Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera koritsakia!!!

emas x8es hr8e h "kakia" paidiatros kai mas tsimpise kai ta 2 mpoutakia!htan omws kaluteros authn thn fora!olo kai ta sunh8izei ta embolia!mas eipe na arxisoume tis mosxarosoupitses!xixixi!alla apo thn allh deutera 8a to kanw egw gia na mhn exoume ki auto sto karpenhsi!mou eipe oti den peirazei na to ka8usterhsoume!allwste ap oti exw katalabei emeis trwme prwtoi ap olous sto forum!xaxa!oi metrhseis mas htan 8040gr kai 44 to kefali(gia na mhn agxwnontai merikes merikes....xixi),68 pontoi ujos!kala pame!gia ta xeria pou kounaei san trelos kai ta xtupaei panw sto stoma mas eipe einai fusiologiko!mas egraje kai eidikh aloifh gia ta tsimpimata(kai eipe oxi akoma fenestil).anthliako mou eipe na parw frezyderm!auto pou me 3enerwse plhrws htan pou mas eipe meta ton 8o mhna mpanio sth 8alassa!giati????egw 8a ton balw ap ton 7o!sthn xio!oxi edw pou nai mes sth mpixla!ti na pa8ei mwre?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραα και από εμάς!!!!!!!!!

Πάτσυ μου , ώραια τα φαγητά του πάρτυ μου άνοιξες την όρεξη πρωινιάτικα!!! :laugh:

Ίνε ,τι τέλεια , μεγαλώνετε και θα αρχίσετε τις σουπίτσες!! Εμένα είναι το αγαπημένο μου φαγητό και περιμένω πως και πως να αρχίζει η μικρή να τρώει για να την τρώμε παρέα!!

Βικάκυ , γιατί δεν βλέπεις και εσύ στο άλσος της Φιλαδέλφειας για την βάφτιση?? Θέλεις να ρωτήσω??

Γιώτα, τι ρομαντικό άνδρα που έχεις???

Φωτεινούλα άστα και εδώ βρέχει...

Σας φιλώ και καλό ΣΚ αν δεν καταφέρω να ξανα μπω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες μου και απο μενα.

Ο μικρος μου μολις ηρεμησε.Σημερα δεν τον χορταινω.

Ο καιρος ειναι πολυ χαλια .Βρεχει.Μεσα σε μια μερα απο τη ζεστη στο κρυο.

Γιωτα πολυ ρομαντικος ο αντρας σου .Εμενα πλεον δεν τα κανει αυτα.

Πατσυ τι εγινε? Σου ηρθε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες μου :)

χθες και σημερα ειχε φασινα...και για το βραδυ με περιμενουν 5 με 6 πληντυρια ρουχα :S:S:S πτωμα θα ειμαι....

λοιπον πηγα σημερα σε ενα μαγαζι στο κορωπι για βαφτηστικα και βρηκα απιστευτα ρουχαλακια...πανεμορφα...το θεμα ειναι οτι με αυτο που τρελαθηκα δεν τον εχουν για 18 μηνων και θα παρουν να ρωτησουν αν υπαρχει και θα με παρουν την δευτερα να μου πουν...ελπιζω να υπαρχει γιατι το ερωτευθηκα... :)

ο καιρος χαλια ειναι..εδω βρεχει απο χθες και ακομα και τωρα βρεχει...αλλα εχει απιστευτη ζεστη...

αυτα........

χρυσουλινι εσυ μπορεις για πεμπτη;;;

ινε εμενα η δικια μου παιδιατρος που θυμαμαι απο τον γιωργο μου ειχε πει θαλασσα απο 6 μηνων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες,μπηκα να σας στειλω φιλακια γιατι κανω γενικη και δεν προλαβαινω να γραψω πολλα!!!!!!!! :laugh:

εμεις καλα ειμαστε,μονο βηχουμε λιγο...σημερα εχουμε και κατι γενεθλια αλλα δεν το βλεπω να πηγαινουμε γιατι ο καιρος ειναι χαλια....κανει απιστευτη ζεστη αλλα εχει πολυ αερα και πολλη σκονη...αυτα!!!!! :)

σας φιλω ολες!!!!!μακια-μακια!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΠΑΛΙΟΣΟΔΕΡΟ..ΓΚΡΡΡ!!!ΑΦΗΣΑ Κ ΜΙΑ ΝΤΑΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ,ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΒΡΩΜΟΣΙΔΕΡΟ.

Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ.ΜΕ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΗΣΥΧΙΑ.

ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8.

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΧΑΛΙΑ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΛΙΓΟ ΒΡΟΧΟΥΛΑ Κ ΖΕΣΤΗ.ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ;ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑLL;Κ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ Κ ΕΞΩ.ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΦΕΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΛΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.Α Κ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΜΕ ΦΕΡΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ,ΟΠΟΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ;ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ..

ΙΝΕ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΦΑΓΑΚΙ!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ Κ ΕΓΩ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ.ΤΙ 8 ΤΙ 7,ΣΙΓΑ..ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ,ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 24 ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΜΒΟΛΙΟ.Α Κ ΕΧΩ Κ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ!

ΑΧ ΠΑΩ ΝΑ ΒΟΛΕΨΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΩΡΑ Κ ΠΩΣ ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!

ΕΥΑΚΙ ΧΡΥΣΑ Κ ΠΑΤΣΥ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!!!

τι κανετε? εγω πηζω.....εχει πεσει πολυ δουλεια στο μαγαζι και ισα που γυρναω σπιτι, παω γυμναστηριο και μετα καθομαι ολο το απογευμα με το παιδακι μου. τα εχω παιξει. περιμενω την κυριακη για να κοιμηθω αλλα εχω και τον μικρο που ειναι καθε μερα στο ποδι απο τις 7. τωρα κοιμαται στον καναπε.....εχει πολυ γελιο!!!! ελπιζω να ειστε καλα ολες

πατσυ να χαιρεσαι την κορουλα σου και γραψε καποια στιγμη αναλυτικα τις συνταγες. μου ανοιξες την ορεξη!!!!!!!!

οι φωτογραφιες ειναι τρομερες. Γιωτα να μας δειχνεις πιο συχνα τον Ιασονα. εχει μεγαλωσει το μαναρακι μου.

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εδώ βροχή κορίτσια...και κρύο...έλεος πια φέτος...

Κι είχανε πει ότι και καλά θα έχει καλό καιρό το σκ - άντε να δούμε αύριο...

Είναι και ψιλοάρρωστος ο άντρας - μαλλον γαστραντερίτιδα γιατί τρέχει στην τουαλέτα και έχει και λίγο πυρετό. Αν μου κολλήσει τη μικρή θα τον χωρίσω :angry:

Φιλιά - και στα μπεμπάκια από την κορυφή μέχρι τα νύχια (Σοφίαααα :P :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΑΡΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΟΛΙΑ ΟΧΙ,ΔΕΝ ΗΡΘΕ.Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΚΙ ΕΓΩ ΣΙΔΕΡΩΝΩ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΨΩ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΑ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ.ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑ Κ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ...ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...

ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΟΛΟ ΜΑΣ ΚΟΒΕΤΑΙ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ..ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΤΗΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ :angry:

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ!!

ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΤΕΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΤΙΡΑΝΤΑ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΩ! ;):whistle:

ΕΥΑ ΕΤΣΙ Ε???? ΠΑΛΙΟΠΡΟΔΩΤΡΑ!!!! ΕΙΣΑΙ Ο ΜΑΤΣΑΣ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΜΑΣ!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛ Κ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΦΙΛΗΣΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΠ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ??????? :angry::angry: (ΑΧ ΜΑΓΔΑ ΠΟΝΗΡΗ :evil: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

Χαθηκα γιατι ειχα κι εγω σιδερο!!

Πολυ σιδερο στο ποστ μας!!

Πηγαμε και με τον Μιχαλη σημερα να του παρω παππουτσια και σουπερ!

Τον μικρο τον αφησαμε με τον μπαμπα!!

Εντωμεταξυ φευγει κι ο αντρας μου την Δευτερα και φτιαξαμε τα πραγματα του...

Αλλα νεα δεν εχω εγω τα ιδια κι ο μικρος ακομα ξυοπναει αλλα πλεον δεν μετραω τις φορες!

Φιλακια σε ολες σας!

Παω να δω τις φωτο!!

ΑΑΑΑ Γιωτα να πεις τον Παναγιωτη οτι ειναι πολυ ρομαντικος και ζηλευουμε που οι αντρες μας δεν ειναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα .Χρυσα οντως πολυ σιδερο επεσε στο ποστ και γω το πρωι σιδερωνα και γενικα αυτες τις μερες επεσε πολυ σιδερο γιατι επλενα καλοκαιρινα..Και το σιδερο ειναι το χειροτερο μου.Εμεις το απογευμα πηγαμε στα γενεθλια της μικρης του κουνιαδου .

Ευα γιατι μας προδωσες???χαχχα πλακα κανω..

Γιωτα ωραιες οι φωτο ..

Βικακι ο ξανθουλης μεγαλωσε πολυ !!!!

Και η φραουλιτσα της Δημητρας ειναι γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια :)

τι εγινε με αυτο το παλιοσιδερο;;; :dry::blink: εγω μολις τωρα τελειωσα :S

κοριτσια ευχαριστω για τα καλα λογακια σας για τον αντρα μου...ειναι πολυ καλος το μαναρακι μου αλλα δεν του το λεω να μην το παρει πανω του :whistle: :laugh: :P

σοφακι καλη ιδεα με το φορεμα ;)

μαρακι μου εχει ξεπατωθει ε;;;;τι να κανεις;;;φιλακια στον μπεμπουλη σου :kiss:

μαγδα μην τον χωρισεις τι φταιει και αυτος ο κακομοιρης :silly:

χρυσα μου απο βδομαδα μοναχουλα σου;;; :( ελπιζω να περασει γρηγορα ο καιρος....

πατσυ πως πηγατε με το χοιρινο;;;;

αυριο θα ερθουν οι γονεις μου...για φαγητο....ελπιζω να εχει καλυτερο καιρο αυριο :)

καλο βραδυ σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΤΕΛΕΙΩΣΑ!!!!!!!!!!!!!ΤΑ ΦΤΥΣΑ.Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ ΓΑΜ....ΚΕ.ΑΠΟ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΧΡΙ 12 Μ,ΙΣΗ ΣΙΔΕΡΩΝΑ.ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ.ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΤΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΑ.ΜΟΛΙΣ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ ΘΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑΞΑ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ 6 ,9 ΚΑΙ 12 ΜΗΝΩΝ.ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.ΣΥΝΕΝΝΟΗΜΕΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ?ΧΑΧΑ.ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΘΕ..............................Κ ΟΥΤΕ ΘΑ ΡΘΕΙ...ΜΕ ΤΟ ΧΟΙΡΙΝΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΩΤΟΥ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ 9 Η ΩΡΑ .ΠΟΛΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΤΡΙΧΑ ΑΙΜΑ.ΚΑΙ ΕΚΖΕΜΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες μου..Σημερα πρωινη .Σηκωθηκα 700 ταισα το μπεμπη και τωρα κανω κρεας μοσχαρι .Το μεσημερι θα παω στην βαφτιση της κολλητης μου φιλης.Ευτυχως ηρθε η μανουλα μου να με βοηθησει με το μωρο γιατι θα ξεκινησω να πηγαινω πραγματα στο καινουριο σπιτι .Με το μωρο δεν μαζεψα σχεδον τιποτα..

Πατσουλινι γιατι δεν πας να κανεις καμια χωριακη?Αντε βρε και αγωνιουμε ..

Πολλα φιλια σε ολες και καλα να περασετε σημερα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Κ ΕΓΩ ΕΧΤΕΣ ΣΙΔΕΡΟ ΕΙΧΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?? ΠΡΟΤΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΘΙΕΡΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΧΤΕΣΙΝΗ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΟΥ!!

ΠΩ ΠΩ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ? ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΚΟΜΑ ΤΕΛΕΙΑ!! ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ :woohoo:

ΝΑΙ ΓΙΩΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ? ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΤΙΡΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΡΑΦΗ ΤΗΣ Κ ΘΑ ΡΑΨΩ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΩΜΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΑΠ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΠΙΕΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ;) ΣΙΓΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΕΣΑΡΠΑ ΚΙΟΛΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΝΕΙ!!

ΒΙΚΑΚΥ ΕΧΤΕΣ ΣΙΔΕΡΩΝΑ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ Κ ΣΤΟΝ ΞΑΝΘΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΣΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΑ ΜΑΝΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ!!!ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ!!

ΕΧΤΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΣΑ Κ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ Κ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 200 ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΠΩ ΠΩ ΕΓΩ ΠΟΣΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ???

ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΟΛΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ Κ ΦΩΝΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΦΙΛΑΩ Κ ΓΕΛΑΕΙ ΔΥΝΑΤΑ...ΘΑ ΤΟΝ ΔΑΓΚΩΣΩ ΣΑΣ ΛΕΩ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΑΣ ΑΝ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!

Ε Κ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!! ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΦΙΛΗΣΕΙ Η ΜΑΓΔΑ!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ Κ ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ.

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΓΛΥΚΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ Η&M MHΠΩΣ ΒΡΩ Κ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ.

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ Κ ΠΑΤΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ,ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ Ε;ΑΝΤΕ ΧΡΥΣΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΟΝΗ..

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΦΤΕΡΝΙΖΕΤΑΙ Κ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΝΕΙ ΧΟΥΡ ΧΟΥΡ.ΑΜΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα.....καλα το παιδι μου τα χει παιξει...τη νυχτα ξυπνησε 3 φορες.. :angry: (γιωτα και χρυσα σας θυμιζει κατι;;;) και τωρα τον ταιζα κρεμουλα και κοιμηθηκε στο καρεκλακι φαγητου....κουφαθηκα..μια που ανοιξε το στομα και μια που κοιμηθηκε...τον σκουπισα λιγο τον κρατησα λιγο ορθιο και τον εβαλα για νανι....αντε να δουμε τι μας επιφυλασσει η σημερινη νυχτα!

Θελω να κανω ανταυγειες και μαλλον θα αγγαρεψω παλι την κομμωτρια να ερθει σπιτι.Να τις κανουμε με την ησυχια μας!(μμε τετοι μαλλι τρωμε και κανενα τριωροχαλαρα!)φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε βικακι.χαθηκαμε.εβλεπα τις φωτο του ξανθουλη στο φεισ.ειναι ενα κουκλι...και εχει και αυτες τις ματαρες..αν ειχα κ αλλη κορη θα την εδινα.εφαγα 3 μπριζολες.εσκασα.οπατατες τηγανιτες,κριθαρακι...εσκασα.....εμενα χουρ χουρ κανει οταν τον πιανει τρελη αλλεργια.τωρα που το πες.θυμασαι οταν γεννηθηκε που ολο εκανε ετσι?ηταν τελικα απο την αλλεργια ε?χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...