Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΓΙΩΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΡΑΙΝΟ..ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ Κ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ. :(

Κ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 5 Η ΩΡΑ ΣΤΟΝ ΘΕΙΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΜΑΣΕΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΕΥΚΑΝΣΗ.Κ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΞΑΝΑ. :dry:

ΕΓΩ ΑΠΟΨΕ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΜΕ ΑΜΑΝΙΚΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΤΟΥ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΜΙΣΟ.Κ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΤΟΥ.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΦΟΡΑΩ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟΨΕ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ,ΗΔΗ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΑΠ'ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΤΟΥ ΦΟΡΑΓΑ ΤΟ ΑΜΑΝΙΚΟ,ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΕΤΣΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σε ολες τις μανουλες,εμεις χτες χορτασαμε υπνο ο μπεμπουλης κοιμηθηκε συνεχομενα απο τις 8μιση ως τις 8 το πρωι φτου φτου μην το ματιασω το πουλακι μου αν και δεν πιστευω να συνεχισει αυτο το ωραριο τελοσπαντων :unsure::unsure:

τι ωραια που θα συναντηθητε παλι εγω δεν θα μπορεσω ποτε να σας γνωρισω απο κοντα,περσι το καλοκαιρι ειχαμε ερθει αθηνα ηταν ο νονος του γιωργου εκει εμενε στο μενιδι αλλα τωρα εφυγε και πηγε στην κρητη. :(

τι αμανικα και κοντομανικα γραφεται εγω ακομα το μωρο μακρυμανικα το φοραω αρχισε να ζεσταινει αλλα ακομη δεν το λες οτι καλοκαιριασε μια ψυχρουλα την εχουμε ακομα ειδικα το βραδυ και χτες το απογευμα που πηγαμε βολτιτσα φυσουσε,αντε να δουμε ποτε θα βγαλουμε τα μπρατσακια εξω :angry:

βικακι ειναι μεγαλο ζορι να ειναι δυσκοιλιο το μωρο τα περασα με τον πρωτο μου,και του διναμε ειδικο γαλα και οταν τα εκανε θυμαμαι μονο πατρυ που δεν καναμε αστα να παει σε καταλαβαινω

kangaroo για να κανεις τικερακια πας επεξεργασια προφιλ,μετα forum και κανεις αντιγραφη και paste στην υπογραφη και μετα ενημερωση αν χανονται μετα στην διευθυνση που τα φτιαχνεις και σου βγαζει ενα κατεβατο καπου γραφει για κωδικο ΒΒ αυτο πρεπει να επιλεξεις και μετα να κανεις αντγραφη

να περασετε καλα στην συναντηση φιλακια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Τι βλεπω;

Παλι θα πιειτε καφεδακι;

Θελω κι εγω!!!!!

Γιωτα καινουργιο ηταν το λαπτοπ αλλα το ριξε ο Μιχαλης κατω (κλασικα!)

και μπηκε το βισμα του φορτιστη μεσα.

Το στειλα αντιπροσωπεια αλλα δεν το καλυπτει η εγγυηση και θελουν 300 ευρω!!!

Τωρα το χω παει σε εναν αλλο μαστορα και περιμενω να μου το φερει.

Εμεις καλα τα παμε,ξυπνησε μια φορα μονο παλι αλλα μαλλον εχει και πονακια απο τα δοντια γιατι πεταγοταν καποιες φορες στον υπνο του!

Βρε Γιωτα μου τι θα τρωτε;

Ουτε φρουτα ουτε πατατα;

Αντε θα σε ξεζουμισει τελειως ο γιοκας σου!

Ο Μιχαλης μου ειναι καλυτερα.

Εφαγε και χθες ψιλοκανονικα.

Κι εμενα τα φρουτακια δεν τα πολυ θελει ο μικρος αλλα μια δυο κουταλιες τις τρωμε!

Και μετο που φαει κανει και κακα παντα τα οποια εχουν γινει βρωμερα!!!

Ειχα ξεχασει ποσα μυριζουν οταν αρχιζουμε στερεες!!!

Βικακι μου χαθηκαμε και απο το φεις!!

Ευχομαι να στε καλα!

Πατσυ κι εσυ κλοτα χαθηκες!

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

τι βλεπω παλιο@$%*&*@ κοιμηθηκατε ολες μια χαρα ε???? ποσο χαιρομαι για σας :evil::evil::x

καγκουροκατερινακι εχεις δικιο κοπελα μου,ειμαστε αρκετες! εμενα μπορεις ομως να με θυμασαι σαν την πιο όμορφη κ πιο αδύνατη της παρεας :) :laugh: :cheer::P:lol: :silly: :lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

μην σχολιασει καμια παρακαλω!! θελω να συστηθω με καθε ειληκρηνια στην καινουργια μας κοπελα!! :whistle::whistle:

να ρωτησω η τρελη που ειναι??? δεν χρειαζονται ονοματα φανταζομαι!!

α επισης καγκουρουλα την γκρουσι η Εύα μπορεις να την φωναζεις κ Αρτέμη Μάτσα!! ακουει κ απανταει κ σε αυτο!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα θα σε βοηθησω εγω καλη μου να μας μαθεις ολες!!

βρε κοριτσια μου εμεις εδω εχουμε ξεπαγιασει!! :S ακομα ουτε κοντομανικα στο μωρο ουτε τιποτα,εχει αρχισει λιγο βεβαια κ σπαει η ψυχρα αλλα μονο το πρωι!Κατερινα σε καταλαβαινω εχουμε χαμηλες θερμοκρασιες κ εμεις...

Βικακυ προσεχε μην γινεις κ εσυ σαν τον Αλεξανδρο Πετριδη κ σε βγαλει κ σενα με τον Μπιλακο ο Λαζοπουλος να χαμογελατε σαν λαμπατερ!!!χαχαχαχαχαχα

μπα σε καλο μου τι με επιασε σημερα??? ειναι που χαρηκα που κοιμαστε ολες μωρε!!! :evil: αγαπημενες μου εσεις!!! :evil::evil:

Γιωτα εμενα ετσι κ τον βαλω μπρουμητα χαλαει ο κοσμος! τσιριζει δεν θελει καθολου αλλα χαιρομαι για σενα που κοιμασαι τοσες ωρες! :evil::whistle:

λοιπον οπως καταλαβατε επεστρεψα!!! χι χι χι χι χι(με κακο τόνο σαν τον τζόκερ!!)

αχ μωρε σας αγαπαω πολυ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!! :cheer:

εμεις σημερα φαγαμε τελικα καροτο :woohoo: ...εφαγε 3 κουταλιτσες...βεβαια το αναγουλιαζε και αυτο...αλλα δεν το εκανε εμετο..τωρα μενει να δουμε αν θα τον πειραξει...αν το δεχτει αυριο θα του φτιαξω πατατα με καροτο που ειναι πιο ωραιο... ;)

το απογευμα θα παμε μια βολτα στα ικεα...να περασει η ωρα μας....αχ!τι ωραια που ειναι να εισαι μαζι με τον αντρουλη σου..το ειχα ξεχασει :dry:

σοφακι βλεπω επεστρεψες δυναμικα :laugh: πολυ γελασα με το μυνημα σου :P :laugh: :laugh: :laugh: παντως μην αγχωνεσαι με το θεμα υπνου....μεχρι να παει σχολειο θα εχει στρωσει :silly: :woohoo: :lol: θα δεις θα περασει ο καιρος :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

κατερινακι ακομα κρυο;;;;;εδω αυτες τις μερες ειναι χαρα θεου :)

χρυσα την εκανε παλι την ταλιμπανια του ο μιχαλακης :laugh: :laugh: :laugh: ποτε θα το εχει ετοιμο;;;; :huh:

φιλια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

σοφακι,γιατι με κακολογεις ετσι????????? :laugh: αρτεμης ματσας εγω??????? :P η καλη σου φιλεναδα???????????? :laugh: μονο κε γκε μπε λεγε με σε παρακαλω!!!!!!!!!χαχαχααχα!!!!!! :P :laugh: :P :laugh:

γιωτα,τι μου κανετε τωρα με τη συναντηση??????πρεπει να βαλω τις φωτο σημερα..... ;) αντε....θα κανω το σκ....ο μου παξιμαδι και θα τις περασω!!!!!!ααααχαχαχαχα!!!!! :laugh: :P :laugh:

χρυσα,ακομα το λαπτοπ?????????μπραβο μιχαλη!!!!!!!παντα τετοια!!!!χαχαα!!!! :laugh:

κατερινακι,θα τα πουμε καποια στιγμη!!!!εγω εχω συναντησει κοπελα που εμενε στη καστορια!!!!!!ποτε μη λες ποτε!!!!! ;)

κανγκουροκατερινακι,αθηνα μενεις????πηγαινε στη συναντηση!!!!!!θα περασετε ωραια!!!! :silly:

βικακι μου,αστες αυτες..... :angry::P θα συναντηθουμε εμεις στον πειραια!!!!!! :)

λοιπον,εμεις ειμαστε καλα....μια κοιμομαστε μια οχι!!!!ευτυχως με το φαγητο παμε καλα!!!!καμια παρενεργεια!!!!καροτο,πατατα και κολοκυθακι βαζω.απο βδομαδα θα βαλουμε και φρουτο!!!! :) θα σας βαλω και φωτο να δειτε!!!!εχει πλακα!!!!!! :silly:

σας φιλω!!!!παω να δω τα φασολακια μου!!!!!!! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΤΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΛΕΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!ΤΕΣΠΑ,ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ.ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΝΟΝΑ ΤΗΣ.ΤΙ ΚΟΛΟΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΥΣΑ,ΓΙΩΤΑΚΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΤΗΣ ΑΜΕΣΩΣ!!! :P

ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!

ΣΟΦΑΚΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΒΛΕΠΩ!!! ;)

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Ο ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΒΙΚΑΚΙ ΔΕ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ ΜΑΖΙ?ΚΑΜΙΑ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

ΕΥΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΡΩΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΕΤΙΝΑΚΙ ΚΑΓΚΟΥΡΑΚΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ!ΙΔΡΩΝΕΙ ΠΟΛΥ Η ΜΙΚΡΗ!

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΜΙΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ!

ΠΑΤΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχα!

Α ρε Σοφια μονη μου γελαω!

χαχαχαχαχαχα!!!!

Εισαι θεα!!!!!!

Η αλλη πηγε θαλασσα χθες απο οτι ξερω!

Και γω δυο μερες εχω να την δω.

Γιωτα πιστευω απο αυριο θα το χει ετοιμο...

Σας αφηνω παω να φαω παγωτακι!

χιχιχιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσαρες μου αληθεια η τρελη που ειναι??

μαρη ζηλεψες που ημουν χαλια κ χαθηκα κ επεσες κ εσυ??? ΟΧΙΙΙΙΙ μην το κανεις αυτο!! Ε Σ Ε Ν Α ΘΕΛΟΥΜΕ Ε Σ Ε Ν Α ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!

ΒΡΕ ΕΥΑ ΒΡΕ ΕΥΑ τοσο ευγενικα στο ζηταει η Γιωτου γιατι δεν της κανεις το χατηρι επιτελους??? ε?? παλιοτεμπελα!!! χαχαχαχαχα

Ματινακι επεστρεψα ναι αλλα για ποσο δεν ξερω...να με ευχαριστηθητε τωρα οσο μπορειτε γιατι ποτε δεν ξερεις..λόλα ειμαι οτι θελω κανω αχαχαχα

Εμεις Κατερινακι στην καλυτερη εχουμε 20 βαθμους! ακομα αναβω καλοριφερ καθε βραδυ για να τον κανω μπανιο...σκ@τοκαιρος!

θελω να κανω ΣΕΞ λεμε!!!!! ποτε θα με αφησει ο μαφιοζος μου?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα τωρα σε ειδα Χρυσουλι μου....ωστε μπανακι η κυρια ε??? κ συ να προσεχεις τοτε πατσουλιο μην σε περασουν για την διδυμη της αλλης της τρελης με τα ασπρα δοντια! μαυρισμενες κ οι δυοοοο γυρνα σε παρακαλωωωωω

οπα λεμε!!!

τρελα κεφια σημερα! κατι μου εριξαν στο νερο δεν παιζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhsperaaa

emena 2 meres twra de me bazei h panw pou grafw me petaei grrrr!ta gnwsta!ki exw bgalei foto to prosklhthrio kai tis bonbonieres mas na ta deite!3ekinhsame batraxoi kai katalh3ame prigkipes!dustuxws apo to stolismo pou eixa kanei den phra oute mia foto!einai tou fotografou kai den mporw na tis xrhsimopoihsw!grrrr!einai ena periergo programma pou den ginetai na tis apo8hkeusw oute na tis parw!grrrr!sas bazw tis alles sthn omada!

kata ta alla ooola kalaa!anypomonw na kleisoun ta sxoleia na apolambanw to zouzounaki mou!kamia sunanthsh gia goudi pote 8a kanete?!aman pia pate kai mou sunantieste sthn allh akrh ths a8hnas!filakiaaa se ola ta zouzounopaida mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μένα

εμεις για αλλη μια μερα δεν φαγαμε την κρεμα μας περιμενω αύριο να κάνουμε τις εξετασεις για την αλλεργια και θα την ξεκινησω και εγω με φρουτακια, εχω πάρει το οκ από την παιδίατρο να δω τι θα μου πει και η αλλεργιολογος.

σοφια-firfirikos γελασα πολύ με το μήνυμά σου :cheer:

και εγώ κορίτσια Αθήνα μένω στην Καλλιθέα θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες, τι βλέπω, τι βλέπω ... το απόγευμα θα γίνει η συνάντηση?????????

ΟΥΑΟΥ ,εννοείται πως θα προσπαθήσω να έρθω!!!!Είναι σχεδόν σίγουρο, δηλαδή.. λοιπόν όποια πάει πρώτη κάθεται ... μην πάτε προς το βάθος και την σπάσουμε πάλι στον σερβιτόρο :laugh: ..

Καφκουροκατερίνα έλααααα ,μην ντρέπεσαι !!!!!!!!

και όποια άλλη μαμμυδοφιλενάδα μπορεί ας έρθει φυσικά!!!!!!!!!!!!!

Σοφάκι , μπράβο που είσαι καλύτερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΛΙΘΕΑ Ε?? ΑΧ! ΜΙΑ ΑΠ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΕΣ,ΣΧΕΔΟΝ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ! ΤΕΛΕΙΑ...

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΑΘΗΝΑ :(:( ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΣΩ ΤΩΡΑ...

ΚΑΓΚΟΥΡΟΥΛΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ!

ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΒΛΕΠΑ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!ΚΡΙΜΑ...ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΣΠΡΟΔΟΝΤΗ(ΒΙΚΑΚΥ) ΓΝΩΡΙΣΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΛΣΟΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΛΕΠΤΑ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΤΙΠΟΤΑ ΔΗΛΑΔΗ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΑΕΙ ΤΩΡΑ..ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΑΝ ΞΑΝΑΕΡΘΩ ΤΩΡΑ ΠΙΑ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΙΑ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΕΔΩ) ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ :)

ΠΑΤΣΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΟΥΛΙΑΣΕΣ Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ???

ΜΑΤΙΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΧΝΑΣ,ΣΤΕΙΛΕ ΛΙΓΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!!

Η ΧΙΟΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!περασα τις φωτο στην ομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοιταξτε να μας καμαρωσετε!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: εβαλα και τη μπουμπου μου που τρωει πρωτη φορα!!!!!!! :laugh:

γιωτου!!!!!!!!!!μ εφαγες!!!!!!!!!!!!!!!! :P :laugh: :P :laugh:

χρυσα,να στις στειλω με μειλ??????????????

την πατσυ θα τη βρειτε στο σκραμπλ!!!!!εκει την βγαζει τελευταια!!!!!!!και συνηθως χανει!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia m ti kanete???egw eisai pou kratiemai ksipnia ayti tin stigmi!xtes douleya prwi mexri to apogeyma stis 6misi eixe treli douliakai me ksanapiran til stis 8 kai ksanakatevika na kanw vardia tameiou mexri tis 12to vradi kai simera pali douleya eimai 13 meres xwris repo kai exw klatarei kanw ipomoni mexri to savato kiriaki exw repo!!

i mpempa m mia xara trwei tin krema me t dimitrriaka twra peripou sta 170gr polii isixi kai poli gelasti os sinithws!tin deyetra exoume emvolio!!!

akoma na plirwthoume ton mistho tou maiou!!!eleossssssssssssssssss!!!! mas exoun ksetinaksei koritsia den paaei allo!

alla nea den exw na sas pw egw!!!para mono oti thelw ipno kai ksekoirasi!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΒΛΕΠΩ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ.

ΕΜΑΣ ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ ΣΕ ΑΛΕΡΓΕΙΕΣ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΑΓΕΛΑΔΙΝΟ ΓΑΛΑ,ΑΥΓΟ,ΨΑΡΙ,ΣΙΤΑΡΙ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗ ΓΙΩΤΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΩΤΑΚΙ ΑΝ ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΕΣ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΑΣΕ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΤΑ,ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!

Γυρισαμε απο Κρητη σημερα το πρωι..περασαμε τελειααααα...ο μπεμπης πολ υησυχος, απολαμβανε τις βολτες του και δεν σας περιγραφω τι υπνους εριξε!!!!!!!!!!!!!Αν το ξερα πως θα περναγαμε τοσο καλα θα κανπνιζα να μεναμε παραπανω!

Απο τη στιγμη που μπηκαμε σπιτι μας ο μπεμπης αρχισε τη γκρινια δεν καθοταν πουθενα...αυπνος απο τις 6 το πρωι κοιμηθηκε μονο 1 ωρα τι μεσημερι....κριμσ, ηλπιζα μηπως εστρωσε στην Κρητη....οπως καταλαβαινετε θα προσπαθουμε να τον βγαζουμε εξω οσο πιο συχνα γινεται αφου του αρεσει τοσο!Αλλα σημερα εβρεχε ρε γαμωτο...

Μου λειψατε ολες

Πατσυ κανε χωριακηηηηηηηηηηηη!!Γιωτα κι εσυ!τι περιμενεις;;;;;αντε εμεις εχουμε πιο πολυ αγωνια μου φαινεται! ΣΑς φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και πάλι

με θέλετε και μένα αύριο, θέλω να σας γνωρίσω και από κοντά

θα έχετε και τα μπεμπακια μαζί

για δώστε μου πληροφορίες για το που?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινούλα , ρε συ τι δουλειά έχει πέσει?Από την περιγραφή και μόνο κουράστηκα.. καλό κουράγι και υπομονη!!! Φιλιά στην γελαστή μπουμπού σου!!! Πάντα έτσι να είναι!!

Πασχαλάκι και εσύ μας έχεις λείψει!!! Είδες ο αέρας τσι Κρήτης τι κάνει???

Πάτσυ τέλειες οι φώτο στο fb!!!Καλό καλοκαίρι :laugh: !!!

Καγκουροκατερίνα, θα πάρουμε και τα μπεμπε μαζί!!!!Θα πάμε στο Άλσος της Φιλαδέλφειας, στην καφετέρεια που έχει στην λίμνη. .Θα είμαστε εκεί στις 5:30..Έλαααα!!!!!!!!

Βικάκι , μπράβο που ο μικρούλης σου είναι καλά και δεν έχει αλλεργία!!!!!!!!! Να λες δόξα τον Θεο και να σκέφτεσαι ότι μπορεί να φάει τόσα φαγητά τα οποία δεν θα του προκαλέσουν καμία αλλεργία..!!!!Να μου τον φιλήσεις τον ξανθούλη σου!!!!!!!

Ευα . θα προσπαθήσω να πάρω τις φώτο από την ομάδα.. αν δεν τα καταφέρω, θα σου πω να μου τις στείλεις με e mail, αν μπορείς..

Καληνύχτα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...