Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ.ΧΤΕΣ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΙΧΕ ΟΡΕΞΕΙΣ ΤΡΕΛΕΣ.Ε ΜΟΥ ΟΡΜΑΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ.2 Η ΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΚΟΥΜΕ ΘΟΡΥΒΟ.ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Η ΝΕΦΕΛΗ.ΠΕΤΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ.ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΝΕΦ.ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ Κ ΛΕΕΙ.ΜΑΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΥΜΝΗ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑ.ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΕ ΤΟ ΤΣΟΓΛΑΝΙ ΛΕΣ Κ ΞΕΡΕΙ.ΛΕΕΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ .ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ.ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ.ΧΑΧΑ.Η ΝΕΦΕΛΗ ΛΕΕΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.ΧΑΧΑ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια!!!

Εμεις πριν λιγο γυρισαμε απο πεθερα!

Καλα Πατσυ τελειοοοο!!!

χαχαχαχαχαχα!!!

Πολυ γελασα!!

Ρε τα ατιμα!

Φνταζομαι ο Κωστας βρισιδι που θα ριξε απο μεσα του!!!!

Βικακι οντως χαθηκαμε!!

Ολο βολτες εισαι τωρα που χει αδεια ο Μπιλ!

Ρε κοριτσια η Ρενα που χαθηκε;

Ασε Σοφια δυσκολα αλλα τι να κανουμε..

Παλι καλα που υπαρχει και η πεθερα δεν λες να κρατησεις καμια μερα τον Μιχαλη!

φιλακια σε ολες!!!

Δημητρουλα που χαθηκες παλι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μας!!!!!! :)

επιτελους λιγη ηρεμια και ησυχια!!!

ειχαν ερθει οι γονεις μου σημερα για φαγητο..εφυγαν το απογευμα...ωραια περασαμε...αλλα κουραστηκα παλι....

εμεις χθες βαλαμε κατω τα ατομα για την βαπτιση και βγαινουν περιπου 240 :S:S:S:S και καναμε και περικοπες...προσκλητηρια και μπουμπουνιερες θα μας βγουν γυρω στα 500 ευρουδακια...

πρεπει τωρα να ψαξω και για ταβερνα γιατι μετα απο την βαπτιση θα παμε κουμπαροι και γονεις να φαμε...αλλα παρα το γεγονος οτι θα ειμαστε περιπου 20 ατομα πρεπει να εχουμε κλεισει το τραπεζι....και δεν ξερω που να παω... :dry:

κατα τα αλλα τα ιδια...ο μικρος συνεχιζει να ξυπναει το βραδυ..πλεον δεν προλαβαινω απο την νυστα μου να κοιταξω ουτε τι ωρα ειναι..τον βγαζω απο την κουνια τον βαζω στο κρεβατι και καπου εκει εχω ηδη δει και ονειρο :blush::side: αντε να δουμε ποσο θα τραβηξει ακομα αυτη η ιστορια :unsure: με εχει κουρασει απιστευτα πολυ...

παλι καλα που ειναι σχετικα ησυχος στην διαρκεια της μερας γιατι αλλιως θα ειχα πηδηχτει απο το παραθυρο :silly:

αυτα τα δικα μας τα νεα!

σοφακι να το κανεις αυτο και απο τις δυο τιραντες.. ;)

πατσουλινι μπραβο για το αρνητικο τεστακι,μπραβο και στον μπεμπακο για το χοιρινο...οσο για την νεφελη τι να πω...λυθηκα στα γελια...και μετα καθησα και σκεφτηκα τι μας περιμενει :S

χρυσα μου παλι καλα που εχεις και την πεθερα σου...για κατι τετοιες στιγμες ειναι θησαυρος :woohoo: B)

πασχαλακι και σενα τα ιδια ξεκινησε;;;; :ohmy: ελπιζω να μην κρατησει οσο σε εμας...

βικακι ελπιζω να μην την αρπαξε ο ξανθουλης σου....πολλα φιλακια να του δωσεις :kiss:

ολια πως τα περασετε στην βαπτιση;;;;α!ολο ξεχναω να το γραψω...εχει γινει κουκλος ο γιος σου...φτου..φτου..σκορδα :)

οντως η ρενα και η δημητρουλα χαθηκαν και η αγγελικη τωρα που το σκεφτομαι :(

ευακι που εισαι;;;;ολα καλα με την νυφουλα μου;;;;

καλο βραδυ και φιλια σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!!

πως ειστε???εγω σημερα ειμαι στα down μου....η μικρη παλι εχει μυξες και βηχει....ποτε θα περασει πια αυτο????? :dry: εχουμε ενα μηνα να ησυχασουμε...πρωτα αρρωστησα εγω,μετα ο αντρα μου και τωρα η μικρη ειναι μια βδομαδα ετσι.... :huh: δεν μπορω αλλο.....και σε μια βδομαδα εχουμε παλι ταξιδι...θα μεινουμε αθηνα μερικες μερες και μετα ναυπλιο.αν μπορειτε κανουμε και καμια συναντησουλα!!!! ;)

παω να διαβασω τα νεα σας τωρα που ηρεμησε η μικρη....μακια!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΤΕΛΙΚΑ Ο ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΚΡΥΩΣΕ ΕΧΕΙ ΒΗΧΑ,ΛΙΓΟ ΣΥΝΑΧΑΚΙ Κ ΟΛΟ ΑΕΡΙΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ.Κ ΟΛΟ ΦΤΕΡΙΝΕΤΑΙ Κ ΜΕΤΑ ΓΕΛΑΕΙ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΤΕΙΟ!ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ ΟΛΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΧΘΕΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΝΙΩΘΕ ΑΔΥΝΑΜΙΑ.Ε ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΑΥΤΟΣ;ΤΟ ΠΡΩΙ ΖΕΣΤΗ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΨΥΧΡΑ.

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ,ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ Κ ΑΥΤΟ.

ΠΑΤΣΟΥΛΙΝΟ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΘΑΤΕ!ΒΡΕ ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟΥΛΗ,ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ!!ΜΟΥΤΣ!!

Α ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 5 ΜΗΝΩΝ!!ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ..ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας......εγραψα και πριν και με πεταξε εξω :angry:

ευακι ποιες μερες θα ερθεις αθηνα;;;;θα πατε να σας δει ο υψηλαντης;;;;

περαστικα και παλι...δυστυχως αυτο το κρυωμα αργει να φυγει...και εμεις ακομα με μυξες ειμαστε :(

βικακι περαστικα σε σας...

τελικα την πεμπτη θα τον πιουμε τον καφε;;;

με πηρανε και απο το μαγαζι με βαπτιστικα και τελικα το βρηκαν το ρουχαλακι που ηθελα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ;ΕΝΝΟΩ ΔΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ;Η ΤΟ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΤΣΙ;

ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ,ΓΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΜΩΣ;

Κ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ Κ ΜΕΤΑ ΔΕ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ.ΚΑΛΑ,ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ..ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι αν εχεις μυξουλες βαζεις πολυ ορο στην μυτουλα του...κατα τα αλλα δεν κανεις κατι αλλο..περναει μονο του..

βικακι εγω δεν εχω προβλημα...και στο αλσος να παμε παλι δεν με νοιαζει,ειναι εξαλλου πολυ ομορφα εκει...αλλα και στο μολ καλα ειναι..μπορεις να καπνισεις εκει;;; :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΩΡΑΙΑ Κ ΕΓΩ ΟΡΟ ΒΑΖΩ ΜΟΝΟ.

ΣΤΟ MALL ΑΝ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΕΞΩ ΝΑΙ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ.ΑΝ ΕΧΕΙ ΨΥΧΡΑ Κ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΑ ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΟΥΜΕ.ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ,Κ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΕΡΘΩ ΘΑ ΜΕ ΦΕΡΕΙ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ,ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΡΟΠΟ,Κ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΑΦΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ Κ ΣΑΣ ΛΕΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι συνάντηση κοριτσάκια? Ωραία :)

Εμείς εδώ τα ίδια...ο άντρας μου ακόμα άρρωστος αλλά ευτυχώς δε μας κόλλησε. Μάλλον από κάτι που έφαγε την έπαθε. Μου έχει κι ευαίσθητο στομάχι - στις περισσότερες χώρες που έχουμε πάει έχει αρρωστήσει...ενώ εγώ που έχω φάει ένα σωρό αηδίες στην Ελάδα έχω κάνει καλά αντισώματα και δεν παθαίνω τίποτα :laugh:

Περαστικά στα άρρωστα μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΒΙΚΑΚΙ.ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ.ΞΥΠΝΗΣΑ 2 ΠΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΠΟΝΑΕςΙ ΚΕΦΑΛΙ.ΓΡΡΡΡΡΡΡ.ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΣΕΞ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΧΑΣΤΗΚΕ.ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΑΓΗΤΟΥ.ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΓΡΡΡΡΡΡΡ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα ειδες τι κανει η ελλαδα;;; :laugh: :laugh: :laugh:

πως παει η γιουροβιζιον στο οσλο;;;;;οι δημοσιογραφοι στην ελλαδα σας εχουν κραξει :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριστικα συναντηση ε?Μεσα ειμαι,αλλα για ποια μερα λετε?

Εγω απο εχτες ξεκινησα να την κοιμηζω στο δωματιο της.Εχω βαλει ενδοεπικοινωνια με καμερα και την ακουσα αμεσως μολις ξυπνησε κατα τις 6 για μαμ!!Μια χαρα τα πηγαμε για 1η μερα!!Εμενα ρε κοριτσια παλι δεν τρωει,μονο 100 μλ πινει.Την ταισα τωρα και ηπιε 50 μλ.Να την αφηνω ανα 4 ωρες μηπως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ ΘΑ ΠΩ Κ ΤΟΥ ΜΠΙΛΑΚΟΥ ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΦΥΣΙΚΑ.ΑΠΛΑ ΜΗ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ.ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΘΕΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΗ ΛΟΓΙΚΑ.ΔΗΛ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ Κ ΓΙΩΤΑ;

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,Ο ΜΠΙΛ ΠΛΕΝΕΙ ΜΗΧΑΝΗ Κ ΑΜΑΞΙ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΠΥΛΩΤΗ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!

Σημερα εφυγε ο αντρουλης μου

Ειχαμε και παιδιατρο σημερα.

Ο μικρος εβαλε μονο 400 γραμμαρια αλλα η παιδιατρος δεν μου πε τιποτα.

Εντωμεταξυ κανω διατροφη αλλα ο μικρος παλι σημερα φουντωσε και μο πε η ντοκ οτι στανταρ ειναι ατοπικη.

Κι οτι τσαμπα τυραννιεμαι.

Λεω να κανω ακομα μια βδομαδα αποχη απο γαλακτοκομικα και βλεπω!

Φαγητο θα αρχισουμε με το που γινουμε 6 μηνων ειπε και γενικα ολα καλα.

Εντωμεταξυ χαλασε και το λαπτοπ μου και τωρα εχω του Αργυρη και δεν το βολευομαι καθολου!

Κανονιζετε συναντησουλα ε

Ωραια!

Φιλακια σε ολες!!

Τα ξαναλεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα ναι,αυριο θα τον παρω τηλ.το γιατρο για να κλεισω ραντεβου.25 θα ερθω αθηνα και θα κατσω μερικες μερες.ελπιζω να βρεθουμε!!!

βικακι,θα μεινω κερατσινι!!!!κοντα θα ειμαστε!!!!ελπιζω να τα πουμε!!!!χρονια πολλα στο αγορακι σου κι απο δω!!!!

τσελινκακοοοοοοοοοο μπλλλλλλλλλλλλλλλλλλ!!!!!!!!!!

χρυσα,μοναξιες??????ειμαστε εμεις εδω για παρεα!!!!!!! ;)

ολια,τι εγινε με τον μικρο??????

ματινακι και λενακι,ελπιζω να σας δω κι απο κοντα!!!!! :)

πολλα φιλακια σε ολες!!!!!και στις 3 αποστατισσες......πατσυ,σοφακι και ολια!!!!!!!!!!!!ουουουουου!!!!!!δε ντρεπεστε!!!!!!!!!!!!ουουουου!!!!χαχαα!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Πάτσυ μου τι σας έτυχε νυχτιάτικα με τη Νεφέλη?? χα-χα-χαχα ... έξυπνο παιδάκι...!!!!!!!!!

Βικάκυ μου όντως οι φώτο στο fb τέλειες!!Όσο πάει και ομορφίνει!!!!!!!

Λεμονάκι μόνη αλλά όχι και έρημη... όπως είπε και η Εύα είμαστε και εμείς εδώ... να σου κάνουμε παρέα (καλά αν περιμένεις από μένα χάθηκες :laugh: )

Ευάκι, μέσα να συναντηθουμε όταν έρθεις Αθήνα... Θα πάμε Βαρυμπόμπη :laugh: :laugh: ??

Καλά βρε άτιμες κανονίζετε συνάντηση χωρίς την ξενοδόχο... :laugh: Την Πέμπτη είμαι μέσα !!! Τελικά οι συναντήσεις μας από απεργία σε απεργία γίνονται :laugh: :laugh: Για που λέτε γιατί δεν πρόσεξα????

Θα ειδοποιήσω και την Ρενα μήπως μπορεί και έρθει.. Ρένα αλήθεια που είσαι πουλάκι μου???

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλες μου τι κανετε ?Εγω σημερα ξεθεωθηκα .Απο το πρωι με τον αντρα μου γεμιζαμε και τα δυο αυτοκινητα με πραγματα απο την αποθηκη και τα πηγαιναμε στο καινουριο σπιτι.Εκει τα ανεβαζαμε επανω στη σοφιτα .Φανταζεστε τι τραβηξα..Πτωμα .Αυριο σειρα εχουν τα ρουχα.Αν ολα πανε καλα το αλλο σαββατο θα κανω την τελικη μετακομιση.Ευτυχως ηρθε η μαμα μου και κραταει το μωρο..

Πατσουλινι τι παθατε βρε με τη Νεφελη?Τελικα τι εγινε σου ηρθε?

Ευη μου ο μικρος ειναι καλυτερα αυριο εχουμε και εμβολιο .

Φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολυ χαιρομαι που εχουμε πολλες συμμετοχες για την συναντηση! :woohoo: :woohoo: :woohoo: βασικα να πω την αληθεια με τοσο ωραιο καιρο ειναι κριμα να κλειστουμε στο παλιοmall... :P για πειτε και καμοια αλλη ιδεα;;;;βικακι το λεω αυτο αφου θα ερθει και ο μπιλακος σου ;):P

χρυσα την ημερα που φουντωσε ο μικρος τι εφαγες;;;;δεν σημαινει οτι επειδη κανεις αποχη απο τα γαλακτοκομικα οτι δεν θα ξαναβγαλει...μπορει να εχει και σε κατι αλλο...βασικα ελπιζω να μην εχει τιποτα...κριμα ειναι να ταλαιπωρειστε και οι δυο σας....απλα να γραφεις τι τρως για να μπορεις να δεις αν τελικα τον πειραζει κατι...

ευακι σιγουρα θα τα πουμε απο κοντα...ωραιο το τηλεφωνο...αλλα το live θα με πεισει πιο πολυ ως προς την εγκυροτητα σου :laugh: :P

χρυσουλινι αν περιμεναμε να κανουμε παρεα απο σενα :silly: :huh: σωθηκαμε :laugh: :laugh: :laugh: παλι καλα που εισαι παρων στις συναντησεις και τα λεμε απο κει ;)B)

ολια υπομονη....σε ενα μηνα θα ηρεμησεις τελειως απο την μετακομιση...αχ!!!!!!σε ζηλευω...μου αρεσει να αλλαζω σπιτια...τα βαριεμαι πολυ ευκολα.... :blink: :silly:

βικακι ευκαιρια ειναι να τα πουμε και με τον μπιλακο για την αλλεργια που ηθελε ;)

α!!!!!!!!!ευακι δεν ειναι 3 αυτες που κανουν παρατυπιες :evil::evil: ..ειναι 4 :angry::angry::angry: και η τεταρτη της παρεας ειναι το μαρακι :whistle::whistle::whistle::P :silly:

σημερα εκλεισα ραντεβου με την παιδιατρο για την παρασκευη...επιτελους μια το ενα μια το αλλο το αναβαλλουμε σχεδον 2 μηνες τωρα...εχει εμβολιο ο ταλιμπαν και τον μικρο απλα θα τον δει...αντε να δουμε εβαλε κανα κιλο η τσαμπα το ξενυχτι...χθες ξυπναγε καθε μια ωρα....ελεοςςςςςςςςςςςς :S:S:S:S:S

πηγα και ψωνισα και μερικα ρουχα στον ταλιμπανακο μου...δεν τον κανει τιποτα απο περσι...μεγαλωσε το μαναρακι μου :)

πηγε και ο νονος του μικρου και εδωσε προκαταβολη για το βαπτιστικο...το ειδαμε κιολας...τελειο ειναι...ειμαι καταενθουσιασμενη :woohoo:

αυτα...δεν θυμαμαι κατι αλλο....αρκετα σας ζαλισα.... :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalhspera!

eimai sta pro8ura neurikou klonismou!phga shmera na paralabw tis bonbonieres pou eixa paragkeilei kai mou eixe ftia3ei alles!!!!allo xrwma pougki allh korwna panw!!!ta zaxarwta alla kai mono 5 (anti 10 pou h8ela gia to stolismo) spasmena!!!kai mou eipe apla sorry!egine ena aplo la8os!opws 3erete h baftish einai thn paraskeuh sto karpenhsi!!!!peite mou ti na kanw!phge na me piasei h kardia mou!fusika den tis phra,mou eipe oti aurio 8a 3erei an uparxei h allh korwna na tis dior8wsei kai na tis parei h mama mou pou 8a anebei teleutaia thn pempth!alla twra meta apo auto pws na thn empisteutw!???pali m...s 8a leei!ki an apla meinw me autes pou den 8elw thn pempth?kai tis plhrwsw kai 390 eurw(an kai eipe oti 8a mou kanei ekptwsh!)!8umaste oti kai me ta prosklhthria ta idia mou kane kai mou ta dwse 30 meres prin thn baftish kai afou tis eipa akuwnw thn paraggelia pleon den mou xreiazontai!

exw trela8ei!den 3erw ti na kanw!ti mou kane 4 meres prin thn baftish!!!!oute ap e3w apo to happy events mhn perasete pote sas euxomai!

an exei kamia kati na mou proteinei!mia lush teleutaias stigmhs!pou mporw na brw estw 40 kommatia gia tous kalesmenous toulaxiston pou 8a r8oun ekei...kai meta blepw ti 8a kanw!!!na paw sthn geitonia mou lete se kana zaxaroplasteio aurio!???kai phga kai 9:00 to bradu na tis parw pou den eixa pleon peri8wria!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...