Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελα ρε πατσουλινι το ειδα....αλλα δεν προλαβα καν να το σκεφτω... :blush::blush::blush:

η μονη σκεψη που ερχεται αυθορμητα ειναι "τον πουλ....." :P :laugh:

θα δουμε...αυτο ισχυει μονο στο νεοκατε;;;; :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΙΣ ΜΙΑ ΛΥΣΗ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ.ΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΠΟ Η ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΠΕΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: θα την βρουμε την ακρη...αν και λιγο δυσκολο....κατι μου ειχαν πει και μενα στο φαρμακειο...

ρωταω αν το κανουν μονο στο νεοκατε...γιατι αν ειναι μονο εκει μπορουμε να γραψουμε αλλο γαλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ?ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΓΡΑΦΠΥΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡ.ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΔΗΛ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΠΑΡΚΟΟΥΝΤ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ?ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μεταμεσονυχτιες κλοτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πατσουλινι-τσελινκακο,ξερω καλα μεχρι που μπορει να φτασει η εθνικη...εννοειται οτι δεν πεταω στα συννεφα!!!!!απλα δεν μ αρεσει αυτη η κριτικη που γινεται...οταν κεδιζει ολα καλα...οταν χανει πεφτουν ολοι να φανε παιχτες και προπονητη....τελος παντων!!!!εγω ειμαι χαρουμενη που φτασαμε μεχρι εδω!!!!και το οτι θα παιξουμε με την αργεντινη ειναι τιμη μας!!!!!αυτα!!!!!μπλλλλλλλλλλλλλλλλλ

γιωτου μου,μονη σου θα πας στο χωριο???ο αντρας σου????ο ιασωνακος μια χαρα ειναι!!!!σε λιγο θα ξεπεταχτει!!!!!αγοραρος!!!!!!

κατερινακι,συμπεθερουλα,το ειπε ωραια ο γαμπρος μου το ποιημα????να μου τον φιλησεις!!!!!

μαγδα,που ωραιες οι μπομπο!!!!!!!!

κανγκουρουλα,κι εσεις αλλεργια??????μα τι γινεται πια??????φανταστειτε τι τρωμε για να εχουν τα μωρακια τοσες αλλεργιες..... :dry:

πολλες-πολλες καληνυχτεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΚΛΟΤΑ ΓΚΡΟΥΣΙ.ΧΑΧΑΧΑ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΙΜΗ ΜΑΣ ΝΑ Π[ΑΙΞΟΥΜΕ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ...Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΤΟ ΠΑΙΞΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ Κ ΕΛΛΑΔΑ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατσυ εγω αυτον το μηνα θα παω κανονικα...δεν μου ειπαν κατι αλλωστε....

η φαρμακοποιος μου ειπε οτι το ικα θα ζηταει τα μπαρκοντ.. :angry:

θα δουμε...κατι θα βρουμε τι στο καλο... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε γιώτα με άγχωσες με αυτά που μου είπες

τι να κάνω,

αυτή μας είπε ότι αφού στο δερματικό δεν αντέδρασε η αλλεργια είναι πολύ ήπια και οτι τότε που κοκκινησε με την κρέμα είναι αντίδραση που πολλά μωράκια με ευαισθητο δερματακι και ατοπικη δερματιτιδα το κάνουν.

υποστηρίζει οτι η δικια μου έχει ατοπικη δερματιτιδα , που τη είδε δεν ξέρω... :angry::angry:

οσο για κρέμα της έχω δώσει μια χωρίς γάλα την SINLAC φτιαγμένη και με δικό μου γάλα και με νερό αλλά δεν της αρέσει καθόλου,μετά από 5 κουταλιες κλαίει, δεν ανήγει το στόμα της, ενώ τα φρουτάκια τα τρώμε μια χαρά

μάγδα κρύο έ? είχα έρθει και είχα κάνει στο πανεπιστήμιο κάτι πειράματα του διδακτορικού μου, είχαμε μια συνεργασία με έναν καθηγητή εκεί. μάλιστα είχα έρθει μαζί με άλλη μια κοπέλα η οποία συνέχισε post-doc στο ίδιο θέμα και είναι εκεί τα δύο τελευταία χρόνια...τι μικρός που είναι ο κόσμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπριτσες!Μπηκα να σας πω μια καληνυχτα.

Γιωτακι μου το ξερω πως στεναχωριεσαι και οτι και να σου λεμε εσυ σκας.Αλλα εχω να σου πω πως και οδικος μου προχθες που τον μετρησε επεσε στην καμπυλη του βαρους στο 75% ενω ηταν νομιζω 75-90%.Μου ειπε η παιδιατρος πως τωρα με το ξενο γαλα και κυριως με τις στερεες τροφες θα παρει τα πανω του.Οποτε μη σκας .επικεντρωσου στο να μαθει να τρωει στερεες τροφες.Φρουτακια τρωει λες και στα λαχανικα που δεν του πολυαρεσουν να επιμεινεις.Θα τα φαει που θα παει.Α και οταν θηλαζα ακομα και ειχαμε βαλει κρεμα μου χε πει σαν συμβουλη μετα την κρεμα (στην αρχη που ετρωγε λιγο) να μη δινω βυζι αλλα το δικο μου γαλα σε μπουκαλι.Γιατι λεει αν συνδυασει οτι θα φαει απο το βυζι μετα σιγα μη σου φαει την κρεμα ή οποιαδηποτε στερεα τροφη.κι εχει δικιο το γαλα ειναι πολυ πιο ευκολος τροπος γι αυτα να τρεφονται.Αλλα ενταξει ειπαμε μη πινουν και μονο γαλα.Επισης να σου πω οτι η μικρη της αδερφης μου εχει το ιδιο βαρος με τον δικο μου (8 κιλα περιπου) και ειναι 1 ετους και κατι...ειναι στα κατωτατα φυσιολογικα-μια μικρη σκατουλα με κατι ποδαρακια σαν καλαμακι.και το πρωτο δοντι μολις προχθες το εβγαλε...καθε παιδακι εχει τους δικους του ρυθμους αναπτυξης...Αλλωστε ο δικος σου δικαιολογειται επειδη εχει αλλεργια, ενω η μικρη της αδερφης μου οχι και ολο εξετασεις για ουρολοιμωξεις της κανανε της κακομοιρας.Η αδερφη μου σκαει αλλα ο παιδιατρος την καθυσηχαζει.

Πολλα φιλακια κοιτα να περασεις τελεια στις διακοπες και να χαλαρωσεις!!!!

κουκλες πολλα φιλακια σε ολες παω για νανι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι τι να σου πω...εγω παντως δεν θα το εκανα...

οσο για κρεμα παρε της humana μηλο χωρις γαλα....ειναι πολυ καλη...την εδινα στον ταλιμπαν...που και αυτος ειχε αλλεργια :silly: :silly: :silly:

ευακι οχι δεν παω μονη μου...θα παω με την μαμα μου και τον αδελφο μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλια μου το ξερω αυτο που λες...εγω αυτο που κανω ειναι να του προσφερω στηθος περιπου μια ωρα πριν το γευμα...και οχι μετα...ετσι ουτε την παραγωγη μου επιρεαζω αλλα ουτε συνδεει το φαι με το μεμε...σε ευχαριστω παντως για τα λογακια σου :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!σημερα χαλασε ο καιρος,οποτε δεν εχει μπανιο...οποτε μπηκα πρωι-πρωι να δω τι κανετε!!!!!!!!!

πατσυ,ο κωστας το παρακανε!!!!χαχαχαα!!!!! :P :laugh: :P ελλαδα-νιγηρια θα περασουν!!!μπουχαχχχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!! :P:P:P

γιωτακι μου,καλες δουλιτσες για σημερα!!!!!!!! ;)

κανγκουρακι,δεν πειραζει που δεν τρωει την κρεμα αφου τρωει τα φρουτακια!!!!σε λιγο θα αρχισετε και χορτοσουπες και κρεατακι και θα ειναι μια χαρα!!!!!!

παω επιτελους να δω τις φωτο γιατι τοσες μερες δεν ειχα προλαβει!!!!!μακια!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΧΩΡΙΟ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΙΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΘΑ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ. ;)

ΑΣΕ ΓΙΩΤΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ Ο ΜΠΙΛ ΓΑΛΑΤΑ ΜΕ BARCODE ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑΜΕ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΟΣΩΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ BARCODE Κ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ.ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΑΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.. ;);)

ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΜΕ ΜΑΖΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΕΔΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΠΗΡΑΜΕ ΠΙΣΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΠΕΜΠΗ!! :laugh: ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ,ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ.. :laugh: :P

Α Κ ΕΓΩ ΤΗ HUMANA ΜΗΛΟ ΤΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ Κ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΟΛΗ ΧΘΕΣ!ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΗΣ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗ ΣΙΝΛΑΚ ΣΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ.ΑΚΡΙΒΗ ΟΜΩΣ ΓΑΜΩΤΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ 8ΜΙΣΗ ΕΥΡΩ Κ ΔΕ ΚΡΑΤΑΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΕΦΟΣΟΝ ΑΝΟΙΧΤΕΙ.Α ΡΕ ΜΠΕΜΠΗ..ΜΑΣ ΞΕΤΙΝΑΞΕΣ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΛΕΡΓΕΙΑ!ΧΑΧΑΧΑ!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia!

eua ri3e kamia boutia sthn agia anna kai gia mas...ki as mhn exei kalo kairo!xixi!

bikaki 8a deis pws 8a kanei me thn pisina!emena o dikos mou klaiei otan ton bgazoume!xixi!skefthka gia tis meres pou den exoume mesa nero na agorasw auta ta mpalakia apo ta jumbo kai na ta ri3w mesa!8a ta dagkwnei san trelos!xaxa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια σκεψη λενακι,τα μπαλακια!!!!!εχω κι εγω πισινουλα για τις μερες που δεν θα προλαβαινω για μπανιο και σκεφτομουν τι μπορω να βαζω μεσα γιατι εχει πολλες μελισσες εδω και πανε κατευθειαν στο νερο... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε?

σα να δρόσισε σήμερα λιγάκι

εμεις σε λιγάκι θα πάμε στο mall να κοιταξουμε για βαπτιστικα αυτά ποσο χρόνο θέλουν γιατι βαπτιζόμαστε 18 Ιουλίου αλλά ο νονός μας ήρθε προχτές γιατι ζει στο εξωτερικό. προλαβαίνω σε ένα μήνα έτσι δεν είναι?

προσκλητήρια, μπομπονιέρες έχω πάρει.

καλό weekend σε όλες :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια φιλεναδες μου :)

μπηκα να σας πω ενα γεια...αυριο φευγουμε..αλλα δεν θα μπορεσω να ξαναμπω...οποτε τωρα θα τα ξαναπουμε σε καμοια 10μερες...

πολλα φιλια σε ολες και να προσεχετε... :)

ΥΓ:οτι θελετε τα λεμε απο τηλ... ;)

φιλακια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!

Χαθηκα γιατι ετρεχα αγορα για ρουχα και λοιπα για βαφτιση.

Τελικα πηρα ενα απο τα raxevsky σε μπεζ χακι και κατι τελεια παπουτσια με μαργαριταρια πανω!

Με το που τα ειδα τα ερωτευτηκα και πανφθηνα!

68 ευρω μονο!

Σημερα πηγα κουρεψα και τον Μιχαλη!

Μια ωρα καναμε!

Δεν καθεται με τιποτα ομως!!!!

Τωρα εβαψα και τα μαλλια μου ενα τονο πιο ανοιχτα και θα ετοιμαστω γιατι εχουμε βαφτιση το απογευμα!

Τα φιλακια μου σε ολες σας!

Δεν σχολιαζω γιατι γραψατε και πολλα!

Γιωτα μου καλες διακοπες και καλη ξεκουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΓΚΟΥΡΑΚΙ ΣΤΟ ΜΑΛΛ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΕΓΩ,ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ.ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΣ Κ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΠΕΣ ΜΟΥ,ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ Π.Μ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ.ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ 20ΗΜΕΡΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑΣ Κ ΑΠΟ ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΘΕΛΟΥΝ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ Κ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΑ.ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΦΕΤΟΣ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΣΧΕΔΙΑ. :)

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΑΣΕΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΥΚΑΝΣΗ Κ ΘΑ ΓΙΝΩ ΑΣΠΡΟΔΟΝΤΗΣ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! :laugh: :laugh: :P ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΟ Ε; :laugh:

ΓΙΩΤΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ,ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ!Κ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ Κ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!! :) ΑΧ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩΩΩ!!!! B)

ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΑΜΑ Κ ΜΩΡΟ Κ ΕΓΩ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΗΣΥΧΙΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΛΙΓΟ ΔΡΟΣΙΣΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΙΝ ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΦΟΥΡΝΟ Κ ΕΣΚΑΣΑ,ΑΛΛΑ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΞΩ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΛΕΝΑΚΙ ΔΕ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΠΑΛΑΚΙΑ,ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΠΑΝΤΩΣ!ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ!Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΗ ΚΑΤΑΒΡΕΙ ΣΤΗ ΠΙΣΙΝΑ,ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ.

ΠΑΤΣΥ,ΧΡΥΣΑ Κ ΕΥΑ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!!!!!!!!!!1 :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ!!!

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!! :woohoo:

ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ,ΑΝΤΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ 2ο! :)

ΑΣΠΡΟΔΟΝΤΗ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ!! ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΗΝ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΙΔΗ ΕΤΣΙ??? :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

ΕΓΩ ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ

ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΟΝΟ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ Κ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ!! ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΛΥ ΦΩΝΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ! ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ,ΦΩΝΑΖΕΙ! ΑΦΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗ ΕΙΝΑΙ 2,5 ''ΚΑΛΕ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙ Κ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ'':woohoo: :woohoo: :blink:

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΘΕΛΕΙ,ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΛΥ ΔΗΛΑΔΗ! ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ!!!Κ ΤΟΝ ΑΚΟΥΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ! ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ!! :cheer:

ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΑ ΜΑΓΔΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ Κ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΣΤΙΣ 20.00 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΝΗΨΙΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΣΟ'Ι' Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ! ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΦΟΥ 8.30 ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΩΡΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΒΛΑΧΟΘΕΙΤΣΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΟΛΟ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΥΤΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΥΤΑ...ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΑΓΩ ΤΙ ΠΙΑΣΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΠΡΙΝ? :P :silly: :lol: Κ ΕΑΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΜΕ ΠΟΥΝΕ Κ ΚΑΚΙΑ ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...