Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ???


merykal

Recommended Posts

Άντε ρε κορίτσια έτσι να μην έρθει η να μην το Πω εγώ περιμένω 11/06 και ελπίζω να μην μου έρθει γιατί τα νεύρα μου να πετάξω της σερβιέτες στα σκουπίδια :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 239
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

egw filenaditses mou adiathetisa opws sas eipa 07-06 perimena 07-06 mou hrthe prwi prwi na mhn me xasei apo pelatissa..poso dikio eixa oti den ksanaegine tpt,pame gia 3o mhna prospatheiwn k polu arxisa na fobamai pws tha arghsei polu na mou rthei o thusauros mou...ox ox parola auta sunexizoume...filia se oles k kalh epituxia

joanaki elpizw na anoikse oloklhrh mpalkonoporta k gia mena

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela mou nte?den kserw to laxtaraw toso polu k telika den erxete..phra ta apotelesmata tou test pap ola kala alla exw kati mukhtes mou eipe..opote isws na eftekse auto ta nea akribws tha sas ta pw argotera giati tha perasw apo to gunaikologo se ligo..ante na doume ti tha mas pei..parakseno omws giati den exw eoxlhseis oute egw oute o antras mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου σου εύχομαι να πάμε όλα καλά και εγώ μου βρήκε ο γιατρός κολπίτιδα και έκανα θεραπεία και για αυτό ίσως δεν έμεινα έγκυος….. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να πανε ολα καλα merykal, εγω ειμαι στο δευτερο μηνα προσπαθειων και υπαρχουν στιγμες που μελαγχολω - λαθος μου βεβαια. Εχω ακουσει ιστοριες για κοπελες που προσπαθουσαν πολυ καιρο και ηρθε εκει που δεν το περιμεναν, αρα δεν απογοητευομαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas ki apo mena!koritsia egw eimai ston 6o mina prospatheiwn..opote afiste to!vevaia exw idi 1 paidaki..

exoun fagwthei oloi gurw mou teleutaia..tha meineis egguos auton i ton allo mina mou lene..k tetoia..xwris na xw pei kati..me vlepoun ston upno tous..ti na pw pia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

einai polu agxwtiko auto kai eutuxws den exw kapoion na mou to thumizei epipleon..mia sta panw mou k mia sta katw mou eimai psixologika!!phga sto giatro kai mou eipe molis teleiwsei h katarameh tha kanw therapeia gia 6 meres k meta mou leei opws eipame oxi agxos..o antras mou de xreiazete na parei..opote as doume..ante re koritsia as einai o iouios o mhnas mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sou euxomai ola kala..egw pantos 11 merres den tha erthw se epafh thellw alles 10, 5 merres h periodos k 6 h therapeia paei tha to xasw k auto ton mhna..opote mallon o iounios den pisteuw an kai prolabainw den prolabainw tis gonimes

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν εχω νεοτερα.... (Δεν) περιμενω σε μια βδομαδα αλλα αυτο το μηνα μαλλον το εχασα το τρενο... Μια φορα ειχα επαφη στις γονιμες μερες, δε νομιζω να ειμαι τοοοοσο τυχερη... Δεν πειραζει, μακαρι να ακουσουμε ευχαριστα απο σας κι εγω παω δυναμικα για τον αλλο μηνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mhn to les uparxoun kopeles pou petuxan me mish fora,emena mou rthe mou teleiwse shmera k ksekinaw therapeia gia ta kwlomikrobia,xanw tis gonimes alla den peirazei..sunexizw..kserw pws gia na erthei prepei na mporesw na to fulloksenhsw kiolas...perimenw na mas anakoinwseis thn egkumosunh sou suntoma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΩ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΝΧΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ :cheer:B)B)B):cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε Θεανουλα, και σε σενα ευχομαι το ιδιο! Merykal το ξερω οτι μπορει να υπαρχει πιθανοτητα εστω και με τη μια φορα αλλα τον περασμενο μηνα ημουν τοσο σιγουρη και οι προσπαθειες εντατικες και τελικα τιποτα και απογοητευτηκα... ετσι δε νομιζω να φανηκα τοσο τυχερη αυτο το μηνα... θα δειξει αλλα ειμαι προσγειωμενη.... Καλα κανεις και ξεκινας θεραπεια, δεν πειραζει αν χασεις τις γονιμες αυτο το μηνα, οπως πολυ σωστα λες σημασια ειναι να μπορεσεις να το φιλοξενησεις οπως του αξιζει!!!! Αντε με το καλο να ακουσουμε τα ευχαριστα απο ολες σας κοπελες μου, δε σας γνωριζω αλλα πραγματικα θα χαρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon auto to entatiko to perasa k egw k einai polu psuxofthoro..mhn kaneis programmatismeno sex alla sex gia na to euxarisththeis k panw apo ola thn wra ths korufwshs mhn skeftese twra tha meinw egkuos giati mono kako kaneis..the erthei mono se apoluth xalarothta....filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα, οσο να ναι στο πισω μερος του μυαλου υπαρχει παντα η σκεψη και το μετρημα των ημερων οταν προσπαθεις.. αλλα καλυτερα να μην υπαρχει αγχος... Χαλαρα λοιπον και θα φτασει η στιγμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi akribws..eimai ston 3o mhna prospatheiwn k tha sou pw pws ksekinhsa k pou exw ftasei..1os mhnas htan olos me programmatismeno sex olo ton mhna k olh thn mera to ekana(afou den mou efuge o antras trexontas pali kala)na fantasteis mono 3 merres den eixa erthei ekeino to mhna se epafh k oxi sunexomena,h sigouria mou htan aperigrapth,pws eixa meinei egkuos afou eixa k sumptwmata k telika mou hrthe periodos..tespa na mhn sta polilogo hrthe h akatanomasth meta ekana test pap k mou brhkan microbia alla mexri tote apla eixa enhmerwthei gia tis gonimes mou me to gnwsto metrhma,afou mou ksanahrthe periodos k mou teleiwse ksekinhsa thn therapeia den mphka kan ston kopo na tis metrhsw k oute prokeite tha meinw xalarh..opote tha deis pws kathe mhna tha eisai olo k ligotero agxwmenh!!sigoura sto piso meros tou mualou uparxei to erwthma pote tha ginw mana alla mexri ekei..e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
    • Τωρα σχετικα με τους γιατρους ψαχτηκα πολυ διαβασα για το Ελενα κ πηγα μονη οταν ημουν ακομη στον προηγουμενο γιατρο..ο νεος γιατρος ηθελε να παω σε αιματολογο με βαση το ιστορικό πριν τον ενημερώσω οτι το εχω ηδη κανει.. για θρομβοφιλια ειχα κανει τις βασικές εξετασεις πριν καταληξουμε στην εξωσωματικη γτ ειχαν αποβολες τοσο η μαμα μου οσο κ η γιαγια μου μετα το πρωτο παιδι..αν κ δεν οφειλονταν μαλλον σε κατι τετοιο..η μαμα μ μετα τη γεννα τ αδερφου μ ειχε υπερθυροειδισμο κ ο γιατρος δε της εδινε αγωγη στην εγκυμοσύνη οποτε μαλλον γι αυτο εχασε 2 παιδια πριν απο εμενα (μας εκανε στα 22 και 24)..κ η γιαγια μ αφου επεμεινα κ την ρωτουσα μ ειπε πως ισως δεν προσεξε αρκετα στις επομενες κ τα εχασε γτ ηταν μικρη (18 εκανε τη μαμα μ) κ δουλευε κομμώτρια οποτε ειχε πολυ ορθοστασια κουραση κ δουλευε κ πολλες ωρες.. Νομιζω πως ο προεμφυτευτικος ειναι μονοδρομος κ μετα περεταιρω εξετασεις σε μενα..
    • Τι μ' ευχαριστείς βρε;;; Σιγά. Η καθεμία άλλωστε εδώ λέει τη δική της εμπειρία. Γενικά όμως τα αντισυλληπτικά κατά κύριο λόγο είναι ορμόνες που ρυθμίζουν τον κύκλο και όχι που τον χαλάνε.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...