Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

Γιωτα καλα εκανες και θηλασες .Οσο για το ξυπνημα με τοση κουραση που να τον ακουσεις...

Μαγδα χειμωνιατικο μπουφαν???Ελα γρηγορα Ελλαδιτσα που εχει πολυ ζεστη και αρχισανε τα μπανακια στη θαλασσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα,τι κανετε?

Εμεις ξερετε τα κλασσικα,ολη μερα βολτα και γυριζουμε σπιτι κατα τις 11.Το εχουμε κανει το σπιτι ξενοδοχειο.

Ποτε θα κανονισουμε ξανα συναντησουλα με τα μπεμπακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!Μαρακι τι ωραια που κανετε βολτουλες .Εγω με τις δουλειες στο καινουριο σπιτι δεν προλαβαινω να τον παω βολτουλες.Αρχισα να μαζευω και πραγματα οποτε αστα να πανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε το καλο να μπειτε στο καινουργιο σας σπιτακι!!!Εμεις ηρθαμε σε καινουργιο σπιτι οταν ημουν 6 μηνων εγκυος και ξερω τι ταλαιπωρια ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μας!!!!!! :)

σημερα ειμαστε πολυυυυυυυυυυυ καλυτερα δοξα το θεο επιτελους!!!!!! :laugh:

ολια μου,μην κουραζεσαι τοσο...οσο μπορεις δηλαδη γιατι ξερω καλα απο μετακομισεις....εγω που ειμαι λιγο αμοργο και λιγο ναυπλιο ,μετακομιζω 100 φορες το χρονο...και τωρα αμοργο φτιαχνουμε καινουριο σπιτι οποτε...γινεται χαμος...με το θυροειδη...πρραστικο να ειναι ευχομαι!!!! :)

μαρακι,καλα κανετε και βολταρετε συνεχεια!!!!κι εμεις ετσι ημασταν πριν αρρωστησουμε οικογενειακως!!!!!! :angry: μεχρι και ο σκυλος ηταν αρρωστος....εκανε εμετο ο καημενος...σε λιγες μερες ομως θα επανερθουμε δυναμικα!!!!!!

μαγδα,μπουφαν ε???????εγω εδω αλλαζω 3-4 μπλουζες τη μερα απο τον ιδρωτα.... :P

γιωτου μου,εσεις ειστε καλα????φιλακια σε ταλιμπανακο και στον γαμπρο μου!!!!!! :kiss:

να ρωτησω κατι οσες θηλαζετε...πως ειναι το στηθος σας????εμενα τις τελευταιες μερες δεν αδειαζει,ουτε γεμιζει...ειναι το ιδιο συνεχεια...μονο αν κανει να πιει πολλη ωρα γινεται τουμπανο....μηπως εδραιωθηκε η γαλουχια????

φιλακια σε οοοοοοολες!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου όμορφα!

Γιώτα μου μπράβο καλά έκανες κ εγώ συνέχεια σκέφτομαι πώς θα τον θηλάσω στην βάπτιση το φόρεμα που πήρα δεν βολεύει καθόλου για να βγεί το στήθος κ ψάχνω τρόπο...

Πάτσυ μου τι φαγητά έκανες τελικά? κ πώς τα περάσατε?

Αχ βρε Όλια μου κρίμα αλλά τώρα όλα καλά θα πάνε!!

Εύα εμένα που πίνει καθημερινά ανά μία με μιάμιση ώρα δεν νιώθω ποτε το στήθος μου να έχει γάλα δεν ξέρω αν φταίει που πίνει τόσο συχνά η απλά επειδή έχει εδραιωθεί η γαλουχία γιατί απ'ότι ξέρω εδραιώνεται σε 40 60 η 90 ημέρες αναλόγως δεν είναι το ίδιο σε κάθε γυναίκα.Μόνο λιγάκι το πρωί κατά τις 7 το αισθάνομαι λιγο πιο γεμάτο κατά τα άλλα δεν νιώθω καν ότι θηλάζω :silly:

Μαράκι καλημέρα! Τι ωραία που κάνετε βόλτες!!

Μάγδα να δω τι θα φίλησεις σήμερα :laugh: :woohoo: :silly: :lol:

φιλακια σε ολα τα δαχτυλομπουτοπατουσοκωλαρακια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

Εμεις τα ιδια οπως τα ξερετε...

Παντως κι εγω σκεφτομαι το φορεμα της βαφτισης να εχει προσβαση στα μεμε γιατι θα χρειαστει!!!

Εκλεισα και κομμωτρια για την βαφτιση αν και θελω να παω και για κουρεμα.

Ευα μου εγω δεν νιωθω το στηθος τιποτα.

Οπως λεει η Σοφια αλλα πριν μια δυο βδομαδες το νιωθα συνεχεια τουμπανο γιατι μου χε αυξησει ο μικρος την παραγωγη.

Μαγδα ειχες ρωτησει καοτε για το σλινγκ!!!

Νωρις το βθυμηθηκα!!

νασου πω τωρα δεν το χρησιμοποιω καθολου.

Οταν ηταν μικρος μονο.

Ρε κοριτσια εχω απορια!

Στην θαλασσα τι γινεται;

Πως θα θηλαζουμε;

Με την αλμυρα;

Οι αλλες που στε;

Ακομα κοιμαστε;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΥΑΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΡΥΘΜΙΣΕΙ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΠΑΡΤΑΚΙ?

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΥΝΗΛΘΑΤΕ?ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ?

ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΜΕΡΕΣ!

ΒΙΚΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΠΩΣ ΠΑΕΙ Ο ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΣΟΥ?

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΕΛΑ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΟΝ ΗΛΙΟ!

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΑΡΑΚΙ,ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ,ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!

ΙΝΕ ΜΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΝΑΒΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΚΤΗΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΩΡΙΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΙΣΜΟΥ.ΝΑ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ.ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!

ΜΑΡΑΚΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΩ ΧΑΖΟΜΑΜΑ!ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΕΝΑ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!ΕΠΙΣΗΣ ΤΣΙΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ!ΑΚΟΜΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΜΑΣ Η'ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΤΖΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΟΥ,ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ!ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΕΡΑ ΜΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματινα οντως μερα με τη μερα και εγω βλεπω μεγαλη διαφορα.Αυτο με τον αυτισμο δεν το ηξερα ..

Πατσυ τι εγινε εχθες με τη γιορτη της Νεφελης?Περασατε καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!! :)

τι μου κανετε;;;;

βλεπω θελετε συναντηση :) τι θα λεγατε λοιπον για την πεμπτη;;;;περιμενω συμμετοχες ;) :woohoo:

εμεις καλα ειμαστε...του μικρου το κρυωμα εχει φυγει και ο ταλιμπαν εχει σχεδον αναρρωσει...

ευακι και μενα το στηθος μια χαρα ειναι...μονο τις μερες που αυξανει την παραγωγη το νιωθω πρισμενο...

ματινακι εισαι πολυ χαζομαμα :laugh: :laugh: :laugh: :P :silly: :)

ολια καλο κουραγιο με την μετακομιση :S

σοφακι δεν το σκεφτηκες οτι θα θηλασεις γι αυτο το πηρες ετσι;;;;σε βλεπω να περνεις αλλο :unsure:

μαρακι ολο γυριζεις B)

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!

ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Ε;ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ!!!Κ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΜΠΟΡΩ,ΕΧΕΙ Κ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΑΔΕΙΑ.

ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑΜΕ ΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΗ ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΚΗ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ.ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΟΥ.Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ ΔΗΛΑΔΗ.ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΕ Κ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΝΟΥΝ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΟΡΦΑ.

ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟΩ ΘΕΟ.Κ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ ΧΘΕΣ ΚΑΚΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΡΕΧΩΩΩΩΩ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαςφιλες μου.τι κανετε?ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.ευχομαι σε σας ,στις οικογενειες σας κ στα μωρακια σας υγεια και ευτυχια.περασαμε ωραια.αλλα εγω παλι κοιτουσα.εφτιαξα πεινιρλακια,τυροπιτακια,ντιπ,μακαρονακια με τονο μεξικανα,μακαρονακια με σαλατα αλλαντικων,σουβλακια με κεφτεδ;κια,με κοτομπουκιες,με πιπεριες φλωρινης,τυρακι,ντοματινια και αγγοπυρακι,κεικ με παπαρουνοσπορο,μηλοπιτα,κλπκλπ.φατε ματια ψαρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!

κι εγω σκεφτομαι τι φορεμα θα παρω για τη βαπτιση της ανεψιας μου στην Κρητη γιατι λογικα τοτε θα θηλαζω ακομα.Εκτος αν παρω μαζι μου το θηλαστρο(ειναι ολοκληρη γκουμουτσα βεβαια)για να εχω το κεφαλι μου ησυχο.

Σημερα ο μπουμπουκος μου εφαγε 100 μλ κρεμα κι ηπιε και νερακι!ειχε πλακα του αρεσε!κατα τ'αλλα συνεχιζουμε τα υπολοιπα γευματα με θηλασμο κανονικα προς το παρον.

Πατσουλι μου εστω και καθυστερημενα να χαιρεσαι την κορακλα σου!!!!!!!!!!!Να την δεις οπως επιθυμεις!!!!!!!!!!!!και μην αγχωνεσαι, η γιωτα εχει δικιο.Ο κυκλος σου δεν θα σταθεροποιηθει αμεσως, θελει το χρονο του.Αλλα δεν παιρνεις ενα τεστακι μη σε φαει η αγωνια;;;;

ΒΙΚΑΚΙ τι κανει ο ξανθουλης;;;;καιρο εχουμε να τα πουμε!

Χρυσουλινο μου πολλα φιλακια!

Φιλια και στις υπολοιπες μανουλες και σε ολα τα μωρακια!!!!

Εμεις ακομα δεν εχουμε καταληξει σε ημερομηνια βαπτισης.....εχω μπερδευτει ρε γμτ...πηγαν ολα πισω.τεσοπαελπιζω να καταληξουμε συντομα.Ρε κοριτσια αν την κανω Σαββατο απογευμα κατα τις με 6 με 6.30 θα ναι καλα;;;(για 28/8 λεω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε;;;;

αχ!!!!!!!πατσουλινι ολα ακουγονται τελεια...ηρθαν οι μυρωδιες απο δω :P αλλα οπως ειπες φατε ματια ψαρια :(

πασχαλακι μια χαρα ειναι για σαββατο αυτην την ωρα.... ;)

xmaria που εισαι;;;χαθηκες :dry: εχει πεσει πολυ δουλεια;;;;ο μικρουλης σου τι κανει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχω λιωσει τωρα...με πηραν τα ζουμια...

ο αντρουλης μου,μου εκανε αφιερωση στο ραδιοφωνο το τραγουδι που χωρεψαμε στον γαμο μας :)

κατι τετοια μου κανει και με κανει να πεταω στα συννεφα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ!ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΙ 2 ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΥΣ ΓΙΟΥΣ,ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ!ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΡΕ ΓΙΩΤΑΚΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΔΗΛΩΝΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ?

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΤΗΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕ ΕΤΣΙ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΟΥΤΕ ΠΥΡΕΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ,ΜΟΝΟ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΦΤΕΡΝΙΖΟΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΧΡΙ 37,7.ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ 37,8 ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματινακι τοτε προφανως δεν ειναι αλλεργια...να ξερεις πυρετος στα μωρα θεωρειται απο 38 και πανω...

συνηθως η αλλεργια το πολυ σε 3 με 4 μερες απο την στιγμη που θα φαει την κρεμα εκδηλωνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ!ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΥΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑ (ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΤΣΙ ΕΦΥΓΑΝ)ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ!ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ 24/5 ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΒΟΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...