Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!ΣΟΦΑΚΙ ΟΣΗ ΟΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΘΕΛΕΙΣ!ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΜΙΖΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΜΕΛΕΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΝΓ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ.ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ!Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΑΛΣΟΣ ΤΗΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 5.30 ΩΡΑ.

ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΝΥΣΤΑΖΩ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου γλυκούλικα, πόσο χαίρομαι που σας ξαναβρήκα. Εμείς σήμερα δοκιμάσαμε πατάτα βραστή με κολοκύθι και καρότο. Καλά η μικρή την έπιασε τέτοια αηδία που δε μπορούσα ξελιγονόμουνα συνέχεια στα γέλια. Της έδωσα 4-5 κουταλιές και την άφησα. Θέλω να ρωτήσω τη γιατρό μου μήπως της βάζω λίγο λεμονάκι και της φανεί πιο νόστιμο. Τη κρέμα και τη φρουτόκρεμα της την έφαγε πάντως. Διάβαζα και τα δικά σας και γέλαγα. Εν τω μεταξύ δε ξέρω πως να τη κοιμησω κάθε βράδυ με αυτό το καιρό, τη μια ζεσταίνεται την άλλη κρυώνει... Αυτά τα νέα μου. Πρέπει να βγάλω και τα στικεράκια απο το profil μου και δεν έχω κάτσει να το ψάξω. Ακόμα στην εγκυμοσύνη βρίσκομαι εγώ.......

Σας φιλώ γλυκά, είστε τέλειες φιλενάδες και χαίρομαι που σας ξαναβρήκα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΜΕ ΨΑΧΝΑΤΕ????ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ.ΣΟΦΑΚΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Ε?ΕΠΕΣΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ.ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ..ΧΑΧΑ.ΠΑΣ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΗΛ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΗΜΟΥΝ ΑΠΟΡΡΟΦΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ.ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΗ ΩΡΑ.ΜΑΤΣΑ ΜΟΥΤΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδιτσες μου :woohoo: :woohoo: :woohoo:

πολυλογια σας επιασε μου φαινεται :laugh: :P

εμεις καναμε γενικη το σαλονι :angry: αυτες οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε :ohmy:

ευακι επιτελους εβαλες τις φωτο;;;;;ποιος φουρνος γκρεμιστηκε;;; :P:P τεμπελα ε τεμπελα :laugh:

κανκγουροκατερινα φυσικα και σε θελουμε στην παρεα μας... :woohoo: :silly: :) περιμενουμε ;)

αν θες στειλε και το κινητο σου στην ματινα να εχουμε και επικοινωνια σε περιπτωση που χαθεις ;)

χρυσουλινι,ματινακι και μαρακι θα τα πουμε αυριο απο κοντα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

σοφακι αφιερωμενο σε σενα "ειμαι ανεβασμενος,στα συννεφα πεταω" :laugh:

πατσυ καλε δεν ντρεπεσαι να ξεχασεις να παρεις τα αποτελεσματα :blink::P

βικακι το οτι βγηκαν αρνητικες οι εξετασεις αιματος δεν λεει κατι...και εμας αρνητικες ειχαν βγει...να μιλησεις με την αλλεργιολογο...θα σου πει να τον πας απο κει να κανετε πατσ...

πασχαλακι τι τελεια που περασατε;;;ζηλευω :blush: θελω και εγω νησακι B)

σεβενιλ..θυμησε μας το ονομα σου :blush::blush::blush: οντως εχουν πολυ γελιο οταν τρωνε και ξυνιζουν τα μουτρα τους :laugh: μπορεις να βαλεις στο φαγητο της ωμο ελαιολαδο και λιγες σταγονες λεμονιου...

χρυσα αντε να τα λεμε και λιγο απο το μσν...

φιλιααααααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες!!!!

πρωινή πρωινή σήμερα...

πείτε μου πως θα ερθω απο κηφισό μαλλον με βολεύει θα το βρω ευκολα γιατι δεν εχω ξαναπαει ποτέ προς τα εκεί

σήμερα θα φυγω από τη δουλεια 4:30 και μεχρι να γυρισω και να ετοιμασω τη μικρη ισως αργησω λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!

Τι κανουν οι μανουλες με τα μωρακια τους;

Εμεις μια χαρα!

Σημερα εχει ο Μιχαλης μου εμβολιο.

Βλεπω αρχισατε τα λαχανικα ε;

Εμεις λεω απο βδομαδα να αρχισουμε,να του δωσω λιγο χρονο με τα φρουτακια που δεν τα θελει ακομα!

Θα του δοκιμασω και ροδακινο μπας και την φαει ο σκατιαρης.

Χθες το απογευμα πηγαμε και για καφεδακι με τον αντρουλη μου!

Αυτα απο μας!

Καλα να περασετε στην συναντηση και μην μας κουτσομπολευετε ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΡΑΔΥ ΟΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΜΟΝΟ 17 ΦΟΡΕΣ!!!ΤΕΛΕΙΑ!! :silly:

ΓΙΩΤΟΥΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΠΑ ΟΠΑ!!!:woohoo: :woohoo:

ΜΑΤΙΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΧΝΑΣ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΙΣ ΜΑΓΙΚΕΣ ΣΟΥ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ..ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΨΑΧΝΕΙΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΠΙΤΑΛΑ??? ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ!!

ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!! :kiss:

ΛΕΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟ 3 ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ ΣΑΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ Κ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΑΤΡΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΤΙΣ ΚΟΡΩΝΕΣ ΑΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ.ΤΑ ΠΗΡΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ!! ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Κ ΠΑΛΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα :)

Δύσκολες οι τελευταίες μέρες γιαυτό και δεν έχω γράψει καθόλου...

Μετά το εμβόλιο της Παρασκευής που της έκανε πολύ πυρετό η μικρή έβγαλε και κάτι κοκκινίλες σε όλο της το σώμα και ξυνότα σαν τρελή και έκλαιγε...Πήγαμε στο νοσοκομείο και είπαν ότι ή είναι αλλεργία σε κάτι που έφαγα εγώ ή ίωση. Δε μας έδωσαν τίποτα γιατί είναι λέει πολύ μικρή για βαριές αλοιφές... Την Κυρική ενώ φαινόταν ότι υποχωρούν έπαθε άλλη μια έξαρση και χτυπιόταν το μικρό μου :( Ήμουνα έτοιμη να την πάω πάλι στο νοσοκομείο αλλά τελικά ηρέμησε και κοιμήθηκε... Ταυτόχρονα αρρώστησα κι εγώ -λαιμό και πυρετό που είχα χρόοονια να κάνω :S

Οπότε πάνε τα ταξιδάκια - ούτε ο άντρας μου πήγε Γαλλία, ούτε εγώ με τη μικρή Ολλανδία...Τσάμπα τα εισητήρια...

Τώρα είναι καλύτερα, αλλά δεν έχουν φύγει τελείως οι κοκκινήλες...Μοιάζουν πιο πολύ με ξερά εκζεματάκια :dry:

Επίσης πλέον δεν κοιμάται καθόλου μόνη της...Μόνο στο κρεββάτι μας κολλημένη δίπλα μου. Και ξυπνάει συνέχεια και θέλει βυζοπιπίλα....Μου θυμίζει τα μεγαλεία των 2 πρώτων μηνών, με το που την αφήνω στην κούνια της ξυπνάει και κλαίει. Δράμα η κατάσταση :( Θέλω να κοιμηθώωωωωωωωω. Νομίζω μόνο η Σόφι μπορεί να με καταλάβει...Είναι φοβερό αυτό το πράγμα, είμαι πάρα πολύ κουρασμένη και μες τη μέρα δεν εχω τη διάθεση να κάνω τίποτα απολύτως και ειμαι μες τα νεύρα....

Πάλι συναντησούλα εσείς παλιόποαιδα ε? Μακάρι να ήμουν κι εγώ εκεί!

Κανγκουράκι καλώς ήρθες! Με πετυχαίνεις σε κακη στγμή. Κάποτε ήμουνα κι εγώ μες τα αστειακια και τώρα μου έχουν κοπεί :(

Φιλιά πολλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ,ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ!

ΣΟΦΑΚΙ ΔΕ ΣΕ ΞΕΧΝΩ,ΣΤΕΛΩ,ΣΤΕΛΝΩ...

ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα,

χτες το βραδυ ο μπεμπουλης μου ξυπνησε μονο μια φορα αντε να δουμε....

σημερα επιτελους βαλαμε κοντομανικο,ανοιξε ο παλιοκαιρος καιρος ηταν,χτες ειχα κοσμο το απογευμα και σημερα παλι θα εχω επειδη εχω μεγαλη αυλη τα καλοκαιρια εχουμε επισκεψεις συνεχεια :)

μαγδα περαστικα στην μικρη σου και σε σενα να γινεται συντομα καλα,ο δικος μου ειχε βγαλει κοκκινιλες σαν εκζεμα επειδη ειχα φαει χοιρινο κρεας και του εβαλα για δυο μερες elocon ανακατεμενη με την κρενα για το συγκαμα

σοφακι υπομονη θα στρωσει,σου στελνω και εγω θετικη ενεργεια μηπως και ζηλεψει απο τον δικο μου και αρχισει να κοιμαται ;)

σεβενιλ συμφωνω με την γιωτα μπορεις να βαλεις λιγο λεμονακι και λιγο ελαιολαδο ετσι θα νοστιμισει λιγο και μην απελπιζεσαι σιγα σιγα θα συνιθησει :)

κοριτσαια πολυ ωραιες οι φωτογραφιες εισται κουκλες και τα μωρακια γλυκα :laugh: :laugh:

αραγε εγω θα μπορεσω ποτε να ειμαι σε συναντηση :( να περασετε καλα

πολλα φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΣΑΣ,ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΤΑΝ ΔΕ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ..Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ.

ΓΙΩΤΑΚΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΗΤΑΝ ΡΑΣΤ ΤΕΣΤ,ΟΠΟΤΕ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΡΑ.ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΥΖΒΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ.ΕΓΩ ΑΛΛΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΟΤΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Κ ΗΤΑΝ Κ ΠΟΛΛΑ.

ΜΕ ΧΡΥΣΑ Κ ΠΑΤΣΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΤΗΛ ΟΠΟΤΕ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΟΛΛΑ ΑΕΡΙΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΑΛΙ Κ ΜΕ ΜΥΡΩΔΙΑ.

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΑΙ Κ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΟΥ ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΟΥ :(:( ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΔΩ Κ 4,5 ΜΗΝΕΣ...ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΡΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ Κ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΑΥΡΙΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ...ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΩ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ Κ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΕΣΤΩ Κ ΛΙΓΟ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΝΑ ΦΑΜΕ...Ε ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΟ,ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΝΙΩΘΩ ΤΕΜΠΕΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑ...ΕΧΤΕΣ ΣΚΟΥΠΙΣΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΑ Κ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΤΑ ΛΕΣ Κ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ.

Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΡΙΛΑΞ ΟΥΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΕΚΕΙ Κ ΝΑ ΚΟΥΝΑΩ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΜΗΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ! ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ??

ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ....

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑ ΔΥΩΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ Κ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ! ;)

ΜΑΤΙΝΑΚΙ :kiss:

Κ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας και απο μενα .Μου λειψατε πολυ .. :) Εκανα τη μετακομιση επιτελους κουραστηκα παραπολυ γιατι το σπιτι ειναι πολυ μεγαλο με σκαλες αλλα τα καταφερα το συμμαζεψα .Το μπουμπουκο μου τον ειχα μαζι μου ακομη και τη μερα της μετακομισης .Δεν ηθελα να τον παω αλλου .Σημερα εβαλα και ιντερνετ και μπηκα να δω τα νεα σας..Ελπιζω να στε ολες καλα .Δεν προλαβα να διαβασω ακομη τα νεα σας.Ο μπεμπης μου ειναι καλα καθε μερα παμε βολτα και εδω κοντα εχουμε ενα τεραστιο παρκο πολυ καθαρο και ωραιο και παμε συνεχεια εκει..Κατα τα αλλα ξεκινησα να του δινω το κανονικο το γαλα αλλα εκανε εμετο και συνεχιζω το υποαλλεργικο .Την επομενη εβδομαδα θα κανουμε εξετασεις για αλλεργια .Κρεμα δεν ξεκινησαμε γιατι εκανε εμετο στο γαλα οποτε μου ειπε η παιδιατρος και πηρα σκετο ρυζαλευρο και του το κανω με το το δικο του γαλα.Εχει τρεις μερες που το ξεκινησαμε σημερα εφαγε τρεις κουταλιες της σουπας .Δεν ξερω αν ειναι πολυ η λιγο .Εσεις δινετε κρεμες ? και ποση ποσοτητα?

Πολλα φιλια σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?ΣΧΕΔΟΝ Ε?ΜΑΓΔΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΥΠΟΜΟΝΗ....ΟΛΙΑ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΠΑΛΙ...ΧΡΥΣΑ,ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΕΥΑ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛ.ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ?ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΚΟΠΑΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΕΛΑ.ΘΑ ΘΗΛΑΖΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ.ΘΕΛΕΙΣ???ΠΗΡΑΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΖΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΙ ΑΥΤΟ.ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΟΤΕ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ..ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΔΙΠΛΩΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ.ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ.ΕΚΛΕΙΣΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟΥΡΙ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΜΕ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΛΛΑ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΟΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΑΠ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΕΜΕΙΝΕ Η ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ Η ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΟΧΙ ΠΑΛΙ...ΑΥΤΑ...Α.ΒΑΣΙΚΟ.Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΜΟΥ ΠΕ ΕΙΝΑΙ 1,5 ΜΟΝΑΔΑ.ΟΠΟΤΕ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠ ΑΥΤΑ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατσουλινι καλοριζικο το αυτοκινητο .Ακομη δεν σου ηρθε η περιοδος?Το παλιουρι που κλεισατε ειναι κοντα στο εξοχικο μας στη χαλκιδικη .Ποσες μερες θα μεινετε?Αντε τωρα που τακτοποιηθηκα να βρεθουμε για καφεδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε oliax73 σε χασαμε,επιτελους μπηκατε στο καινουργιο σας σπιτακι!!!Εγω τις ξεκινησα εχτες κρεμα ριζαλευρο-βανιλια και ξετρελαθηκε,εφαγε 125ml και σημερα που της ξαναεδωσα 160ml.Τι να πω,οντως για 1η φορα εφαγε πολυ.Εμενα η παιδιατρος δεν μου ειπε να της δωσω λιγες κουταλιες γιατι ισως επειδη δεν εχει αλλεργια στο γαλα.

Βες firfiriko μου ειλικρινα χαιρομαι για το κουραγιο σου και τις αντοχες σου!!!!

tselnikas ξεκινησατε μπανακια βλεπω ε?ζηλευωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!

Βικακι ποτε θα γνωρισουμε τον ξανθουλη σου?Τα κοριτσια που βγηκαμε σημερα λενε πως ταιριαζουν με τη δικια μου!!!!

Κα1 να χαιρεσαι τα παιδακια σου,δεν ξερω εαν ειχαμε συστηθει ξανα!!!

Σημερα βγηκαμε με τα κοριτσια και περασαμε πολυ ομορφα,ηρθε και το καινουργιο μελος μας με την κοριτσαρα της την 2μετρη και περασαμε πολυ ομορφα,η Ματινουλα εχει βγαλει φωτογραφιες για να δειτε,ελπιζω να γνωριστουμε ολες καποια στιγμη!!!

Φιλακια και στα αλλα κοριτσια της παρεας που ξεχασα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εμενα ειναι η τριτη μερα που του εδωσα κρεμα και σημερα εφαγε περισσοτερο απο χθες .Το νερο ομως δεν του αρεσει .

Παλι καφεδακι ηπιατε σημερα?Βαλτε φωτο να δουμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΙΑ ΜΟΥ!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΤΕΡΓΙΩΤΟ!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΚΡΕΜΑ!ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΩΓΑΜΕ 150 ΜΛ ΚΑΙ ΤΩΡΑ 100,ΜΑΛΛΟΝ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ!ΝΕΡΑΚΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΟ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΓΛΥΚΙΤΑΤΗ ΦΥΣΙΚΑ.ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΙΣ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΗΔΗ ΤΙΣ ΦΩΤΟ!

ΣΟΦΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΣΗΜΑ ΥΠΝΟΥ!ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ! :kiss:

ΠΑΤΣΥ,ΒΙΚΑΚΙ,ΧΡΥΣΑ,ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΛΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια, το όνομα μου είναι Εύη σε όσες δε με θυμούνται.

Θα ακολουθήσω τη συμβουλή για το λάδι και το λεμονάκι και θα σας πω.

Κορίτσια με το θέμα της περιόδου σας τι έχει γίνει, εγώ δεν έχω καμμία ένδειξη, αυτό που ήξερα είναι πως όταν σταματήσει να τρώει η μικρή όλα της τα γεύματα από εμένα τότε θα ρυθμιστεί. Γράψτε μου και για εσάς και τι ξέρετε γιατί σιγά σιγά αρχίζει να με απασχολεί το θέμα.

Αύριο έχουμε εμβόλιο και εμείς και ελπίζω να πάνε όλα καλά. Μέχρι τώρα δε μου έχει κάνει ούτε πυρετό ούτε τίποτα μετά από εμβόλιο και ελπίζω να παραμείνει έτσι.

Καλορίζικο και το τουτου και καλοτάξιδο!!!!!!

Φιλήστε μου τα μπεμπάκια σας θα τα ξαναπούμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!! :cheer:

οπως παντα τις τελευταιες μερες με τις μεγαλες ωρες μπαινω :P

σημερα για ακομα μια φορα περασαμε υπεροχα...κατερινακι χαρηκα πολυ που σε γνωρισα και την μικρη σου(τι μικρη δηλαδη,σκλεναρικοβα θα σου βγει :P )εισαι πολυ γλυκια κοπελα :)

χρυσουλινι,ματινακι και μαρακι χαρηκα που σας ειδα ξανα....και τωρα σειρα εχει το κινεζικο πιο κατω :P :laugh:

ολια μου πολυ χαρηκα που τακτοποιηθηκες :) πολλα φιλια στον γλυκο σου μπεμπουλη.. :kiss:

ευακι ειδες;;;;το ματινακι εβαλε αμεσως τις φωτο..οχι σαν και σενα...τεμπελα :P:P:P :laugh:

χρυσα τι ωραια που ειναι να πηγαινεις για καφεδακι B)

σοφακι μου υπομονη και υπομονη...μακαρι να κοιμηθει ενα βραδυ...θα κανουμε διαδικτυακο παρτι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ευη ουτε σε μενα εχει ερθει περιοδος...και να πω την αληθεια μου δεν θελω...μακρια και αγαπημενοι :P παντως στις πιο πολλες περιπτωσεις μετα την εισαγωγη στερεων τροφων επανερχεται και η περιοδος :evil::evil::evil:

πατσυ μια χαρα ειναι η χοριακη σου...αρνητικοτατη :woohoo: καλοριζικο και το τουτου σας και καλα σας ταξιδια :):cheer:

μαγδουλα τι ταλαιπωρια ρε γαμωτο :( κριμα στην μικρη...ταλαιπωρηται και εσυ μαζι της....ελπιζω αυριο να ειστε πολυ καλυτερα και οι δυο σας :)

φιλακιαααααααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια.πολυ χαιρομαι.επιτελους δεν θα χρειαζεται να ζηταμε απο κανεναν να μας πηγαινει απο δω και απο κει.γιατι βαρεθηκα μερικοι να μας εκμετλλευονται.ζηταμε απο ατομα να μας πανε καπου και μας λενε δεν εχουμε βενζινη και τους βαζουμε εμεις 20 ευρω για αποσταση μη χεσω.τεσπα.επιτελους θα ειμαστε ανεξαρτητοι.ολια μου καλοριζικο το σπιτι και να ειστε ευτυχισμενοι πολυ και με ολο ευχαριστα γεγονοτα.μαρακι ναι κανανε μπανιο.εγω δεν εκανα.εκανε κρυο ενω εδω οχι.κριμα.την δευτερα παλι θα παμε.ελπιζω να μην φυσαει για να κανει κ ο μικρος.ολια θα μεινουμε 7 μερες.που εχετε εσεις εξοχικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
    • Προσωπικά να μην κάνεις άλλη χοριακη, να πας για υπέρηχο.  Αχ δεν μπορώ να θυμηθώ το ψευδώνυμο της φίλη μου να την έκανα ταγκ. Είναι στο θέμα εξωσωματικη 2022 Έκανε χοριακες είχε κάτι παρόμοιο με εσένα κραταει την κορούλα της στην αγκαλιά της. Και η μικρή μας είναι σχεδόν 2 Χρ     
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...