Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ???


merykal

Recommended Posts

nutella έγραψε:

Ναι merykal μου, αδιαθετησα χτες... Δεν πειραζει. Τον Ιουλιο!!!

Κάτσε γιατί μάλλον μαζί θα πάμε προς Ιούλιο!!!Δε τον βλέπω καλά αυτόν τον μήνα!!!

Υπομονή πάντως και όλα καλά θα πάνε!!

(μιλάω εγώ που είμαι μέσα στο άγχος... :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 239
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

anemos78 έγραψε:

sas efxaristo para poli koritsia gia tis efxes sas euxome to idio kai gia esas kali epitixia kai enas kalos anemo fouuuuuuuuuuuuuuuufuuuuuuuuuuuuuuuuuufuuuuuuuuuuuuuuuuuufuuuuuuuuu na sas ferei ena moraki giati pragmatika sas axizei tha ginete oi kalites manoulles !!!!!!

filia xxxxx :kiss::kiss:

YPOMONI K EPIMONI !!!

avrio tha pao na agoraso paramithakia gia to moraki mou otan tha erti

na tou ta exo etoima :laugh:

Είσαι φοβερός που πας να αγοράσεις παραμυθάκια για το μπεμπέ!!

Εγώ ήδη έχω ετοιμάσει μια μεγάλη συλλογή από παιδικές σειρές της τηλεόρασης.(αυτές που έβλεπα μικρή!!)

Σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχούλες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Aneme, καποτε απογοητευομαι αλλα στο τελος σκεφτομαι κι εγω οτι τιποτα δε γινεται τυχαια, προσπαθουμε και το μωρακι θα ερθει οταν το θελησει...Και τοτε η χαρα μας θα ειναι ακομα μεγαλυτερη... Lora-ex Boubou1305 ο Ιουλιος ευχομαι να ειναι τυχερος για ολους μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella έγραψε:

Lora-ex Boubou1305 ο Ιουλιος ευχομαι να ειναι τυχερος για ολους μας!

Αν υποθέσουμε ότι στις 8/06 πρέπει να έχω καθυστέρηση τότε ναι...Μακάρι να είναι ο Ιούλιος ο μήνας μου!Παρά πέρα μη πάμε!!!

Nutellaκι μου, σου δίνω όλη την καλή μου ενέργεια και να σου πάει ο ΙΟΥΛΙΟΣ ΤΕΛΕΙΑ Και όπως τον περιμένεις!!! :silly: :kiss::lol: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κουκλα μου, ευχομαι και σε σενα το ιδιο. Εγω 14/07 θα περιμενω... θα δειξει... Παρηγγειλα τα τεστακια ωορρηξιας αν και ο κυκλος μου ειναι σταθεροτατος, απλα ειπα να το κανω κι αυτο να μου βγει η ιδεα... Τον περασμενο μηνα μου ειχε πει ο γιατρος τις μερες με υπερηχο αλλα οκ δεν απογοητευτηκα γιατι εκεινες τις μερες ετυχαν άλλα λογω δουλειας και ημασταν busy...ετσι δεν περιμενα καθυστερηση. Θετικες σκεψεις και προχωραμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια έχει γίνει το μυαλό μου κουρκούτι!!!

την παρασκευή άαααντε το σάββατο το πολύ (δεν) περιμένω την ρούφ..

Σήμερα τετάρτη έκανα τεστ σπίτι και βγήκε αρνητικότατο :angry::angry:

Ξέρω ότι ίσως είναι λίγο νωρίς και γιαυτό να μην δείχνει τπτ, και καλά θα ήταν να περιμένω να δω αν έρθει κι αν θα έχω καθυστέρηση.... αλλά μια κουβέντα είναι κι αυτή!!!! :blush::blush::blush:

Δυο μέρες έμειναν κ δεν περνάν.

Ρίξτε μου κανά γαλλικό μήπως και συνέλθω :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakioo ωραιο τικερακι, θα βαλω κι εγω οταν πλησιασουν οι μερες! Λιγακι αγχωτικο βεβαια αλλα μπορουμε να μην αγχωνομαστε? Ποσο σε καταλαβαινω! Κι εγω τον πρωτο μηνα οσο πλησιαζε η μερα δεν περνουσαν οι ωρες... Σε σημειο που ανακουφιστηκα και λεω τουλαχιστο ξερω οτι δεν ειμαι, παμε παρακατω. Κανε υπομονη, οσο δυσκολο κι αν ειναι, προσπαθησε να ασχοληθεις με αλλα πραγματα να ξεφυγει λιγο το μυαλο σου και θα περασουν οι μερες... Ηταν νωρις για το τεστακι, μην απογοητευεσαι, μετα την καθυστερηση (που την ευχομαι ολοψυχα) να κανεις αλλο ενα κι εκει θα ναι ξεκαθαρα τα πραγματα. Κατα τα αλλα υπομονη....

Ανεμε ευχαριστουμε για την baby dust ! Την ανταποδιδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα. μπαινω κ εγω στη λιστα :) ειναι να αδιαθετησω τη κυριακη , κ επειδη ειμαι ανυπομονη κ εχω πονακια εδω κ 2 μερες πηγα πριν κανα 2ωρο κ εκανα μια χοριακη. λετε να δειξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες κοριτσακι ! Δε ξερω για τη χοριακη, δεν εχω ξανακανει... Ισως σε βοηθησουν καλυτερα τα υπολοιπα κοριτσια! Απλα ηθελα να σου ευχηθω να εχεις μια θετικη χοριακη! Καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!!!δεν ήρθε η ρουφ ακόμα.. αλλά νομίζω οτί θα έρθει... απλά περιμένω....

τελικά αποφάσισα ότι θα κάνω τεστ μόνο αν έχω καθυστέρηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, καλυτερα με την καθυστερηση, μηπως ειναι νωρις και βγει αμφιλεγομενο το τεστακι κι εχεις περισσοτερο αγχος! Καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

kalutera etsi elenakioo ase na deis kathusterhsh prwta..pote perimeneis kanonika?

nutellaki mallon pame gia kainourgio topik

καλημερα σε ολες!!!!!!!

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΦΗΝΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ

Merykal κοριτσακι μου δεν σε ξεχασα,απλα ολη την εβδομαδα επλενα,σιδερωνα κ μαγειρευα για να εχει κ ο καημενος ο αντρας μου να φαει κατι κ να φορεσει κανενα καθαρο ρουχο οσο θα λειπω!

Ειμαι Αθηνα για τα κατεψυγμενα!Φιλια πολλα :kiss::kiss::kiss:

Καλη επιτυχια στις προσπαθειες ολων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

kalutera etsi elenakioo ase na deis kathusterhsh prwta..pote perimeneis kanonika?

κανονικά περίμενα χθες 25/6 αλλά δεν χαίρομαι γιατί καμιά φορά μου έρχεται κ 1-2 μέρες μετά... :angry::angry::angry::angry:

οπότε....περιμένω να δω αν θα εμφανιστεί σήμερα-αύριο..... :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...