Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΠΑΛΙ,ΠΗΓΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΠΑΣΤΙΤΣΑΚΙ Κ ΕΓΙΝΑ ΜΟΥΣΚΕΜΑ Κ ΜΕΝΕΙ ΔΥΟ ΣΤΕΝΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.. :S

ΤΩΡΑ ΤΑΙΣΑ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟΥΛΗ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ,ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΠΛΩΣΩ ΚΑΝΑΠΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΙΔΡΩΝΕΙ.ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΡΩΜΑ ΠΑΝΤΕΣ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ ΕΞΩ ΝΑ ΑΕΡΙΣΤΟΥΝ,ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕΣΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ ΝΥΧΤΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΩ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ.. :(

ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ;;ΕΕ;;ΕΧΩ Κ ΩΡΑΙΟ ΦΑΓΑΚΙ!! :laugh: :P

Α ΕΥΗ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΧΘΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΕΜΕΝΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΣΙΔΗΡΟ,ΛΟΓΩ ΧΑΜΗΛΟΥ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΟΜΩΣ,ΟΧΙ ΕΤΣΙ,Κ ΟΝΤΩΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ.ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΜΙΣΟΞΑΠΛΩΝΑ Κ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhspera ki apo mena!

xa8hka alla den bazoume kolo katw...gi auto!xixi!shmera 8a phgainame sto partu ths libero(fantazomai 8a sas exei oles enhmerwsei/...) alla me tetoia zesth den to kouname apo to spiti!oute sto mpalkoni sthn pisinoula de bgainoume!kai apo bdomada eipe 4oaria!na dw pws 8a ante3oume!eutuxws emas kleinoun ta sxoleia ki etsi 8a 3ekourastw epitelous!

ti wraies foto apo tis sunanthseis sas koritsia!zhleuoume!ante kanoniste kamia pros goudi!ase pou blepw oloi gamproi kaparwsate tis nufes kai gia mas den 8a meinei kamia!ts ts ts!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΑ Κ ΓΕΛΑΕΙ!ΤΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ.ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ,ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΝΩ ΟΣΟ ΘΕΛΩ;ΓΙΑΤΙ ΔΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΣΚΕΥΗ.Κ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ.ΜΟΝΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΕΧΩ Κ ΜΠΩΛ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΕΙΔΙΚΟ ΜΩΡΕ.ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΤΡΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΓΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΦΑΓΑΚΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ...

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΝΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ Κ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡ ΠΡΑΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ.ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ? ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ Η ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΥΤΑ? ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ Η ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ?? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!!!εμεις πηγαμε για μπανιο σημερα!!!!!! :woohoo: ωραια ηταν αλλα η μικρη δεν μπηκε καθολου στη θαλασσα!!!!! :laugh: δεν της αρεσε....μαλλον κρυωνε κι οταν της ακουμπουσα τα ποδια στο νερο φωναζε!!!!χαχαχα!!!! :laugh: πλακα ειχε!!!! :P καποια στιγμη θα σας βαλω και φωτο!!!!! :) αυριο θα παμε παλι!!!!ελπιζω σιγα-σιγα να συνηθισει!!!!! :laugh:

τωρα παω να διαβασω τα νεα σας!!!!!!!μακια-μακια!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααα σας!

Ευάκι μπανάκι ε? Τέλεια!!! Αιγιάλη υποθέτω? Κι εγώ ανυπομονώ να τη βάλω θάλασσα να δω πώς θα αντιδράσει. Αν και νομίζω ότι ούτε της δικής μου θα της αρέσει γιατί προχτές που της έκανα το μπανάκι λίγο κρύο (λόγω εκζέματος) με το ζόρι την έβαλα και με πολλά πολλά παιχνίδια...

lne9 εσείς μέσα λόγω ζέστης, εμείς μέσα λόγω κρύου :silly: Παλιόκαιρος...πάλι βρέχει γμτ...Άντε να έρθω Ελλάδα - βαρέθηκααααααα.

Σοφία εμείς καρεκλάκι πήραμε αυτό http://www.stokke-highchair.com/en-global/ και πιατάκι-κουταλάκι http://www.babybjorn.com/en-gb/Eng/prod ... and-spoon/

Χτες τα πήραμε και σήμερα τα δοκιμάσαμε για πρώτη φορά :) Επίσης πήραμε και ποτηράκι εκπαιδευτικό αλλά δεν της αρέσει το νερό...Ρουφάει και μετά ανοίγει το στόμα και το φτύνει χαχαχαχ μούσκεμα γίνεται κάθε φορά...Αλλά είναι πολύ καλό μασητικό παιχνιδάκι :P

Αυτό που σου δώσανε δε λέει από πια ηλικία μπορείς να το χρησιμοποιήσεις? Εγώ θα σου έλεγα να το δοκιμάσις πρώτα και βλέπεις... Γιατι να μπαίνεις σε τσάμπα έξοδα αν μπορείς να κάνεις και μ'αυτό τη δουλειά σου?

Εμείς σήμερα δοκιμάσαμε για πρώτη φορά φαγητάκι! Πατατούλα πουρεδάκι με μεμεδογάλα! Καθόλου δε μας άρεσε όμως :laugh: Το πώς ξύνιζε το μουτράκι της δε λέγεται :laugh: Θα δοκιμάσω αύριο πάλι :dry:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες :)

εμεις χθες ειχαμε παει στο γαμο...μετα στο τραπεζι..ωραια ητανε..χορεψα(αλλα κοντεψα σε καποια φαση να πεσω κατω απο τις ζαλαδα :dry: )ο μικρος κοιμοτανε και ξυπνησε στις 4 και μετα απο λιγο φυγαμε...τρελο ξενυχτι... :laugh: και το πρωι ξυπνησαμε στις 1...ποιο πρωι δηλαδη...μεσημερι ειχε παει...αλλα νυσταζα δεν μπορουσα...ο αντρας μου με ξυπνησε...και μετα εκανα δουλειες...στις 6 το απογευμα τελειωσα :angry:

και ολη αυτη την βδομαδα εχω σιδερο :angry::angry::angry: ενα σωρο πληντυρια... :unsure::S

μαγδουλα πρεπει να πας να την δουν την μικρη για τα εκζεματα....

τον μικρο οταν ξυπναει το πρωι τον βαζω στο κρεβατι..τρωει και μετα κοιμαται παλι...η μπορει να ξυπνησει και να παιζει παλι... :P

εννοειται οτι θα συναντηθουμε οταν ερθεις αθηνα... :)

θα σου πω απο τηλεφωνο πως πας στην παλληνη στο μαγαζι... ;)

ευη εγω δεν δινω σιδηρο στον μικρο και ουτε περνω εγω....για να τους δωσεις πρεπει να διαπιστωθει ελλειψη σιδηρου με αιματολογικες...

οσο για το φαι...δεν πρεπει να κανουμε οτι θελουμε εμεις...σε αυτο σε συμβουλευει η παιδιατρος σας...

οι φωτο ειναι στην κοινοτητα στην ομαδα ποιες γεννησαμε κοντα στα χριστουγεννα...κανε αιτηση και θα σε εγκρινω....να βαλεις και την μικρη σου... :)

βικακι να χαιρεσαι τον αντρουλη...αν και καθυστερημενα :blush: παντα γερος και ευτυχισμενος να ειναι :)

πασχαλια...το σκεφτομαι για χοριακη... :dry: δεν ξερω...βασικα δεν πιστευω οτι ειμαι...απλα ειμαι πολυ κουρασμενη γι αυτο και ζαλιζομαι συνεχεια...α!τις τελευταιες μερες εχω και ημικρανιες :S μαλλον απο την ζεστη...θα δω παντως..ουτως η αλλως αρχες του ιουλιου θα παω στην γυναικολογο...αν ειμαι θα φανει σιγουρα... ;)

οσο για την συναντηση εγω δεν εχω προβλημα στο μερος..αρκει να με βολευει η μερα. :)

ολια τι ωραια που εχεις την αδελφουλα σου μαζι τωρα...μια χαρα... :)

ευακι μπανακια διαβαζω :) ....θελω και εγω :angry:

σοφακι μου εγω αυτο το καρεκλακι που σου στειλανε εχω...ειναι πολυ βολικο γιατι δεν πιανει χωρο και το πας οπου θες...ακομα και σε ταβερνα το εχω παρει...πολυ ευχρηστο :)

οσο για το ξυπνημα..θεωρω οτι απλα εχει κανει το βυζι πιπιλα και δεν ειναι οτι πειναει...εγω δυο μερες εφαρμοσα την τεχνικη της αρνησης και κοιμαται και παλι :woohoo: :silly: :)

λενακι ολο βολτες ειστε :) αντε να τελιωσουν και τα σχολεια να ξεκουραστεις και εσυ :)

χρυσα πολυ γελασα με τα βυζια :laugh: :laugh: :laugh: καλα ακομα τρεχουν ;;; :huh:

φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μένα

από το πρωί τώρα κατάφερα να μπω...

λοιπόν σήμερα δοκιμασαμε αχλαδάκι, στην αρχή με το που είδε το κουταλι μου γύρναγε το κεφάλι αλλού αλλά μετα από κανα δυο κουταλίτσες είδε οτι είναι άλλη γεύση σε σχέση με την κρέμα και κάτι φάγαμε. ξεκίνησα με το αχλάδι γιατι είναι πιο γλυκό από το μήλο. ελπίζω αύριο να φάει λίγο περισσότερο και μέχρι το τέλος της βδομάδας να καταφέρουμε το μισο αχλάδι για να βάλουμε και μισό μήλο μετά

σοφια καλά ρώτησες για τα καθισματακια φαγητού, τι προτείνεται, έγω την ταιζω προσωρινα στο καθισματακι του αυτοκινητου αλλα δεν βολεύει καθόλου

και εμείς lne9 σκεφτόμασταν να πάμε στο παρτυ της libero αλλά με τη ζέστη που είχε ήταν αδύνατο, πήγαμε όμως κατά τις 8 παρά καροτσάδα στο φλοισβο και μας άρεσε πολύ που βλέπαμε κι άλλα παιδάκια

αυτά τα νέα μας

καληνύχτα μανούλες

α ξέχασα έβαλα και εγώ φωτο στην ομάδα για να με γνωρίσετε

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!

Γιωτάκι , το ξενυχτήσαμε βλέπω!!! Μπράβο που περάσατε όμορφα , αχ πάντα έτσι να είναι!!!!!Ήμουν προς τα μέρη σου εχθές.. είχαμε πάει για μπάνιο στην Κερατέα ... κρίμα όμως γιατί δυστυχώς δεν προσέχουμε τις παραλίες μας.. ήταν μέσα στο σκουπίδι :( ...

Μαγδά ωραία τα πραγματάκια που πήρες!! Ειδικά το καθισματάκι εάν είναι ασφαλές (γιατί δεν σου κρύβω μια ανασφάλεια την ένιωσα) θα βολεύει και για αργότερα...!!!!!!!!!!! πες μας περισσότερες εντυπώσεις για να το έχουμε στο νού μας... Για την συνάντηση εμένα δεν χρειάζεται να με ρωτήσεις .. δεν παίζει να μην έρθω (καλά να είμαστε) θα χαρώ πάρααααα πολύυυυ να σας ξανά δω!!! Αλήθεια η μικρή σου πως πάει με το ύψος??? Την είχαμε αφήσει ήδη στο ένα μέτρο.. :laugh: ζωή να έχει!!!!!!!!!

Ευάκι , μπανάκι?????????? Ζηλεύωωωωω τι κρίμα να μην έχουμε κοντά καθαρές παραλίες.....

Σοφάκι, στην δουλειά έχω πάρει ένα καρεκλάκι σαν και αυτό που λες και με έχει βολέψει... βεβαια τώρα που δεν κάθονται τα μικρά μας καλά .. ψιλό γέρνει η μπέμπα μου και της βάζω μαξιλαράκι να την σφηνώνω .. :blink: αλλά λίγο αργότερα θα είναι ότι πρέπει...!!!!

Σέβελιν, σίδερο δεν σίνω στην μικρή.. μου είπε όμως ο παιδίατρος απαραιτήτως να της δίνω 4 φορές την εβδομάδα κρέας..

Βικάκι εάν σε ενδιαφέρει το θέατρο , θα το κανονίσουμε όπως την άλλη φορά.. μην ανησυχείς..

Καγκουροκατερινάκι, τσακάλι έγινες... και φώτο στην ομάδα??? Εγώ τόσο καιρό μέλος και ακόμα δεν τα έχω καταφέρει :laugh:

Ρενάκι ,που είσαι καλέ???? Εύχομαι όλα καλά!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες !!!Πρωινη και γω .Το ζουζουνι μου εφαγε και παιρνει εναν ακομη υπνακο ..Χρυσουλινι τι κανει η μπουμπου σου?

Σοφακι εγω πηρα κουταλακι απο σιλικονη και βολευει παρα πολυ .Πιατακια εχω οπως και καθισματακι αλλα νομιζω οτι ειναι νωρις ακομη για το καθισματακι γιατι ακομη δεν στηριζεται.Εμενα με βολεψε ενα δευτερο καροτσι που εχω και τον ταιζω εκειμεσα. Το καθισματακι που σου δωσανε δοκιμασε το πρωτα και αν δεις οτι δεν βολευει τοτε παρε καποιο αλλο.

Κοριτσια εμενα το νερο δεν του αρεσει .Του δινω με το μπιμπερο και το βγαζει .Και μεις χθες το απογευμα πηγαμε βολτα και μετα για γρανιτα σε μια κοντινη καφετερια .Ωραια ηταν ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΡΑΑΑΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!

ΜΑΓΔΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ! ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ? ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΥ ΤΙΜΗ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ 18 ΜΗΝΩΝ Κ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΛΕΤΕ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ Κ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΨΕΙ..ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ :dry: ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Η ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΑΥΤΑ? ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΕΧΤΕΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΠΛΑ'Ι' ΑΛΛΑ ΑΝ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.. ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ 18+ .

ΚΑΓΚΟΥΡΟΥΛΑ ΘΑ ΔΩ ΜΕΤΑ ΦΩΤΟ!!

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ!! ;)

ΚΛΑΙΕΙ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΛΙ... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΟ.ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ,ΖΥΓΙΣΜΑ ΚΑΙ ΥΨΟΣ.

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 125ΜΛ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Η ΓΙΩΤΑ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες,

εμεις χτες το βραδυ και τα τελευταια βραδια ξυπναμε δυο φορες,αλλα τις δυο τελευταιες μερες για να τον κοιμησω για βραδυ κανω αμαν προσπαθω για δυο ωρες βυζι-κουνημα-βυζι-κουνημα και γκρινια μπολικη ενω θελει να κοιμηθει δεν ξερω τι τον πιανει,εχω και τα αλλα δυο που περιμενουν για μπανιο και γαλα και γινεται της μουρλης :angry:

γιωτου μου εκτος τισ ζαλαδες μηπως νιωθεις και εξαντληση;μηπως εχεις χαμηλο αιματοκριτη και χρειαζεσαι σιδηρο και δεν αισθανεσαι καλα;

σοφακι μην αχγωνεσαι ετσι με τα καρεκλακια,στην αρχη μπορεις να τον βαζεις στο ρηλαξ η στο καροτσι και μετα δοκιμαζεις αυτο που εχεις και βλεπεις αν σε βολευει ετσι κι αλλιως δεν μπορουν ακομη να κατσουν καλα ;)

τνην πεμπτη εχουμε παιδιατρο αντε να αρχισουμε και εμεις να τρωμε τελευταιοι μειναμε

φιλακι σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!

Εμεις χθες κοιμηθηκαμε πολυ καλα αν εξειρεσετε οτι ξυπνησε ο Μιχαλης κατα τις 4 και φωναζε και ξυπνησε τον μικρο και τον εβαλα βυζι για να κανακοιμηθει

αλλα διαπιστωσα οτι δεν ειχε ξυπνησει στις 3 να φαει οπως συνηθως!!

Εγω νερακι του δινω με ενα εκπαιδευτικο της νουκ αλλα λιγο.

Πιο πολυ το θελει για να το δαγκωνει παντως.

Σημερα λεω να του αρχισω λαχανικα..να σας πω δεν ξερω γιατι βαριεμαι...

Εχει τοση ζεστη που δεν θελω να κανω τιποτα.

Παλι καλα που εχω φαι και δεν εχω μαγειρεμα σημερα.

Ηρθε το πρωι κι ο πεθερος μου να μας παει στον παιδικο του Μιχαλη να καταθεσω τα χαρτια γιατι το αμαξι μου ειναι συνεργειο για γενικη επισκευη!

Του αρεσε πολυ του Μιχαλη και δεν ηθελε να φυγει!

Αυτα κοριτσια μου!

Σας αφηνω γιατι με αυτη τη ζεστη δενε χω ορεξη για τιποτα!

Τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!

πολλη ζεστη και σημερα!!!!!ισως παμε για μπανιο αργοτερα!!!!

φαγαμε λιγο αχλαδακι σημερα αλλα δεν μπορω να πω οτι μας αρεσε και πολυ... :) πλακα ειχε!!!!!τωρα περιμενουμε αντιδρασεις!!!!!! ;)

γιωτου,ο αιματοκριτης ερχεται κι εμενα στο μυαλο μου.εμενα μου ειπε ο γυναικολογος να παιρνω σιδηρο οσο θηλαζω συν ενα μηνα....δεν πας να το κοιταξεις για καλο και για κακο????? :dry:

κατερινακι,δωσε φιλακια στα αγορακια σου και κρατα μας ενα γαμπρο!!!!χαχαχαχ!!!!! :laugh:

ματινακι,ετοιμαζεσαι για τη βαφτιση ε??τελεια!!!!!εννοειται οτι θα μας βαλεις φωτο ε??????

σοφακι μου,εγω της εχω καρεκλακι που πεφτει λιγο η πλατη και μπορω να πω οτι με εχει βολεψει αλλα γνωμη μου ειναι να μην παρεις αλλο.σε λιγο καιρο θα καθεται ο μικρος σου και δε θα το χρειαζεσαι!!!!ακομα και αγκαλιτσα μπορεις να τον κρατας για αρχη!!!! :) κουταλακι σιλικονης εχω κι εγω και ποτηρακι με θηλη σιλικονης.βεβαια εμενα δεν πινει πολυ νερο αλλα της αρεσει να παιζει.μασαει τη θηλη!!!!αν της το παρω κλαιει!!!!χαχαχα!!!!! :laugh: μεγαλωνουν και καταλαβαινουν τα σκατουλια!!!!!! :P

χρυσουλινι,παρε τη μικρη και τον αντρα σου και ελατε για μπανακια!!!!! B)

χρυσα,εγω αυτο με το στηθος που τρεχει το παθαινω συνεχεια...οταν τρωει απο το ενα,τρεχει και το αλλο!!!!!μου φαινεται την επομενη φορα πρεπει να κανω διδυμα!!!!!χαχαχα!!!!ετσι δε θα εχω προβλημα!!!! :P:P:P

κανγκουροκατερινακι,πολυ ωραιες φωτο!!!!!!!βαλε μας κι αλλες!!!!!!! :)

βικακι μου,τουρτα μου κρατησες??????????? :silly: :silly: :silly:

πατσουλινι,εμαθες σκραμπλλλλλλλλλλλλλλ??????χαχαχαχα!!!!! :P :laugh: :P

ολια μου,πολυ θα ηθελα να ειχα την αδερφη μου κοντα!!!!!!εισαι τυχερη!!!!!! :)

μακια-μακια-μακιααα!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδιτσες μου :P

πολυ ζεστη εχει ρε κοριτσια..παλι με τα κλιματιστικα ειμαστε :dry: αλλα δεν μπορω..ζεστενομαι πολυ..

ο μικρος χθες κοιμηθηκε στις 9 και ξυπνησε στις 7 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: αχ!!!!οι παλιες καλες εποχες..επιστρεψανε και παλι :)

πριν ενα μηνα ειχα κανει εξετασεις και ο αιματοκριτης μου ηταν 43,5...οποτε δεν νομιζω να ειναι κατι τετοιο..τεσπα..θα δουμε...

αχ!υπαρχει μια υπεροχη ησυχια στο σπιτι..κοιμουνται και τα 2 τους :P

σημερα πηγε και ο αντρουλης μου στην καινουργια του δουλεια...περιμενω εντυπωσεις...στις 4 θα ειναι εδω :woohoo:

σημερα εδωσα στον μικρο πατατα-καροτο-κοτοπουλο και παλι τιποτα...εκλαιγε και το αναγουλιαζε..μα ποτε θα φαει πια;;;; :ohmy::unsure::dry::S

χρυσουλινι γιατι δεν πηρες τηλεφωνο,να πιναμε καφεδακι;;;θα σε μαλωσω :P παντως απο κερατεα δεν εχει καλη θαλασσα...εμεις πηγαινουμε απο λαγονησι και μετα...εκει εχει πολυ καθαρη θαλασσα και ειναι γενικως πολυ ωραια :)

ευακι παλι για μπανιο :angry: ζηλευω :blush: θελω και εγω....αντε βαλε μπρος για τα διδυμα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

σοφακι μηπως ειδες λαθος;;;;εμενα μια χαρα καθοταν ο ταλιμπαν...απο εξι μηνων...και ο μικρος μια χαρα καθεται..λιγο γερνει...αλλα ειναι λογικο γιατι δεν ξερει να καθεται ακομα...

κατερινακι και μενα μια περιοδο ετσι εκανε για να κοιμηθει...βυζι κουνημα και ποση ωρα....ωσπου ενα βραδυ τον βαζω στην κουνια εκλαψε λιγο...και μετα κοιμηθηκε...και αυτο γινεται καθε βραδυ... ;)

ματινακι πολλα φιλια στην μπουμπου σου :kiss::kiss::kiss:

χρυσα και εγω αυτο το ποτηρακι θα παρω τις νουκ...ειναι πολυ καλα! :)

παω για νανι...νυσταζωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!

φιλια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ?ΤΙ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΟΥΣ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΩΡΑ!ΔΕ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΖΕΣΤΗ!ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΤΣΙ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!

ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!

ΕΥΑΚΙ ΠΑΡΕ ΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OXI ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΜΗΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΩΡΕ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣΩ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ! ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ,ΘΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΡΙΛΑΞ Η ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΡΩΜΕ ΕΚΕΙ!!

ΑΠΟ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ??? ΜΕΧΡΙ 7??????????????????????????????? ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ ΤΩΡΑ Η ΜΕΤΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares ti kanete???egw exw repo simera kai kanw doulies sto spiti mono araxnes den exw vrei akoma edwmesa!i mpempa stin mama m drosietai ekei kala einai!emeis sto spiti exoume zesti tha paw gia klimatistiko methayrio den ginetai!!!epitrepetai me to mwro to ac kserei kamia???ayrio exoume emvolia!!!ade na teliwnoume kai me ayta!sofaki mou gliko emeis ti taizoume sto rilax! kai mas voleyei mia xara!!exw kai kareklakia alla ta afinw gia argotera otan tha sterewnetai kala!giati to kefali akoma to pame pros pisw!!!hehehe

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!! ΛΕΕΙ ΑΠΟ 0-3 ΕΤΩΝ ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑΤΙ Σ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΑΙΤ ΕΛΕΓΕ ΑΠΟ 18 Κ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ...ΒΛΑΚΕΙΕΣ...

ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ Κ ΜΙΚΡΟ Ε?? ΟΠΟΥ ΘΕΣ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ! Μ'ΑΡΕΣΕΙ!!

ΝΑΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ! ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!!Α ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΣ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ???

Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΘΗΚΕ...Κ Η ΡΕΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ..ΕΒΑΛΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ,ΑΝ Κ ΔΕ ΤΟ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΟΠΩΣ Κ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ,ΔΕ ΠΑΛΕΥΟΤΑΝ..

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΣΑΞΩΝΗ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΒΑΛΑΜΕ ΤΑ ΠΑΤΣ.ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ,ΠΩΣ Κ ΤΙ.

ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΙΚΕΑ Κ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΚΑΠΝΙΖΑΝ Κ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΗΚΑ.

ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες!!!!!!!!!!!

καναμε 2η δοση σημερα πνευμονιοκοκκου το καινουριο το prevenar 13 και γαστρεντεριτιδας και το μικρο μου ξεραθηκε στον υπνο...να δω τωρα πως θα κοιμηθει το βραδυ..γκρρρ

απο βαρος δεν εχασε αλλα πηρε ελαχιστα γραμμαρια(7880 ειμαστε) και υψος 68 ποντους.Η κεφαλα μας μεγαλωσε 45 πηγε.

Απο μεθευριο ξεκιναω φρουτα.Θα αρχισουμε με αχλαδι και μετα απο 5 μερες βερυκοκα και σε αλλες 5 μιση μπανανα.και εναλλακτικα ροδακινο, καρπουζι πεπονι.Ενα ενα φυσικα θα δοκιμαζουμε στην αλλαγη.Μετα απο 10 μερες ξεκιναμε με 1 πατατα και 1 καροτο και 1 κολοκυθι +1 κουταλια της σουπας ελαιολαδο(μου φανηκε πολυ αλλα μου ειπε επιβαλλεται για τη σωστη αναπτυξη του εγκεφαλου).Το απογευμα παραμενει η κρεμα βανιλια.και θα αρχισω σιγα σιγα να εισαγω και το ξενο γαλα(μην του ρθουν κι ολα μαζι).Σιγ α σιγα και με το μαλακο!

Για μπανια ειπε κανενα προβλημα , αντηλιακο μου ειπε απαραιτητως και αντικουνουπικο το βραδυ επισης το υγρο εννοειται.Αυτα!Αντε να μπουμε σ'ενα προγραμματακι με τις στερεες τροφες γιατι αυτο το καθε λιγο βυζι ειδικα οσο μεγαλωνουν οι ζεστες δεν το μπορουσα αλλο!ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!!ΑΛΗΘΕΙΑ,ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΟΝΟΜΑΣΕΤΕ;

Κ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΦΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ Κ ΝΑ ΜΗ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ.

ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΑΛΙ Κ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ.ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ.

Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΝΤΙΚΟΥΝΟΥΠΙΚΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ;ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΗ ΝΤΟΚ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...