Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ???


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 239
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΜΩΡΑΚΙ...ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΑΘΩ ΕΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ Η ΟΧΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 5ΜΕΡΕς ΕΧΩ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΤΩ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες κοριτσακι στην παρεα μας κ καλη επιτυχια σου ευχομαι..αντε περιμενουμε σε μια εβδομαδα να μας πεις τα ευχαριστα!!!

joanaki ξου ξου ξου της λεμε να φυγει μακρυα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal να σου πω κι εγω εν ολιγοις την ιστορια μου να γελασεις! Πρωτο μηνα προσπαθειων κι εγω εντατικα ημουν τοσο σιγουρη οτι ειμαι εγκυος με συμπτωματα της φαντασιας μου που προσεχα το καθετι, ειχα κανει ολες τις "βαριες" δουλειες στη δουλεια απο πριν, ηταν και ο γαμος μου και ηπια μονο αναψυκτικο ενω ειμαι πολυ του ποτου.... και ηρθε η περιοδος κανονικα στη μερα της! Απογοητευτηκα... τωρα το δευτερο μηνα ειμαι οντως πολυ πιο χαλαρη, και επειδη ειμαι σχεδον σιγουρη οτι δεν παιζει τιποτα, ηπια και τα κρασια μου και τις μπυρες μου εκανα και του κοσμου τις δουλειες χωρις να χω στο μυαλο μου "μηπως ειμαι εγκυος"... και πιστευω οτι τον επομενο μηνα θα ειμαι ακομα πιο χαλαρη, δε μπορουμε να ειμαστε συνεχεια με το ημερολογιο στο χερι, ευτυχως βεβαια!

Joanaki περιμενουμε νεα σου!!!!

Τονιαχαν περιμενουμε και απο σενα! Να χαιρεσαι το μωρακι σου και με το καλο μια δευτερη εγκυμοσυνη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?????????ΧΑΘΗΚΑΜΕ?ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ????????ΕΓΩ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ B) Κ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΕΣ ΠΑΛΙ :silly: :silly: :blush: :silly: :silly: ..ΠΟΠΟ ΗΛΙΚΡΙΝΑ ΑΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΧΑ :P

ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΒΟΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο merykal, αντε παει κι αυτο, τωρα προχωρας δυναμικα! Anastasia32 καλωσόρισες στην παρεουλα μας!! Δε μπηκα χτες και τωρα λεω να μπω μπας και εχει καμια μας ευχαριστα να ανακοινωσει να αναπτερωθουμε λιγακι... Δεν πειραζει ομως, συνεχιζουμε και θα ερθουν και τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anemos78 έγραψε:

NO COMMMENT!

anemos θα επρεπε να ντρεπεσαι...που εκανες μια εγκυο να κλαιει... ;););) ηταν υπεροχο αγορι μου ...εισαι υπεροχος ανεμος για αυτο σου αξιζουν ολα οσα περιμενεις στην ζωη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aneme sou euxomai hlikrina oti kalutero giati pragmatika sou aksizei,eisai kalos anthrwpos k eimai sigourh pws o theos tha se antamipsei..kalh epituxia k suntoma mpampas giati tha eisai enas apo tous kaluterous mpampades!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aneme ευχομαι κι εγω με τη σειρα μου ο,τι καλυτερο, μακαρι να παει καλα η προσπαθεια και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα, το ευχομα πραγματικα!

Για μενα παει αυτος ο μηνας, καλα το ειχα φανταστει.... ελπιζω τον Ιουλιο να ειμαστε ολοι πιο τυχεροι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella μου

Περιμένω περίοδο στις 24-25/6 αλλά δεν αντέχω να περιμένω μέχρι πέμπτη παρασκευη :Ρ κ είπα μιας κ έχω σταθερο κύκλο να πάω να δω νωρίτερα να μου φύγει κ το αγχος γιατι έχω μετακόμιση σε λίγες μέρες!! Βέβαια σήμερα άλλαξα τα σχέδια μου κ πήρα ένα clear blue digital.. :dry::dry: έτσι όποια μέρα βρώ κουράγιο θα το κάνω!!!

ελπίζω με το καλό να έχουμε ευχάριστα!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρες και το τεστακι? Αντε με το καλο, οταν το παρεις αποφαση κανε το και περιμενουμε νεα!!! Ευχομαι να ειναι ευχαριστα, κι αν οχι (απλα το λεω για να μην απογοητευτεις σε περιπτωση που δεν, μη με παρεξηγησεις!) συνεχιζουμε και δεν πτοουμαστε! Ευχομαι ομως να ειναι θετικο το αποτελεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...