Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmeera koritsiaa!

emeis eixame polu gamo kai krebati auth th bdomada ki hmastan olo 3enuxti kai glenti!xixi!to idio ki o mikros mou!sto glenti den ton eixame mazi bebaia x8es bradu alla arxise na 3enuxtaei apo monos tou!3upnaei kata th 1:00 kai meta koimatai kata tis 3:00!mallon ta dontakia tou ton talaipwroun.phgame k paidiatro.gia na kanoume tis metrhseis mias kai kleisame kai ton 6o mhna!telika mou eipe oti mporw na ton bazw sth 8alassa afou tou aresei toso to nero!alla oxi sthn attikh.otan pame xio kai krhth!eimaste 8.340 gr 66cm kai 44 to kefalaki mas!mia xara mas brhke!

epeidh blepw oti exete problhma me tis kremes sas lew mhn anhsuxeite gia tis anagwges h an den tis 8eloun!mporei na tous parei kai 15 meres gia na tis sunh8isoun!emena thn froutokrema akoma kai meta apo 1,5 mhna den thn trwei euxarista.to mosxari paleuame 7 meres gia na kataferei na to faei.tous pairnei kairo,gi auto sthn arxh dinoume kai ligo gala mazi.siga siga omws 8a deite oti 8a to trwne olo.emena twra trelainetai gia mosxari kai kotopoulo,enw gia arketes meres to 'ftune ,to ebgaze ,eklaige kai den to h8ele me tipota!

patsu oso 8elei as trwei apo th banilia!emena pleon ta tsakizei ta 200ml!xixi!alla sthn arxh etrwge polu ligo!

katerina kalws orises ki esu sthn parea!na to xairesai to zouzouni sou!

magdoula perastika!auta ta koloembolia!!!

giwta phga gia na parw tis teleutaies bonbonieres pou sou lega apo to an m agapas kai tous eipa gia sena!xaxa!den h3era to epi8eto re gamwto,alla toys eipa na sou dinoun pososta!xixi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες μου.τι κανετε?κατερινα καγκουρο καλωσηρθες.να χαιρεσαι το μωρο και εχετε γενεθλια ιδια μερα με το μωρο της βικουλας.χρυσουλινι το δινουμε λιγο λιγο καθε φαγητο για περιπτωση αλλεργιας.γιωτακι ειδες που και τα μηλα μπορουν να προκαλεσουν αλλεργια?εμεις εχουμε πολυ αλλεργια στο μηλο αν και σε ενα μηνα θα ξαναδοκιμασω.εδω δεχεται τις σοκολατες.για να δουμε.τωρα τρωω μακαρονια με κιμα παλι χοιρινο φυσικα.αγαπημενο φαγητο.αν ειχα κ λιγο φετουλα μεσα.τωρα που συντομα θα κλεισω ραντεβου με την παιδογαστρεντερολογο θα την ρωτησω να ξεκινησω κατι πχ τυρι,κλπ.φυσικα δεν μπορω να τους πω οτι δεχεται τα σοκολατακια γιατι ο κωστας θα με φαει.χαχα.δεν το ξερει.χιχιχιχ.φιλακια σε ολες.τα λεμε μετα να απολαυσω τα φαγακι μου.ματσ μουτσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας tselinkas και lne9!

πραγματικά μου δινεται πολύ κουραγιο με οσα διαβαζω για τις κρέμες γιατι δεν τα καταφέρνουμε καθόλου καλά και έχω απογοητευτεί :( .

Εμεις θηλάζουμε αποκλειστικά και εδω και ένα μήνα που γύρισα στη δουλεια βγαζω γάλα και της αφήνω.

Πριν μια βδομάδα ξεκινησα να τις δίνω ριζαλευρο.Μου είχε δώσει η παιδιατρος δείγματα από κρέμα βανίλια αλλά και απο μια άλλη χωρίς γάλα για να την φτιάχνω με το δικό μου. Η κρέμα βανίλια μας έκανε αλλεργία και θα κάνοθμε εξετάσεις αυτή τη βδομαδα να δουμε τι την ενοχλεί. Η άλλη δε της κάνει αλλεργία αλλά δεν την τρώει με τίποτα...και πετάμε και το γάλα της μανούλας...

αχ τι θα κάνω για να φαει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι-κανγκουρακι,καλως ηρθες!!!!!!!!!!!μην αγχωνεσαι με τις κρεμες!!!οπως ειπε και το λενακι θελουν καποιο καιρο μεχρι να συνηθισουν!!!!κι αν δε θελει με τιποτα τοτε δωσε κανενα φρουτακι ή χορτοσουπα.εμεις θα αρχισουμε σιγα-σιγα με χορτοσουπα και βλεπουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ-ΚΑΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ 5 ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ.ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 24/12.

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ,ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΤΡΩΓΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ 100 ΜΛ.

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΧΥΜΟ ΟΛΑ ΑΠΟ ΜΙΣΟ ΤΑ ΒΑΖΩ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ!!!!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΤΣ-ΜΟΥΤΣ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia ti kanete???egw eimai komatia douleyw 10 meres seri kai repo mou evale tin epomeni kiriaki tha liwsw pali!!!eleoss!!!

i mpempoula einai mia xara trwme kremes edw kai 5 meres kai tis teleytaies mere ftasame ta 200gr kremas!ayrio tha fame krema me dimitriaka!gia na doume me ayti

kata ta alla einai mia xara ta pragmata na dw mono pote tha mazepsw to spiti mou kai tha ksekourastw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα....αν και αργα δεν μπορουσα να μην πω ενα γεια :P

μολις τωρα τελειωσαμε την γενικη στην κουζινα με τον αντρα μου...πεταξαμε 6 σακκουλες σκουπιδια :blink::blink::blink: τελεια εγινε :)

το πρωι ειχαμε παει απο τους γονεις μου,φαγαμε,κοιμηθακανε και το απογευματακι ηρθαμε σπιτι μας....

κατερινα(κανγκουρο)καλως μας ηρθες στην παρεα μας και ελπιζω να τα λεμε συχνα :);)

χρυσουλινι ολα τα φαγητα ειτε ειναι κρεμα ειτε φρουτο ειτε χορτοσουπα ξεκιναμε με 2 κουταλιες και την επομενη 4 κ.ο.κ....

για την πεμπτη ειμαι μεσα....κερναει καφε το ματινακι :P

ευακι ασε τις δικαιολογιες και βαλε τις φωτο :P :laugh:

πατσουλινι ασε με το κωλομηλο :( αυριο θα φαμε πατατα..ελπιζω να τα παμε καλα :dry::unsure: ειδωμεν....

εγω τρωω κατσικισια φετα και τυρι και δεν το πειραζει...

λενακι ολοκληρο αντρακι εγινε ο μανος σου...φτου φτου... :cheer:

σε ευχαριστω για την συμφωνια με τα ποσοστα :P :laugh:

φωτεινη πολυ δουλεια ε;;;;τι να κανεις ρε γαμωτο;;;βρισκουν και τα κανουν τωρα :angry::angry::angry:

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες καλημερα!!!!!!

πως ειστε????εμενα μου τη δινει ο καιρος..... :angry: ελπιζω μεχρι τον αυγουστο να φτιαξει.... :P

γιωτακι,ολο με τις μεγαλες ωρες μπαινεις βλεπω!!!!!!!χαχαχα!!!!!γιατι?????τι κανεις πριν????κοιμασαι κι εσυ σαν τη χρυσα μας????? :laugh: :laugh: :laugh:

φωτεινη μου,δεν προβλεπεται ξεκουραση για πολυ καιρο ακομα...δυστυχως.... :dry:

ματινακι,θα σε παρω κανενα τηλ.να τα πουμε!!!!!! ;)

κοριτσια,για πειτε μου...τι νερο δινετε στα μωρακια σας????εμφιαλωμενο???το βραζετε πρωτα????θα αρχισουμε σιγα-σιγα κι εμεις και ξεχασα να ρωτησω το γιατρο....με εκπαιδευτικο ποτηρακι θα της δωσω...αφου δεν εδωσα μπιμπερο μεχρι τωρα λεω να μην της το μαθω τωρα....θα δουμε βεβαια...και κατι αλλο....πως καταλαβαινουμε οτι διψανε???ειδικα οσες θηλαζετε δεν ειναι καλυτερα να πινουν μεμεδογαλα αντι νερο??????για δωστε μου τα φωτα σας παρακαλω!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και μωρακια

Κατερινα καλως ηρθες στην παρεα. εγω βασικα γεννησα Νοεμβριο αλλα επειδη η πητ ηταν Δεκεμβριο ξεμεινα εδω με την παρεα.

βλεπω ξεκινησα ολες την ιδια κουβεντα.....κρεμες.....ειναι ωραιο να περναμε τις φασεις ολες μαζι.

εγω σημερα θα του δωσω λαχανικα. ηταν να τα ξεκινησουμε νωριτερα αλλα μου αρρωστησε. ερεθιστηκαν οι αμυγδαλες του και εκανε και 2 μερες πυρετο. μονο γαλα επινε το μαναρι μου. συνηλθε αμεσως ομως. εμεις πριν 2 βδομαδες ημασταν 67 υψος και βαροσ 6650.

αυτα τα νεα μας. ελπιζω ολα τα μωρακια να ειναι καλα και σιγα σιγα να ξεκινησουμε και μπανακια!!!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ!!!

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΠΟΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ :blush:

ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΓΑ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ :P ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΛΙΑ,ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΚΗ ΕΓΩ Κ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΟΛΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ :( ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΔΥΝΑΜΙΚΑ Κ ΤΟΤΕ...ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΤΕ...ΑΧ ΟΥΤΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΙΚΑ...ΠΩ ΠΩ ΣΚΑΤΟΥΛΕΣ...

ΝΑ ΠΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!

ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΑΚΙΑ ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΣΥΝΗΘΩΣ...Η ΠΑΤΣΥ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!!! :silly: :P

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ Κ ΜΠΑΙΝΩ Κ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!

ΠΑΩ ΝΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheer:

ο ιασωνας κοιμηθηκε ολοκληρο βραδυ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

απο τις 9 και 30 μεχρι τις 7 :woohoo: :woohoo: :woohoo: τι χαρα θεε μου :P απλα ελπιζω να μην ηταν μια αναλαμπη αλλα μονιμο γεγονος :)

ο αντρουλης μου βρηκε δουλεια :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: την δευτερα ξεκιναει...δεν εχει καμοια σχεση με την προηγουμενη(το ηθελα πολυ αυτο)και θα δουλευει πενθημερο οκταωρο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

επιτελους....μια χαρα :)

ευακι δυστυχως δεν εκανα αυτο που φανταστηκες :silly: ...αλλα δουλειες... :( αλλα σημερα δεν μου τι γλιτωνει :P :laugh:

που ειναι οι φωτο οεοοοοοο;;;; :P

σοφακι μου ακομα πεσμενη μου εισαι;;;;γιατι κουκλα μου;;;;παρε τα πανω σου και ολα θα φτιαξουν... ;) αισιοδοξια να υπαρχει :)

μαρακι που χαθηκες;;;;κριμα ο μικρουλης σου ταλαιπωρηθηκε.... :( αλλα το ξεπερασε γρηγορα :cheer:

μην χανεσαι ;)

που ειστε οι υπολοιπες;;;;κατερινα με τους 3 γιους,καγκουρο,κατερινα,χρυσα,ολια,μαρακι...μα που χαθηκατε ολες;;; :dry:

φιλιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι,μη νομιζεις...ολοι την περναμε αυτη τη φαση καποια στιγμη.... :dry:

μαρακι,μια χαρα ειστε!!!!αντε,καλα μπανακια τωρα!!!!! :laugh:

γιωτου,σχετικα με αυτο που σου ελεγα στο τσατ εννοειται οτι δεν εννοουσα ποση ωρα θελει το νερο για να βρασει αλλα μεχρι ποσο μηνων πρεπει να βραζω το νερο που της δινω.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 3 Η ΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΝΟ Κ 9 ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΑΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΣ.ΤΩΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ.ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΧΩΡΙΣ ΚΑΚΑ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ,ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΥΡΙΟ Κ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ.Κ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΜΑΡΚΕΤ!ΧΑΧΑΧΑ!!

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Ε;Κ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ,ΔΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ,ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ..ΦΤΑΙΕΙ Κ Ο ΚΩΛΟΚΑΙΡΟΣ,ΤΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!

Α ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑ Κ ΕΙΔΑ ΤΟ SEX & THE CITY,ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ,Η ΣΑΜΑΝΘΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΘΕΑ,ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!

ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ Κ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ.

ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟ ΓΙΩΤΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΕΖΗΣΕΣ Κ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

Α ΧΘΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΕΦΑΓΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΚΡΕΜΑ,ΤΟΝ ΤΑΙΣΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΛΕΙΠΑ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΘΕΑΤΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

ΕΥΑΚΙ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΝΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΔΕ ΤΟ ΠΙΝΕΙ,ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ.ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙ ΠΙΟ ΞΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ;ΕΠΕΙΔΗ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναγραφω γιατι με πεταξε εξω :angry::angry::angry:

ευακι εγω στον ταλιμπαν το εβραζα μεχρι 8 μηνων...προσωπικα δεν θα δωσω νερο...οχι ακομα τουλαχιστον...γιατι συνηθως τα μωρα που θηλαζουν δεν το θελουν γιατι δεν το εχουν αναγκη και επισης γιατι και ο ταλιμπαν μου παρολο που δεν θηλαζε ηπιε νερο οταν εγινε 1 ετους...πριν ουτε να το δει :ohmy::P

βικακι ευχαριστω...δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι που θα ειναι σπιτι απο τις 4 το μεσημερι...πριν αν δεν πηγαινε 9 το βραδυ δεν ερχοταν :ohmy::(

καλα ψωνια στο μαρκετ που σου αρεσουν και πολυ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας τι κανετε;ηρθε ο αντρουλης μου το σαββατο και δεν μπηκα καθολου ειχα σοβαρες δουλειες βλεπετε ;);) αλλα σημερα εφυγε παλι :(:(

σημερα πηγαμε στην παιδιατρο, ο μπεμπουλης ειναι 7200 και 70εκ.και μου ειπε σε 10 μερες να αρχισουμε κρεμες εγω παλι θελω να τον αρχισω δεν κρατιεμαι ολες αρχισατε μονο εμεις μειναμε :angry:

ευακι να βραζεις το νερο τουλαχιστον μεχρι το χρονο,

κατερινα κανγκουρο να σε καλωσορισω και εγω συνονοματη,εχω τρεις γιους ο μικρουλης μου γεννηθηκε 28/12 να σου ζησει η κορουλα σου θα χαρω να τα λεμε :):)

xmaria να σε χαιρετισω και σενα εχω περιπου ενα μηνα περιπου που μπηκα στην παρεα σας και δεν τα ξαναειπαμε να σου ζησει και το μωρακι σου

γιωτακι πολυ χαρηκα για τον αντρα σου που βρηκε δουλεια :):)

φιλια σε ολα τα πατουσακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια

σας ευχαριστώ όλες για το καλωσορισμα, να χαιρεστε και εσεις τα μωράκια σας :cheer: .

απο το λιγο που σας διαβασα είστε όλες πολύ γλυκιές, μακαρι να σας ειχα ανακαληψει πιο νωρις ... :)

βλεπω ολες με τις κρεμες παλευουμε

σημερα η μικρη μου εφαγε 50ml την ταισε η γιαγια μηπως εμενα με εχει συδυασει με το στηθος και δεν την τρωει οταν της την δινω εγω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Ίσα ίσα πορλαβαίνω να γράψω γιατί μόλις ξύπνησε η μικρή...

Γιώτα και Ματίνα έχω ένα ραντεβού στις 2 στην Αθήνα και θα μπορώ κατά τις 6 είναι καλά για εσάς ή θέλετε να κανονίσουμε άλλη φορά?? Αν βρεθείτε τα δυο σας να περάσετε όμορφα... :angry: :laugh: αλλά να ξέρεις Ματινάκι μου την δικιά μου έχει διαλέξει ο Ιάσωνας :silly: !!!! τι θα γίνει θα έρθει και καμιά άλλη κοπελιά με το μπεμπέ της ???

Γιώτα, κατά χάρηκα που βρήκε αμέσως δουλειά ο άντρας σου!! Μπράβο γιατί έχουν γίνει δύσκολα, γενικά, τα πράγματα... :(

Βικάκι, θα φταίει ο καιρός που είσαι down δεν λέει να σταθεροποιηθεί ρε γμτ...

Ευάκι μου, σε περιμένουμε Αθήνα να ξανά βγούμε!!!!!!!

Καγκουροκατερίνα, εμένα ο γιατρός μου συνέστησε να μην την έχω στην αγκαλιά μου όταν την ταϊζώ αλλά να την βάλω στο ειδικό κάθισμα.. προφανώς και γι΄αυτόν τον λόγο που λες.. Πάντως εχθές που πάλευα να την ταϊσω την έβγαλα από το καθισματάκι της και την πήρα αγκαλιά και αμέσως γύρισε στο βυζί... οπότε την ξάνά έβαλα στο καθισματάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ!

ΤΩΡΑ ΔΙΝΩ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΗ Κ ΠΡΙΝ ΕΔΩΣΑ Κ ΚΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΠΟΛΥ.

ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ Κ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ!ΧΑΧΑΧΑ!!ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!ΑΧ ΤΑ ΣΚΑΤΟΥΛΙΑ,ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΕΧΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι απ΄ότι διαβαζω τα μικρουλια μας εχουν και αλλα κοινά εκτος από την ημερομηνία γεννησης.

Θα κανουμε και εμεις την Πεμπτη εξετασεις για αλλεργια, μεχρι τωρα δεν εχει πιει ξενο γάλα και με το που εφαγε κρεμα βανιλια κοκκινησε το κορμακι της.

πειτε μου τι κανω λαθος με το τικερακι κανω copy το code αλλά που κάνω paste για να μπαινει σαν υπογραφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLOOOOOOO!!!!!!!!!!!

βικακι μου,εχω παρει ποτηρακι με θηλη σιλικονης για αρχη...αργοτερα το σκληρο!!!!! ;)

κατερινακι μου,με πεταξε πριν που μιλαγαμε!!!!! :angry:

κανγκουροκατερινακι,κι εγω σε καθισματακι τη βαζω!!!στο προφιλ πηγαινε για το τικερακι.καπου γραφει υπογραφη...θα το βρεις!!!! :)

χρυσουλινι μου,φιλακια!!!!!! :kiss:

γιωτακι,παντα χαρες ευχομαι!!!!!!!!!!!!με το καλο η καινουρια δουλεια!!!!εσυ τι θα κανεις τελικα με τη δουλεια?????εχεις αποφασισει σιγουρα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

Χαθηκα παλι και μου λειψατε!1

Να δω ποτε θα ρθει αυτος ο υπολογιστης μου...

Καγκουρο Κατερινα καλως ηρθες στο παρεακι μας και να χαιρεσαι το μωρακι σου!

Εγω εμαι η Χρυσα κι εχω 2 παιδακια οπως βλεπεις στα τικερακια μου!

Εμεις κοριτσια συνεχιζουμε να ξυπναμε το βαρδυ αλλα πλεον μια στις 12 μια κατα τις 3 και μετα 6 με 7.

Κατι ειναι κι αυτο!

Γιωτα μας παρατησες ε;χαχαχαχα

Συγχαρητηρια και στον Παναγιωτη για την δουλεια!

Ευχομαι ολα να πανε καλα!!

Α δεν σας ειπα!!!

Αρχισε και γρατζουναει το πρωτο δοντακι!!!

Ελπιζω να βγει γρηγορα χωρις ταλαιπωρια!

Ο μικρουλης εμενα τρωει κρεμουλα αλλα οχι πολυ και σημερα του δωσα μηλο αχλαδι που μου το φτυνε στα μουτρα!!!

Νερακι εγω του δινω ισα ισα να ξεπλυθει η γευση απο την κρεμα παντως.

Ααα και το αλλο...

Ο Μιχαλης μου μαλλον κρυωσε!

Σηκωθηκε το πρωι και εκανε κακα και μετα απο εκεινη την ωρα καθε μισαωρο ζητουσε να ξαναπαει στην τουαλετα για κακα αλλα δεν εκανε τιποτα!

Εντωμεταξυ δεν εχει φαει και τιποτα ολη μερα μονο γαλα.

Δεν θελει να φαει με τιποτα και λεει οτι θα κανει εμετο.

Το απογευμα ξαναεκανε κακα και καθεται ολη μερα στον καναπε ησυχος ησυχος!

Πρεπει να ναι πολυ αρρωστο το παιδι μου για να καθεταοι φρονιμος! ¦P

Αυτα κοριτσια μου τα νεα μας!

Σας στελνω ολες τα φιλια μου και την αγαπη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...