Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ!!!!!!!!!!!!βρε ινε μου τι παθατε τελευταια στιγμη :(:(:(

καλα αυτη ειναι για πολλες σφαλιαρες....προσωπικα αν μου εκανε τετοια ιστορια δεν θα επαιρνα τιποτα...θα τις τα αφηνα αμανατι....ακου εκει;;;ολα λαθος....

τωρα το πιο σημαντικο....εγω θα πηγαινα σε ενα αλλο μαγαζι και θα παρακαλουσα....

λοιπον μπες σε αυτην την ιστοσελιδα εχει πολυ ωραιες μπουμπουνιερες...

www.an-agapas.gr ....πιστευω πως αν τις παραγγειλεις ολες απο κει ισως σε εξυπηρετησουν να σου φτιαξουν τις 40 αμεσα...δεν νομιζω οτι ειναι τοσο τραγικο...δεν ειναι πολλες....ομως πηγαινε αυριο πρωι πρωι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΒΡΕ ΙΝΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ;ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ.ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΕ ΘΑ ΧΩΡΕΣΕΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ..ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΙ...ΝΗ ΜΙΛΑΜΕ..ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΦΟΥΝΤΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΘΙΑ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΟΣΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ,ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΘΥΜΙΣΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!

xairomai pou me katalabainete!bourique 8a parw thl kai 8a 3exu8w na dw ti mporw na kanw!estw ki ena touli me koufeta!kai opws les den 8a parw tipota apo authn!8a ths kanw kai katagkelia sto INKA(institouto katanalwtwn)den exw koimh8ei apoje!strifogurnaw kai blepw efialtes!krima pou den mporw na er8w sthn sunanthsh ths pempths na sas ta pw apo konta ti mou kane!!!alla 8a mai karpenhsi!sthn epomenh pou 8a mou xei 3e8umanei kai ligo kai den 8a fwnazw dunata!xaxaxa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!

Ίνε, ανατρίχιασα με αυτό που έπαθες αν είναι δυνατόν........ :angry::angry::angry: ........... Στο site που σου πρότεινε η Γιώτα έχει φοβερά πραγματάκια .. για ρίξε μια ματιά μπορεί να στα φτιάξουν άμεσα...Εύχομαι όλα να πάνε καλα΄!!!!!!!!

Γιώτα μου , τι λέτε για το άλσος Τρίτση στο Ίλιον? Δεν μου έρχεται άλλη ιδέα προς το παρόν για εξωτερικό χώρο πλην του Άλσους της Φιλαδέλφειας και του Τρίτση.

Βικάκι , κανένα πρόβλημα να έρθει και ο Βασίλης.. !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνε , για δες και στο κέντρο ... υπάρχουν μαγαζία που έχουν κομμένα έτοιμα τούλια είναι στην προέκταση της Αιόλου λίγο πριν την Ερμού. Εκεί θα βρεις κορδέλες επίσης και κουφέτα.. εάν καταλήξεις σε αυτήν την ιδέα τότε σε μια ημέρα τις φτιάχνεις και μόνη σου... σε μια παρόμοια περίπτωση για 200 μπουμπουνιέρες μας πήρε 2 ημέρες και ασχοληθήκαμε δύο άτομα.

Μετά από όλα ξέχε....ε την και από εμάς την γαϊδούρα......... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΜΕ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΑΩ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΑ.ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ!ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΝ ΨΙΛΟΦΥΓΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΚΟΚΕΦΗ,ΕΦΑΓΕ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ.ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΥΡΕΤΟ,ΤΕΣΠΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ!

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΛΣΟΣ?

ΒΙΚΑΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ!

ΙΝΕ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ,ΚΟΙΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

ΕΥΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας,είμαι καινούργιο μέλος και είμαι και εγώ μανούλα των Χριστουγέννων 2009 γεννησα στις 28.Σας χαιρετω όλλες και σας εύχομαι καλή δύναμη και να μας ζήσουν τα βλαστάρια μας :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!! :)

χθες παλι δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου...μια ο ιασωνας που ολη την ωρα ξυπναγε...μια ο ταλιμπαν ο οποιος ξυπνησε 5 φορες χθες και ηθελε μονο εμενα....σερνομαι...κυριολεκτικα...χαλια μαυρα... :side::side::side:

χρυσουλινι κοιταξα τον καιρο και για πεμπτη δειχνει λιγες βροχουλες...οποτε προτεινω μια καφετερια με εξωτερικο χωρο αλλο σκεπασμενο απο πανω ωστε σε περιπτωση βροχης να μην υπαρχει προβλημα...

α!!!!!!!!!!!!!!!θυμασαι που σε ρωταγα που βρηκες αυτο το βραχιολακι που φοραγε η μικρη σου;;;χθες που πηγαμε να ψωνισουμε ρουχα στον ταλιμπαν βρηκα και πηρα ενα του ιασωνα....εχει πολυ πλακα το κοιταει καλα καλα :laugh: :)

ινε μου ελπιζω να βρεις μια ακρη...ενημερωσε μας πριν φυγεις...ηρεμησε και ευχομαι να περασετε τελεια στην βαφτηση του μικρου σας πριγκηπα :)

ματινακι μου περαστικα σε σενα και στον αντρουλη σου....θα τα πουμε και απο κοντα την πεμπτη ;):cheer:

ΚΑ1 καλως μας ηρθες και να χαιρεσαι τα αντρακια σου :) για πες μας πως ειναι με τρια παιδακια στο σπιτι;;;;

φιλακια σε ολες και σε ολα τα μωρακια σας :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες,εγω εχω ξεχασει τι θα πει υπνος!!!!!!! :S

γιωτακι,κι εμενα ξυπναει καθε μια ωρα για να της βαλω την πιπιλα...σημερα ειμαστε στο ποδι απο τις 4....αφου εφαγε δεν κοιμοταν με τιποτα....τωρα την εχει πεσει η κυρια αλλα εγω εχω δουλειες.... :P

ματινακι,περαστικα σας!!!!!

κα1,καλως ηρθες!!!!μια μερα διαφορα εχουμε!εγω γεννησα 29!!!!!

βρε λενακι,τι επαθες????ωραιοι επαγγελματιες ειναι!!!!αν μπορεσεις μπες να μας πεις τι εγινε τελικα!!!

ολια μου,αντε τελειωνετε να ξεκουραστεις κι εσυ λιγο!!!!!

ειδατε στο φεις τι εγινε??????πηραν φωτο απο καποια παιδακια και τις εβαλαν σε σαιτ περιεργο....εγω γι αυτο δε βαζω φωτο της μικρης...αρρωστα μυαλα κυκλοφορουν πολλα δυστυχως.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι χαλια καιρος ειναι αυτος σημερε ρε κοριτσια?ψυχοπλακωμα με πιανει!!!Εγω μεσα για την Τριτη.

Αααα δεν σας ειπα κερδιασα απο εναν διαγωνισμο που γινεται στο blog της olivias http://blog.eimaimama.gr/ μια επαγγελματικη φωτογραφηση για ολη την οικογενεια!!!

Tα κοριτσια που εχουν facebook θα την ξερουν,ειναι και στο mammy βεβαια μελος στις Μανουλες Φεβρουαριου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μαρακι,μπηκα!!!!δεν κερδισα!!!!την επομενη φορα!!!!!κι εγω την επαγγελματικη φωτογραφιση ηθελα!!!! :laugh: τυχερουλα!!!!!!!!!! :laugh:

γιωτακι,ασε!!!!!ζομπι!!!!!!με πεταει συνεχεια γι αυτο δεν απανταω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ;ΠΕΜΠΤΗ Η ΤΡΙΤΗ;ΜΗΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ;ΓΙΑΤΙ Κ ΠΕΜΠΤΗ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΠΑΝ.ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ Η ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΟΣ Η ΠΕΘΕΡΑ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ!!!Κ ΜΗ ΚΛΕΙΣΤΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΙΚΑ ΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΠΑΜΕ ΜΕΣΑ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ.ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΡΡΩΣΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!

Τι κανετε¦

Ινε μου τι ταν αυτο που παθες¦

Μου αρεσει που ανοιγουν και μαγαζια τετοια ατομα!!!!

Μαρακι μπραβο σου!!1

Με το καλο οι φωτογραφιες σας!!!

Ευα κι εσυ αυπνη ε¦

Εμενα χθες ο Μιχαλης κοιμηθηκε μαζι μου παλι και κατα τις 6 ξυπνησε και ηθελε να δει παιδικα!!!

Τελικα τον επισα και κοιμηθηκαμε ως τις 730 παλι.

Δεν μου φτανει που εχω τον μικρο να ξυπναει συνεχεια το βραδυ εχω και τον Μιχαλη πρωινο παντα!

Αναρωτιεμαι αν θα ξυπναει του χρονου που θα παει παιδικο!!!!

Τα φιλακια μου σε ολες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια εγω την τριτη δεν ξερω αν μπορω....παντως κοιταξα τον καιρο και λεει λιγες βροχες απο το μεσημερι και μετα και 26 βαθμους θα εχει....δεν το λες και λιγο....τεσπα...οτι θελετε...

ινε μου που εισαι;;;;ελπιζω να εβγαλες μια ακρη με τις μπουμπουνιερες :)

φιλια κοριτσακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 65 ΠΟΝΤΟΥΣ,7180 ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ 42 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟ ΚΕΦΑΛΙΟΥ!ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΚΑΙ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΧΥΜΟ ΦΡΟΥΤΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ 2 ΚΡΕΜΕΣ,ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!

ΕΥΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!

ΒΙΚΑΚΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ 24 ΕΠΕΤΕΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ 31 ΜΑΙΟΥ!

ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΡΙΟ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματινακι δεν ειναι πολυ πολυ νωρις για γιαουρτακι;;;;; :dry::huh: ουτε εξι μηνων δεν ειναι η μπεμπουλα σου....οι πιο πολλοι παιδιατροι τα δινουν στον 8 μηνα...και η συσκευασια λεει απο τον 6 μηνα και μετα και παλι ομως δεν τα ανεχονται στον 6 μηνα....

τι να πω...ο καθε γιατρος λεει τα δικα του...

μια χαρα η μικρη σου στην αναπτυξη...μπραβο σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Πολύ κουραστική μέρα σήμερα...έβρεχε συνέχεια και δεν πήγαμε πουθενά και η μπέμπα είχε απίστευτη γκρίνια και ήθελε μόνο αγκαλιά. Φοβάμαι ότι μου ψιλοαρρώστησε τελικά γιατί έκανε συνέχεια αναγωγές. Επίσης αυτές τις μέρες κι εμένα μου ξυπνάει συνέχεια το βράδυ. Και το πρωί στις 6 ξυπνάει για τα καλά :S Μα τίποτα δεν πήρε από μένα αυτό το παιδί...

Ινέ απαράδεκτη αυτή με τις μπουμπουνιέρες...Να της κάνεις καταγγελία, να τη βρίσεις και να μην πάρεις τίποτα! Εύχομαι να βρεις κάτι άλλο σύντομα.

Ματίνα μια χαρά η μπέμπα αλλά ο παιδίατρος δε μας τα λέει καλά... Μήπως είναι πολύ μεγάλος κι έχει χάσει τις τελευταίες εξελίξεις? Είναι πολύ νωρίς για γιαουρτάκι!

Φιλιά σε όλες!

Ζηλεύω πολύ που θα συναντηθείτε πάλι παλιοκόριτσα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια δεν ξερω τι με εχει πιασει....μου λειπει πολυ η κοιλιτσα μου...ποτε θα μου φυγει αυτο το συναισθημα....μου αρεσε πολυ που ημουνα εγκυος...τι ομορφες μερες θεε μου...και η γεννα...αχ!!!!!!!ποσο θελω να τα βιωσω ολα παλι...αλλα τι θα γινει;;;που θα φτασω;;;;ποσα παιδια θα κανω μεχρι να μου φυγει αυτο;;;και θα φυγει ποτε;;;

τι ειναι ολο αυτο;;;;;στον ταλιμπαν σταματησα να το αποζητω μολις εμεινα εγκυος ξανα...

σορυ που σας πριζω...αλλα μονο σε εσας μπορω να τα λεω αυτα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
    • Προσωπικά να μην κάνεις άλλη χοριακη, να πας για υπέρηχο.  Αχ δεν μπορώ να θυμηθώ το ψευδώνυμο της φίλη μου να την έκανα ταγκ. Είναι στο θέμα εξωσωματικη 2022 Έκανε χοριακες είχε κάτι παρόμοιο με εσένα κραταει την κορούλα της στην αγκαλιά της. Και η μικρή μας είναι σχεδόν 2 Χρ     
    • Σοφία μ με το καλο το μωρακι σ! Ναι εγω κανω συσπάσεις απο 19 εβδ περίπου κ παίρνω μαγνήσιο. Ελα στην ομαδα που σ ειπε η @Tonakiv ειμαστε αρκετά κορίτσια εκει
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...