Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΙΝΟΙ ΣΗΜΕΡΑ,ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ 10 Η ΩΡΑ,ΕΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΧΡΙ 11 ΠΕΡΙΠΟΥ.ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ ΠΗΓΕ 2 ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕ.ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΑΠΛΑ ΕΙΧΕ ΑΥΠΝΝΙΕΣ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ :angry::angry:

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΜΠΑΣ Κ ΤΟΝ ΞΕΓΕΛΑΣΩ Κ ΟΝΤΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ..

ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΠΙΝΕΙ 150 Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ 200.ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ Κ 120.ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΤΟΥ ΔΗΛ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΕΓΩ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟΝ ΠΙΕΣΑ Η ΤΟ ΣΠΡΩΧΝΕΙ Η ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ Σαν ΜΕΓΑΛΗ ΣΟΥΛΕΙΑ.

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΕΙΝΑΙ 8800,73 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ ΚΕΦΑΛΙ 45. :)

Α ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΚΙΔΑ ΑΙΜΑ ΣΤΑ ΚΑΚΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΝΕΟ ΓΑΛΑ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ,ΞΕΚΙΝΑΩ Κ ΕΓΩ ΔΟΚΙΜΕΣ ΤΩΡΑ.ΤΟΥ ΕΚΟΨΑ Κ ΠΑΤΑΤΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.. :angry: ΑΜΑΝ ΟΙ ΑΛΕΡΓΕΙΕΣ.. :angry:

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΑΝ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.. :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!!!

Εγραψα και δεν τα εκανα αντιγραφη και με πεταξε!!!!

Μολις τελειωσαμε και το μαγειρεμα και αραζουμε μεχρι να φαμε!

Εκανα φασολακια κι εβαλα λιγα και στον μικρο,για να δουμε αντιδρασεις!!!

Εμενα το φρουτακι συνηθως το τρωει ολο,του βαζω ροδακινο που ναι γλυκο και την παλευει ετσι!!

Ολια μου ετοιμη ειμαι σχεδον κατι ψιλοδουλειες μεινανε.

Α θυμαστε που σας ειχα πει οτι ο Μιχαλης ειχε χαλασει την φωτογραφικη καμερα;

Ε οταν την ανοιγες εγραφε κατι πανω στην οθονη,παταει κι ο αντρας μου στο γκουγκλ και του βγαλε οδηγιες ρε παιδια και την εφτιαξε!!!!

Στο τελος δεν θα χρειαζεται να βγαινουμε καν απο το σπιτι για τιποτα!!!!

Θα σας βαλω οταν μπορεσω φωτο απο ρουχα και λοιπα και φυσικα τα μωρα μου να δειτε ποσο μεγαλωσαν γιατι εχω καιρο να σας βαλω!!!

Βικακι χτες που ησουν ε;;;;;;

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλίτσες, τι κάνετε?

πήγαμε και εμείς χτες παιδίατρο, είμαστε 7220 και 66 πόντους και δεν κλάψαμε καθόλου στο εμβόλιο. Τη βρήκε πολύ καλή και δραστήρια :laugh: . Μας είπε να αρχίσουμε και κρεατοχορτόσουπα κατευθείαν με μοσχάρι ή κοτόπουλο, πατάτα, καρότο, κολοκύθι και σέλινο.

Και ότι δεν χρειάζεται να τα δίνω ένα ένα όπως τα φρούτα αλλά όλα μαζί.

Τα δικά σας την τρώνε ευχάριστα?

Α και για νεράκι μου είπε να της δίνω αλλά τα παιδια που θηλάζουν δεν το πολυθέλουν.Λέω να της πάρω αυτό το ποτηράκι που λέγατε για να δοκιμάσει.

Αν τα καταφέρω θα ξαναμπώ αργότερα

Πολλά φιλάκια σε μανούλες και μπεμπάκαι :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα,

χτες το απογευμα πηγαμε σουπερ μαρκετ και μετα σε παιδοτοπο τα μεγαλα μου ξεσαλωσαν και ο μπεμπουλης το χαρηκε και αυτος,σημερα εδω εχει ενα ψοφοκρυο αστα να παει δεν τολμας να βγεις εξω λες και παμε προς το χειμωνα

χαλια μαυρα απελπισια μεχει πιασει και δεν μπορουμε να βγουμε και εξω και θα εχω και κοσμο το απογευμα

βικακι και κατερινακι μια χαρα τα μωρα σας,ουτε ο δικος μου πινει νερο πολυ λιγο με το ζορι,ειδιως οδικος σου βικακι θηριο φτου φτου :)

ευακι δεν μπηκα καθολου με τις δουλειες και τα μαγειρεματα,και εγω ειπα οτι θα με δαγκωνε με το δοντι αλλα απο τοτε πουβγηκε δεν με δαγκωνει καθολου

χρυσα περιμενουμε φωτογραφιες,ποτε βαφτιζεις;

πολλα φιλια σε ολες τα ξαναλεμε :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και παλι!

Σας εβαλα καποιες φωτογραφιες.

Το φορεμα αυριο θα το βαλω να το δειτε κι αυτο!

Κατερινα την Κυριακη βαφτιζουμε και ειμαστε εν αναμονη!

σας αφηνω!

Θα τα πουμε αυριο παλι!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Μόλις κοιμήθηκε...ουφ :S Για να δούμε, θα προλλάβω να τελειωσω το ποστ πριν ξυπνήσει ? :P

ΒΙΚΑΚΙ παίδαρος ο ξανθούλης!!! Πόσο έχει μεγαλώσει!

Κανγκουράκι, εμένα τίποτα δεν τρώει με ευχαρίστηση...Μονο λίγο πατάτα και λίγο πατάτα-καρότο εχει φάει μέχρι στιγμής. Όταν βάζω και κολοκύθι ή μοσχάρι σφραγίζει τελείως το στοματάκι! Ούτε με τα φρουτάκια βλέπω να γίνεται τίποτα...Άντε να δούμε πότε θα φάει αυτό το παιδί.

Λεμονίτα στο είχα πει και παλιά...ο Μιχάλης φαίνεται ένα αγγελούδι στις φωτογραφίες! Με τίποτα δεν πιστεύεις ότι κάνει όλες υτές τις σκανταλιές που μας γράφεις κατά καιρούς! Ακόμα θυμάμαι που πούκωσε το μωρό τυρόπιτα χαχαχαχα :laugh:

Φιλάκια πολλά και μην παραπονιέστε για τον καιρό - εδώ έχουμε βροχή και 10 βαθμούς μπρρρρρρρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl έγραψε:

Γεια σας κορίτσια!

Μόλις κοιμήθηκε...ουφ :S Για να δούμε, θα προλάβω να τελειωσω το ποστ πριν ξυπνήσει ? :P

ΒΙΚΑΚΙ παίδαρος ο ξανθούλης!!! Πόσο έχει μεγαλώσει!

Κανγκουράκι, εμένα τίποτα δεν τρώει με ευχαρίστηση...Μονο λίγο πατάτα και λίγο πατάτα-καρότο εχει φάει μέχρι στιγμής. Όταν βάζω και κολοκύθι ή μοσχάρι σφραγίζει τελείως το στοματάκι! Ούτε με τα φρουτάκια βλέπω να γίνεται τίποτα...Άντε να δούμε πότε θα φάει αυτό το παιδί.

Λεμονίτα στο είχα πει και παλιά...ο Μιχάλης φαίνεται ένα αγγελούδι στις φωτογραφίες! Με τίποτα δεν πιστεύεις ότι κάνει όλες υτές τις σκανταλιές που μας γράφεις κατά καιρούς! Ακόμα θυμάμαι που πούκωσε το μωρό τυρόπιτα χαχαχαχα :laugh:

Φιλάκια πολλά και μην παραπονιέστε για τον καιρό - εδώ έχουμε βροχή και 10 βαθμούς μπρρρρρρρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες μου !!!Πρωινη παλι .Εχει πολυ κρυο τωρα το πρωι..

Χρυσα μου τελειες οι φωτο.Βαλε και το φορεμα .Ευχομαι ολα να πανε καλα την κυριακη ..

Πατσουλινι θα βαλω μια πιο καλη φωτο να με δεις !!!χαχαχα

Εγω παλι βρε κοριτσια δεν εχω ξεκινησει τιποτα για τη βαφτιση.Ελεγα να την κανω μες το καλοκαιρι αλλα δεν το βλεπω .

Μαγδουλα υπομονη με το φαγητο.Εγω του δινω κρεμες αλλα δεν του αρεσουν καθολου .Με το ζορι τρωει .Σε δυο τρεις μερες θα ξεκινησω φρουτα .Να δουμε θα φαει?

Χθες πηρα και μια βιολογικη που δεν εχει γαλα και στην πρωτη κουταλια ηθελε να τη βγαλει οποτε και δεν του εδωσα αλλη .

Σοφακι εσυ ποτε βαφτιζεις??

Βικακι εσυ ξεκινησες με τις ετοιμασιες της βαφτισης ?Μονο εγω δεν εχω κανει τιποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!

ολια μου,μην ανησυχεις!!!!ουτε εγω εχω κανει τιποτα ακομα!!!!! ;)

χρυσα,παω να δω φωτο!!!!!!!αν προλαβω δηλαδη!!!!!!! :laugh:

μαγδουλα,θυμισε μου ποτε ερχεσαι!!!!!!! ;)

κατερινακι,αντε μπες να τα πουμε οι συμπεθερες!!!!!!! :P

κανγκουρακι,μια χαρα η μικρη σου!!!!θα φανε μωρε!!!!σιγα-σιγα!!!!!!

εεεεεεεεεε,που ειστε ολες???????????μη δειτε καλο καιρο σας χανουμε!!!!!!!!!!!!!!κλοτες!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!

χαθηκα λιγο παλι :blush: ολο δουλειες κ πολυ ξενυχτι.... :(

εχουμε εναν χαλια καιρο εδω απο την Κυριακη,ολο βρεχει φυσαει κ εχουμε 15 βαθμους :angry: ξαναβαλαμε τα χειμωνιατικα...τι καλοκαιρι ειναι αυτο φετος?? αν κ η αληθεια ειναι μου αρεσει να μην εχει υψηλες θερμοκρασιες αλλα οχι κ βροχη ρε γ@μωτο...

Χρυσα μου με το καλο!! ολα ειναι πολυ ομορφα!

εμεις βαφτιζουμε το αλλο Σαββατο 3 Ιουλιου. τελειωσα κ το ευχολογιο κ μου εμεινε μονο ο στολισμος της κολυμπηθρας αλλα ξεμεινα απο τουλι θα παω την αλλη εβδομαδα να παρω να φτιαξω κ αυτο κ τελος μετα!

Βικακυ μου μια χαρα ο ξανθουλης σου! :)

για μας δεν εχω τιποτα νεοτερο με τον υπνο.. :( ξυπναει σταθερα 56789 φορες καθε νυχτα...

σημερα εχουμε κ μικρα γενεθλια!! κλεινουμε τους 5 μας μηνες!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!! Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

Πατσουλιο χαθηκες κ εσυ ε???παλιοκλοτουλα!!! :P

οταν καταφερω θα σας βαλω φωτο απο κουτι βαφτισης κ ευχολογιο.. ;)

φιλακια πολλα σε ολες κ στα μωρακια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες

χθες το βραδυ ο μικρος μου ανεβασε πυρετουλι 38 και ειχαμε μια ανησυχη νυχτα,τωρα ή απο τα δοντακια ειναι ή καμια ιωσουλα παλι,σημερα προ το παρον δεν ξαναανεβασε πυρετο, βαρεθηκα και τα τρια εχουν βηχα,ολο το χειμωνα δεν αρρωστησαν τα μεγαλα και τωρα δεν μπορουμε να σηνελθουμε μαυτον τον παλιοκαιρο ξανα για χειμωνιατικα ειναι εδω, :angry::angry:

σοφακι και εμεις τετοια χαλια εχουμε γυρω στους 15 βαθμους εχει και εδω,να χαιρεσαι τον πριγκηπακο σου και με το καλο και η βαφτιση σας,καιρο εχουμε να τα πουμε χαθηκαμε

ευακι συμπεθερα μου παλι δεν σε προλαβα με τις δουλειες,ασε που ο μεγαλος μου παιρνει το laptop και δεν μαφηνει να γραψω

ολια μου και εγω βαφτιζω στις 25 ιουλιου και εχουμε ακομη πολλες εκρεμμοτητες προσκλητηρια και μπομπονιερες για τα παιδακια κλεισαμε μονο αν και τις μπομπονιερες για τους μεγαλους θα τις παρει η νονα μας και θελω να βγω και για ψωνια αντε να δουμε ποτε θα μαζευτουμε

αυτα τα νεα μας πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΣ ΚΛΟΤΕΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΚΛΟ ΚΛΟ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?ΒΡΗΚΑ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΤΟΥΦΑ ΤΗΣ ΝΕΦΕΛΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΚΟΨΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ!!!ΘΑ ΤΗΝ ΧΕΣΩΩΩΩΩΩΩ.ΗΡΕΜΙΑ...ΑΝΑΠΝΟΕΣ....ΦΦΦΦ.ΧΑΧΑΧΑ.ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ....ΕΛΕΟΣ//ΜΕΤΑ Ο ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΤΑΚΤΟΣ..ΧΑΧΑ..ΚΑΗΜΕΝΗ ΧΡΥΣΑ!!!ΟΧΙ ΒΡΕ.ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΑ.ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ 2 ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ.ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ..ΛΕΩ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΗΝ ΒΙΖΙΤΑ.Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ ΓΙΑ 10-10-10.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ.ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ...ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ.ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ..ΕΒΓΑΛΕ ΑΙΜΑ,ΕΚΖΕΜΑ,ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΠ ΚΛΠ...ΝΑΙ ΟΛΙΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΗΗΗ.ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ..ΕΙΣΑΙ ΦΕΙΚ ΚΑΙ ΕΣΥ?ΧΑΧΑΧΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑΤΙ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΑΣ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΣΤΟ ΓΟΥΔΙ..ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΟΥΝΕ....ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ 15 ΧΡΟΝΟ...ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΦΕΥΓΑ ΕΓΩ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΗΘΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΜΑΡΤΥΡΗΘΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ..ΑΧ ΑΓΟΡΙΑ...ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ....ΕΙΤΕ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΥΑΛΟ ΕΧΟΥΝ.ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑ..ΔΕΝ ΣΑΣ ΣΧΙΛΙΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤ (ΚΟΨΙΜΟ-ΕΠΕΙΓΟΝ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΜΟΥ ΣΒΗΣΕΙ Η ΝΕΦΕΛΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑ..ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ-ΜΩΡΟ.ΤΡΕΧΩ................!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ, ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΒΙΚΟΥΛΙΝΑ ΚΑΙ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΑΝΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ? ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΡΕΧΩ ΛΙΓΟ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ Κ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΤΣΕΣ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΛΑΒΩ! :laugh: :laugh:

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΜΑΖΕΜΑ. ;)

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΑ ΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ..ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ :blink::S:P

ΧΘΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΝΥΧΤΙΑ,ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12 ΜΕ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΤΑ 9 ΜΕ 12!! :) ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ.

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ Κ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ Κ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΨΩΝΙΑ,ΔΗΛ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΑΣ.Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΗ Κ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Κ ΣΤΙΣ 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι,δε θα σε πετυχω αθηνα ε?????δεν πειραζει!!!!θα ερθω στη βαφτιση!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ρενα,χαθηκες!!!! ;)

πατσουλι,πως δεν πηγες κι εσυ με τα μωρα στη διαδηλωση?????ικανη εισαι!!!!!! :P:P:P

σοφακι,χρονια σας πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!μεγαλωσε κι εσενα ο πριγκιπακος σου!!!!!! :woohoo:

ο καιρος ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :angry::angry::angry: βρεχει και η μικρη εχει πολυ γκρινια...δε βολευεται πουθενα,εκανε εμετο και εχει πολλα σαλια...αντε να δω ποτε θα βγουν αυτα τα δοντια!!!! :S ξεχασα να σας πω οτι χτες την ειχα βαλει για υπνο ανασκελα οριζοντια και τη βρηκα μπρουμυτα καθετα!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: βρε μεγαλωσαν και δεν το πηραμε χαμπαριιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :silly: :blink::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!

Σοφακι να χαίρεσαι τον μικρό σου άντε και τώρα που μεγαλώνει να κοιμάται πιο πολύ ;)

Με το καλό και οι βαπτίσεις σας,ένα ένα αποκτάνε και ονοματάκια τα μικρά μας.

Σήμερα εμείς βάλαμε και μπανάνα στα φρούτα και φάγαμε για πρώτη φορα κρεατοχορτόσουπα με κοτόπουλο πατάτα καρότο κολοκύθι και σέλινο. Την καταβρόχθησε το θηριάκι μου, άνοιγε το στόμα από μόνη της. Να σας ρωτήσω πόση ποσότητα βγαίνει περίπου η κρεατοχορτόσουπα, πόσο πρέπει να τρώνε δηλαδή για μεσημέρι σε ml.

Όσο για την αλλεργία στο γάλα η αλλεργιολόγος της δοκίμασε υποαλλεργικό της έδινε λίγο λίγο μέχρι 100ml και το ανέχτηκε. Μου είπε για τρείς μέρες σε ένα γεύμα να της δίνω τη μία 100 ξένο μετά να θηλάζω, τη δεύτερη 150 ξένο μετά θηλασμός και την τρίτη μέρα 200 ξένο και αν δεν έχουμε καμία αλλεργική αντίδραση να της ξεκινήσω ή υποαλλεργική κρέμα ή κρέμα χωρίς γάλα και μα την φτιαχνω με το γάλα αυτό. :unsure::unsure:

Με καταμπέρδεψε, γιατι να μη της δίνω το ωραίο μου γαλατάκι για απογευματινό αφού τρώει φρούτα και φαγάκι τι το θέλουμε το ρυζάλευρο :S .Μου φαίνεται ότι είναι πολύ νωρίς να τη θηλάζω μόνο πρωί βράδυ ...

αυτά τα νεάκια μας πολλά φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από το ηλιόλουστο Τροντχαϊμ! Ναι, ναι! Έχουμε ήλιο σήμερα όλη μέρα και δε λέει να δύσει κι όλας :laugh:

Εύα έρχομαι την επόμενη Τετάρτη δηλαδή 30 του μήνα! Θα φτάσουμε αργά και θα μείνουμε το βράδυ στο Σόφιτελ. Για να συντονιστούμε σιγά σιγά για να βρεθούμε! Καμιά ιδέα? Εσύ που θα είσαι?

Ρένα!!! Πως και μας θυμήθηκες? :P Καλά ο μπεμπάκος? Η πεθερούλα?

Κανγκουράκι δεν κατάλαβα γιατί να δίνεις ξένο γάλα...Θες να αποθηλάσεις? Εδώ μας λένε να θηλάζουμε πριν το γευμα για να διατηρηθεί η γαλουχία. Μέχρι τη συμπλήρωση του πρώτου έτους το γάλα είναι η κύρια τροφή και οι στερεές είναι συμπληρωματικές. Είναι πολύ λίγο να θηλάζεις μόνο πρωί βράδυ σε αυτή τη φάση...

Ξύπνησε - τρέχωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!Ο καιρος παλι τα ιδια ευτυχως δεν φυσαει παρα πολυ.

Κανγκουρακι εμεις πινουμε υποαλλεργικο γαλα απο το δευτερο μηνα.Πριν απο κανα δυο εβδομαδες η γιατρος μου ειπε να δωσω κανονικο του εδωσα και το εκανε εμετο.Καναμε εξετασεις και δεν εχει αλλεργια .Κρεμα στην αρχη του εκανα με το υποαλλεργικο γαλα αλλα τωρα ξεκινησα να του δινω κανονικη και τη δεχεται .Βεβαια δεν τρωει πολυ αλλα του δινω για να συνηθισουμε το κουταλι .Δεν ξερω τι να πω .Συνεχιζω με το υποαλλεργικο γιατι του αρεσει.Εσυ θελεις να αποθηλασεις και του ξεκινησες ξενο?

Πατσουλινι γελασα με το "φεικ"".

Ρενα που χαθηκες???Με το καλο και η δικησας βαφτιση ..

Μαγδα λιγες μερες μεινανε .Υπομονη .Βεβαια και δω ο καιρος ειναι χαλια αλλα σιγουρα ειναι καλυτερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!!!!!!!!!!!!!!!

Μαγδούλα πρέπει να θηλάζουμε πριν τα γεύματα??? :blink: Δεν το ήξερα και της δίνω μόνο πρωί - βράδυ γάλα από τότε που άρχισε να τρώει... :dry:

Η αλήθεια είναι καμιά φορά μετά τα γεύματα της δίνω λίγο αλλα ελάχιστο για να ξεδιψάσει και μάλιστα τελευταία δεν θέλει ούτε αυτό... δεν ξέρω αν κάνω καλά.. το νερό δεν το πίνει με λεχτάρα άντε 20 ml ημερησίως ..

Αν την βάζω να θηλάσει πριν το γεύμα , πόση ώρα να την αφήσω???????

Για 1η Ιουλίου είμαι μέσα , κανονίστε και πείτε μου. Θέλετε να συναντηθούμε πάλι SOFITEL???

Ρενάκι μου γλυκό, καλά είσαι ?? Φιλάκια στον μπεμπούλη σου!!!!!!!!!!

Πάτσυ μου , αφού δεν κατάλαβες ότι η Νεφέλη έκοψε τα μαλλιά της πάει να πει ότι έκανε καλή δουλειά!! :laugh: :laugh: Θηρίο ,έτσι??

Πάω να δω τις φώτο που λέτε και φεύγω....... Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες!

Τι κανετε;

Εμεις τα ιδια!

Μου την εχει σπασει ο καιρος,μια βρεχει μια ηλιο...

Ελπιζω να μην εχουμε τα ιδια την Κυριακη.

Κατα τα αλλα χθες ο ζουζουνος μου εφαγε ολα τα φαγητα του με πολυ ευχαριστηση!

Εχω την υποια οτι θα μου ερθει περιοδος γιατι χθες ειχα ποναλακια αλλα ακομα τιποτα.

Ημουν σιγουρη οτι θα μου ρθει στην βαφτιση!'

Ελπιζω μονο να μην ποναω..

Καγκουροκατερινα δεν καταλαβα προς τι στα ειπε αυτα ο γιατρος..

Πολυ μπερδεμα..

Ευχομαι να ξεμπερδευτεις!

Παλι κανονιζετε συναντηση ε;

Ζηλευωωωωω!!!!

ΑΝτε φιλακια σας αφηνω!

Θα τα πουμε αργοτερα παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα

χθες ο μπεμπουλης μου ηταν μεσα στην γκρινια,ζητημα αν κοιμηθηκε 2ωρες σε ολη την μερα και το βραδυ μου εβγαλε την ψυχη ωσπου να κοιμηθει :woohoo: :woohoo: και ξυπνησε μετα απο δυο ωρες παλι και ξανα απο την αρχη και μεσα στη νυχτα ξανα και δεν κοιμοταν για κανενα διωρο και εκλαιγε ωσπου του εδωσα λιγο apotel και μετα ησυχασε στις 5 και κοιμηθηκε ως τις 8 το πρωι αυτα τα δοντια τον παιδευουν αντε να βγει και το δευτερο μηπως ησυχασουμε :angry::angry: ο καιρος εδω συνεχιζει τα ιδια χαλια κρυο και πολυ αερας 13 βαθμους εχουμε :angry:

κατερινακι μαυτα που σου ειπε ο γιατρος σου σιγουρα θα αποθηλασεις και για τις χορτοσουπες εγω ποτε δεν μετρησα σε ml θα βαζεις κανονικα τα λαχανικα και οσο βγει, στην αρχη πιο λιγη ποσοτητα και σιγα σιγα θα τρωνε περισσοτερο

πατσυ φαινεται η μικρη σου εκπαιδευεται γαι κομμωτρια :laugh: εχουν κανει και τα δικα μου παρα πολλα αλλα μαλλια ακομη δεν κοψαμε :lol:

πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ! ΜΑΓΔΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΗΝ ΕΚΡΗΞΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΙΑ ΜΟΥ! ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ! ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ! Η ΓΙΩΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ? ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια

εχετε απολυτο δικιο και εγω το ιδιο σκεφτομαι δεν θέλω να σταματήσω τον θηλασμό, θέλω όσο μπορώ και έχω γάλα να μην πιει ξένο.

Της δοκιμάζει το ξένο για να δει αν μπορεί να φάει κρέμα.

Για μένα δεν εχουν νόημα όλα αυτά γιατι απο την στιγμή που έχει αλλεργία στο γάλα δεν μπορει να φαει κρέμες με γαλα παρα μόνο ή τις υποαλλεργικές ή όσες δεν εχουν γάλα.

Οπότε λέω να της δοκιμάσω πάλι κρέμα με το δικό μου γάλα. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες!

Τι κανετε;

Που χαθηκατε παλι;

Ρενα μου ποτε βαφτιζετε εσεις;

Αντε μην χανεσαι!

Εγω ποναω γαμωτο

Δεν λεει να μου ρθει περιοδος να ηρεμησω..

Η κοιλια μου εχει πρηστει απο χθες.

Καγκουροκατερινα πιστευω οτι αυτο ειναι το καλυτερο εκτος αν θες να αποθηλασεις σιγα σιγα.

Υπαρχουν υποαλλεργικες κρεμες για τα παιδακια οπως το δικο σου οποτε γιατι να του δωσεις κανονικη;

Τα φιλακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
    • Προσωπικά να μην κάνεις άλλη χοριακη, να πας για υπέρηχο.  Αχ δεν μπορώ να θυμηθώ το ψευδώνυμο της φίλη μου να την έκανα ταγκ. Είναι στο θέμα εξωσωματικη 2022 Έκανε χοριακες είχε κάτι παρόμοιο με εσένα κραταει την κορούλα της στην αγκαλιά της. Και η μικρή μας είναι σχεδόν 2 Χρ     
    • Σοφία μ με το καλο το μωρακι σ! Ναι εγω κανω συσπάσεις απο 19 εβδ περίπου κ παίρνω μαγνήσιο. Ελα στην ομαδα που σ ειπε η @Tonakiv ειμαστε αρκετά κορίτσια εκει
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...