Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΟ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΩ???


Recommended Posts

bell ναι κοπελα μου ετσι ειναι η αληθεια ειναι οτι εγω του εκανα πολλη λιγη ποσοτητα για καθε μερα και αν εμενε αντε να το κραταγα για το πρωι .αλλωστε και το ριζαλευρο που ποθλανε σρα φαρμακεια την ιδια συσταση εχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να σας πω ειλικρινα εαν δω οτι η μικρη δεν πινει γαλα (οταν και εαν ξεπερασει την αλλεργια ) θα δοκιμασω με κακαο,κ εμενα με κακαο μου το εδιναν γτ δεν επινα ,απο το τιποτα κατι ειναι κ αυτο....δεν με συγκινει ιδιαιτερα το γαλα ομως ισως επειδη δεν πινω κ εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

εγω να σας πω ειλικρινα εαν δω οτι η μικρη δεν πινει γαλα (οταν και εαν ξεπερασει την αλλεργια ) θα δοκιμασω με κακαο,κ εμενα με κακαο μου το εδιναν γτ δεν επινα ,απο το τιποτα κατι ειναι κ αυτο....δεν με συγκινει ιδιαιτερα το γαλα ομως ισως επειδη δεν πινω κ εγω

savropinguinaki κ γω το εχω σκεφτει πολλες φορες αυτο!!!τωρα το πινουν το γαλα κ ειμαι ευχαριστημενη!!ε η μικρη μου κανει λιγο τη δυσκολη,αλλα το παλευω κ το πινει ολο!!αμα δω ομως οτι δεν το θελουν καθολου,μαλλον θα βαλω κ γω κατι να γλυκανει η γευση του!!!απ'το να μην πιουν καθολου,ας το πιουν με κακαο,καποιες θρεπτικες ουσιες θα τις παρουν!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...