Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΑΙΜΑ Κ ΒΛΕΝΗ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΜΕ ΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΞΕΝΟ.ΕΙΧΑΜΕ Κ ΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΠΟΥ 7 ΗΜΕΡΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΕ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΙΚΤΕΡΟΥ Κ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗΣ Κ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑΝ Κ ΞΕΝΟ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΔΥΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΓΙ΄'ΑΥΤΟ Κ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΣΕ ΞΕΝΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΗ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ,ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΗ Ε Κ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΕ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΠΙΚΗ ΔΕΡΜΑΤΙΤΙΔΑ Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΕΞΑΡΣΗ Κ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΤΗΣ ΑΒΕΝ ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΗ.ΓΕΝΙΚΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΟΥ,ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΑ.ΕΝΝΟΩ ΒΑΡΟΣ ΜΥΙΚΟ ΤΟΝΟ Κ ΖΩΗΡΑΔΑ.ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΛΕΩ.ΟΠΟΤΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΤΕΣΤ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ Κ ΣΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σωπα ρε βικακι τετοιες περιπετειες ειχατε;αφου ολα πηγαν καλα θα στρωσει σιγα σιγα το μωρακι σου,τουλαχιστον να ξερεις τι τον πειραζει για να προσεχεις,σου εστειλα εδω και μερες αιτηση επαφης αλλα δεν την εγκρινες ακομη :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΠΙΑΜΕ ΤΟ ΧΥΜΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΛΟΥΣΤΟΥΜΕ!ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΕΠΙΣΗΣ ΚΡΕΜΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΟΤΕ,ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΕΣΕ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΧΥΜΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΗΛΗ!ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕ!

ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΨΑΡΙ!ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΑΛΙ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.

ΠΑΤΣΥ ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!

ΒΙΚΑΚΙ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ.ΗΘΙΚΟ ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟΝ!

ΣΟΦΑΚΙ,ΟΛΙΑ,ΧΡΥΣΑ,ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ,ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΕΝΙΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες!!! :P

ελπιζω ολες να ειστε καλα...εμεις καλα...ειχαμε παει παλι βολτουλα το απογευμα...περασαμε πολυ ομορφα...πρεπει να δειτε απο μια μερια τον ταλιμπανακο μου που βλεπει τον πατερα του αυτες τις μερες...σαν τρελος κανει απο την χαρα του :):):):)

εγω παλι ζαλιζομαι...παλι χαλια στομαχι...εχω αρχισει και ανυσηχω επικινδυνα :dry::unsure:

μαγδα ο αντρας μου βοηθαει πολυ με το σπιτι και με τα παιδια οταν δεν δουλευει...ειναι καλος μωρε :cheer:

μια χαρα ειναι η μικρη μαρκελλα σου...οσο για το ψαρι εδω το ξεκινανε μετα τον 10 μηνα...και σε παιδια με αλλεργιες σιγουρα μετα τον χρονο...

ματινακι της αρεσε ο χυμος της μπεμπουλας σου;;;; :)

βικακι σαξωνη λεγεται η αλλεργιολογος;;;;; :huh:

πατσυ να δω ακομα ποσο θα μας εχεις στην αγωνια με την χοριακη...αν εισαι οντως εγκυος με τις καθυστερησεις που κανεις θα το γεννησεις στο τελος και δεν θα παρεις χαμπαρι :laugh: :laugh: :laugh:

κατερινακι πως πανε τα παιδια;;;;ο μπεμπουλης συνεχιζει να ξυπναει τα βραδια;;;;;εμενα ναι :(

που ειστε οι αλλες;;;;χρυσα,αγγελικη,κατερινα,ολια,δημητρα,σταυρουλα...χαθηκατε ολες σας :(:(:(:(:(:(:(

καλο βραδυ...........

ΥΓ:αυριο ξεκιναμε φρουτοκρεμα μηλο και εχουμε και γαμοβαπτιση... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!

φτασαμε κι εμεις στο νησι!!!!ειχαμε και περιπετειες!!!!πηραν τηλ.για βομβα!!!!χαχαχαχα!!!!!! :laugh: αλλα φυσικα ηταν φαρσα!!!!! :P

τωρα εχω δουλιτσες και θα μπω να σχολιασω αργοτερα!!!!!

μακια σε ολες!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα πως εισται;εδω εχει εναν καιρο σημερα μαυρα χαλια,βρεχει και κανει και ενα ψοφοκρυο λεσ και εχουμε χειμωνα δεν μπορω να καταλαβω τι καλοκαιρι ειναι αυτο φετος; :angry::angry:

γιωτακι φαινεσαι πολυ καλυτερα χαιρομαι για σενα,ο μικρος μου φυσικα συνεχζει τα νυχτοπερπατηματα ξυπναει 2-3 φορες ας ελπισω οτι θα σκασει κανενα δοντακι και θα ησυχασουμε λιγο :unsure:

πατσυ με τα κιλα βρισκομαστε ακριβως στην ιδια φαση 67 ειμαι και εγω και προσπαθω να μην τρωω βλακειεσ μιας και εχω μεγαλη αδυναμια στη σοκολατα αλλα κρατιεμαι,ποσα κιλα πηρες;εγω 26 και εχασα τα μισα,τουλαχιστον να φτασω 60 θα ειμαι ευχαριστημενη :(

ευακι τι ηταν αυτο παλι πολυ χαλαρη σε βλεπω δεν φοβηθηκες; :ohmy:

ματινακι καλη αρχη με τις κρεμουλες :)

φιλαι σε ολλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάρες!!!!

Τι κάνετε??

Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σας αλλά από τις δύο τελευταίες σελίδες κατάλαβα ότι Μαράκι και Βικάκι τα πράγματα με τα μωράκια σας πάνε μια χαρά και χαίρομαιιιιι !!!!!!!!!!!!! Όλα τα παιδάκια να είναι καλά!!!!

Ευάκι μου , ταλαιπωρηθήκατε βρε παιδί μου ... κάποιος δεν προλάβαινε το πλοίο μου φαίνεται :laugh: :laugh: :laugh: Μας το κάνουν συνέχεια στην δουλειά μου και φαντάζομαι ολίγον πως περάσατε .... :laugh: :laugh:

Ματρινάκι χυμό με το κουταλάκι :laugh: :laugh: , α ρε τι μάνα έχει αυτή η κοράκλα!!!!

Γιωτάκι μου , γιατί ανησυχείς?? Για εγκυμοσύνη φοβάσαι??

Φαντάζομαι τα μωρά σου θα χαίρονται τον μπαμπά τους τώρα!!!!

Κορίτσια μην μιλάτε για κιλά.... αχχχχ πονεμένη ιστορία ... εγώ είναι 69 ακόμα και μετά δυσκολίας χάνω... ψιλό κάνω μια διατροφή αλλά μπούρδες ... :angry:

Εμείς σήμερα αρχίζουμε με μήλο και έχω αγωνιαααααααααα .... πήγαμε στον παιδίατρο εχθές και η μπεμπούλα είναι 69 εκατοστά και 6500 κιλά.. την βρήκε αρκετά καλή και στο εμβόλιο έκλαψε ελάχιστα!!!

εδώ και πέντε μέρες από ανάκελα γυρνάει μπρούμυτα ... :woohoo: :laugh: :woohoo: :silly:

Φιλιά σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!! :cheer:

φαγαμε μηλο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: μεχρι στιγμης ολα καλα...εφαγε 2 κουταλιες...αλλα ξυνιζε τα μουτρα του :P :laugh: αυριο εχει 4 κουταλιες το μενου B)

πηγαμε και σουπερ μαρκετ ο κακος χαμος γινοτανε....και τωρα εχω ξαπλωσει αγκαλια με τον ιασωνα μου και σας γραφω τα νεα μας...ο γιωργακης μου κοιμαται....και ο μπαμπας μαζευει τα πραγματα :P :silly: :)

βαριεμαι να παω στην γαμοβαπτιση...πρεπει απο κορωπι να παμε στην ν.ιωνια να αφησουμε το γιωργο και μετα να παμε κερατεα,οπου ειναι η εκκλησια :ohmy: ταλαιπωρια....και εχει και αυτον το κωλοκαιρο...τη βροχη και αυτη σημερα...ελπιζω να φτιαξει συντομα :)

χρυσουλινι μαζι φαγανε τα παιδια μας μηλο :) θα πιουμε κανα καφε αυτη τη βδομαδα;;;; :dry:

ναι για εγκυμοσυνη φοβαμαι...αλλα πιστευω να πεφτω εξω...σημερα πηραμε να φαμε κατι απο εξω και εμενα μου βρομαγε :unsure:

ευακι βομβα;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: ορεξη που την εχουν για φαρσες :angry:

τις φωτο μην ξεχασεις :silly:

κατερινακι ναι ειμαι αρκετα καλυτερα...ολα θα παρουν το δρομο τους παλι...εμενα σημερα ξυπνησε στις 12 για φαι και μετα στις 7 το πρωι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: αχ!!!!!!!!!μακαρι να το κρατησει αυτο το ωραριο :)

φιλακια! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΓΙΩΤΑΚΙ ΝΑΙ ΣΑΞΩΝΗ ΛΕΤΑΙ,ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ;ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΟΥΝ Κ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΔΕ ΘΑ ΔΙΝΑΜΕ 80 ΕΥΡΩ.

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΡΩΩ Κ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ,ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΑΠΟΨΕ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 11.30 ΜΕ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ!ΒΕΒΑΙΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ Κ ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟΣΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ.ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΘΕΙ.ΕΙΜΑΙ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΩ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ.

Α ΤΕΛΙΚΑ Η ΕΥΑ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΤΗΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΝΗΣΙ ΟΠΩΣ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟ.ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Ε;;ΧΑΧΑΧΑ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΦΩΤΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι σε αυτην ειχα παει και εγω...καλη ειναι...βασικα λενε οτι ειναι κορυφαια στο ειδος της...

αλλα τι τα θες;;;;εμας μας βοηθησε ο ομοιοπαθητικος και οχι αυτη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Επιτέλους καλοκαίριασε κι εδώ! Έχουμε έναν πολύ ωραίο ηλιαράκο και ζεστούλα - λέμε τώρα :P :laugh: Κάθομαι στον κήπο κι η Μαρκέλλα μου κοιμάται στο καρότσι :)

Την ξετίναξε το χτεσινό εμβόλιο...Ξύπνησε στις 4 τη νύχτα με πυρετό και δε μπορούσε να ξανακοιμηθεί...Προσπάθησα να της δώσω ντεπόν σιροπάκι και έκανε εμετό...Ψάχναμε για φαρμακείο για να βρούμε υπόθετα και κάναμε τη φοβερή διαπίστωση ότι δεν υπάρχει εφημερεύων φαρμακείο τη νύχτα!!!!! :blink::blink::blink: Τελικά την πήρε ο ύπνος κατά τις 6, με κομπρέσες στο κεφάλι και πήγε στις 8 ο άντρας μου να φέρει υπόθετα...Ευτυχως της έπεσε αλλά φαίνεται πολύ εξαντλημε΄νο το μιρκό μου :(

Κωλοεμβόλια.... :angry:

Είμαι κι εγώ χίλια κομμάτια γιατί και το λίγο που κοιμήθηκα το βράδυ ήταν αγκαλιά με τη μικρή γιατι δεν κοιμόταν μόνη της με τίποτα...

Φιλιά - δεν έχω το κουράγιο να σχολιάσω τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Κ Η ΔΙΑΡΥΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΙΑΤΡΕΙΟΥ ΤΗΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Ε;ΚΑΤΑΛΑΒΕ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΡΙΝΙΤΙΔΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ 10ΛΕΠΤΟ.

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΕΣΑΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ Κ ΕΜΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΔΩ.ΑΣΤΑ..ΒΡΕ ΤΗ ΜΑΡΚΕΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΡΙΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ,ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΗ ΚΑΗΜΕΝΗ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ Κ ΓΙΑ ΕΣΑΣ.ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΙ ΤΡΑΒΑΝΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλ σε ολοκληρη αττικη πεσατε πανω στη ιδια αλλεργιολογο κ εσυ κασταλαβες γιωτακι οτι ειναι αυτη???ε τι να πω..μηπως σε λενε πυθια????χαχαχα.θα μου πεις τα νουμερα του τζοκερ???ματινα εγω εβαλα 6 μιση κιλα κ εχασα 20 μισο.ειχα κιλα παραοπανισια.καλη επιτυχια με το μηλο κ αντε ναα τρωτε κ 200 μλ κρεμα.φιλια.ευα στανταρ εσυ πηρες για βομβα..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου!!!!

Μου λειψατε!!

Ηρθε ο αντρουλης μου και καταλαβενετε... :P

Γιωτα μου χρονια μας πολλα!!!

Τα αντρακια μας σημερα εγιναν 6 μηνων!!!

Ξεχασα να σας πω οτι εγω του ξεκινησα κρεμουλα πριν μια βδομαδα και σημερα ξεκινησαμε και μηλο!

Ο σκατουλης ολα τα κατεβαζει!

Μονο το νερο του φαινεται λιγο περιεργο :laugh:

Απο οτι διαβασα ολες καλα ειστε!

Σημερα ηρθε και το λαπτοπ μου απο την αντιπροσωπεια που μου ζητουσε τρελα λεφτα και το πηγαμε σε ενα μαστορα εδω!

Ελπιζω μεσα στην εβδομαδα να τον εχω!

Ο καιρος κι εδω χαλια ειναι παντως :angry:

Προχτες ειχε τοσο ζεστη που θελες να πας θαλασσα και σημερα συννεφια και κακο!

Λοιπον σας αφηνω φιλες μου!

Αν μπορεσω θα ξαναμπω να δω νεα σας!

Αααα Κατερινα τωρα ειδα την αιτηση επαφης σου :P

Τα φιλια μου σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ

ΓΙΩΤΑΚΙ ΤΟΝ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΧΥΜΟ.ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΝΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΟ!

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΚΑΝΩ Η ΜΑΝΑ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΙΚΡΗ,ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ...

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΤΩΡΑ!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΞΑΝΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΔΩ ΜΑΜΑ Κ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ Κ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΦΥΓΑΝ.ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ.

ΕΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΤΣΑ ΠΑΛΙ,ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙ.

ΑΧ ΑΥΡΙΟ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ ΠΑΛΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ,ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΕΙΧΑ ΚΑΛΟΜΑΘΕΙ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

ΤΙ 200 ΜΛ ΚΡΕΜΑ..ΟΥΤΕ 20 ΔΕ ΤΡΩΕΙ ΕΜΕΝΑ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!

5 ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΒΡΕΦΟΣ!ΧΑΧΑΧΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα.συγνωμη ρε κοριτσια?ειλικρινα τωρα για οσες γνωριζουν.ποσα μλ κρεμας μπορει να φαει ενα μωρο?το περισσοτερο???λεμονοδου ξεσκιστηκες στο σεξ?γι αυτο μας εκλασες σημερα?επεσες με τα μουτρα???χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!!!

εμεις τωρα γυρισαμε...ωραια περασαμε αλλα μεχρι να τους ετοιμασω ολους δεν εκατσα λεπτο...2 ωρες ετρεχα...να κανω μπανιο..να ετοιμαστω...απο τι μια ειναι ταλαιπωρια απο την αλλη ξεφευγεις και λιγο...

μαγδουλα ταλαιπωρηθηκατε παλι ρε γαμωτο με τα κωλοεμβολια :angry:

ελπιζω σημερα να κοιμηθητε καλυτερα :)

πατσουλινι ειδες;;;τα μαντευω ολα... :laugh: :laugh: :laugh: οσο για την κρεμα τρωνε απο 180 εως 240ml...oσο και το γαλα δηλαδη.. ;)

ματινακι το κραταω αυτο για την νονα...ετοιμασου :P :laugh:

χρυσα καλως τα δεχτηκες..το καψατε ε;;;; :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εμενα κοριτσια δεν το δεχτηκε τελικα το μηλο...καθαρες κενωσεις αλλα πολλες αναγωγες :(:(:( την δευτερα θα ξεκινησουμε πατατα..αντε να δουμε...το βλεπω μονο βυζι θα τρωμε :dry: :silly: B)

αυτα τα νεα...αυριο πρεπει να παμε να μαζεψουμε τον ταλιμπαν μας...

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!

Βλέπω κόσμο , γάμους, εξόδους, σεξ και χαίρομαι !!!!!!!ΟΥΑΟΥ Καλοπερνάμε - καλοπερνάμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιώτα μου, να συναντηθούμε!!! αν πας στην μαμά σου την Πέμπτη πες μου να το κανονίσουμε.. Δεν έχω τώρα μαζί μου το πρόγραμμα της δουλειάς αλλα σε περίπτωση που δεν μπορώ το πρωί να πούμε προς το απόγευμα (νωρίς) !!

Εννοείται ότι και όποια άλλη τσούπρα είναι μέσα ας το πει!!!!!!!

Ματίνα εσένα σε υπολογίζω....!!!!!!!!!!!

Ρε Γιώτα μου γιατί έδωσες δύο κουταλίτσες μόνο από το μήλο... ???????? εγώ της το έδωσα όλο, δεν έπρεπε?? :huh::S Δεν μου έχει κάνει μέχρι τώρα αλλεργία και τα κακάκια της ήταν μια χαρά.. :) πες μου να ξέρω αγαπητή μου πυθία!! :laugh: :laugh:

Μάγδα ,άστα εδώ βροχές και καταιγίδες :angry:

Περαστικά στην μικρούλα σου .. αν είναι δυνατόν χωρίς εφημευεύον φαρμακείο πως την βγάζουν εκεί??

Λεμονάκι :woohoo: :woohoo: !!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου,καλημερααα!!!!!! ;)

πολυ χαλια ο καιρος.... :angry: αντε πια και θελουμε βολταααααααααα!!!!!!! B)

γιωτου μου,θα τις βαλω τις φωτο!!!!!το καλο πραγμα αργει να γινει!!!!!χαχαχα :laugh: :P

χρυσα,γυρισε ο αντρας σου και το εχεις ριξει στον υπνο ε????? :P:P:P

χρυσουλινι,αρχισατε κι εσεις φρουτακια?????εγω λεω να αρχισω με χορτοσουπα σιγα-σιγα.... :)

τσελινκαααααααααα,το μονο fake ηταν η βομβα!!!!χαχαχαχα!!!!!! :P

κατερινακι,δε φοβηθηκα!!!!!το φανταστηκα οτι ηταν φαρσα....οπως λεει και το χρυσουλινι,καποιος εχασε το καραβι και ηθελε να το γυρισει πισω!!!χαχαχα!!!! :side:

βικουλινι μου,κριμα μωρε που δεν τα ειπαμε απο κοντα....την επομενη σιγουρα!!!!!!! ;)

ματινακι μου,κι εμενα με ελουσε με χυμο η μικρη.επινα πορτοκαλαδα και ηθελε κι αυτη...μου τραβηξε το ποτηρι και γιναμε μουσκεμα!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

μαρακι μου,συνηθεια ειναι τα ταξιδια!!!!δεν μπορω να κανω κι αλλιως!!!! ;)

μαγδα,εφτιαξε εκει και χαλασε εδω ο καιρος????οταν κοιμαται η μικρη σου δεν κοιμουνται τα δικα μας...κατι κανεις μου φαινεται....για προσεχε....χαχαχαχα!!!! :P:P:P

σας φιλω ολες και αν ξεχασα καποια ας με συγχωρεσει λογω ελλειψης χρονου!!!!φωναζει η μπουμπου μου!!!!!φιλιααααααααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανούλες!

είμαι νέο μέλος και είμαι και εγώ μανούλα δεκεμβρίου

έχω μια ζουζουνίτσα 5μιση μηνών

ελπίζω να γίνω δεκτή στην όμορφη παρέα σας και να τα λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου kangaroo!!!!!!!!

Να ου ζήσει η κορούλα σου 11 Γερή και ευτυχισμένη να είναι !11111

Όλοι οι καλοί χωράνε!!!!

Θα χαρούμε να τα λέμε!!

Πως σε λένε? Είναι το πρώτο σου παιδάκι?

Εγώ είμαι η Χρύσα.. η μικρότερη της παρέας... χα-χα πλάκα κάνω.. και έχω μια μπεμπούλα στην ίδια ηλικία με την δικιά σου!!!

Ευάκι η μικρή μάλλον κάτι σου λέει... φρούτο θα θέλει το παιδί... :laugh:

Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας συστηθώ λοιπόν, με λένε Κατερίνα η μικρή μου γεννήθηκε 17 Δεκέμβρη και είναι το πρώτο μου παιδάκι. οσο ημουν εγκυος α αντρας μου με φωναζε καγκουρο ...

Σα νεα μανούλα θα μου είναι πολύ χρήσιμο να ανταλασσουμε τις εμπειρίες απο τα θαυματάκια μας.

αχ πειτε μου πως μπορώ να βαλω να φαινεται η ηλικια της μικρης μου στο τελος των μηνυμάτων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα κλικάρεις πάνω σε ένα που σου αρέσει και θα σε παραπέμψει σε μια σελίδα στο ίντερνετ. Αφού συμπληρώσεις τα στοιχεία που απαιτούνται , θα αντιγράψεις τον κωδικό που θα αναφέρει ότι εμφανίζεται (το εικονίδιο) σε φόρουμ και κάνεις επικόληση (του κωδικού) στην θέση της υπογραφής στο προφίλ σου.

Εμένα στην αρχή με παίδεψε λίγο ... πιστεύω να σε βοηθήσουν οι οδηγίες..

Καλή επιτυχία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...