Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΑΡΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΠΑΤΣΥ Κ ΕΣΕΝΑ ΚΑΤΙ ΣΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΕΡΟ Ε?? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΙΣ Μ@Λ@ΚΙΕς ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ!! :woohoo: :woohoo: ΝΕΦΕΛΑΚΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!! ΝΑ ΜΑΘΕΙ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΜΟΡΦΑ?? ΤΑ ΑΓΑΠΑΚΙΑ ΣΑΣ???

ΕΔΩ ΕΒΑΛΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΖΕΣΤΗ,ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ 20 ΤΟ ΠΟΛΥ Κ ΕΧΤΕΣ ΕΚΑΝΕ 32 ΣΚΑΣΑΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΕΣΤΑΘΗΚΕ,ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΤΟΝ ΕΧΩ Κ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΕΞΩ Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΝΕΜΗΣΤΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΙΡ ΚΟΝΤΙΣΙΟΝ ΑΛΛΑ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ Κ ΚΡΥΩΣΕΙ... ΠΩ ΠΩ Κ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΤΑ 40ΑΡΙΑ...ΘΑ ΨΗΘΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΠΟΤΑΜΙΑ :silly: ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΦΥΜΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΒΓΑΖΟΥΜΕ Κ ΤΟΣΑ ΕΜΦΙΑΛΩΜΕΝΑ ΝΕΡΑ ΕΔΩ!!ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΙ ΚΛΠ ΝΑ ΠΑΩ ΛΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΟΥΤΗΞΩ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΕΙ?? ΕΙΝΑΙ Κ ΓΕΜΑΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ Κ ΕΧΕΙ ΣΚΙΑ ΠΑΝΤΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!

ΒΡΕ ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ ΤΟΟΟΟΣΕΣ ΩΡΕΣ?? ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΙΜΟΤΑΝ Κ ΑΥΤΟ??? ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΛΕΜΕ!!!! :silly: :woohoo:

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΘΙΕΡΩΣΕΙ ΜΙΑ ΡΟΥΤΙΝΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ Κ ΞΕΡΩ ΠΛΕΟΝ ΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΑΣΧΕΤΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ! Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΙΕΡΩΣΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!!! ΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΣΤΑΘΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!!

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΣΤΗΘΟΣ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΚΛΑΙΕΙ ΞΑΓΡΥΠΝΑΕΙ Κ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ! ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ!

ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ ΠΑΛΙ Ε?? ΜΗΝΥΣΤΕ ΜΕ ΜΗΝΥΣΤΕ ΜΕ!! :laugh: :laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ.....τρωει,μου γελαει και με χαιδευει στο προσωποοοοοοοοο!!!!!θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωω :woohoo: :woohoo: :woohoo:

σοφακι μου,τι αλλο να πω....φιλακια σου στελνουμε εγω και η μικρη μου για θετικη ενεργεια!!!!!! ;)

κατερινακι,μου αρεσαν πολυ οι φωτο που εβαλες!!!!!και φανταζομαι πως θα καμαρωνες!!!!!! :)

ματινακι,τον ηπιατε το χυμο σας?????παω κι εγω να βρασω λαχανικα!!!!σημερα θα βαλω και μπροκολο και απο δευτερα φρουτα!!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες :)

τι μου κανετε;;;κεφακια βλεπω σε γενικες γραμμες :cheer:

εμεις σημερα σηκωθηκαμε στις 10 και μιση :blush: ...δεν μπορω μου λειπει πολυ ο υπνος...παλι καλα που ξεκινησε ο μικρος να κοιμαται τα βραδια και ξυπναει πλεον περιπου στις 7 παρα το πρωι...τρωει και μετα κοιμομαστε αγκαλιτσα :)

σημερα εχουμε παλι γαμο...και μετα τραπεζι...οποτε πρεπει να παω τον ταλιμπαν παλι στη μαμα μου...και αυριο το πρωι θα κανουμε γενικη τα δωματια και τα μπανια και τερμα οι δουλειες :cheer: βεβαια θα εχω σιδερο :angry::angry::angry:

πατσυ γρηγορα προς αγορα λουκετου για σουτιεν...τι την επιασε;;;; :dry::dry:

σοφακι μια χαρα ειναι το ποταμι για μπανιο...εγω εχω κανει πανως στον αλφειο...

ολια απο δουλειες αλλο τιποτα...δεν τελειωνουν ποτε... :angry:

ευακι ειμαι φεικ το παραδαχομαι :laugh:

ματινακι αστην με την πανα αφου ζεστενεται τοσο πολυ :silly:

φιλιαααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΗΠΙΑΜΕ ΤΟΝ ΧΥΜΟ ΜΑΣ,ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑΝΙ!ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ.

ΓΙΩΤΟΥ ΜΟΥ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ!ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΗΣ ΕΒΡΕΞΑ ΛΙΓΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΕΙ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΤΖΑΜΙ ΑΝΟΙΧΤΟ.ΣΕΧ ΔΙΑΒΑΣΑ ΧΤΕΣ,ΞΕΣΑΛΩΣΑΜΕ ΠΑΛΙ.ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΟΝΤΩΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΕΡΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΟΥΖΑΚΙ!ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ.

ΟΛΙΑ ΜΟΥ,ΜΑΡΑΚΙ,ΧΡΥΣΑ,ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ,ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΕΣ,ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΣΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΟΛΛΑ,ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ..ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!!ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ!!!!

ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΠΙΛΑΚΗ ΜΟΥ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ!!!!!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!ΕΥΑΚΙΙΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΜΟΡΓΟ!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλίτσες!!!

τι απίστευτη ζέστη και σήμερα, την έχω μόνο με την πάνα τη μικρή

να σας ρωτήσω air condition χρησιμοποιείται? χτες το βραδυ το είχα ανάψει στο δωματιο της να δροσισει και όταν την έβαλα για υπνο το έσβησα, έκανα καλά?

το πρωί είχα πάει σε μια ημερίδα που διοργάνωσε η παιδιατρός μας με μια ψυχολογο και ακουσα ωραία και χρήσιμα πραγματάκια στην πράξη να δούμε...

να ευχηθώ στο βικακι να χαίρεται τον άντρα της, στην olia και στην πατσυ καλορίζικα το σπίτι και το αυτοκίνητο (σας μαθαίνω σιγα-σιγά)

πολλα φιλάκια σε όλες :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!!

Εχθές μπήκα για λίγο διάβασα ότι μπορούσα και όταν ήταν να σας γράψω με πέταξε έξω το μαμμυ :angry:

Τέλος πάντων...

Πατσουλίνι καλορίζικό το αμάξι σας και καλοτάξιδο!!!!!!

Μαμά Πανάη , εμένα μου άρεσε που γέννησα Δεκέμβιο , προσωπικά ένιωσα ότι δεν στερήθηκα βόλτες και το μωράκι μου λόγω καιρού ήξερα πως να το ντύσω.. νομίζω ότι θα είχα πρόβλημα εάν γεννούσα π.χ. άνοιξη ή φθινόπωρο γιατί μια κρύο, μια ζέστη ... και οι αλλαγές του καιρού νομίζω ότι προκαλούν τις περισσότερες φορές ιώσεις, γρίππη κ.λπ. Με το καλό το μπεμπέ σου και να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!!!!!!!!!!!

Στη συνάντηση ήταν τέλεια .. στο τέλος θα γίνω βαρετή κάθε φορά να λέω ότι περάσαμε ωραία αλλα ήταν ο καιρός , το περιβάλλον οι τρελλές φίλες που σαν συνδυασμός μου άρεσε!! Το καγκουροκατερινάκι ήταν συμπαθέστατο και το μωρό της κούκλα!!!! Καγκουροκατερινούλα χάρηκα πολύ που σε γνώρισα .. !!!!!!!!

Λοιπόν το είπα και στην συνάντηση, εγώ με την μπεμπούλα 19 ή 20 Ιουνίου , θα πάμε σε ένα θέατρο για βρέφη που κάνει η Ξένια Καλογεροπούλου... όποια κοπελιά ενδιαφέρεται και την βολεύει η ημερομηνία ας μου πει να το κανονίσουμε.. Προς το παρόν είμαι μέσα εγώ και το Μαράκι (Μαράκι έτσι δεν είναι?)

Το θέατρο είναι στην Μεσογείων και το έργο λέγεται (αν δεν κάνω λάθος) έλα έλα και διαρκεί 35 λεπτά.. Σας το λέω αν κάποια κοπέλα μπορεί άλλη μέρα και ενδιαφέρεται να το κανονίσει .. δεν έχει πολλές παραστάσεις όμως... αυτά.. :)

Βικάκι , να χαίρεσαι τον μπιλάκο σου!!!!! Να τα εκατοστήσει!!!!!!!!!!

Ευάκι , τι ωραία σκηνή αυτή που μας περιέγραψες με την μπεμπούλα σου :silly: :)

Φιλιάαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα .Κατα τις 700 τελικα τελειωσα τις δουλειες .Εκανα μπανιο ταισα το ζουζουνι μου και τωρα καθομαστε στο μπαλκονι .Εμεις εδω τωρα εχουμε δροσια αλλα το μεσημερι πολλη ζεστη.

Κangaroo καλωσηρθες στην παρεα μας.Και συ Κατερινακι 1 ..Να χαιρεστε τα παιδακια σας..

Βικακι να χαιρεσαι τον Μπιλακο σου.

Σε ολες τις υπολοιπες πολλα ματς μουτς... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση... Η μικρή είναι καλύτερα αλλά τα εκζεματάκια δεν έχουν φύγει. Χάλια έχει γίνει το κορμάκι της :( Θα την πάω στη γιατρό τη Δευτέρα μήπως τελικά βάλουμε καμιά πιο ισχυρή αλοιφή. Και μάλλον πρέπει να αρχίσω αυστηρή διατροφή να δω αν φταίει κ'ατι που τρώω εγώ...

Οι φωτογραφίες σας από τη συνάντηση είναι τέλειες!!! Τις κοιτάζω και τις ξανακοιτάζω και τις ξαναξανακοιτάζω :silly: Πώς μεγαλώσαν έτσι τα μωράκια μας? Ολόκληρα παιδάκια έχουν γίνει! Έχουν και φλερτάκια χαχαχα :P

Όλια καλορίζικο το σπιτάκι σας! Να το χαρείτε, να το γεμίζει με παιδικά γελάκια ο μικρός σου ζουζούνος!

Πάτσυ καλοτάξιδο το τουτού σας! Βρουμ-βρουμ! :laugh:

Σοφία κι εγώ νευριάζω με τη Μαρκέλλα μου και μετά κλαίω και στενοχωριέμαι... Μια φορά της φώναξα κι όλας... Κι εχει τύχει να πιάσω τον εαυτό μου να κουνάω σα μανιακή το καρότσι πέρα-δώθε μέχρι που τρόμαξε το παδί κι έβαλε τα κλάμματα :( Απαράδεκτη μάνα...Αφού λέω αν με έβλεπε κανείς θα μου έστελνε την πρόνοια :unsure: Είναι η αϋπνία...τι να κάνεις...πόσο να αντέξεις...

Έχω κάνει μπανάκι στον Βοϊδομάτη όταν είχαμε πάει ράφτινγκ! Μιλάμε για πολύ κρύο νερό! Θεωρείτε από τα πιο κρύα ποτάμια της Ευρώπης. Μου κόπηκε η ανάσα όταν μπήκα και βγήκα...μπλε :laugh: Πήγαινέ τον όμως μια βολτίτσα, καλό θα του κάνει η δροσιά κοντά στο ποτάμι :)

Γιωτού συνεχίζεις την πολυχρωμία? :P Έτσι για ποικιλία?

Και πες μου σε παρακαλώ...Τι κάνει ο Ιάσωνας τόσες ώρες που κοιμάσαι εσύ? Κοιμάται τόσο πολύ? Θα τρελλαθώ :S

ΒΙΚΑΚΙ να χαίρεσαι το Μπιλλάκο! Τον άξιο μπαμπά και σύζηγο! Πολύχρονος!

Ευάκι, Ματινάκι, Χρύσα, Χρυσουλίνι, Κανγκουράκι, Κατερίνα1 - πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα κανονίσουμε τίποτα για 1η Ιουλίου το πρωί που θα είμαι κι εγώ Αθήνα?

Φτάνουμε στις 30 Ιουνιου το βράδυ και θα μείνουμε Σόφιτελ. Το πρωί θα πάω Παλλήνη για να πάρω τα βαφτιστικά που έχω παραγγείλει από το αν-αγαπάς. Λέω να αφήσουμε πράγματα στο Σόφιτελ και να επιστρέψουμε πάλι εκεί για να έρθει ο πατέρας μου να μας πάρει.

Για ρίχτε καμιά ιδέα - δεν ξέρω που πέφτει η Παλλήνη :blush: Τίποτα εκεί κοντά για να συναντηθούμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ Η ΠΑΛΛΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΕΡΑΚΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΓΕΡΑΚΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΛΛΗΝΗ!ΟΛΟ ΕΥΘΕΙΑ ΤΗΝ ΜΕΣΟΓΕΙΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ,ΝΑ ΤΗΣ ΦΥΓΟΥΝ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΣ!ΩΡΑΙΑ ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ,ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΠΑΝΤΩΣ!ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΛΕΨΕΙ!

ΕΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΗΤΑΝ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 9 ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΙΧΕ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΜΑΤΙΑΣΕΙ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ-ΚΑΓΚΟΥΡΑΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΙΡ ΚΟΝΤΙΣΙΟΝ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΤΖΑΜΙ,ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΑΜΑΝΙΚΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΚΕΠΑΣΑ.ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γεια σας

χτες εσκασε μυτη το πρωτο μας δοντακι και ειμαι πολυ χαρουμενη ,γιαυτο ηρεμησαμε λιγο και κοιμομαστε λιγο καλυτερα,πολυ ζεστη σημερα και εδω ,ο μικρουλης ιδρωνει και τον εχω με το φανελακι,οσο για τα μεγαλα μου ειναι μεσα στην τρελα,σημερα ολη μερα μαλωνουμε :P

σοφακι ειχαμε διακοπη ρευματος γιαυτο σε αφησα ετσι αποτομα και μετα εγραφα και με πετουσε και ετσι μετα βγηκα εξω να ποτισω τον κηπο

βικακι χρονια πολλα τον αντρουλη σου πολυχρονος και να τον χαιρεσαι :)

ολια μου ευχαριστω και εσυ να χαιρεσε την οικογενεια σου και καλοριζικο το σπιτακι σου :)

καλο βραδυ με υπνο ευχομαι σε ολλους μας πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου καλησπέρα, πόσο χαίρομαι που σας ξαναβρήκα!!!! Αν και 20 Ιουνίου φεύγω για Κρήτη θα πάω στο εξοχικό των γονιών μου για 2 μήνες και δε ξέρω πόσο θα καταφέρω να επικοινωνούμε, όμως μη με ξεχάσετε θα επανέρθω. Εκτός αν βρω κανένα internet cafe στο χωριο? Μακάρι!!!!

Τη Παρασκευή πήγα τη μικρή για εμβόλιο, όλα καλά αλλά μου έχει βγει πολύ μπουλούκα βρε παιδιά. Είναι τώρα 6 μηνών και 1 εβδομαδας και είναι 9 κιλά, ρώτησα τη γιατρό τι γίνεται και μου είπε μετά το χρόνο θα δούμε γιατί όταν αρχίσει να μπουσουλάει ή να περπατάει λογικά θα τα χάσει και πως δε μπορώ να κάνω κάτι εγώ είναι θέμα ανάπτυξης. Είναι 66 πόντους, νομίζω θα βγει κανονική, ούτε κοντή ούτε ψηλή! Εσένα Grousi που λες χοντρούλα πόσο είναι?

Βικάκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου. Θα πας Αμοργό ε? Είναι η καταγωγή μου από εκεί και πολύ σε ζηλεύω. Βρε κορίτσια νομίζω εσείς είστε πολύ πιο άνετες και κάνετε πιο πολλά από εμένα στη καθημερινότητα σας. Εγώ από το πρωί μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί το μικρό συνέχεια έχω κάτι να του κάνω, να το ντύσω, να το αλλάξω, να φτιάξω το φαί του, να το ταίσω, αφού κάνω ελάχιστα πράγματα στο σπίτι και για τον εαυτό μου. Ειδικά τώρα μετα τρια γεύματα, περνάει η ημέρα και δεν ξέρω πως!!!! Αφού βλέπω πχ τη Lemon τόσο άνετη με 2 μικρά και λέω εγώ τι κάνω λάθος? Μάλλον την έμαθα πολύ μαζί μου και για αυτό!

Κορίτσια στη χορτόσουπα τι λαχανικά βάζετε? Εμένα η γιατρός μου είπε κολοκύθι, πατάτα, καρότο και μετά θα προσθέσω μοσχάρι ή κοτόπουλο και πολύ αργότερα ψάρι. Και διάβασα πως η grousi θα βάλει μπρόκολο?

Φιλεναδίτσες μου καλές σίδηρο δίνεται στα μικρά σας και με τι τρόπο? Γιατί εμένα η γιατρός μου είπε να της δώσω το hemafer που είναι σταγόνες αλλά γίνεται χάλια για να τις στάξω μέσα στο στόμα?

Καλά Πάτσυ έχεις φοβερό γέλια με όλα αυτά που μας γράφεις, πάντα κεφάτη να είσαι αγαπούλα μου.

Όλια καλορίζικο το σπιτάκι σου, μόνο χαρές και γέλια μέσα σε αυτό!

Κορίτσια που μπορώ να δω τις φωτογραφίες στις οποίες αναφέρεστε, δεν έχω ασχοληθεί πολύ με το site?

Χρυσουλίνι φοβερό αυτό με το θέατρο θα ήθελα να έρθω αλλά φεύγω στις 20 Ιουνίου πρωι για Κρήτη και είναι πολύ οριακή η ημερομηνία για εμένα!!!!

Κορίτσια οδηγείτε? Εγώ ναι αλλά αγχώνομαι πολύ με τη μικρή να κάνω μακρινές διαδρομές!

Ξέρω, ξέρω σας ζάλισα αλλά έχω τόσα πολλά να σας πω τόσο καιρό στο μυαλό μου που δε ξέρω τι να πρωτοπω! Όταν γυρίσω από Κρήτη με το καλό θα ήθελα και εγώ πάρα πολύ να έρθω σε μια σας συνάντηση!!!!!

Φιλάκια πολλά και αγκαλίτσες στα μπεμπάκια και στα παιδάκια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!!!!!!!!!!!

καταρχην να καλωσορισω και γω τα δυο νεα μελη μας!!!!!!!Να χαιρεστε τα μωρακια σας!

ΒΙΚΑΚΙ να χαιρεσαι το μπιλακο!!!!!!!!!!πολλα φιλακια!

Σοφακι μη λες βλακειες.εισαι η πιο τελεια μανουλα.αλλη στη θεση σου δε θα αντεχε ουτε μηνα με αυτα τα ωραρια...αξιζεις συγχαρητηρια.και γω καμια φορα του φωναζω και μετα του ζγταω χιλιες φορες συγνωμηηηηηηηηη!!!ολες μας τα κανουμε λιγο πολυ τα ιδια!

Ρε κοριτσια θελω κι εγω να σας γνωρισω αλλα να συναντηθουμε και καμια φορα προς κεντρο αν σας βολευει ή ακομα και πειραια νομιζω πιο ευκολα θα μπορεσω να ερθω αφου η δουλεια μου ειναι εκει και ξερω πανω κατω δυο κεντρικες οδους!

ΓΙΩΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαα κανε χωριακκκκκηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!

ΠΑτσυ οπως λεει και η Μαγδα βρουμ βρουμ!ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κάτι τελευταίο αν μπορείτε οι πιο έμπειρες γράψτε μου τι πιστεύετε θα μου χρειαστεί στις διακοπές σαν πρώτη βοήθεια, εγώ πήρα τη κρέμα για τα δόντια, αντιηλιακή, depon, για τα τσιμπήματα το anti-nip, να πάρω κάτι άλλο?

Φιλάκια, συγνώμη που σας έπρηξα!!!!!

Μουτς, ματς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη μου,εγω μενω αμοργο!!!!ειναι ο αντρας μου απο δω!!!!απο πιο μερος εισαι???εμεις ειμαστε αιγιαλη!!!!ερχεσαι καθολου????εμενα η μικρη μου ειναι τωρα 5μιση μηνων και ειναι 8 κιλα περιπου.στην καμπυλη αναπτυξης ειναι στα ψηλα ορια!!!μην ανησυχεις ομως!!!!οντως,οταν αρχισουν το περπατημα αδυνατιζουν!!! ;) εγω εβαλα και μπροκολο σημερα και χτες φασολακια.μεχρι στιγμης τα παμε μια χαρα!!!βασικα,τα βαζω για να μη βαριεται ολο την ιδια γευση!!!απο δευτερα θα αρχισουμε και φρουτα!!!μην αγχωνεσαι με το ταξιδι!!!εγω ταξιδευω συνεχεια με τη μικρη και δεν ειναι τιποτα.μια χαρα ειναι αυτα που πηρες.τα υπολοιπα θα τα δεις σιγα-σιγα!!!θα σου δειξει η μικρη μονη της τι χρειαζεται!!!! ;) αυτα απο μενα!!!!φιλακια!!! :kiss:

βικακι,χρονια πολλα στον μπιλακο σου!!!!την εφαγες την τουρτα???? :laugh:

μαγδα,κι εγω μαλλον αθηνα θα ειμαι τοτε!!!!οποτε ελπιζω να τα καταφερουμε να τα πουμε!!!!! :)

χρυσουλινι μου,τελεια θα ειναι η παρασταση!!!περιμενουμε εντυπωσεις!!!!! ;)

πασχαλακι,κι εμενα με βολευει ο πειραιας!!!οταν ερθω να κανονισουμε!!!! :silly:

γιωτα,ακομα να μπεις????τι κανεις παλι?????? :silly:

ματινακι,χρυσα,μαρακι,κατερινακι και κανγκουροκατερινακι,πατσουλινι,σοφακι,ολια μου και σε ολα τα κοριτσια πολλα φιλακια και πολλες καληνυχτες!!!!!!!!!!!!!!!! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο πατέρας μου είναι από τη Λαγκάδα, έχω 4 χρόνια να κατέβω αλλά την αγαπώ πολύ. Σίγουρα αν όχι εγώ, εκείνος θα γνωρίζει την οικογένεια του άντρα σου, είναι τόσο μικρή η Αμοργός. Είμαστε φίλες στο Facebook, αν είναι να μου γράψεις εκεί στοιχεία του άντρα σου και να σου πω! Μπορεί να είμαστε και συγγενείς!!!! χι χι!!!! Εκτός αν θες να μου τα γράψεις εδώ!!!!

Στο facebook είμαι η Evangelia Stefanidi!!!!

Περιμένω λεπτομέρεις, φίλησε μου το νινι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!ΕΥΑΚΙ ΤΗ ΤΣΑΚΙΣΑ ΤΗ ΤΟΥΡΤΑ ΦΥΣΙΚΑ!!

ΕΥΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ 6 ΜΗΝΩΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 17,Κ ΕΙΝΑΙ 8.600.Κ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ 69 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.Κ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΛΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΑ ΧΡΟΝΟΣ,ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΙΣΩΣ,ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΩΡΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΕΜΕΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΧΩ ΦΩΝΑΞΕΙ ΤΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΗ,Κ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΜΑΓΔΑ ΕΧΩ ΚΟΥΝΗΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.Κ ΜΕΤΑ ΚΛΑΙΩ Κ ΛΕΓΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ..ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΘΩΑ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ.

Α ΕΥΗ ΜΟΥ ΔΕ ΠΑΩ ΑΜΟΡΓΟ,ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ,ΤΟ ΕΙΠΑ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΤΩΡΑ.

ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΙΔΕΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ..ΘΑ ΔΟΥΜΕ..

Α ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΠΑΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΔΩ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ,ΕΣΕΙΣ ΟΔΗΓΕΙΤΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ.

Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΕ,Κ ΟΛΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΩ ΤΗΛ Κ ΟΛΟ ΞΕΧΝΑΩ.

ΠΑΤΣΟΥΛΙΝΙ,ΕΥΑΚΙ,ΧΡΥΣΑ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ,ΚΟΨΑΜΕ ΤΗ ΤΟΥΡΤΑ ΤΟΥ ΜΠΙΛΑΚΟΥ Κ 10 Η ΩΡΑ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ.ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ,ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ.ΑΧ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ..

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!

Α ΜΑΓΔΟΥΛΑ Η ΓΙΩΤΑ ΜΕΝΕΙ ΠΑΛΛΗΝΗ ΝΟΜΙΖΩ,ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΟΤΙ ΘΕΣ!

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ,ΜΠΟΡΕΙ Η ΔΡΟΣΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΝΑΝΟΥΡΙΣΕΙ Κ ΝΑ ΡΙΞΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΥΠΝΟΥΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ,ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ,ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!

Μπηκα πρωι πρωι γιατι θα φυγω παλι!!!

Χτες πηγαμε για καφεδακι και μετα φαι οικογενειακως!

Ηαν και ενα ζευγαρι με την δυο μηνων μπουμπου τους και μια αλλα φιλη μας που ειναι εγκυος στον 8ο μηνα!

Περασαμε πολυ ωραια αν και ο Μιχαλης ολο σκανταλευε!

Η πλακα ηταν που με εβλεπε η κοπελα με τη μπουμπου να πινω μπυρα και να καπνιζω και εκανε το σταυρο της!!

Ειχε την ιδεα οτι λογω θηλασμου ολα απαγορευονται!

Αν και το ενα ποτηρακι μουρα μπορω να πω οτι με ζαλισε λιγο!

Εντωμεταξυ κατα τις 9 πηγα να ταισω τον μικρο στο αμαξι,καθομαι στην πισω θεση και θηλαζω.

Ξαφνικα νιωθω το αλλο στηθος να τρεχει...

Εχει κατι μερες που κοψα τα επιθεματα αλλα τελικα μου φαινεται θα τα ξαναρχισω γιατι το φορεμα μου κανε μια ωραιοτατη σταμπα απο το αλλο στηθος!!!!

Παω να βγω απο το αμαξι και διαπιστωνω οτι δεν μπορω γιατι εχουμε τις παιδικες ασφαλειες γιανα μην ανοιγει ο Μιχαλης τις πορτες και ετσι σκαρφαλωσα μπροστα και βγηκα!

Πηγα στο τραπεζι μας με τον μικρο αγκαλια να μην φαινεται η σταμπα γαλακτος και πηγα σπιτι και αλλαξα.

Παλι καλα που ειμασταν κοντα στο σπιτι αλλα με το μικρο αγκαλια τα φτυσα.

Βικακι κι απο δω να χαιρεσαι τον ανντρουλη σου!

Να ναι γερος να σας προσεχει!

Αν και σημερα γιορταζουν οι πατερουληδες!

Να τους χαιρομαστε ολους!!!

Ευη μου κοιτα παντα στο δευτερο ειναι αλλιως,νιωθεις πιο ανετα και κανεις πραγματα που δεν εκανες με το πρωτο.

Εγω αυτο που βγηκα τοσες ωρες χθες με τα μωρα στον Μιχαλη δεν το εκανα.

Φοβομουν,ελεγα που θα παω με το μωρο,αν πεινασει,αν θελει να κοιμηθει και γενικα καθομουν σπιτι μεχρι να ξεπεταξει,τωρα ομως δεν καταλαβαινω τιποτα!

Για τα λαχανικα που ρωτας μπορεις να προσθετεις σιγα σιγα κι αλλα,δεν χρειαζεται να βαλεις ακομα κρεας αλλα να κανεις συνδυασμους με τα λαχανικα.

Σιδηρο εγω δεν δινω δεν νομιζω οτι χρειαζεται εκτος κι αν εχετε χαμηλο αιματοκριτη.

Αυτα..δεν θυμαμαι τι αλλο ρωτησες.

Μαγδουλα μου ευχομαι να ανναρωσετε γρηγορα!

Χρυσα μου τακτοποιηθηκατε με το σπιτι;

Ολο ξεχναω να σε ρωτησω...

Η Ρενα οντως χαθηκε...

Αυτα κοριτσαρες μου τα ξαναλεμε το βραδακι,σημερα θα παμε οεθερα.

Εντωμεταξυ κοιμηθηκαμε 1 κι ο Μιχαλης ξυπνησε στις 7!!!

Ελεος!

Φυσικα τωρα που ξυπνησε ο μικρος ξανακοιμηθηκε...

Τι να πεις....Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα και απο μενα..Εγω σημερα το πρωι δεν μπορουσα με τιποτα να σηκωθω.Ευτυχως στις 700 ηρθε ο αντρας μου απο τη δουλεια τον ταισε και τον αλλαξε.Μετα ηρθε η αδερφη μου και ηπιαμε καφεδακι στο μπαλκονι. Τι καλα που μενουμε στο ιδιο συγκροτημα .Εχω επιτελους ενα δικο μου ανθρωπο διπλα μου.Στο προηγουμενο σπιτι δεν ειχα κανεναν.

Ο ζουζουνος μου εφαγε ξανα στις 1030 και τωρα κοιμηθηκε.Παντως εχθες λογω ζεστης κοιμοταν πολλες ωρες...

Χρυσα μου καλα κανετε και βγαινετε ολοι μαζι .Καλα να περασετε στην πεθερα.

Μαγδουλα περαστικα σας..Βαλε μια πιο δυνατη αλοιφη για να φυγει το εκζεμα .Εμενα ειχε βγαλει στον αφαλο και μου δωσε μια αλοιφη η γιατρος και σε δυο μερες ειχε φυγει..

Φιλια πολλα σε ολες και καλα να περασετε σημερα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΑΡΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!

Αντε βρε Χρυσα μου παλι με τις περιπετειες σου παλι,πολυ γελασα!! :P

Μαγδα μου διπλα στον Βοίδοματη μενω!!! ειναι το πιο κρυο ποταμι της Ευρωπης ναι το ξερω κ εγω εχεις δικιο αλλα ειναι κ ενα απ τα καθαροτερα! σου κοπηκε η ανασα ε?? χι χι εγω δεν εχω τολμησει να μπω ποτε! ο Κωστης μπαινει ομως κ πηδαει κ απ τις γεφυρες :S:S αλλα μετα θελει 10 λεπτα να συνελθει απ το παγωμενο νερακι!! αν δεν κανω λαθος εχει 7 βαθμους νερο σταθερα χειμωνα-καλοκαιρι!! εννοειται οτι αν παω εκει τον μικρο μου μονο τα ποδαρακια θα του βρεξω λιγο ισα-ισα να δροσιστει..

Πασχαλιτσα μου σ'ευχαριστω πολυ πολυ :kiss::kiss: αλλα πραγματικα πιστευω πως ολες οι μανουλες το ιδιο θα εκαναν εκτος κ εαν εκοβαν απ την αρχη τον θηλασμο για να ειναι πιο βαρυ το ξενο κ να κοιμουνται λιγο.

κοριτσια μου εμπειρα για πειτε κ σε μενα επειδη καποια στιγμη θα παω να παρω για να τα εχω τα πιατακια κουταλακια για το φαγακι του,τι μου προτεινετε να παρω? αυτα που ειναι απο σιλικονη η οχι? επισης πρεπει να παρω κ εκπαιδευτικο ποτηρακι? η δεν το χρειαζομαι καθολου επειδη θηλαζω? θα πινει ομως κ λιγο νερακι σωστα? καντε μου μωρε μια λιστα να ξερω τι χρειαζομαι να παω να τα ψωνισω. οπως επισης κ ποιο καθισματακι φαγητου μου προτεινετε?? σας ευχαριστω αγαπουλες!

καλημερες πολλες κ ρουφηχτα φιλακια στα πατουσακια μου!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες τι κανετε;

σοφακι μου μπορεις να παρεις ενα σετ πουθα εχει απο ολα μεσα πιατακι βαθυ και ρηχο κουταλακι και ποτηρακι αλλα επιπλεον παρε και ενα κουταλακι σιλικονης γιατην αρχη,και υπαρχουν ποτηρακια που εχουν και θηλη ωσπου να συνηθισουν στην αρχη,νερακι θα πινουνε μετα το φαγητο ασχετα με τον θηλασμο,μπορεις να παρεις και καμια πλαστικη σαλιαρα γιατι οι λεκεδες απο τα φρουτα δεν βγαινουν με τιποτα,οσο για το καρεκλακι οτι σε βολευει και σου αρεσει :)

γεια σου ρε χρυσα με τις περιπετειες σου :laugh:

ευη να σου πω κι εγω που εχω τρια παιδακια τι χαμος γινεται και δεν μου φτανει η μερα τι δουλειες αφηνω πισω δε λεγεται και αυτον τον καιρο λειπει και οαντρας μου ταεχω παιξει,στη χορτοσουπα μπορεις να βαλεις σπανακι,φασολακι και μπροκολο για να εμπλουτισεις τη γευση,εγω παντως δεν εδωσα σιδηρο σε κανενα απο τα παιδια μου δεν νομιζω οτι χρειαστηκε,θηλαζεις;αν θηλαζεις πρεπει να παιρνεις εσυ σιδηρο ετσι κιαλλιως,αν οχι το ξενο γαλα εχει το σιδηρο που χρειαζονται ;)

πασχαλαι σε ευχαριστω κι εσυ να χαιρεσε την οικογενεια σου οντως τα μπεμπακια μας μοιαζουν λιγο :P

φιλακια πολλα στις πιο γλυκιες μανουλες του μαμυ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ!

ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΝΟ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΓΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΤΡΙΟ,ΟΧΙ ΠΙΟ ΜΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕ,ΒΕΒΑΙΑ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΞΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΑΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΡΑΔΥ!

ΕΥΗ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ 5 ΜΗΝΩΝ ΗΤΑΝ 7180 ΚΑΙ 65 ΠΟΝΤΟΥΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΑΓΟΥΛΟΥ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΙΣΧΥΕΙ.ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ,ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 17 ΜΗΝΩΝ!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΜΠΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...