Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

Geia sas koritsakia mou!!!

Ti kanete?

Bikaki pws einai h mama sou? Eyxomai kalytera!

Bikoulini mou na xairesai thn Marisa sou!!! Na einai panta gerh! Eyxomai na sas kanei kalo kairo ayrio sto party! H egkymosynh pws paei?

Katerinaki ti epathe o mikros mwre? kamia iwsh?

Tonia mou opws eipame kai sto chat oles oi mamades exoun ta oria tous!! Apla thelei polyyy ypomonh!

Andrianoula mou ti kanete? Ta mikra sou? Kale eisai kai sto forum eimai mama? me to mom3 mhpws? :)

Egw eimai akoma xalia! Na dw pou tha paei to xali mou..giayto xanomai...Mas kanei kai teleies meres kai prospathw na eimai synexeia eksw me thn mikrh alla den ta katafernw! Kamia mera tha me sernei ayth me to karotsi anti egw! :laugh:

Thn Tetarth exw pali giatro na arxisoume tis eksetaseis kai na doume to fasolaki mas!! Anypomonw!!

Ta filia mou se oles oses ksexnaw kai mh!! Pame na etoimastoume gia volta pali!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lenaki26 έγραψε:

Andrianoula mou ti kanete? Ta mikra sou? Kale eisai kai sto forum eimai mama? me to mom3 mhpws? :)

χαχαχα!!καλε δεν καταλαβες ποια ειμαι???manoula3 κ εκει!!!εγω καταλαβα ποια εισαι....εεε μαλλον... :blush: ΕΛΕΝΑ Κ.???????σωστα????τι κερδιζω???!!!!!! :laugh: :laugh: :silly: :silly:

ειναι καλο ελενακι μου να βγαινεις εξω να ξεφευγεις!!τωρα που ειναι κ καλοκαιρι θα το καταχαρεις!!!

α!κ καλες εξετασουλες την αλλη βδομαδα!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας !!!τι κανετε?εγω ειμαι κλαυτερα σημερα..ο μικρος ηταν καπως πιο ηρεμος ειδε και τον παππου του και χαρηκε το μαναρι μου!!!το μονο προβλημα ειναι οτι δεν τρωει μεσημεριανο και του δινω γιαουρτι για να μη μενει με αδειο στομαχακι..τι λετε να κανω?

εχθες το βραδυ εβρεχε ασταματητα και μπουμπουνιζε συνεχεια!!!σημερα ο καιρος ειναι μια χαρα..ελπιζω αυριο να ειναι παλι ετσι για να βγουμε λιγακι εξω!!!ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα παιδακια σας το ιδιο!!

καλη σας νυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

Lenaki26 έγραψε:

χαχαχα!!καλε δεν καταλαβες ποια ειμαι???manoula3 κ εκει!!!εγω καταλαβα ποια εισαι....εεε μαλλον... :blush: ΕΛΕΝΑ Κ.???????σωστα????τι κερδιζω???!!!!!! :laugh: :laugh: :silly: :silly:

ειναι καλο ελενακι μου να βγαινεις εξω να ξεφευγεις!!τωρα που ειναι κ καλοκαιρι θα το καταχαρεις!!!

α!κ καλες εξετασουλες την αλλη βδομαδα!!! :):)[/quote:35si4kku]

kale katalava alla den hmoun apolytos sigouri! kai lew rwta kalytera mhn kanw kamia mamakia!! :laugh: :laugh: :laugh:

Nai vre h Elena K eimai!! e mono thn photo na deis katalavaineis! :P

An hsouna h hmouna ekei tha kerdizes mia megaaaalh agalia twra sou stlenw mono thn agaph mou!! a! thes kanena paketaki me germanikes lixoudies?????? :laugh: twra mou hrthe h idea!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγάπη17 έγραψε:

Κατερινάκι... ράμματα χωρίς αναισθητικό :( τι τραβήξατε κι εσείς...ευτυχώς όλα είναι καλύτερα τώρα!!! Καλή δύναμη με τις ημικρανίες... Μήπως δεν κοιμάσαι καλά;

Αγάπη μου ναι δεν κοιμαμαι καλα και η διατροφή μου είναι αχαρακτήριστη..αν το ελεγα σε γιατρο, θα μου ελεγε πως ζω ακομα...

για να μην σου πω για το ποσο αγχωδης ειμαι και ποσο στρεσ περναω κατα τη διάρκεια της ημέρας!

Τελος πάντων, οσο για το παιδι, ασ' τα να πανε...χωρις αναισθητικό και μάλιστα τους τον κράταγα εγώ κόντρα...το πίεζα το μωρό μου να μην κουνιέται..δεν μπορώ να περιγράψω το συναίσθημα..φαντάζομαι όλες μπορείτε να το φανταστείτε..πόναγα μέσα μου κι ήθελα να τους δείρω όλους αλλά δεν είμαι γιατρός και δεν μίλησα..

Θα μου πεις μήπως κι αυτοί είναι καλύτεροι; Ας ελπίζω ναί, να μην έχουν κάνει κάτι που ο νικόλας θα το πληρώσει αργότερα..

ΦΙΛΙΑ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε????

εμεις καλα ολο βολτα ακομη και με χαλια καιρο χαχαχα

χθες επαιζε με τον γειτονα μας και τον μπαμπα του μπαλα το απογευμα!!

ξεκινησε να τρωει και μονος του σιγα σιγα,πινει και το γαλα του μονος του,αρχιζει να λεει νεες λεξουλες και ειμαι πολυυυ χαρουμενη και υπερηφανη!!!

την παραπανω εβδομαδα εχουμε ραντεβου με τον αναπτυξιολογο αντε να δουμε τι θα μας πει ειμαι πολυ περιεργη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΛΙΓΟ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΞΕΙ...ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΛΗ Η ΚΑΛΗ ΧΩΡΑΝΕ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΟΟΟΟΛΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΟΟΟΣΟΙ ΧΩΡΕΣΟΥΝ!!!ΧΙΧΙΧΙ!!

ΟΛΟΙ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ...ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ...

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ;;ΥΠΟΜΟΝΗ..ΕΓΩ ΦΟΥΣΚΩΩΩΩΝΩ!!ΧΙΧΙΧΙ!!ΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΟΚ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;ΤΙ ΕΠΑΘΕ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ;;ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΑΝΑΠΤΥΞΙΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ;;ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΠΙΝΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΓΑΛΑ...

ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΙΔΙΟΤΙΚΟ ΤΖΕΤ ή ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΟ ΣΤΙΣ 7,30-8,00 ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΣΑΣ!!!!!ΧΙΧΙΧΙ!!ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΜΙΑ ΠΙΤΣΑ....ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα κ απ'τη συννεφιασμενη μυκονο!!!! :laugh: τι κανετε??

μπεμπουλης βλεπω δεν σας πτοει καθολου ο καιρος ε??κανετε ανετα τις βολτιτσες σας...κ πολυ καλα κανετε!!! :silly: :silly:

βικουλινι φανταζομαι γιατι δεν κοιμηθηκες ολη νυχτα....σκεφτοσουν τη σημερινη μερα,τις ετοιμασιες,το παρτι!!κ γω αυτο παθαινω!! :S :woohoo:

σας τα χαλασε ο καιρος,αλλα δεν πειραζει!με καλη διαθεση ολα θα ειναι υπεροχα...τι μεσα τι εξω!!!

να τα εκατοστησει κ παλι το παιδακι σου κ να ειναι γερο κ ευτυχισμενο!!!να περασετε υπεροχα κ να το καταευχαριστηθειτε!!! :kiss::kiss: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!!

εμεις εχουμε να παμε σε αναπτυξιολογο γιατι ο μικρος ειναι προωρος και θελει ιδιαιτερη παρακολουθηση σε ολα.

εμας ο καιρος ειναι τα ιδια με χθες χαλιαααααα αλλα σημερα παιζουν μεσα μπαμπας και γιος και εγω μαγειρευω!!!

αντριαννα μου τι κανεις??? τα ζουζουνια σου???

βικη τσα!!! καλημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα αναστασια μου τι κάνει ο σπυράκος??

καλά κανετε κ πάτε βολτούλες,κ εγω σήμερα λεω να πάμε με το χαράκη θα μαστε όλοι μέρα μόνοι μας ο μπαμπάς μας έχει βάρδεια...

αλλά πως μου τι δίνει αυτός ο καιρός :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε???εμεις σημερα πηγαμε βολτουλα στον βατμιτον και ηταν φανταστικα ειχε και καφετερια και πολυ μεγαλη παιδικη χαρα και ηταν υπεροχα,η μικρη επαιξε το χαρηκε πολυ και εμεις την βλεπαμε πινοντας καφεδακι,πολυ ομορφος χωρος.αν θελετε κανονιζουμε να βρεθουμε καμια μερα με τα παιδακια μας εκει.φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά κάνατε σταμμύ κ εγω πρέπει να ξεκουβαλήσω να παω το χαράκη το απόγευμα κανα παιδότοπο...

κοριτσια εχετε χαιρετισματα κ φιλια απο την ιφιγενεια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλες του 08,εχω χαθει...γιατι οπως καποιες εχετε μαθει,ειμαι εγκυουλα 12εβδ και 2ημ!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη ,αλλα μεχρι να κανω αυχενικη ειχα τα μαυρα μου χαλια!!!Ο Παναης μου εχει μεγαλωσει πολυ,καθε μερα με ξαφνιαζει,σωστο παιδακι,και εγω ακομα τον βλεπω μωρο!!!θα τα λεμε συχνοτερα,σας φιλω :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΙΚΧΑΡ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤ ΜΕ ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΕΚΕΙ,Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ???

ΜΑΜΑ ΠΑΝΑΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΑΧΑ.ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα ειναι αυριο περιμενουμε κ τις υπολοιπες εξετασεις για να δουμε οι γιατροι δοξα το θεο ειναι αισιοδοξοι...απλα περιμενουμε να αρχισουμε φυσιοθεραπειες για να επανελθει η δεξια της πλευρα :(:(

βασικα ειναι λιγο μακρυα μου αλλα καποια στιγμη δεν εχω προβλημα να το παω...

συναντηθηκατε τελικα σημερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει γεννηθει 21/3/08!!!λεβεντης...εσενα?δεν ειναι απολαυστικο που μπορεις να συννενοηθεις μαζι τους????εχω τρελαθει,ειμαι ερωτευμενη μαζι του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΧΑΡ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΗΓΑΜΕ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΡΡΩΣΤΟ ΚΑΙ Η JOANNAKI ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΩΣΗ.

ΜΑΜΑ ΠΑΝΑΗ ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 7/11/08 ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΞΥΛΟ!!ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ

ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΩ ΕΓΩ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝΕ!!!!ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα,το πεισμα του δικου μου ειναι το κατι αλλο!!!2-3 φορες την ημερα μπαινει τιμωρια για 2,3 λεπτα σε μια πολυθρονα...αν του κατσει κατι στο μυαλο,ουρλιαζει μελανιαζει απο το κλαμα και προσπαθει να κανει εμετο!!!προσπαθουμε να του κοψουμε τον τσαμπουκα,τωρα που ειναι νωρις γιατι μετα...το χασαμε το παιχνιδι!!!να φανταστεις εχει να φαει φρουτα ενα χρονο...ουτε τα δοκιμαζει ,ουτε με μερεντα μονο και μονο απο πεισμα!!!εσυ την βαζεις τιμωρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.Εμενα ο δικός μου εχει γεννηθεί 4-8-08.Ασε και εμένα πολύ πεισματαρης.Δεν μπορω όμως να τον αφήνω να κάνει συνέχεια ότι θέλει.Και εγω σε μια πολυθρόνα τον βάζω τιμωρία...μπορώ να πω κάτι γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΗ Η ΗΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑ ΤΗΣ ΤΙΜΩΡΙΑΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΧΟΛΕΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΠΛΑ ΞΕΧΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ,ΕΓΩ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΩ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ,ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΙΜΩΡΙΑΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΝΟΝΤΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΧΡΟΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΕΦΑΓΑΝ.

ΒΙΚΧΑΡ ΤΕΛΕΙΑ ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ,ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...