Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ???


merykal

Recommended Posts

καλησπερουδια!!!!φιλεναδιτσες μου καλες τι κανετε? :) τελικα σημερα κ αυριο νυχτερινη..... :blink:

ΚΙΣΚΑ μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙ :P:P με το καλο να ερθει το νεο μελος και ευχομαι να σταμαυησουν συντομα οι ενοχλησεις :blink::S !!!!!!!!!!

ARGI ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΙΠΟΤΑ ΝΕΟ?? ;)καλο???

εγω κοριτσακια μου την κυριακη περιμενω και ευχομαι να με ξεχασει..α!!σας ευχαριστω για τις ευχες σας και στα δικα σας οι ελευθερες!! στο μεταξυ αυτο το μηνα με εχει ταραξει το στηθος μου! :blink: παντα με ενοχλει αλλα οχι σε αυτο το βαθμο.βεβαια δεν με ποναει ολη τη μερα αλλα οι ωρες που με πιανει φτανουν!οχι δεν ειναι ιδεα μου..θα δειξει...

αντε πειτε τα νεα σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 239
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ela mixaela!kalhspera kai kalh douleia!

loipon den mou hrthe akomhhhhhhhhh!

ade na doume!eimai stis 3 meres kathhsterhsh,ara tha perimenw akomh ligaki.

Eyxomai na MHN sou erthei thn kyriakh,kalo shmadi oponos sto sththos adeeeeeeeeee eyxomai na exeis nini.

twra paw gai ypno,kalh dynamh!filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να γινεις σε λιγους μονο μηνες μανουλιτσααααααα!!!!!!!!κανε αυριο ενα τεστακι που ειμαι παλι νυχτερινη να μαθω τα νεακια σου γιατι ο θεος ξερει ποτε παλι θα ειμαι νυχτα....φιλια και ευχομαι τα καλυτερααααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia k kalh epituxia..ante argi mou me ena mwraki sthn koilia..kai esu mixaela!!!egw pali nomizw pws oute kai auto to mhna egine,perimenw 07/06 alla exw ena hlithio sunaisthima oti den ta katafera oute kai auto to mhna :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante wraia..perimenoume me agwnia...

axaxaxaxaxa poso xarhka!!!

egw peimena ta apotelesmata tou test pap alla den bghkan akomh k tha ta parw thn pwmpth,enoxlhseis kolpitidas den exw ante na doume...pantws arxhsa na apalpizomai siga siga kai den kserw giati,melagxwlhsa kai arxhsa na anarwtiemai an egw tha mpresw arage na to niwsw pote auto....ouffffff ufffffff uffffff :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

geia sas koritsia k kalh epituxia..ante argi mou me ena mwraki sthn koilia..kai esu mixaela!!!egw pali nomizw pws oute kai auto to mhna egine,perimenw 07/06 alla exw ena hlithio sunaisthima oti den ta katafera oute kai auto to mhna :(
το ιδιο συναισθημα εχω κ εγω δεν καταφερα τιποτα αυτον τον μηνα ασε που αρχισε να ποναει η κοιλια μου κ η μεση μου απο τωρα μια εβδομαδα νωριτερα απο το κανονικο δεν πειραζει ομως τον επομενο μηνα!!!γερα δεν σταματαμε πουθενα χα χα!!! :woohoo: :silly: B) :laugh: :lol::kiss: πολλα συνχαρητηρια στην argy!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

geia sas koritsia k kalh epituxia..ante argi mou me ena mwraki sthn koilia..kai esu mixaela!!!egw pali nomizw pws oute kai auto to mhna egine,perimenw 07/06 alla exw ena hlithio sunaisthima oti den ta katafera oute kai auto to mhna :(
το ιδιο συναισθημα εχω κ εγω δεν καταφερα τιποτα αυτον τον μηνα ασε που αρχισε να ποναει η κοιλια μου κ η μεση μου απο τωρα μια εβδομαδα νωριτερα απο το κανονικο δεν πειραζει ομως τον επομενο μηνα!!!γερα δεν σταματαμε πουθενα χα χα!!! :woohoo: :silly: B) :laugh: :lol::kiss: πολλα συνχαρητηρια στην argy!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

geia sas koritsia k kalh epituxia..ante argi mou me ena mwraki sthn koilia..kai esu mixaela!!!egw pali nomizw pws oute kai auto to mhna egine,perimenw 07/06 alla exw ena hlithio sunaisthima oti den ta katafera oute kai auto to mhna :(
το ιδιο συναισθημα εχω κ εγω δεν καταφερα τιποτα αυτον τον μηνα ασε που αρχισε να ποναει η κοιλια μου κ η μεση μου απο τωρα μια εβδομαδα νωριτερα απο το κανονικο δεν πειραζει ομως τον επομενο μηνα!!!γερα δεν σταματαμε πουθενα χα χα!!! :woohoo: :silly: B) :laugh: :lol::kiss: πολλα συνχαρητηρια στην argy!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

geia sas koritsia k kalh epituxia..ante argi mou me ena mwraki sthn koilia..kai esu mixaela!!!egw pali nomizw pws oute kai auto to mhna egine,perimenw 07/06 alla exw ena hlithio sunaisthima oti den ta katafera oute kai auto to mhna :(
το ιδιο συναισθημα εχω κ εγω δεν καταφερα τιποτα αυτον τον μηνα ασε που αρχισε να ποναει η κοιλια μου κ η μεση μου απο τωρα μια εβδομαδα νωριτερα απο το κανονικο δεν πειραζει ομως τον επομενο μηνα!!!γερα δεν σταματαμε πουθενα χα χα!!! :woohoo: :silly: B) :laugh: :lol::kiss: πολλα συνχαρητηρια στην argy!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

geia sas koritsia k kalh epituxia..ante argi mou me ena mwraki sthn koilia..kai esu mixaela!!!egw pali nomizw pws oute kai auto to mhna egine,perimenw 07/06 alla exw ena hlithio sunaisthima oti den ta katafera oute kai auto to mhna :(
το ιδιο συναισθημα εχω κ εγω δεν καταφερα τιποτα αυτον τον μηνα ασε που αρχισε να ποναει η κοιλια μου κ η μεση μου απο τωρα μια εβδομαδα νωριτερα απο το κανονικο δεν πειραζει ομως τον επομενο μηνα!!!γερα δεν σταματαμε πουθενα χα χα!!! :woohoo: :silly: B) :laugh: :lol::kiss: πολλα συνχαρητηρια στην argy!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARGI μου!!!!!!!!!κουκλιτσα μου!!!!!!!!!πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: να εχεις τελεια εγκυμοσυνη γλυκεια μου φιλεναδα!!!πολυ χαιρομαι!!!! :laugh: :laugh: ειδες? ο αντρουλης σου καρπερος!!!!!!!!! ;);):P φιλάκιααααααααααα ρουφηχταααααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mixaela mou eyxaristw poluuuuuuuu!kai egw sou stelnw roufixto filaki kai fpuuuuuuuuuuuuuuuuuu se oles!

Happy epishs eyxaristw polu!eyxomai syndoma oles me nini.

Ax bre eides oi latinoi ti karperoi pou einai;xaxaxaxaDikews exoun kai thn fhmh!

Giatro tha paw Ellada kai thn allh ebdomada tha sas pw leptomeries!byeeeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλες. Είχε κάτι μέρες να μπω να μάθω νέα σας λόγω δουλειάς. Συγχαρητήρια Argi μου. Τα καλύτερα νέα μας είπες. Χάρηκα πάρα πάρα πολυ για σένα και τον αντρούλη σου:-)

Εγώ έκλεισα το πακέτο για την Ισπανία για τον Αύγουστο. Ανυπομονω....

φιλιά πολλά. Να περάσετε ένα ωραίο Σαββατοκύριακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Σας παρακολουθω εδω και λιγο καιρο αλλα σημερα γραφω το πρωτο μου ποστ και ελπιζω να ειμαστε ολες τυχερες τον ιουνιο! Κι εγω απογοητευτηκα γιατι ηρθε η ακατονομαστη το μαιο αλλα δεν πτοουμαστε! Πηγα χτες στο γιατρο ξεκαθαρισαμε καποια πραγματα για τις γονιμες μερες κτλ και αυτο το μηνα ειμαι πιο αισιοδοξη... Ευχομαι σε ολες αυτο που επιθυμειτε να ερθει στην κοιλιτσα σας αυτο το μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalh sou epituxia glukia mou kalws hrthes sthn parea mas..sou euxomai na exeis sporaki sthn koilitsa sou suntoma k an oxi mhn apogohteuese opws epatha egw..

pote perimeneis?egw 07-06 alla exw mia sigouria pws pali den ta katafera..tha doume omws....se filw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις παμε δυναμικα τον Ιουνιο για σπερματεγχυνση αν ερθει η ακατανομαστη...ισως να μου κανει τη χαρη και να μην ερθει αλλα δεν το νομιζω.Ηδη εχω συννενοηθει με το γιατρο μου τι θα κανω αν μου ερθει, δηλαδη χαπια και ενεσουλες!Καλη επιτυχια σε ολες μας κοριτσια, αυτο το μηνα ολες ενα μπεμπακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou egw perimena Deutera/Triti alla telika prin ligo exw dei ligo aimataki..Ws to vradaki pistevw 8a katevei kanonika...Pame dinamika k 8a doume ti ginete ton allo mina :)..Paraggeila k twra apo to hometest.gr 20 testakia wori3ias k 5 test egkimosinis :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...