Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα καλημερα .Πολυ ζεστη σημερα !!!

Ευχαριστω για τις ευχες σας!!

Κοριτσια ειδα τις φωτο απο τη συναντηση .Τελειες .Αχ και τα μωρακια ποσο μεγαλωσαν.Κουκλια !!!

Γιωτα ο μικρος ακομη δεν κοιμαται τα βραδια??

Ματινα και ο δικος μου τρωει περιπου 100μλ κρεμα ..

Μαγδα διαβασα τα νεα σου.Περαστικα .Ευχομαι να στε καλυτερα .

Φιλια πολλα σε ολες..

Χρυσα ,Βικακι ,Σοφακι ελπιζω να στε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδιτσες!!!!!!

μπραβο ματινακι μου,που εβαλες αμεσως τις φωτο!!!!!!! :laugh: οχι σαν μερικες-μερικες που αργουν.... :angry::P:P:P χαχαχααχ!!!!!! :laugh:

ολια μου,καλοριζικο το σπιτακι σας!!!!βαλε μας καμια φωτο να το δουμε!!!!!! :)

γιωτα,παλι μεταμεσονυχτια ησουν????????δε μας τα λες καλα!!!!!χαχαχα!!!!! :P

ευη,ουτε εμενα μου εχει ερθει περιοδος!!!!!φυσιολογικοτατο ειναι!!!! ;)

κατερινακι,που εισαι σημερα?????δουλειες?????

βικακι,χρυσα και πατσυ μπλλλλλλλλλλλλλλ!!!!!!!!!!!!!!! :P

χτες πηγαμε για καφε με μια φιλη μου που εχει ενα κοριτσακι 3 μηνες μεγαλυτερο απο τη δικια μου.το πηρα κι εγω το κοριτσακι αγκαλια και μου φανηκε πουπουλο.... :S ειναι πιο λιγα κιλα απο τη δικια μου!!!!! :laugh: ειναι πολυ λουκουμαδιτσα τελικα!!!!χαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

δε θυμαμαι πια κοπελα ρωτησε για τις χορτοσουπες....μια κουταλιτσα ελαιολαδο βαζω εγω στο μπλεντερ και τα τρωει μια χαρα προς το παρον!!!!!!

ματινακι,μηπως αρχισε να βαριεται τη γευση και δεν τρωει????εγω που αλλαξα χτες τα λαχανικα εφαγε καλυτερα...

μαγδουλα και σοφακι,υπομονη κουκλες και καλη ξεκουραση....μετα απο μερικα χρονια θα τα θυμομαστε και θα γελαμε...θελω να πιστευω δηλαδη....!!!! :unsure:

παω να δω φωτο!!!!!μακιααα!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Ολια μου καλως μας ηρθες παλι!

Καλοριζικο το καινουργιο σπιτακι!!!!

Πατσυυυυυ!!!

Καλοταξιδο!!!

Αντε μπραβο,επιτελους θα πηγαινεις οπου θελεις τωρα!

Εμεις αρχισαμε να ψιλοτρωμε τα φρουτακια.

Τραγουδαμε και τρωμε γιατι αλλιως τα φτυνει.

Κρεμουλα εμεις τρωμε γυρω στα 100 με 120 γρ πλεον.

Τωρα απο βδομαδα θα αρχισουμε και λαχανικα.

Πηγα χθες να κανω και το εμβολιο του Μιχαλη και καναμε και μαντου που ηθελε για το παιδικο αλλα ευτυχως δεν αντεδρασε.

Νευριασα και με αυτη που κανε τα εμβολια γιατι δεν ηταν αυτη που συνηθως τα κανει και ο Μιχαλης δεν καθοταν και αυτη μου ελεγε να τον κραταω σφιχτα αλλα ο Μιχαλης ειναι πολυ νευρο και δεν ειναι ευκολο και με ελεγε αυτη δεν συνεργαζεσαι δεν συνεργαζεσαι!

Μου ρχοταν να της δωσω μια και να της πω να η συνεργασια μου!

Ο καημενος φωναζε τοσο πολυ που ο αντρας μου ηταν εξω στο αμαξι με τον μικρο και τον ακουσε!

Το απογευμα πηγαμε για καφεδακι οικογενειακως παλι!

Εριξα ενα γελιο!

Ηταν η πεθερα μου και η ξαδερφη του αντρα μου η οποια εχει παιδια στην ηλικια μου.

Ε με το που ειδε τον μικρο τον πηρε αγκαλια και της λεει η πεθερα μου δωστον λιγο να τον δω και αυτη ελεγε οχι,εσυ τον βλεπεις οποτε θελεις και μαλωνανε!!!

Μετα ηθελε να καπνισει η ξαδερφη και ελεγε στην πεθερα παρτον να καπνισω και ελεγε η πεθερα μου κρατα τον να καπνισω εγω πρωτα!

Μιλαμε εριξα τρελο γελιο!

μια μαλωναν ποια θα τον παρει και μετα ποια δεν θα το παρει!

Σημερα πηρα και σαρδελιτσες να κανω,μιαμ μιαμ,καλοκαιρινα φαγητα!

Κατεβηκαμε και στον κηπο και τωρα μαζευτηκαμε μεσα για να αρχισω το τηγανι σε λιγο.

Αυτα......

Σας ζαλισα παλι!

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα,

πριν λιγο γυρισαμε απο τη γιορτουλα στο νηπειαγωγειο γιαυτο χαθηκα ευακι και χτες το απογευμα ειχα κοσμο παλι και μπηκα λιγο το βραδυ στα γρηγορα,η γιορτη ηταν πολυ ωραια ο γιος μου ηταν υπεροχος,ηταν ασπρο πουλι χορεψε βαλς και ειπε τον διαλογο του τελεια συγκινηθηκα πολυ η μανα και του χρονου θα παει πρωτη δημοτικου το αγορακι μου αχ με παιρνουν τα ζουμια σας ζαλισα με τις συγκινησεις μου πρωι πρωι :):)

σοφακι μακαρι να βολεψει καποια στιγμη και να βρεθουμε κι εμεις ;)

πατσυ καλοριζικο και καλοταξιδο το αμαξακι σας καλες βολτιτσες ;);)

ευη,περιοδος;τι ειναι αυτο ;εγω το απολαμβανω προς το παρον οπως λεει και η γιωτου μακρια εγω ξερω οταν σταματησει ο θηλασμος τελειως τοτε επανερχεται :angry:

μαρακι γεια σου και απο μενα και εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου,γλυκια μου :)

οι φωτογραφιες σας ειναι τελειες ολες εισται κουκλες και τα μωρακια σας φανταστικα ζηλευω που δεν θα μπορεσω ποτε και εγω να ερθω μαζι σας :(:(

ματινακι υπομονη θα συνηθισει σιγα σιγα η νυφουλα μου δοκιμασε αλλες γευσεις τα ζουζουνια βαριουνται τα ιδια και τα ιδια θελουν ποικιλια κι αυτα :kiss:

πολλα φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλαρομανουλες!!!!!

κοιμαται κ φυσικα εγω δεν μπορω τωρα οσο κ εαν προσπαθησω οποτε μπηκα να δω τα νεα σας!!

Ολια μου καλοριζικο!!!!! να ειστε παντα καλα κ να ναι το σπιτακι σας γεματο ευτυχια!!!!

Πατσυ μου επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!! καλοταξιδο κοπελα μου!!! να πατε παντου τωρα! καιρος ητανε!!

αληθεια θα το κανεις αυτο βρε φιλεναδα?? με συγκινησες σκατουλα! μακαρι να τα καταφερουμε κ να βρεθουμε..οχι για να κοιμηθω χαχαχαχα για να σε δω επιτελους!!

Χρυσα μου κακως δεν την εβρισες...α μα πια! επαγγελματιες σου λεει μετα!

Μαρακι μου σ'ευχαριστω! αλλα μην με καμαρωνεις δεν γινεται να κανω αλλιως..ετσι ετυχε ο σκατενιος μου τι να τον κανω??? οταν μεγαλωσει ομως ααααχχ!!!!! θα του τα κοπαναω μεχρι να ξεσπασω :laugh: (λεμε τωρα)

Γιωτου μου αστα..θα αργησει πολυ αυτο το παρτι!! αλλα θα το κανουμε που θα παει???? ;)

Ματινα μου καποιος μας σαμποταρει κ δεν ερχεται καλα το σημα σου..δεν θα τον βρω τον ατιμο???

καλα εχτες απιστευτη νυχτα παλι! χαχαχαχαχα κοιμηθηκε 12 περιπου κ ανα μια ωρα ακριβως λες κ του ειχα βαλει χρονοδιακοπτη ξυπναγε! 1.15-2.15-3.15-4.15 κ παει λεγοντας...τι πραγμα ειναι αυτο πια??? ανοιγα τα ματια μου κοιταγα το ρολοι κ δεν το πιστευα!! :( αφου ειληκρινα συγνωμη κιολας αλλα καποιες στιγμες μην με βρισετε αλλα νευριαζω με το μωρο μου κ μετα λεω οριστε ειμαι αχρηστη κ κακια μανουλα :(:(:( αλλα ειναι απ την κουραση πιστευω μωρε...φυσικα δεν το καταλαβαινει το παιδι αλλα νοιωθω εναν θυμο μεσα μου...αχρηστη τελειως....

ειδα λιγο στα γρηγορα τις φωτο σας,οπως παντα τελειες!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΣΑΣ!ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΤΕ!ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΙΝΩ ΤΡΕΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ ΗΔΗ,ΒΑΝΙΛΙΑ,ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΝΕ!ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΙΛΟΥΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΦΥΣΙΚΑ!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ,ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΤΗ ΓΙΩΤΟΥ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΕΒΑΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΜΠΑΝΑ!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!

ΧΡΥΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΕΡΒΕΡΟΙ!ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ ΠΙΟ ΓΛΥΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσακια μου.μπηκα λιγακι να δω τα νεα σας.γιατι εχω πολλες δουλειες.εγω χρυσα πηρα γαυρο αλλα παλι θα κοιταω.θα τον κανω φιλετο στο φουρνο με μουσταρδολαδολεμονο και φρεσκο κρμμυδακι.εγω θα παρω τηλ για σουβλακια.επειδη εκανα χτες μαλακια και εφαγα σπανακοπιτα και σημερα εχει βλενη και μια σταγονα αιμα.ναι ρε σοφακι μου εννοειται...αντε να σας δω θελω.πως θα γινει?κατερνακι 1 (γραφω και το 1 να ξερουμε ποια γιατι ειστε με το ιδιο ονομα 3 )βιντεο τραβηξες απ το ασπρο πουλι?καλη φαση ε?αληθεια που μενεις ?χρυσα χαχαχα.σε φανταζομαι να τραγουδας με την γαιδουροφωναρα σου στο μωρο γι αυτο τρωει τα φρουτα.μπουχαχαχα.βικακι που εισαι????ε????σε πηρα χτες 10 και αλλα δεν ησουν.παλι ετρωγες???σε καμια ταβερνα?παω τωρα να καθαρισω τον πανικο γιατι θα ερθει σε λιγο η πεθερα να φερει τα εισητηρια του κοινωνικου τουρισμου και μετα ισως περασει το βραδυ κανενα σκυλι οποτε ας ετοιμαστω να μην ειμαι και χαλια.χαχα.αα.βασικο.σημερα αρχιζει επιτελους το μουντιαλ.κριμα ρε γαμωτο που δεν μπορω να πιω μπιρες.αληθεια.εχουν αλλεργια στην μπιρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α σοφακι ηθελα να σε μαλωσω αλλα δεν εχει νοημα.φυσικα και δεν εισαι αχρηστη.θα σου πω ενα κολπακι για την νυχτα...οταν ξυπναει η βαλε ωτασπιδες η κανε οτι δεν ακους..πουλα τρελα.χαχα.καλα εγω το πρωι καθε μερα η τεμπελα πια για να μην σηκωθω τον παιρνω στο κρεβατι και του χωνω το βυζι στο στομα.αλλα καλομαθε μαζι μου στο κρεβατι και την νυχτα που ειναι στο δικο του καθε λιγο και λιγακι ξυπναει..πρεπει να του κοψω το να κοιμαται μαζι μου...να συνηθισει παλι μονο στο δικο του..αλλιως με βλεπω μια ζωη να κοιμαμαι με τα παιδια μου..εχω να κοιμηθω με τον αντρα μου χρονια.μονο οταν κανουμε σεξ ειμαστε στο κρεβατι μας.σιγα σιγα να το αλλαξω αυτο.να φυγω και απο το παιδικο..φτανει τοσο...ε????χαχα.α δεν σας ειπα.εκει που κοιμομασταν το πρωι (εγω με τα βυζια απ εξω να τρωει το μωρο)μου κανε ντου η νεφελη στη ρωγα για να φαει.λεω τι κανεις ρε?και λεει πειναωωωω.χαχαχα.αν ειναι δυνατον.κινδυνευουν τα βυζακια μου.....χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλες του δεκεμβρη ,θελω τις συμβουλες σας!εχω ενα μωρο που γεννηθηκε μαρτιο 08 και αυτο που περιμενω θα γεννηθει με το καλο δεκεμβριο!εσεις που τα περασατε προσφατα ,ειναι ασχημη εποχη?με φοβιζει ο χειμωνας ,οι ιωσεις,πως ειναι να εχεις νεογεννητο τετοια εποχη???φιλακια στα νινακια σασ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ!!!!

Ξαναμπηκα!

Α ρε Πατσυ τρελοκομειο!!!!!

Η μπυρα συνηθως για τον θηλασμο χωρις αλκοολ κανει καλο αλλα για σενα δεν ξερω!

Σηκω μωρη τεμπελα να κανεις κανενα φαι στην Νεφελη και κρυψε τα βυζια σου!!!

Κλοτα!!!!!

Μαμα Παναη με το καλο ευχομαι.

Βασικη ερωτηση το πρωτο σου παιδακι παει παιδικο;

Αν ναι σιγουρα θα πρεπει να σαι προσεχτικη με τις ιωσεις αν οχι τοτε δεν νομιζω να χεις προβλημα.

Εγω ηθελα να τον στειλω τον μεγαλο μου αλλα το καθυστερησα γιαυτο το λογο.

Και μια φορα που αρρωστησε ο μεγαλος ειχα στειλει τον μεγαλο λιγες μερες στην πεθερα μου για να μην κολλησει ο μικρος μου με παροτρυνση γιατρου βεβαια.

Βικακι θα δω μετα τι εγραψες!χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ,ΔΙΑΒΑΖΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΔΩΡΟ.

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΠΑΛΙ ΝΥΧΤΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΑΧ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!

ΜΑΜΑ ΠΑΝΑΗ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΝΟΙΞΗ,ΓΙΑΤΙ ΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΤΥΑΧΤΕΙ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Κ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΜΩΡΕ ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΚΑΘΕ ΕΠΟΧΗ ΕΧΕΙ Κ ΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ.ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΠΟΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΕΤΣΙ..

ΠΑΤΣΟΥΛΙΝΟ ΜΟΥ ΕΔΩ ΗΜΟΥΝΧΘΕΣ ΣΤΙΣ,ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ!!!ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΣΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΩΡΑ!!ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ,ΕΧΟΥΝ ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ,ΑΝΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΔΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΩ ΑΛΛΑ; Κ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ Κ ΤΟ ΚΑΓΚΟΥΡΑΚΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

μανουλες του δεκεμβρη ,θελω τις συμβουλες σας!εχω ενα μωρο που γεννηθηκε μαρτιο 08 και αυτο που περιμενω θα γεννηθει με το καλο δεκεμβριο!εσεις που τα περασατε προσφατα ,ειναι ασχημη εποχη?με φοβιζει ο χειμωνας ,οι ιωσεις,πως ειναι να εχεις νεογεννητο τετοια εποχη???φιλακια στα νινακια σασ :kiss:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ 2ο ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

θα σου πω την γνωμη μου,εγω αν πρωτα ο Θεος ξανακανω παιδακι παλι χειμωνα θα ηθελα να γεννησω.

θεωρω πως ειναι πολυ καλυτερα απο την αποψη πως οταν γεννας ετσι κ αλλιως τον πρωτο καιρο κλεινεσαι μεσα στο σπιτι ,γιατι να γεννησεις καλοκαιρι κ να χασεις τις ωραιες απογευματινες βολτουλες με το μωρακι σου?? ενω τον χειμωνα δεν μπορεις να βγεις,μια βρεχει αναλογα με το που μενεις χιονιζει κιολας αερας πολυς οποτε καθεσαι σπιτι ετσι κ αλλιως.ενω γεννας χειμωνα κ οταν ερθει το καλοκαιρακι το μωρακι σου εχει ξεπεταχτει λιγακι κ ειναι ολα μια χαρα!! κανεις κ καμια βουτιτσα για το καλο ;)

οτι καλυτερο σου ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας

είδα τις φώτο τέλειες είναι!!

όπως λέει και το βικακι την επόμενη φορά να κανονίσουμε να βρεθούμε προς παραλία πλευρά (φάληρο-πειραιά)

εμεις τώρα δυο βράδια από τις 10:30 -11:00 ξυπνάμε 6 παρά μακάρι να συνεχίσει έτσι όπως έκανε και πιο μικρή γιατί τον τελευταίο μήνα μου ξύπναγε και κατα τις 2:30 και δεν άντεχα, με έπερνε ο ύπνος όπως την θήλαζα και ξύπναγα μετά από κανα δύωρο και την πήγαινα στο κρεβάτι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα

πατσυ μου μενω σε ενα χωριο κερασια λεγεται ενα τεταρτακι απο κοζανη κοντα ημαστε θεσσαλονικη εσυ μενεις ετσι δεν ειναι;να κανονισουμε καμια φορα να βρεθουμε,τραβηξα βιντεο και εβγαλα και φωτογραφιες θα βαλω να δειτε,παντως ειναι μεγαλη χαρα οταν βλεπεις τα βλασταρια σου να λενε ποιηματακια στο σχολειο εγω τρελαινομαι :)

μαμα παναη δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα οδικος μου 2 μηνων κολλησε απο τον δευτερο βρογχειολιτιδα και να φανταστεις ο μεγαλος μονο μυξες ειχε αλλα το μικρουλη ως πιο ευαισθητο ταλαιπωρηθηκε λιγο και ακομα κανουμε εισπνεομενα η γνωμη μου ειναι να μην στειλεις το μεγαλο σου σχολειο ωσπου να μεγαλωσει λιγο το μωρο ,απο την αλλη κλεινεσαι που κλεινεσαι οπως λεει και το σοφακι και δεν καταλαβαινεις ποτε μεγαλωνει,με το καλο :)

κατερινακι υπομονη και θα στρωσουν που θα παει,πιστευω σε ολες συμβαινει αυτο με τον υπνο,εγω τον ξαπλωνω πλαι μου και τον θηλαζω και με παιρνει και εμενα ο υπνος και οταν ξυπνησω τον βαζω στο κρεβατακι του αλλιως δεν παλευεται ;)

σοφακι μου κανε υπομονη και σε λιγο καιρο δεν θα τα θυμασαι αυτα και επομενο ειναι να εχεις νευρα με τετοια κουραση και να μην κατηγορεις τον εαυτο σου γλυκια μου υπομονηηηηηηηηηη ;);)

πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! :)

ναι,ναι παλι με τις μεγαλες ωρες αλλα αυτη τη φορα δεν εκανα δουλειες :P:P:P

εμεις καλα ειμαστε,ο μικρος ουτε που θελει να δει φαγητο...του δινω τωρα πατατα με καροτο και κλαιει και ουρλιαζει λες και το σκοτωνεις...την κυριακη θα του βαλω και κολοκυθακι...να δουμε...αλλα ρε κοριτσια πολυ απογοητευση με το φαγητο...ουτε να το δει λεμε...

σημερα ολη την μετα κοιμομουνα...το πρωι σηκωθηκα στις 11 με τα χιλια ζορια...και σκεφτομουνα ποτε θα ερθει το μεσημερι να ξανακοιμηθω...και το μεσημερι κοιμηθηκα στις 2 και σηθωκηκα στις 5 και 30 :blush::blush::blush: πολυ νυστα λεμε...και τωρα δεν κρατιεμαι,αλλα ειχαμε παρεα....μετα σ.....ξξξξξξξξξξ...οποτε καταλαβαινετε :P :laugh:

σοφακι να μην αισθανεσαι ασχημα...ειναι λογικο να νευριαζεις...ολες πιστευω λιγο πολυ το κανουμε...αν ειναι ζορικα τα πραγματα..

κατερινακι φανταζομαι μεγαλο καμαρι...αχ!τι ωραια που ειναι να βλεπεις τα παιδια σου να μεγαλωνουν... :)

μαμα παναη εγω τον πρωτο τον γεννησα τελη απριλιου και μπορω να πω οτι σαν εποχη ηταν πολυ καλυτερα....αλλα αν δεν πας τον μεγαλο σε παιδικο δεν θα εχεις προβλημα..εμενα ηταν 2 φορες αρρωστος ο μεγαλος με βηχα μονο και δεν κολλησε ο μικρος...με το καλο... :)

χρυσα,βικακι,πατσυ,κανγκουροκατερινα,ολια,ευακι,χρυσουλινι,ματινακι....και ολες τις παρεας πολλα πολλα φιλακια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΙΑ ΓΙΩΤΑΚΙ.ΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΥΣΤΑΖΕΙΣ?ΧΑΧΑ.ΛΕΣ???ΜΑΜΑ ΠΑΝΑΗ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ 2 ΕΠΟΧΕΣ.ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΙ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ.4 ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ.ΧΑΧΑ.ΤΕΣΠΑ.ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ.ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΜΩΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑ.ΓΕΝΝΗΣΑ 17 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΑΡΑΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ.ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΑΡΘΡΟ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΑΛΛΕΡΓΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΤΣΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΗΣ ΒΙΤΑΜΙΝΗΣ D.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΑΛΙ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΟΛΟ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΗΜΟΥΝΑ.ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΟΛΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΡΗΖΑ ΤΙΣ ΕΡΜΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ.ΧΑΧΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΥΤΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΚΟΛΛΗΣΕ.ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΑΡΑ ΤΗΣ ΔΗΘΕΝ ΝΕΑΣ ΓΡΙΠΗΣ Ε...ΣΚΕΨΟΥ..ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ Η ΕΠΟΧΗ..ΚΑΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΙ ΗΛΙΟ ΜΕ ΒΡΟΧΗ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΤΩΧΟΙ...ΤΟ 2012 ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.Η ΝΕΦΕΛΗ ΜΟΥ ΣΑΝ ΜΩΡΟ ΜΑΙΟ ΕΙΧΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ.ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΡΥΟ..ΠΩΠΩΩΩΩΩ.ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ Ε?ΕΔΩ ΕΜΕΝΑ ΕΠΡΗΞΑ...ΤΙ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ..ΕΛΕΟΣ..ΧΑΧΑ.ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΧΑΖΗ.ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΕΛΑΩ.ΡΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΠΑΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΑΣΗ???ΛΕΤΕ??ΚΑΤΕΡΙΝΑΚ1 ΝΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕΝΩ.ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΑΠ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ.ΧΑΧΑ.ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ.ΣΑΝ ΤΟ ΤΕΤΡΙΣ.ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ.ΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΟΛΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΩΩΩ.ΣΩΣΤΕ ΜΕ.ΤΙ ΕΠΑΘΑ????ΤΙ ΜΟΥ ΡΙΞΑΝΕ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΜΟΥ???Ε??????????Ε????????ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΜΕΕΕ.ΒΟΗΘΕΙΑ.ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕΕ ΜΕΕΕΕ....ΧΑΧΑΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ..ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ..ΧΑΧΑ.ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΣΚΑΣΑ...ΧΟΧΟΧΟΧΟ.ΣΚΥΛΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΝΕ.Η ΝΕΦΕΛΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΝΤΟΥ ΣΤΗΝ ΡΩΓΑ ΜΟΥ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΜΕ ΛΟΥΚΕΤΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες μου ..Πατσυ μου πολυ γελασα με το σουτιεν με το λουκετακι..Αυπνιες ειχες το βραδυ???

Εμεις χθες το απογευμα πηγαμε βολτα .Ο ζουζουνος μου καθεται στο καροτσακι σαν αγαλματακι.Δεν κουνιεται .Του αρεσει πολυ η βολτα..

Σημερα το πρωι μου εκανε διαροια.Ισως γιατι εχθες αλλαξαμε και το γαλα .Πηγαμε στο νουμερο 2 .Μεγαλωσε το μπεμπακι μου .Αληθεια βρε κοριτσια πως μεγαλωνουν ετσι ???

Γιωτα υπομονη με το φαι.Σιγα σιγα θα φαει..Αληθεια γιατι τοση νυστα ???

Μηπως εχουμε κανενα ευχαριστο???

Χρυσα πολυ γελασα με την ξαδερφη και την πεθερα ...

Βικακι ειδα φωτο στην κοινοτητα με τον ξανθουλη σου..Μεγαλωσε και σενα πολυ ...

Αχ εχω να κανω δουλειες σημερα και βαριεμαι...

Φιλια πολλα σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

ολια μου,κι εγω εχω πολλες δουλειες...και κανει τετοια ζεστη που δεν μπορω να κουνηθω.... :huh:

γιωτα,δεν το συζητω για τις ωρες που μπαινεις πια....υποπτο μου φαινεται!!!!!!μηπως εισαι μια φεικ μαμα με 2 φεικ παιδια με 1 φεικ αντρα και κανεις φεικ σ...@...ξ?????? :laugh: :P :laugh:

πατσυ,που ησουν χτες???????????επάιξα κιι εγω με χρυσα για να μαθεις!!!!!! :laugh: πανω της νεφελακιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!! :silly:

κατερινακι,φωτο απο τη γιορτη περιμενουμε!!!!! ;)

αντε...παω να κανω καμια δουλεια.....φιλακιαααα!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκες μανουλες ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας!!δεν θα τον στειλω παιδικο και μας βλεπω εσωκλειστους μεχρι να παει 6 μηνων το μωρο.....σας φιλω καλα μπανακια :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα παναη,δε χρειαζεται να ειστε εσωκλειστοι!!!!!!καλυτερα ειναι να το βγαζεις βολτιτσες οποτε μπορεις.εμεις τη βγαζαμε εξω πριν σαραντισει.αλλα φετος ηταν ενας ζεστος χειμωνας....θα τα βρεις ολα σιγα-σιγα!!!μην αγχωνεσαι!!!!! ;) με το καλο το μωρακι σου και να φιλησεις το μεγαλυτερο!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΕΧΤΕΣ,ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ!ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΛΟΥΤΣΑ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ.

ΜΑΜΑ ΠΑΝΑΗ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΦΟΥΛΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ!

ΘΑ ΜΠΩ ΜΕΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΧΥΜΟ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...