Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΚΟΜΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ..ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ! ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΜΑΡΟΥΣΑΚΙ ΣΟΥ...ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ..ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΠΑΡΤΥ!!!

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΦΙΛΙΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΙΣΜΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΛΕΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ OFF ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΟΥ ΕΞΗΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑΖΩ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΧΑΔΙΑ ΚΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou!ti kanete?

stamy xilia sugnwmi...alla etrexa san to veggo..xtes den mpika katholou apo to treksimo..twra molis ekatsa k mpika ligo na dw ti kanete!opws katalaves oute sto badminton prolavame na pame...

bikaki ola ok?

bikoulini na xairesai to marisaki sou..geri na nai gia mia zwi..

lenaki upomoni tha perasei to marturio..kali sunexeia...

katerinaki perastika sas!!

stis upoloipes filakia polla!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala einai..leme twra giati xtes ekane emvolio ki apo ti stigmi pou fugame den exei stamatisei ti gkrinia...!douleua k xtes to prwi mexri to mesimeri...supermarket..alla milame gia mirla..pwpw..!toulaxiston simera einai ligo kalutera...!o dikos sou xarakis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΖΟΑΝΑΚΙ...ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΤΗ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΣΗΚΩΝΩ ΦΕΤΟΣ...ΤΑ ΣΗΚΩΣΑ ΠΡΙΝ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ, ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΞΑΝΑΣΤΡΩΣΑ..ΑΜΑ ΠΙΑ!!

ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ;

ΒΙΚΥ, ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΤΟ ΣΚ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΔΙΑΡΡΟΙΑ..ΟΠΟΤΕ ΓΛΙΤΩΣΑ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ...Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΙΒΕΤΑΙ, ΧΙ ΧΙ ΕΧΕΙ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ LAPTOP KAI MOY ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΟΥ ΠΟΥ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΑΛΕΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΑΖΟΟ & ΤΗΕ ΖΟΟ...ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ..ΝΙΚΟΛΑΣ...ΧΙ ΧΙ

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕς ΩΡΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ jonaki ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΛΙΜΠΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/6/2010 ΑΠΟ ΤΙΣ 11 ΜΕΧΡΙ 7 ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

ΛΟΙΠΟΝ ΒΙΚΥ,ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ JOANAKI KAI BIKOYLI KAI OΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΝΕΙ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ?????????????????

ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΜΕ ΑΜΜΟ,ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου βρε κοριτσια ποτε προλαβατε κ γραψετε τοοοοσα???? :blink::blink: :silly: λοιπον τωρα οτι θυμαμαι!! :lol:

μαμα παναη να χαιρεσαι το παιδακι σου κ με το καλο το νεο μωρακι!!καλη εγκυμοσυνη να εχεις!! :)

κατερινακι μου περαστικουλια στον μικρο σου!!κ υπομονη....θα περασει!

βικυυυυυυυ δεν νομιζω να εχεις την απαιτηση να γραψω κ σε σενα???? :woohoo: :P:P συνδρομο καρπιαιου σωληνα κοντευω να παθω απο την πολυλογια σου!!! :laugh: :laugh: αστειακι φιλεναδιτσα μουυυυ!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα απο τον ζεστο Πυργο!!!τι κανετε?εμεις μια χαρα!!!ηρεμια επιτελους!!!σημερα πηγαμε στην Κουρουτα παραθαλασσια περιοχη εδω ειχε πολυ κοσμο που εκανε μπανιο..εμεις απολαυσαμε καφεδακι στην αμμουδια και ο μικρος επαιζε...δυστυχως δεν καναμε μπανιο γιατι ο μπαμπας δπουλευε μετα!!!παντως μεσα στην βδομαδα θα αρχισουμε...ειχε πολυ ζεστη σημερα..σκετη απολαυση!!!

εμενα ο Αλεξανδρος εχει γεννηθει στι 11-11-08....ειναι ζουζουνος πεισματαρης και σκετη γλυκαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μουυυυυυυυυυυ

τι μου κανετε καλε???? αχ δεν σας προλαβαινω πια τι θα κανω????

ο μικρος ειναι ολο βολτα και δεν μαζευεται πλεον

αρχιζει και μειωνει και το γαλα(μου εκοψε 50 μλ)και ειναι γενικα πολυυυυ νευρικος τον τελευταιο καιρο.

τα εχω παρει και με πεθερα-κουνιαδα γιατι τις ειδα και ειχαν παρει βιτσα για να διαπαιδαγωγησουν τον ατιθασο γιο μου!!!!!!!

τους τα εσουρα κανονικοτατα αλλα ξανα το παιδι μονο μαζι τους ΠΟΤΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ, ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΘΗΚΑΜΕ :S .

ΒΙΚΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ;

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 100 ML :( .

STAMMY ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΕ; ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΜΕΝΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΟΜΑΔΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΜΕ ΗΛΙΟ B)

:kiss::kiss::kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανουλες!!!!!!!!

τονιακαλα θα κανετε κ θα αρχισετε μπανακια επιβαλλετε,κ μεις σημερα εχουμε ηλιο επιτελουυς...τι κάνει ο αλέξανδρος??

αναστασιακαι καλα τους εκανες μα για ονομα του θεου που ζουμε???

κ με πιο δικαιωμα θα διαπαιδαγωγησουν εκεινες το σπυρο κ απο τι βλεπω και απο το τροπο αστο καλυτερα :woohoo: :woohoo: καλα θα μου ειχε ανεβει το αιμα στο κεφαλι...πάντως να το τσεκαρεις αν τον αφηνεις μαζι τους,μην εχεις κ πολύ εμπιστοσυνη....

σε όλες τις υπολοιπες πολλα πολλα φιλακια

κάθομαι σε αναμενα κάρβουνα περιμενω να περασουν οι γιατροι για να δουμε αν θα βγει η μανουλα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα φλωριαννα τι κάνεις ΄ζουζουνος σου??

περιμενουμε τους γιατρους για να μας πουνε...μακαρι να βγει γιατι κ εκεινη δεν τη παλευει αλλο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKAKI ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ;) . ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ. Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ DURASEL, ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΒΓΑΖΕΙ OFF!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...