ΧΙ, ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΟΜΑΙ ΑΝ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ..ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΓΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΑ 3...ΜΠΡΑΒΟ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ![/

κατερινακι μην την λες πολλα γιατι ψωνιζετε ειναι μια αυτη ασε τι να σο λεω :laugh: :laugh: :laugh:

αντριαννα :P:P :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου υπομονη....ο καημενουλης ταλαιπωρειται.... :(

ευχαριστω κ για τα καλα σου λογια......αλλα ετσι κ με δεις απο κοντα θα πεις:<<μα τοσο λαθος εκανα???>> :laugh: :laugh: :laugh:

εχω βαλει κ των αλλων 2 φωτο!!!μαλλον σελιδα 51-56...δεν ειμαι σιγουρη... :dry:

βικυ αλλοπροσαλλη τι ειναι αυτα που λες στη κοπελα κ θα δημιουργησει λαθος εντυπωσεις???

τουλαχιστον το καλαμι ειναι ευκολο στο παρκαρισμα...δεν πιανει χωρο!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!! :P:P

αχ!!τι ειπα παλι??!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :silly:

αναδιατυπωσε βικυυυυυυυ να μην με παρεις στο λαιμο σουυυυυ!!!!!!!θελω να με συμπαθουν τα κοριτσια..... :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειναι πολυλογου...δεν με αφηνει σε υσηχια καθε βραδυ τωρα μου εβαλε καινουργιο μπελα στο κεφαλι μου με κατι παιχνιδια...

μπορειτε να κρινετε μονες σας εγω δεν λεω τιποτα αλλο :P:P:P:P :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!!!!!!

joanaki δεν πειραζει θα βρεθουμε καποια στιγμη!!!

κατερινα γιατι δεν το πας στον γιατρο,αν κραταει πανω απο τρια 24ωρα ειναι ιωση ετσι ξερω,δεν πας να του εξετεσει το μωρο μπορει να θελει φαρμακο.

βικακι μπραβο που βγηκε η μαμα σου,σιδερενια.

αν μπορεσω θα ξαναμπω το βραδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!

bikaki mpravo!!polu xarika me ti moanoula sou!!siderenia mia zwi..

katerinaki perastikoulia sas k pali!!pantws egw stin idia fasi tou edina kanoniko fagito k gala..den etrwge tipota gia 6 meres ti na kana?oso gia ta xalia fusika den tha ta vgalw...k fetos!tha ta pluna k pali strwsimo..afou kathe vima k touba..

manoula3 min dineis simasia..astous na lene..

stamy mou tha ksanamilisoume mexri tin kuriaki..giati me ta paidakia pote den ksereis!!

filakia stis upoloipes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΚΑΛΗ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΒΙΚΟΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ!!ΕΧΕΙΣ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΗΡΕΜΗ ΠΟΥ Σ' ΑΚΟΥΩ ΚΑΛΑ~!!!

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΩΣΗ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΑΕΙ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ..

ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!τι κανετε;;;;καλε δεν σας προλαβενω μια μερα εκανα να μπω και γραψατε τοσα;;;

καταρχην,

σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ολες για τις ευχες σας,ο καιρος μας τα χαλασε...ομως το παρτυ εγινε μεσα και περασαμε πολυ καλα...αν σας πω οτι την περισσοτερη ωρα ημουν στην κουζινα;;;το Μαρισακι μου καταευχαριστηθηκε...ηταν το κατι αλλο...το μονο που με στεναχωρησε ηταν οτι εδωσα σε καποιον να τραβηξει βιντεο την ωρα της τουρτας και τη τραβηξε;;;;μονο την τουρτα...ναι ναι οπως το ακουτε μονο την τουρτα ΕΛΕΟΣ....τα νευρα μου...τι να πεις;;;τωρα παει περασε...

βεβαια σημερα τ πρωι το σπιτι ηταν λες και ειχε πεσει βομβα!!ο αντρας μου δεν πηγε για δουλεια καθησε να καθαρησουμε γιατι γινοταν πανικος....τα ποδαρακια μουδεν τα νιωθω ειναι μουδιασμενα απο το πρωι....κατα τα αλλα ολα καλα...να μην σας ζαλιζω αλλο..

Βικακη χαιρομαι που παλι βρηκες τον εαυτο σου,αρχησατε τα αστεια κτλ.σιδερενια η μανουλιτσα σου και ευχομαι να γινει καλα οπως και πριν!!καλη αναρωση.

Κατερινακι μου πως ειναι ο μικρουλης;;;περαστικα ευχομε...αν ειναι απο τα δοντακια δινετου οτι του αρεσει να τρωει κατι μπορει να βαλει στο στομα του ο καημενουλης!!

Μπεμπουλης;;;τι διαβασα;;βιτσα;;;ο Χριστος και η Παναγια που βρισκομαστε;;;ελεος!!

λενακι,αντριανα;;;

με τοσα που διαβασα δεν θυμαμε τι εχετε γραψει...σορυ αν ξεχναω καποια..

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε?εμεις ειμαστε μια χαρα...κανουμε νανακια τωρα και η μαμα ξεκουραζεται..ο καημενουλης εχει πονακια απο τα δοντακια του και ειναι μεσα στην φαγουρα το μαναρακι μου...

ΒΙΚΑΚΙ μου καλα ειναι ο Αλεξανδρος..μεαγλωνει αρχιζει και παρλαρει σαν την μανα του βεβαια...ο Χαρακης τι κανει?η μανουλα σου?

στις 19 του μηνα βαπτιζουν οι κουμπαροι μας το μωρακι τους κ τωρα μας εστειλαν την προσκληση....χαιρομαι γιατι θα παμε 3μερες αθηνα και θα δω τους δικους μου...να δει και ο μικρουλης μου την γιαγια κ τον παππου...εδω ειναι καλοκαιρι και θελω να παω για μπανακι αλλα σκεφτομαι ποως θα βγαλω αυτη την θεικη κορμαρα στην παραλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ...ΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ; ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΔΩ;

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ; ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΩ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

Αγάπη μου ναι δεν κοιμαμαι καλα και η διατροφή μου είναι αχαρακτήριστη..αν το ελεγα σε γιατρο, θα μου ελεγε πως ζω ακομα...

για να μην σου πω για το ποσο αγχωδης ειμαι και ποσο στρεσ περναω κατα τη διάρκεια της ημέρας!

Κατερινάκι θα σου πω το εξής... Είμαστε νέες, γεμάτες δύναμη και ενέργεια και προσπαθούμε να τα προλάβουμε όλα!!! ;) Κάνε όμως μια παύση και κοίτα τι κάνεις στον εαυτό σου!!! :unsure:

Στα λόγια σου πιο πάνω είδα τον εαυτό μου πριν μερικούς μήνες!!! :dry: Σκέφτηκα αρχικά να σου στείλω πμ (όπως θα έχεις καταλάβει είμαι λιγάκι επιφυλακτική με το νετ) αλλά μετά σκέφτηκα πως θα είναι καλό να το μοιραστώ αυτο μαζί σας γιατί ίσως σκεφτείτε κι εσείς λίγο διαφορετικά και αρχίσετε να προσέχετε περισσότερο τον εαυτό σας!

Μήνες λοιπόν έντονου στρες, σε συνδυασμό με κάποιες στεναχώριες και καθόλου καλή διατροφή οδήγησαν σε αποτελέσματα εξετάσεων πολύ ανησυχητικά για την υγεία μου... :(:unsure::( Η συνέχεια ήταν μια σειρά από άλλες ιδιαίτερα ψυχοφθόρες εξετάσεις μέχρι τελικά να βεβαιωθούμε ότι όλα ήταν εντάξει... Μόλις ηρέμησα, διατράφηκα καλύτερα και φιλοσόφησα κάποια πράγματα, η εικόνα των επαναληπτικών εξετάσεων μετά από ένα διάστημα ήταν τελείως διαφορετική!!! :)

Όλο αυτο το διάστημα κοιτούσα το μωρό μου και αναρωτιόμουν τι θα κάνει αν όντως έχω κάτι σοβαρό, αν κάτι μου συμβεί!!! :blush::unsure: Δεν μπορώ να σου περιγράψω το πόσο μικρή και αδύναμη ένιωθα, τίποτα δεν είχε σημασία ούτε κι έχει αν δεν είμαστε εμείς καλά!!!

Είμαι σίγουρη ότι πιέζεσαι από πολλά, όπως και όλοι μας αυτόν τον καιρό αλλά μην επιτρέπεις την τόση ταλαιπωρία του εαυτού σου!!! Θεωρούμε την υγεία μας δεδομένη ώσπου κάτι συμβαίνει και αναθεωρούμε! Σκέψου το!!! Δεν σου μιλαώ έξω από το χορό, εγώ το βίωσα!!!

Βίκυ μου πολύ χάρηκα για τη μανούλα σου!!! Σιδερένια και μόνο χαρές!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ πολλές ευχές και πάλι για την Μαρισούλα σου!!! Δεν πειράζει για την κάμερα, σημασία έχει ότι περάσατε υπέροχα!!!

Λενάκι, ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ, joanaki, manoula3, Τόνια, Στάμυ και σε όλες τις υπόλοιπες μανούλες πολλά φιλιά!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!

ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΕΤΣΙ ΕΧΑΣΑ ΕΓΩ 10 ΚΙΛΑ ΠΕΡΥΣΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΘΩ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΛΥ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΕΤΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ;;;ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ;;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩ....

ΒΙΚΥ;;;ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ;;ΕΙΔΕΣ ΤΟ 4 ;;;ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΕΛΟΣ!!!!! ΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΠΑΚΑΛΙΑΤΗΣ!!!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ;;;ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ;;;

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ;;;;;ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,

εχθές γιορτάσαμε τα 2α γενέθλιά μας!!! :)

Ό γιόκας μου τρελλός από την χαρά του με τόσο κόσμο, χόρευε και έπαιζε ασταμάτητα!!! :laugh:

Περάσαμε πολύ όμορφα!!!! Πόσο χαίρομαι όταν βλέπω χαρούμενα και ευτυχισμένα τα παιδάκια μου!!!! :)

Καλημέρα σε όλες..... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;; ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΣΑΣ;; ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ. ΨΥΞΗ; ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ :( . ΕΙΠΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!

ΒΙΚΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ; ΤΗΝ ΕΙΔΕ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ;

ΜΙΡΙΛΙΤΣΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ. ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!

ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ;;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια γλυκά σήμερα ξύπνησα στραβά είμαι μεσα στα νεύρα μαλλον φταιει η κούραση...ξεκίνησα το μαγειρεμα να φαμε να παω κ στη μαμα μου κ πρεπει να κανω το σπιτι ειναι σαν να έχει πέσει μολότωφ...

αλλά με το χάρη δύσκολα μονο το μπαλκονι καταφερα κ αυτο να χτυπιέτε απο μέσα για να βγει έξω...αχ μανούλα μου!!!!!!!

τονιακαλά είμαστε ακόμα βέβαια δεν έχουμε μπει στους ρυθμούς μας αλλά που θα πάει θα γίνει κάποια στιγμή...

κατερινακιπως ειναι ονικολας??δεν σε πηρα καρδια μου χτες αλλα ξάπλωσα κ δεν τη παλευα να μιλήσω καθόλου σε κανένα..σήμερα θα επανορθώσω...

αγαπη σε ευχαριστω πολυ

βικουλινι χαρηκα πολυ που τα περάσατε ωραια,αντε κ του χρόνου η μαρισα θα εχει το αδερφακι της...ναι το ειδα δεν θα μπορουσα αλλωσε να το έχανα :P ηθελα ο νικος να παμε βολτουλα για να μου φτιαξει τη διαθεση κ του λεω ξεχνα το :P

mirlitsa να τον χαιρεστε να το καμαρωσετε όπως επιθυμείτε

φλωριαναπεραστικα ευχομαι να μην ειναι τίποτα,η μαμα μου καλυτερα γιατι ειναι σπιτι της κ νιωθει κ εκεινη πολυ καλυτερα απο αυριο αρχιζουμε φυσιοθεραπειες...ο χαρακης εδω κ 3 μερες εχει απιστευτη μουρμουρα ετσι κ κανω που του λεω κατι γινετε χαμος :woohoo: :woohoo: :woohoo:

σε όλες τις υπολοιπες πολλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρa γλυκιές μανουλίτσες!!!

Τι κάνετε?

Εμείς μια χαρά! Εγώ σαν να σταθεροποιούμai λίγο.Αύριο πάω γιατρό να ξαναδώ το μωρούλi μου!! Ανυπομονώ!! :)

Bikaki μου πολύ χαίρομαι που σε βλέπω να γελάς πάλι και που η μαμά σου είναι καλύτερα!! Σιδερένια πάντα!

Mιρλιτσα Χρονια πολλά στον γιο σου!! Να σας ζήσει!!!

Bικουλινι μην στεναχωριέσαι για το βιντεάκι! Σημασία έχει που περάσατε καλά! Πολύ γλυκό που ο αντρούλης σου έκατσε και σε βοηθησε!

Κατερινάκι και Τόνια μου εμείς θα τα πούμε και το βραδάκι στο chat! Φιλια στον Νικόλα και στον Alexandrouko!

Αγάπη πολύ ενθαρρυντικό αυτό που έγραψες! Μας αφορά πάνω κάτω όλες...Σε θαυμάζω για την δύναμη της ψυχής σου! Πραγματικά όταν περνάνε τέτοια φάση δεν καταλαβαίνουμε τις μετέπειτα συνέπειες,όταν έρχονται τα δύσκολα όμως τότε τρέχουμε και δεν προλαβαίνουμε!

Τα φιλια μου σε όλες! Πάω να μαγειρέψω mpriam λαχανικών στον φούρνο.

Εσείς τι καλο θα φάτε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!

ΑΡΧΙΖΩ..ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΑΤΕ..

ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ, θα φύγουμε για μια βδομαδα στις 19/6 θα παμε στα Κρέσταινα, Πύργο Ηλείας. Τί κάνει το Μαρουσάκι σου; Τα γενεθλιάκια μας είναι την άλλη Παρασκευή 18/6..

Βικάκυ ΔΕΝ πειράζει που δεν με πήρες! Όλα οκ βρε αλοίμονο...Τί γίνεται με το Χαράκη; Ηρέμησε; Πω πω οταν περιγράφεις τον Χάρη είναι σαν να διαβάζω για το παιδί μου...!!!

:unsure: ίδιοι!!

Μιρλίτσα κι απο εμάς χρόνια σας Πολλά!!!Να τον καμαρώνεις όπως ποθείς!!

Λενάκι χαίρομαι που σταθεροποιείσαι σιγά σιγά..άντε να περάσουν κι αυτές οι ζαλάδες και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου, όπως και την πρώτη που ήταν πολύ καλή! Μάλλον θα τα πούμε και το βραδάκι, ε;

Τόνια πότε θα γυρίσετε; Ελπίζω μεσοβδόμαδα να είστε κάτω να σας δούμε..Φιλάκια στον Αλέξανδρο..

Αγάπη σ' ευχαριστώ, θα το σκέφτομαι κάθε φορά που στρεσάρομαι...Χαίρομαι που όλα κύλησαν καλά και δεν συμβαίνει κάτι..

Επανέρχομαι γιατί δεν τα θυμάμαι όλα...θα ξαναγράψω..

Joannaki που είσαι;; Χάθηκες πάλι μες τις υποχρεώσεις ε;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...