Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ Κ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΣΒΗΣΑ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ Κ ΚΑΤΙ ΔΕ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βικακι για να βαλει τη νεα φωτο χρειαζεται εγκριση και καθυστερει λιγο.γι'αυτο δεν σου δειχνει φωτο.Συνηθως την παιρενει την αλλη μερα.

ΤΟ μικρο θα τον βγαλουμε Ασημακη (Μακη) απο τον πεθερο.Ασε δε μ'αρεσει καθολου αλλα τι να κανω....!!!!!Εσεις Αντωνη αν θυ,μαμαι καλα;;μ'αρεσει!

Αντικουνουπικο για το σωμα αν εννοεις μου πε το CRILEN kai anthliako ή της frezyderm ή της Mustela.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

Σημερα εχουμε γινει σαν τα κοτοπουλα απο ζεστη και λειπει κι ο αντρας μου και δεν εχω και αμαξι να παμε καμια βολτα!

Κοριτσια κι εγω κανονικο καθισματακι εχω και τρωμε εκει.

Οταν πηγαινω πεθερα τον ταιζω στο ρηλαξ που εχω εκει.

Βικακι ευχομαι να βγουν τα αποτελεσματα αρνητικα.

Δεν μου μιλησες στο φεις.

Επαιζα και μετα ειδα το σκουντηγμα!

Πασχαλια μου μια χαρα ο μικρος!

Εγω κοριτσια εχω παρει της φρεζυντερμ αντηλιακο για το μωρο αλλα αντικουνουπικου δεν ηξερα οτι επιτρεπεται.

Εγω εχω παρει απο το φαρμακειο κατι αυτοκολητα με εντωμοαπωθητικοβπου ναι φυσικα και τα κολας οπου θες στο καροτσι στην κουνια ακομα και στα ρουχα σου και κανουν δουλεια.

Γενικα εμεις εδω δεν εχουμε και πολλα κουνουπια.

Οταν μεναμε Ορεστιαδα να δειτε!

Χαμος!

Ειχα και τον Μιχαλη 2 μηνων εκει και κυκλοφορουσα με κουνουπιερα στο καροτσι και με το που επεφτε ο ηλιος κλεινομασταν σπιτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια

τι απιστευτη ζέστη σήμερα και θα ανεβει κι άλλο B)

είδα που λέγατε για εντομοαπωθητικό, και εμας η παιδιατρος το GRILEN μας ειπε αλλά να το βάζουμε στα ρούχα όχι στο δερματάκι και για αντιηλιακό της Frezyderm το babysun care.

βικακι ποια είναι η διαδικασία με τα πατς γιατι θα πάμε και εμεις την πέμπτη μάλλον, περιμένω τα αποτελέσματα των εξετάσεων πρώτα. πόσες μέρες τα βάζουνε, αχ τα καημενούλια τι τραβανε :(

βγαίνει τίποτα από τα τεστ αυτά ή τσαμπα τα ταλαιπωρούμε

πάω να βγάλω γάλα και να κοιμηθώ

καληνύχτα μανουλίτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

ο μπεμπουλης μου τα ιδια παλι για να κοιμηθει αμαν ειπα :angry: :woohoo: κοιμαται και μολις τον βαλω στο κρεβατακι του ξυπναει :dry::dry: και ξανα απο την αρχη γιωτου μου το δοκιμασα κι αυτο τον αφηνω μονο του στο κρεβατι του και αρχιζει να ουρλιαζει και δεν σταματαει με τιποτα τελοςπαντων θα περασει κι αυτο υπομονη αυριο θα παω να γραψω τους μαγκες στα σχολεια τους,τον μεγαλο μου πρωτη δημοτικου και τον μικρο μικρα νηπια.

πασχαλακι καλη αρχη με τις κρεμουλες,θα συνεχισεις να θηλαζεις ή θα τον σταματησεις;και εμεις την πεμπτη εχουμε παιδιατρο αντε να αρχισουμε επιτελους κι εμεις να τρωμε,

βικακι και στον ξανθουλη σου καλη αρχη χωρις αλλεργιες το μαναρακι μου ;)

ευακι τον μπεμπη τον καπαρωσε η ματινα διαλεξε απο τουςαλλος δυο αντε να εχω κι αλλη νυφη ετοιμη ;););)

κοριτσαρες μου καλο βραδυ σε ολες πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

ο μικρος χθες κοιμηθηκε στις 9 και ξυπνησε στις 7 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: αχ!!!!οι παλιες καλες εποχες..επιστρεψανε και παλι :)

Εεεεεεεεεεεε :angry:

Μα δε ντρέπεσαι καθόλου?

Πώς μας το πετάς έτσι κατάμουτρα?

Τσ-τσ-τσ-τσ :P

Εμείς τα ίδια....Ύπνος μόνο αγκαλιά στο κρεββάτι με το μεμέ στο στόμα. Κι εκεί που φαίνεται να κοιμάται βαριά τη βάζω στην κούνια και μέσα σε 5 το πολύ 10 λεπτά ξυπνάει και φωνάζει :S Γιατί έτσι αυτό το παιδί μου? Πότε θα κοιμθώ εγώ σαν άνθρωπος? Αφήστε που τελευταία ξυπναέι στις 6 μες την ενέργεια και δε θέλει να κοιμηθεί άλλο....Σέρνομαι από την κούραση.....

Σοφία ο πριγκηπάκος σου κοιμάται στην κούνια του ή κι εσείς αγκαλιά τη βγάζετε?

Χρυουλίνι το καρεκλάκι μπορεί να φαίνεται αεράτο αλλά είναι πολύ ασφαλές, ακόμα και για τη δική μου που χτυπιέται ολόκληρη όταν δε θέλει να κάτσει άλλο! Έχει ένα προστατευτικό μπροστά για τώρα που είναι μωρούλια που είναι πολύ καλό. Η μικρή κάθεται πολύ καλά! Η εταιρία είναι νορβηγική κι εδώ σχεδόν όλοι αυτά έχουν ;) Νομίζω στην Ελλάδα τα φέρνει το τρικυκλο...

Από μπόι, πιάσαμε τους 70 πόντους στην τελευταία μέτρηση :) Καλή είναι - να κοιμότανε και λίγο :silly: Φιλιά στη μικρή δικηγορίνα!

Κανγκουράκι κι εσείς αλλεργία? Αμάν πια...μα σχεδόν όλες έχουμε πρόβλημα...Κρίμα τα καημενούλια μας :(

Κορίτσια αντιηλιακό με τί δείκτη σας είπαν οι γιατροί σας? Εδώ που ρώτησα είπαν πως αποφεύγουν να βάζουν σε τόσο μωρούλια λόγω χημικών....Λένε μόνο να μη τα βγάζουμε στον ήλιο 12 με 3. Τον ήλιο???? Ποιόν ήλιο καλέ???? χαχαχαχα

Τα φιλιά μου σε όλες τις μανούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας! :)

παλι με τις μεγαλες ωρες! :P εκανα σιδερο απο τις 9 μεχρι και τις 12 και εχω και αλλα πλυντηρια :angry::angry::angry:

φευγουμε και την κυριακη για μια βδομαδα :woohoo: :woohoo: :woohoo: και πρεπει να ειναι ολα ετοιμα μεχρι την πεμπτη για να τα βαλω σε βαλιτσες την παρασκευη B)

εβαψα και τα μαλλια μου...αυριο θα σας πω τι χρωμα βγηκαν :dry: :laugh: :silly:

εγω απο αντιλιακο εχω παρει ενα βιολογικο με ροδι...λενε οτι ειναι πολυ καλο..για τα κουνουπια τιποτα ακομα....ομως πρεπει να παρω γιατι στο χωριο γινετε χαμος :unsure:

εγω σημερα το εδωσα πατατα-καροτο-κοτοπουλο και φυσικα και παλι δεν τον εφαγε... :( μα τι θα κανω με αυτο το παιδι..αρνειται να φαει τα παντα...μιλησα και με την παιδιατρο και μου ειπε να το δωσω αυριο αχλαδι...για να δουμε...γιατι μας βλεπω μονο με το μεμε εξω...την πεμπτη εχουμε και εμεις εμβολιο :unsure:

πασχαλια αντε αρχιζει τρελο φαγακι ο μικρος σου :cheer:

κανγκουρο κατερινακι τα πατσ τα βαζουνε στην πλατουλα και το καθε ενα απο αυτα ειναι διαφορετικη τροφη..μετα απο 2 μερες πας τα βγαζεις και μετα απο ενα 24ωρο αξιολογουνται..αν η αλλεργια ειναι ελαφριας μορφης σπανια να δειξουν κατι...εμας εδειξαν...

σοφακι μια χαρα ειναι το καρεκλακι,ουτε χωρο πιανει και παει παντου ;) εγω το εχω βολευτει παρα πολυ :)

κατερινακι1 και μενα τα 2 πρωτα βραδια εκλαιγε λες και το εσφαζες αλλα μερα με την μερα συνηθισε ;) το ξερω ειναι ασχημο να τα αφηνουμε να κλαινε αλλα δεν μπορουσα..ειχα που ειχα τα ξενυχτια ειχα και 1 ωρα και κουνημα για να κοιμηθει και μετα απο λιγο ξυπναγε και μετα παλι τα ιδια...πολυ κουραστικο... :S

αυτα...παω για νανι...φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκες μανουλες καλημερα,

χτες ξυπνησαμε δυο φορες αλλα την δευτερη στις 6 η ωρα εκλαιγε ο καημενουλης και εκανε δυο διαρροιες,χτες ειπια χυμο πορτοκαλι φρεσκοστυμενο και μαλλον τον πειραξε αυτο,εχουμε και πολυ ζεστη και ζοριζεται ο καημενουλης,φανταζομαι στην αθηνα τι γινεται που εχει πιο πολυ ζεστη απο δω :ohmy::ohmy:

μαγδα και ο δικος μου το κανει αυτο ενω στην αγκαλια μου χανεται στον υπνο μολις τον βαλω κατω ξυπναει και κλαιει και παλι απο την αρχη ουφ! :(

γιωτου μου μην απογοητευεσαι δεν ξερω ο μεγαλος σου αν ετρωγε καλα παντως οι δικοι μου μου εβγαζαν την ψυχη με το φαγητο :angry: μονο τα φρουτα ετρωγαν με ευκολια αν μου βγει και ο μπεμπης ετσι αστα να παει,μην εγκαταλειπεις και μεγια και το μαλλι ;)

κοριτσακια μου αυτα τα νεα τα ξαναλεμε φιλιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τι μου κανετε;;;που ειστε ολες χαμενες;;;; :dry::huh::ohmy:

τελικα το μαλλι εγινε ωραιο...καστανο δηλαδη :silly:

ο μικρος ξυπνησε χθες στις 5 :( ηθελε να φαει...μπορει βεβαια να ζεστενοταν... :unsure:

και ναι σημερα εφαγε το παιδι μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ανοιγε το στοματακι του και γελουσε...του αρεσει πολυ το αχλαδι..ελπιζω βεβαια να μην τον πειραξει :unsure:

κατερινακι 1 κριμα ρε γαμωτο..δεν εχεις ξαναπιει χυμο πορτοκαλι;;;;εμενα δεν τον ενοχλει....ελπιζω να ειναι καλυτερα τωρα :)

φιλια! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟΥΛΗ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΓΚΟΥΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΤΣ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ Η ΓΙΩΤΟΥ ΜΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΑΝ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗΨΗΛΑ.Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ Κ ΜΠΑΝΙΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΠΙΚΑ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΧΩ Κ ΕΓΩ.ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΚΟΥΝΙΑ ΣΠΑΡΑΖΕΙ.ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ,ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΙΑ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΩ ΠΟΛΥ ΩΡΑ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Κ ΣΗΜΕΡΑ,ΕΙΧΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ,ΔΕ ΤΟ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΑΠΛΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΙΔΡΩΝΕΙ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΝΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ.ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΛΙΟΑΘΗΝΑ.ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ Κ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΕΝΑ ΣΤΙΚΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ!Κ ΘΑ ΧΑΖΕΥΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ Κ ΑΛΛΟ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ,Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ.

ΤΩΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΣΑ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Γιωτού....θα σε δαγκώσω :angry: Εμένα ξύπνησε στις 11.00 στις 12.00, 1.00, 2.00 κτλ..κτλ...μέχρι τι 6.00 που την παρέδωσα στον πατέρα της να κοιμηθώ κι εγώ ένα δυωράκι συνεχόμενο...

Όλο καστανό το έκανες το μαλλί? Κάνε και καμιά ανταυγια (πώς γράφεται?) καλοκαιράκι είναι :) Ωραία ήταν και τα κόκκινα που είχες πριν ;)

Φαγητό κι εμένα 2 μέρες τώρα πατάτα δεν έχει φάει καθόλου...Ξυνίζει τα μουτράκια :P Σήμερα θα δοκιμάσω πατάτα - καρότο και βλέπουμε. Ωραία που έφαγε το αχλαδάκι.Είναι πιο γλυκά τα φρούτα και πολλά παιδάκια τα προτιμούν.

Για πείτε μια ρήγορη κι εύκολη συνταγή για γλυκό χωρίς γάλα :dry: Σήμερα η Μαρκέλλα κλείνει μισό χρόνο ζωής το μωρό μου και θέλω να γιορτάσουμε το βραδάκι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ!ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΙΛΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΜΟΝΟ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΣΤΑΝΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕΣ?ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΣΟΥ!

ΜΑΓΔΑ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ!ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ:

1 ΒΑΝΙΛΙΑ

5 ΑΥΓΑ(ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΝ ΘΕΣ)

ΜΙΑΜΙΣΗ ΦΛΥΤΖΑΝΙ ΑΛΕΥΡΙ ΠΟΥ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΔΗΛ.ΦΑΡΙΝΑ

2 ΦΛΥΤ.ΤΣΑΓΙΟΥ ΖΑΧΑΡΗ

1 ΦΛΥΤ.ΤΣΑΓ.ΒΡΑΣΤΟ ΝΕΡΟ

3/4 ΤΟΥ ΤΣΑΓΙΟΥ ΚΑΚΑΟ ΣΚΟΝΗ ΚΑΙ

1/4 ΤΟΥ ΤΣΑΓΙΟΥ ΚΟΝΙΑΚ

ΧΤΥΠΑΣ ΤΑ ΑΥΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ.ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΠΟΛ ΛΙΩΝΕΙΣ ΤΟ ΒΟΥΤΥΡΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΕΥΡΙ.ΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΝΑ ΦΛΥΤΖΑΝΙ ΤΟΥ ΤΣΑΓΙΟΥ ΓΙΑ ΣΙΡΟΠΙ.ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟ ΡΙΧΝΕΙΣ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΕΥΡΙ.ΕΧΕΙΣ ΒΟΥΤΥΡΩΣΕΙ ΕΝΑ ΤΑΨΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΕΣΑ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΣΤΟ.ΤΟ ΨΗΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΑΙΑΣ ΣΧΑΡΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΓΙΑ 20 ΜΙΝ ΣΤΟΥΣ 170

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ.

ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ ΜΕ ΣΙΡΟΠΙ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΓΩΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ!ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΡΡΟΦΑΕΙ ΣΑΝ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ!ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ!ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!

Αχ τι ζέστη και αυτή σήμερα .....

Όλια μου , καλά είναι μπεμπούλα μου !!! Πως σας φαίνεται το καινούργιο σπιτάκι σας ??? Βολευτήκατε ????

Λέμον, οι δουλειές του σπιτιού προχωράνε κανονικά αλλά πριν το Σεπτέμβριο με τίποτα δεν θα τα έχουμε καταφέρει να μπούμε... μάλλον Οκτώβριο Νοέμβριο καλά να είμαστε!!!

Γιωτού ,ΟΥΑΟΥ ο γαμπρός μου επιτέλους έφαγε και κάτι άλλο πέρα από βυζι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εύχομαι πραγματικά να μην τον πειράξει καθόλου!!!!!!!!!!!

Τι σε έπιασε και τα έκανες καστανά τα μαλλιά σου ??? Όχι ότι δεν θα σου πάνε με τέτοιες ματάρες :laugh:

Πασχαλάκι, μεγάλωσε ό μπεμπης σου!! Μια χαρά ήταν οι μετρήσεις καλέ , εγώ τι να πω, που είναι ακόμα 6,5 κιλά? Καλά εγώ θα την κάνω και μοντέλο :laugh: :laugh: αλλά λέμε τώρα ... Με ωραία φρούτα, σας ξεκίνησε ο παιδίατρος. εμάς για αρχή μας έδωσε τα κλασικά (μήλο, αχλάδι, μπανάνα και ακτινίδιο)μου είπε όμως ότι λίγο αργότερα θα μου πει και για άλλα φρούτα...

Βικάκι, εγώ προς το παρόν βάζω τα αυτοκόλλητα αντικουνοπικά... Φώτο για το προφίλ δεν έχω ιδέα αφού και την δικιά μου απόρησα πως την έβαλα...

Μάγδα να σου ζήσει η ψιλούλα σου!!!!!!!!!!!! Δεν ξέρω συνταγούλα εύκολη χωρίς γάλα ... κάνε γλυκό του κουταλιού (μην με ρωτήσεις πώς)

:laugh:

Θα ρίξω μια ματιά στο μαγαζί που ανέφερες για το καρεκλάκι γιατί μου αρέσει να ψωνίζω για την μπεμπούλα πράγματα που μπορεί να τα χρησιμοποιήσει και για αργότερα ... ίσως να έχει και άλλα είδη ...!!

Ααα , έχω ΑΠΟΡΙΑΑΑΑ , σχεδόν όλες λέτε για το εκπευδευτικό ποτηράκι.. δεν το έχω δει ποτέ.. μάλλον στο Jumbo δεν θα το έχει θα πάω σε κανένα άλλο κατάστημα .. εμένα πάντως δεν πίνει νερό.. αρνείτε κατηγορηματικά .. έχω κάνει αρκετές προσπάθειες.. μήπως πρέπει να επιμείνω ή με το γάλα που πίνει αρκεί... τι να κάνω ?? Δεν ρώτησα τον γιατρό και ντρέπομαι να τον πάρω γι' αυτό..

Επίσης , ρε κορίτσια τα λαχανικά δεν τα δίνετε στα μωρά σας όλα μαζί??? Κάποιος είπε: της έδωσα πατατα και αύριο πατάτα και καρότο sorry δεν θυμάμαι ποια το είπε και αν το είπε έτσι ακριβώς .. Εγώ της έδωσα μονομιας κολοκύθι, καρότο , πατάτα και σέλινο (καλά στο λιώσιμο το έβγαλα το σέλινο) για δύο ημέρες και από εχθές της βάζω και κρέας .. όλα καλά??? :huh::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΦΑΓΗΤΟ,ΜΗΠΩΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ;;ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΚΡΕΜΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ,ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ;

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΝΑ ΡΟΛΟΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΑΠΛΗ,ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΠΕΙ.Κ ΕΜΕΝΑ ΤΗ ΠΑΛΙΑ Ο ΜΠΙΛ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ.ΕΒΑΛΑ Κ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΝΟΥΚ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΕΡΕ Η ΚΟΥΝΙΔΑ ΜΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ MOTHERCARE.

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΛΥΓΟΥΡΕΥΤΗΚΑ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ ΣΟΥ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΠΕΤΥΧΕ.

ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Κ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΝΑΠΕ ΣΤΟ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΑΝΑΨΑ Κ ΚΛΙΜΑ.ΠΟΛΥ ΚΑΥΣΩΝΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΑΡΚΕΛΑ ΣΟΥ Κ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Κ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ! :laugh: :P

ΑΝΤΕ Κ ΜΕΝΑ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ..ΑΧ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matinap έγραψε:

ΕΛΑ ΚΕΡΝΑΩ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΩ ΝΑ ΣΤΗΝ ΦΕΡΩ ΟΛΗ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ!!!!

ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδουλα να χαιρεσαι την μικρουλα σου ,να ειναι γερη κι ευτυχισμενη,αν δεν κατεληξες ακομη για γλυκο εχω συνταγη για πορτοκαλοπιττα,ρολο κεικ που το γεμιζεις με μαρμελαδα ή οτι αλλο θελεις,κεικ με κρασι και χαλβας με σιμιγδαλι αν θελεις κατι πες μου να σου γραψω ;)

χρυσουλινι αρχιζουμε ενα ενα τα λαχανικα για να δουμε αν κανουν αλλεργια σε καποιο,αφου τα εδωσες ολα μαζι και δεν την πειραξε τιποτα ειναι ενταξει,ποτηρακι εκπαιδευτικο θα βρεις σιγουρα στα jumbo και σε καταστηματα με παιδικα και βρεφικα ειδη ή και σε σουπερμαρκετ ;)

γιωτου πρεπει να ειχα ξαναπιει χυμο πορτοκαλι δεν θυμαμαι πιος ξερει μπορει και να ετυχε περιμενουμε φωτο με το καινουργιο μαλλι :P

ματινακι θελω κι εγω σοκολατοπιττα μιαμ,μιαμ :laugh:

βικακι εμεις δεν αρχισαμε ουτε κρεμα ακομη τελευταιος εμεινε ο δικος μου αντε λιγες μερες ακομη κι εμεις οτι πει ο γιατροσ τι να κανουμε

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
    • Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Έτοιμη είναι όταν αισθανθεί σίγουρη θα περπατήσει κ μόνη της!!!😍😍😍 Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!
    • Ευτυχώς που δεν κόλλησαν τα μικρά, άντε να φύγει το μικρόβιο πλήρως να ηρεμήσεις και εσύ! Η μικρή μου καλά, μεγαλώνουμε! Τώρα έγινε 15 μηνών και είναι στη φάση που στέκετεται μόνη της και κάνει βήματα αλλά θέλει να κρατιέται! Ο παιδίατρος μου είπε να μην ανησυχώ, απλά είναι θέμα αυτοπεποίθησης! Δο΄ξα το Θεό, είναι γερή και όλα καλά! 
    • Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας, εάν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο! Έκανα την υστεροσκόπηση 28 Μαΐου πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αντισυλληπτικα για αυτό το μήνα για την εξέταση! Μετά την επέμβαση είχα αίμα για 4 μερες ! Καθάρισα εντελώς στη βδομάδα! Και τώρα στις 13 Ιουνίου πήρα το τελευταίο χαπι από τα αντισυλληπτικα και αναμένω περίοδο! Αλλά έχει τώρα τη τελευταία εβδομάδα που έχω συνεχώς στο σκούπισμα καφέ εκκρίσεις! Λογικά θα μου έρθει περιοδος μέχρι τη Πέμπτη που θα κλείσω 7 μέρες από το τελευταίο χαπι ?  
    • Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Τα μικρά είναι μια χαρά πάλι καλά…!!! Δεν κόλλησε κανεις.. (Μάλλον μικρόβιο είναι) Εσένα το λουλουδάκι σου τι κάνει;;; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...