Μετάβαση σε περιεχόμενο

ιδιαιτερα κοριτσιστικα ονοματα


zetoyla

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 241
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσάκια να σας ρωτήσω κ κάτι άσχετο το Μαριετα πως σας φαινεται σας ακουγεται γριήστικο? Επειδή αν μεχρι το τελος δεν καταφερω κάτι με όλα αυτα τα υπεροχα ονόματα που μου εχετε στειλει η εναλλακτική ειναι το Μαριετα αν βεβαια το δεχτει κ αυτο. Μαρια λενε την μανα μου κ Μαριετα ελεγαν την γιαγια του άντρα μου που τον υπεραγαπούσε οποτε σκεφτομουν να έλεγα οτι ειναι για την μανα μου κ την γιαγια του κ να γιορταζει 15 Αυγουστου. Σας ακουγεται βαρύ. Βεβαια προτιμώ να διαλεξω ενα απ ολα οσα μου χετε γραψει κ μ αρεσουν αλλα το κραταω κ αυτο σαν καβατζα απλα φοβαμαι μηπως ακουγεται βαρυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια να σας ρωτήσω κ κάτι άσχετο το Μαριετα πως σας φαινεται σας ακουγεται γριήστικο? Επειδή αν μεχρι το τελος δεν καταφερω κάτι με όλα αυτα τα υπεροχα ονόματα που μου εχετε στειλει η εναλλακτική ειναι το Μαριετα αν βεβαια το δεχτει κ αυτο. Μαρια λενε την μανα μου κ Μαριετα ελεγαν την γιαγια του άντρα μου που τον υπεραγαπούσε οποτε σκεφτομουν να έλεγα οτι ειναι για την μανα μου κ την γιαγια του κ να γιορταζει 15 Αυγουστου. Σας ακουγεται βαρύ. Βεβαια προτιμώ να διαλεξω ενα απ ολα οσα μου χετε γραψει κ μ αρεσουν αλλα το κραταω κ αυτο σαν καβατζα απλα φοβαμαι μηπως ακουγεται βαρυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια να σας ρωτήσω κ κάτι άσχετο το Μαριετα πως σας φαινεται σας ακουγεται γριήστικο? Επειδή αν μεχρι το τελος δεν καταφερω κάτι με όλα αυτα τα υπεροχα ονόματα που μου εχετε στειλει η εναλλακτική ειναι το Μαριετα αν βεβαια το δεχτει κ αυτο. Μαρια λενε την μανα μου κ Μαριετα ελεγαν την γιαγια του άντρα μου που τον υπεραγαπούσε οποτε σκεφτομουν να έλεγα οτι ειναι για την μανα μου κ την γιαγια του κ να γιορταζει 15 Αυγουστου. Σας ακουγεται βαρύ. Βεβαια προτιμώ να διαλεξω ενα απ ολα οσα μου χετε γραψει κ μ αρεσουν αλλα το κραταω κ αυτο σαν καβατζα απλα φοβαμαι μηπως ακουγεται βαρυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΒΡΕ ΚΑΡΜΕΝ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΑΡΥ ΤΟ ΜΑΡΙΕΤΤΑ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΘΥΛΗΚΟ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ.ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΒΡΕ ΚΑΡΜΕΝ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΑΡΥ ΤΟ ΜΑΡΙΕΤΤΑ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΘΥΛΗΚΟ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ.ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΒΡΕ ΚΑΡΜΕΝ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΑΡΥ ΤΟ ΜΑΡΙΕΤΤΑ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΘΥΛΗΚΟ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ.ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα το ματιετα δεν μου αρεσει.Θα προτιμουσα καποιο απο τα υπολοιπα Μελινα, Ιολη. Εχω να σου ρποτεινω και εγω ενα ονοματακι που μου αρεσει πολυ Βικτωρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα το ματιετα δεν μου αρεσει.Θα προτιμουσα καποιο απο τα υπολοιπα Μελινα, Ιολη. Εχω να σου ρποτεινω και εγω ενα ονοματακι που μου αρεσει πολυ Βικτωρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα το ματιετα δεν μου αρεσει.Θα προτιμουσα καποιο απο τα υπολοιπα Μελινα, Ιολη. Εχω να σου ρποτεινω και εγω ενα ονοματακι που μου αρεσει πολυ Βικτωρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά και το Ηρώ ειναι πολύ ωραιο

το ξερω οτι σε καποιους ακουγεται λιγο γριήστικο το Μαριετα κ γι αυτο δεν επιμενω γι αυτο αλλα επειδη οπως σας εχω εξηγήσει ο άντρας μου ειναι λιγο συντηρητικός κ δεν ειμαι ακόμα 100% σίγουρη οτι θα συμφωνήσει να βγαλουμε κατι ουδέτερο κ ομορφο για τη μπουρμπουλήθρα μας γι αυτο το κρατάω σαν εσχατη λυση γιατι αναμεσα στο Τζώρτζια κ το Μαριέτα νομίζω οτι προτιμότερο είναι το Μαριέτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...