Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα, έσουμε τόσο πολύ καιρό να τα πούμε!!!! Το ξέρω εξαφανίστηκα, μου έτυχαν διάφορα. Εγώ γέννησα 3 Δεκεμβρίου μια μπουμπού που μου έδωσε μεγάλη ευτυχία. Ελπίζω να με ξαναδεχτήτε στη παρεούλα σας, διάβασα όσα πιο πολλά νέα σας μπορούσα και χάρηκα τόσο πολύ βλέποντας τα μωράκια σας. Εμένα η μπουμπού είναι χοντρούλα, πριν ένα μήνα ήταν 8 κιλά και 65 πόντους με αποκλειστικό θηλασμό. Τώρα θα πάμε τη Πέμπτη για εμβόλιο και θα δούμε τι έχει γίνει. Ξεκινήσαμε και εμείς με κρεμούλες. Το πρωί τρώμε φρουτόκρεμα με αχλάδι, μήλο, μπανάνα και χυμό πορτοκάλι και το απόγευμα κρέμα βανίλια Nutricia. Κάποιες ημέρες το τρώει σχεδόν όλο και κάποιες το μισό και είμαι ικανοποιημένη, συνεχίζουμε βέβαια και το θηλασμό.

Άλλεργίες δεν έχω παρατηρήσει, ίσως κάποια μικρά σπιθουράκια γύρω από το στόμα αλλά δε δίνω σημασία γιατί θεωρώ πως μπορεί να είναι ακόμα και από τη σαλιάρα. Ποια είναι αυτή η φοβερή αλλεργιολόγος που λέγαται? Λέτε να της κάνω προληπτικά κανένα έλεγχο να δω που μπορεί να έχει αλλεργία?

Σας φιλώ γλυκά, να μου φιλήσετε τα ζουζουνάκια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα νευρα μου εχω...μου κουβαλησε ο αντρας μου στο σπιτι ενα ζευγαρι αχονευτο και ακομα δεν εχουν φυγει.. :angry::angry::angry: εγω τους παρατησα για να κανω νανι....τι βλακες!! :angry:

πηραμε και αρτοπαρασκευαστη και αυριο θα φτιαξω ψωμακι :)

sevelyn καλως μας ηρθες και παλι :) μην χανεσαι...η μπουμπου τελεια ειναι....μπραβο της :)δεν χρειαζεται να κανετε εξετασεις εφοσον δεν εχει καποιο δειγμα αλλεργιας ;)

χρυσουλινι δεν μπορεις το πρωι;;;; :huh::dry:

χρυσα περαστικα στον μιχαλακη...για να ειναι φρονιμος σιγουρα ειναι αρρωστος :P :laugh:

ευακι δεν ξερουμε ακομα για την δουλεια...αλλαξαν τα δεδομενα πλεον...ειδωμεν :unsure:

μαρακι εγω μπορω σιγουρα πρωι για την συναντηση...

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Καλα Γιωτα ο γιος μου ζηλεψε τον μικρο σου και ξυπνησε μονο στις 5 για μαμ!!!

Αντε να ξαναρθουν εκεινες οι παλιες καλες μερες!!!!

Ο Μιχαλης μου χθες μετα το μεσημερι ξανακανε κακα και επειδη ηταν νητικος του δωσα λιγο γαλα να πιει αλλα το κανε αμεσως εμετο.

Του κανα λιγο λαπα μετα αλλα φυσικα δεν εφαγε...

Σημερα ειναι καλυτερα!

Ευχομαι μονο να μην κολλησει τον μικρο...

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μας!!!!

ελα βρε σεβελινακι!!!!!χαθηκες οντως!!!!!μια χαρα η μικρη σου!!!!! :laugh: δως της φιλακια!!!!! :kiss:

περαστικα στο μιχαλη σου χρυσα μου,και γρηγορα για να μη κολλησει και ο μικρος...!!!!! ;)

γιωτα,τι εγινε με τις επισκεψεις????τι ωρα εφυγαν τελικα?????το χω κανει κι εγω να τους παραταω για νανι!!!!! :silly:

εμεις μια χαρα δεχτηκαμε τη χορτοσουπα!!!!δεν εκανε αναγωγες και τα κακα μας μια χαρα!!!!!σημερα θα φαμε λιγο περισσοτερο και βλεπουμε!!!!!

με περιοδο πως τα πατε????εγω ειχα κατι σταγονες αιμα πριν κατι μερες και μετα τιποτα...λεω να παρω και τον γυναικολογο μου για τεστ παπ καποια στιγμη.... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα,εμεις χτες το βραδυ ειχαμε πολυ αστατο υπνο σηκωθηκε γυρω στις 5 φορες εχασα το λογαριασμο μαλλον το εμβολιο φταιει και ηταν τοσο ανησυχος :(

χρυσα μου μπραβο για το δοντακι σας αντε να βγει και το δευτερο και μηπως ησυχασετε για λιγο,περαστικα και στον μιχαλακη σου καμια ιωσουλα θα ειναι,μην του δινεις γαλα, λιγο ρυζακι τοστακι με κασερακι,πατατα,μπανανα υπομονη και θα περασει ;)

πατσυ και γιωτακι τι εγινε τελικα με τις αναγουλες;

sevelyn γεια σου και απο μενα ειμαι η κατερινα εχω τρια αγορακια,ο μπεμπουλης μου γεννηθηκε στις 28/12 να σου ζησει η μπεμπουλα σου και αφου πανε ολα καλα νομιζω δεν χρειαζεται να την πας σε αλλεργιολογο :)

πολλα φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΟΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΝΤΕΝΙΣ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

ΣΕΒΕΛΙΝ ΓΕΙΑ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 23/01 ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ!! ;)

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ! Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΣΑΥΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 8,500 ΚΙΛΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΛΙΙΙΙΙΙΙΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ...

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ 10 ΦΟΡΕΣ ΚΑΘΕ ΝΥΧΤΑ! ΟΟΟΧΟΥ ΠΙΑ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ?? ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!!! :x ΜΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ!! ;)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΜΟΡΦΕΣ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΡΩΓΑΜΕ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΛΥ Η ΖΕΣΤΗ.ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ.ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ!ΚΑΛΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΕΙΔΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ!ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ!

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΟ,ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες! :)

ο μικρος μου κοιμηθηκε και σημερα το βραδυ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ξυπνησε να φαει στις 7 :):):):) τι χαρα θεε μου :cheer:

οι χαζες οι επισκεψεις φυγανε στις 2 το βραδυ.... :angry: αλλα οπως ειπα και χθες το βραδυ τους παρατησα,οχι θα κατσω να σκασω :P

κατερινακι ειναι 2 μερες που δεν εχω αναγουλες....αλλα εχω παρα πολλα υγρα...σε φαση που χθες το απογευμα ετρεχα στην τουαλετα γιατι τρεχανε και νομιζα οτι ηρθε περιοδος :blink: αλλα ηταν μονο υγρα...μα πως γινεται αυτο;;; :dry: τεσπα...θα δω τι θα κανω..

σοφακι χαιρομαι που εισαι καλυτερα...α!εμενα κοιμαται 2 βραδια τωρα μπρουμητα...λετε γι αυτο να μην ξυπναει :huh: ;;;

ευακι τις φωτο :evil::evil::evil::P

χρυσα χαιρομαι που κοιμηθηκε ο μικρος σου...μακαρι να συνεχισει ετσι...σε λιγες μερες εχετε και την βαπτιση ε;;;; :huh:

περαστικα στον μιχαλακη :)

τι θα κανουμε με την συναντηση;;;; :dry:

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!

sevelyn καλώς μας ήρθες και πάλι!!!!!!!!!Φιλάκια στην μπουμπού σου!!!

Κορίτσια δεν θα μπορέσω την Πέμπτη το πρωί καθόλου , θα είμαι δουλειά :angry: έλεγα αν το κάνατε το απογευμα μήπως τα κατάφερνα αλλά δεν πειράζει, θα το κανονίσουμε την επόμενη Πέμπτη :P .. Να περάσετε τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρυσάκι , εύχομαι να είναι καλύετρα ο Μιχάλης σου!!!!!

Μπήκα βιαστικά, σας αφήνω προς το παρόν και ίσως να τα πούμε αργότερα!!!

ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; :)

ΕΓΩ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ Κ ΤΑΙΖΩ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟΥΛΗ.Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΚΑ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.ΠΑΛΙ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΣΦΙΓΓΟΤΑΝ Κ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ :( .ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΜΕ ΓΑΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΝΕΡΑΚΙ Κ ΙΣΩΣ ΒΟΗΘΗΣΕ.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΚΟΨΑΝ Κ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΡΕΠΟ ΑΛΛΑ ΠΗΓΕ ΠΡΩΙΝΟΣ Κ ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΜΕΤΑ ΙΣΩΣ ΒΓΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΜΑΣ. :)

ΣΕΒΕΛΥΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ,ΣΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ Κ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΠΑΤΣΥ,ΕΥΑ Κ ΧΡΥΣΑ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!! :laugh: :P:P

ΣΟΦΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,Ε ΝΑΙ,Κ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΟΥ ΔΕ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΜΩΡΕ;ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ!ΑΧΑΧΑΧΑ!! :laugh: :P

ΑΧ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΠΟΙΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ Κ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΥΟ Κ ΤΡΙΑ..ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ,ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.Κ ΟΤΑΝ ΓΕΛΑΕΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ Κ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ.. :)

ΑΧ ΤΙ Μ'ΕΠΙΑΣΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕ ΤΑ ΠΩ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΑ ΠΩ.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!

Σεβελιν καλως μας ηρθες παλι!!

Ο Μιχαλης μου ειναι λιγο καλυτερα τωρα..τουλαχιστον κατι εφαγε σημερα!

Ευακι πρεπει να σου ρθει 2 φορες περιοδο για να κανεις παπ τουλαχιστον ετσι μου χε πει ο γυναικολογος μου εμενα.

Κι εμενα ακομα περιοδο γιοκ!

Καλυτερα!

Μονο μην μου ρθει στην βαφτιση!

Σοφακιιιιιιι!!!!

Αχ υπομονη κουκλιτσα μου,τα χουμε ξαναπει ο γιος σου βγηκε ζορικο αντρακι!

Τουλαχιστον οταν μεγαλωσει θα του το χτυπας για να σου κανει τα χατηρια!!!!!

Φιλακια σε ολες!

Δεν θυμαμαι να σχολιασω αλλα!

Σας αφηνω να μπει ο αντρουλης μου!

Ματς μουτς σε ολες και τα μωρακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!

και εμεις ξυπναμε μια δορα κατα τις 3 για γαλατακι και την ταιζω και στις 6:30 γιατι μετα φευγω για δουλεια

παντως και η δικια μου κοιμοταν ολη νυχτα πιο μικρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ,ΕΛΑ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ!

ΓΙΩΤΟΥ ΜΟΥ ΕΣΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ?ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες :)

το παιδακι μου επεστρεψε στις παλιες καλες εποχες... :) εκτος οτι κοιμαται πλεον τα βραδια :woohoo: και αυτο γινεται απο τοτε που κοιμαται μπρουμητα :blink: πλεον τον αφηνω στην κουνια και κοιμαται μονος του :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: δεν μπορω ακομα να το πιστεψω....μου φαινεται αδιανοητο :cheer:

το μεσημερι προσπαθησα να του δωσω πατατα και λεω προσπαθησα γιατι με το που εφαγε το ενα τριτο του κουταλιου αναγουλιασε και εκανε εναν ωραιοτατο εμετο και πηγαμε κατευθειαν για μπανιο...μετα τον εβαλα στο καρεκλακι του και επεζε με τα παιχνιδακια που εχει και πηγα να του ξαναδωσω και εκανε τα ιδια :( ουτε να την δει την πατατα,κοριτσια...τι θα τον κανω δεν ξερω... :dry: μονο μεμε θα τρωμε... :unsure: αυριο θα ξανακανω προσπαθεια...αλλα δεν νομιζω να θελει :(

το απογευματακι πηγαμε και στα τζαμπο....πηραμε διαφορα...ωραια ητανε :)

ασχετο...μια φιλη μου,μου ειπε οτι απο σεπτεμβριο θα μπουμε στις δραχμες παλι...εχει να πεσει πολυ φτωχεια...παλι καλα που εχουμε και χωριο για να παμε να μεινουμε...αλλιως στην αθηνα θα μας κοψει η πεινα...ειδωμεν...ελπιζω να πανε καλα τα πραγματα...αν και δυσκολο το βλεπω...

βικακι οντως ειναι δυσκολο να μεγαλωνεις παιδια...αλλα δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευλογια απο το να εχεις παιδια...πολλα παιδια... :)

κανγκουροκατερινα και σενα ξυπναει η μικρη;;;;τι τα πιανει;;;; :dry: βαλε και ενα τικερακι να βλεπουμε ποσο ειναι η μικρουλα σου ;)

χρυσα τι επαθε το λαπτοπακι σου;;;;καινουργιο δεν ηταν;;;;μπραβο στον μιχαλακη που ειναι καλυτερα... :)

φιλια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματινακι για που λετε για καφε;;;;αν ειναι να το κανουμε κατα τις 5 με 5 και μιση για να κατσουμε λιγο γιατι εχω και ολοκληρο ταξιδι μεχρι το κορωπι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει...να πουμε στις 5;;;;;ειναι καλα;;;;;και ερχεται το χρυσουλινι...αχ!τι ωραια θα παμε για καφε...θα παμε για καφε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ευακι ακους;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: τις φωτο γρηγορα γιατι θα εχουμε και αλλες να βαλουμε σε λιγο :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου :kiss::kiss::kiss:

λοιπον εγω λεω οποια φτασει πρωτη να παει να πιασει ενα τραπεζι για να μην περιμενει... ;)

αχ!!!!!!!!!!!!τι ωραια... :silly: :) :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΓΙΩΤΑΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ,ΜΗ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ!ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ Κ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΔΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ.

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΡΚΕΤ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΑΛΩΣΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΔΕ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ.

ΜΕΤΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ,ΤΑΙΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΕΦΤΙΞΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΑΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΑΣ.

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΞΑΝΑΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΡΚΕΤ,ΠΡΑΓΜΑ ΣΠΑΝΙΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ..Κ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 11 Η ΩΡΑ,ΞΑΛΑΦΡΩΣΕ Κ ΗΡΕΜΗΣΕ.ΑΥΤΟ ΑΝ ΔΕ ΠΑΕΙ 12 ΔΕ ΚΛΕΙΕΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ.ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΗΣΥΧΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ(ΑΛΟΙΜΟΝΟ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ)Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανούλες,

πήγαμε και εμεις μέχρι τα jumbo να αλλάξουμε κατι , (της πήρα και κάτι αμανικα εσωρουχάκια, αλήθεια εσεις τι τους φορατε τωρα με τα κοντομανικα μπλουζακια? )γυρίσαμε καναμε μπανακι φαγαμε και κοιμηθηκαμε αμέσως.

τι ωραία που συναντιέστε, εγώ προσπαθώ προς το παρον να σας μάθω και να συδυάσω τα ονόματα με τα ψευδόνυμα :unsure:

οσο για το τικερακι δεν τα εχω καταφερει ακόμα κατι κανω λαθος εδώ γιατί στο fb καταφερα και εβαλα...

σας καληνυχτιζω γιατι κουτουλαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανγκουρο δεν εχεις και αδικο...ειναι δυσκολο να θυμασαι ολες μας με τα ονοματα και τα ψευδονυμα...αλλα θα μας συνιθησεις που θα παει;;

γιατι δεν ερχεσαι και εσυ την πεμπτη;;;;

μην φοβασαι ειμαστε καλα παιδια :laugh: :laugh: :laugh:

το τικερακι πρεπει να πας στο προφιλ σου στην υπογραφη και μετα να κανεις ενημερωση(ειναι κατω δεξια) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...