Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ;;;

ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ...ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΟΦ.....3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ!!!

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ!!ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΚΩ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ!!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ!!!ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ!!!

ΒΙΚΑΚΗ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ!!ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΦΩΝΕΕΕΕΕΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΟΥΟΥΟΥ :P:P :laugh:

ΛΕΝΑΚΙ;;;ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;;ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΚΕΙ;;;;ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ;;;ΕΥΧΟΜΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!

ΤΙ ΑΛΛΟ;;;ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ ΚΑΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΑΫΠΝΙΕΣ Ε;

ΑΜΑΝ ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ...ΠΑΝΕ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ...ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...

ΣΗΜΑΔΙ ΜΑΛΛΟΝ..ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2ο!!!

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ..ΤΕΛΕΙΩΣ!!!

ΠΑΛΙΑ ΗΤΑΝ 28-30 JUST ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ 33-35!!! ΜΗ ΠΩ ΚΑΙ 38!!!

Ε, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΗΝ 30η!!!ΕΛΕΟΣ!!2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ;;ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ;

πανε τα μπανακια Βικουλίνι!!!

Βίκυ μου (BIKXAR) τί να σου κάνω; είχα όλη την καλή διάθεση να σου κάνω τις βουτιές για πάρτη σου...τώρα πάει...τέλειωσε!!

ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ B) . ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩ :blink: ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ :blink::blink: .

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ :angry: ! ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΤΣΟΥΠ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΙ ΑΥΤΗ :( . ΕΛΠΙΖΩ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΩ :dry: .

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ. ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΤΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΔΙΠΛΟς :lol::lol: !!!!

ΒΙΚΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΦΛΟΙΣΒΟ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ. ΧΑΜΟΣ!!!! ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ B)B)B)B) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ;;;

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕΕΕΕΕ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΚΡΙΜΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ....ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ!!! ;) ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΣΤΙΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΖΕΣΤΕΣ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΦΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΣΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΩ!!! :P

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ;;;ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;;ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;;;;ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΑΡΑ Η ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ..ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ! (ΚΑΛΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ; ) ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ ΦΕΤΟΣ ΟΝΤΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΩΣ; ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ;;

ΓΙΑΝΝΑ;;;;ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΨΥΧΗ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ! ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΧΑΡΟΥΛΗ! ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΕΚΤΟΣ..ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΖΩΟΓΟΝΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ΑΥΡΙΟ!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!

ΒΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ; ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ελπιζω να με δεχτηται στην παρεα,!ειμαι νεο μελοςεχω υ ενα υπεροχο γιο που γεννηθηκε 1832008και τον λατρευω.αληθεια υπαρχει καμμια που να γεννησε την ιδια μερα στο μητερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ήρθες! Θα τα λέμε από εδώ...

Εγώ γέννησα 18/6 οπότε τα αγόρια μας έχουν ακριβώς 3 μήνες διαφορά.

Να χαίρεσαι το αντράκι σου, θα τα ξαναπούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamys love καλωσηρθες!!!!κ να χαιρεσαι το παιδακι σου!!εμενα το 2ο παιδακι μου,η μαρια,γεννηθηκε 28/8/08!!!! :)

σου υποσχομαστε οτι η ''διαμονη'' σου στο παρεακι μας θα σου μεινει αξεχαστη!!!ειμαστε αξιαγαπητες κ πιο συχνα χρησιμοποιουμε αυτα τα εικονιδια: :) :laugh: :P:lol: :silly: :woohoo: :kiss:

ναι ναι ειμαστε χαριτωμενη παρεα!!!!

τι κανετε οι υπολοιπες???χαθηκαμε βρε κοριτσια!κοντευω να παθω συνδρομο στερησης!!! :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες κ απο εμενα!!

Εμενα το αντρακι μου γεννηθηκε 1/8/08!!!

Ευχομαι να τα λεμε συχνα!!

Να χαιρεστε τα παιδακια σας και καλο καλοκαιρι να εχουμε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωςηρθατε babaki k mamys love

εγω ειμαι η βικύ κ εχω ενα τρελο τρελο αντρακι το χαρακη :P γεννηθηκε 09/04/2008

τι κάνετε οι υπολοιπες τσούπρες??

βικουλινιτι κάνετε???η όμορφη πάρος??ασε δεν τη παλευω καθολου οταν δεν κοιματε :blink::blink:

joanakiτι κανεις??ο χαρουλης??να περασεις ομορφα σημερα

κατερινακιμου γλυκο τι κάνετε???πως περνατε???

αντριαννα :P :silly: :woohoo: :blink::kiss::kiss::kiss::kiss: :laugh: :laugh: :laugh: νομιζω οτι σε καλυψα χιχιχιιχιχιιχιχ

αναστασια,αγαπη,σταμμυ,φλωριαννα,μιρλιτσα κ οποια αλλη ξεχασα πολλα πολλα φιλακιααααααααααααααααααααααα

σήμερα δεν θα ξαναμπω θα παω να μεινω μαλλον στη μαμα μου γιατι εχει ο νικος βαρδια...

σήμερα εχει κ την εθνικη όλεεε :woohoo:

θα παω να χτυπησω σε λιγο ενα ζευγαρακι παπουτσια που με φωναζε στη βιτρινα παρε μας παρε μας ε δεν μπορω να τους χαλασω χατηρι ε??? :blink: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

καλωςηρθατε babaki k mamys love

εγω ειμαι η βικύ κ εχω ενα τρελο τρελο αντρακι το χαρακη :P γεννηθηκε 09/04/2008

τι κάνετε οι υπολοιπες τσούπρες??

βικουλινιτι κάνετε???η όμορφη πάρος??ασε δεν τη παλευω καθολου οταν δεν κοιματε :blink::blink:

joanakiτι κανεις??ο χαρουλης??να περασεις ομορφα σημερα

κατερινακιμου γλυκο τι κάνετε???πως περνατε???

αντριαννα :P :silly: :woohoo: :blink::kiss::kiss::kiss::kiss: :laugh: :laugh: :laugh: νομιζω οτι σε καλυψα χιχιχιιχιχιιχιχ

αναστασια,αγαπη,σταμμυ,φλωριαννα,μιρλιτσα κ οποια αλλη ξεχασα πολλα πολλα φιλακιααααααααααααααααααααααα

σήμερα δεν θα ξαναμπω θα παω να μεινω μαλλον στη μαμα μου γιατι εχει ο νικος βαρδια...

σήμερα εχει κ την εθνικη όλεεε :woohoo:

θα παω να χτυπησω σε λιγο ενα ζευγαρακι παπουτσια που με φωναζε στη βιτρινα παρε μας παρε μας ε δεν μπορω να τους χαλασω χατηρι ε??? :blink: :woohoo:

κ στο λενακι πολλα φιλακιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamys love έγραψε:

γεια σας κοριτσια ελπιζω να με δεχτηται στην παρεα,!ειμαι νεο μελοςεχω υ ενα υπεροχο γιο που γεννηθηκε 1832008και τον λατρευω.αληθεια υπαρχει καμμια που να γεννησε την ιδια μερα στο μητερα?
καλως ηρθες...εγω γεννησα 3 μερες μετα ,αλλα στο αττικο!!!να χαιρεσαι το μωρακι σου!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα!!! :laugh:

καλως ηρθες babaki!!!!!!!!!!!!!!!να χαιρεσαι το παιδακι σου!!! :)

εγω ειμαι η αντριανα κ εχω 3 παιδακια!!!το 2ο,η μαρια μου,γεννηθηκε αυγουστο του 2008!!! :silly: :)

δεν λεω τιποτα περαιτερω για μενα....εεε θα με καλυψει η βικυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!μελι θα σταξει το στομα της παλι!!!κατι παθαινει οποτε μιλαει γι μενα!!! :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo:

φιλακια σε ολεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ B) . ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ :blink: . ΕΠΕΣΑ ΚΑΙ ΤΣΑΚΙΣΤΙΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ :S . ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ :blink::blink: !!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΩΣΤΑ ΘΥΜΑΣΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΜΟΥ :cheer: .

ΒΙΚΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΕΡΜΟΥ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ. ΔΕΝ ΑΝΤΙΣΤΕΚΟΜΑΙ ΑΛΛΟ :silly: .

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!

ΜΑΜΥς LOVE & ΒΑΒΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΕΙΡΘΑΤΕ!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΡΙΣΑ 6/6/2008 !! ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ;;ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ;;ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩ;;;;ΑΣΤΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Η ΚΑΝΤΕΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ....ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ...ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΑ ΠΛΟΙΑ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ;;;ΟΠΟΤΕ ΑΚΥΡΟΝΟΝΤΕ ΟΛΑ...ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ...ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΛΑΙΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΗΘΕΛΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ...ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ....ΣΝΙΦ... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ;;ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;; ΕΓΩ ΑΚΕΦΙΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ.... :(:( :woohoo: ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΜΕ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΟΧΙ ΤΣΙΡΙΖΕΙ :(:(:(:(:(:(

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!kalws irthate oi kainourgies!!o xaroulis mou gennithike 29/02/2008!egw simera piga gia mpanaki..an kai eixe sunnefia kapoia stigmi evgale ligo ilio kai pira kai ligo xrwmataki!xixi!wraia itan an kai ligo..tepsa..ti kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ,ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,ΜΑΜΑ ΠΑΝΑΗ ΒΑΒΑΚΙ,JOANAKI ΜΑΝΟΥΛΑ3 KAI OI ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...........ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΙ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΠΡΑΤΣΑΚΙΑ,ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΣΩΣΙΒΙΑΚΙ ΤΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ,ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΠΑΝΑ Η ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΥΣΚΟΛΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...