Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

καλησπερα!!!!!!!!!

τι καλη δηλαδη;;;;χαλια :(:(:(

ειναι μερες τωρα που ο αντρας μου δεν ειναι και στα καλυτερα του....ειναι συνεχεια σκεπτικος και στεναχωρημενος....σημερα μου ειπε οτ ι σκεφτεται να παραιτηθει απο τη δουλεια του...για πολλους λογους....

ξερω οτι εχει δικιο και τον καταλαβαινω...αλλα φοβαμαι το αυριο...ειδικα στις μερες που ζουμε...

ξερω επισης οτι ολα για καποιο λογο γινονται και οτι τιποτα δεν γινεται τυχαια...αλλα ρε κοριτσια ειμαι πολυ στεναχωρημενη...πιο πολυ δεν παει.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

την δευτερα θα ξερουμε σιγουρα τι θα γινει!!!!!!!!!!!

μακαρι να ξυπναγα και να ηταν ολα ενα κακο ονειρο....

σας καληνυχτω...και συγνωμη που δεν μπορω να σχολιασω κατι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλημερα σε ολες,

γιωτακι μου μην στεναχωριεσαι καθε εμποδιο για καλο ολα θα φτιαξουν μην απελπιζεσαι :)

ευακι σημερα ειμαι πολυ καλυτερα ευχαριστω :):)

πασχαλακι μπραβο για το δοντακι σας,σε λιγο θα βγει και το δευτερο και θα ησυχασει για λιγο καιρο :)

natali γεια σου ειμαι η κατερινα εχω τρια αγορακια,εσυ απο οτι ειδα πας για τεταρτο να σου ζησουν και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη :)

ματινακι που χαθηκες;;;

τα φιλια μου σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Χθες τελικα πηγαμε βολτουλα στο παρκο παλι.

Βγηκα γιατι μου ρθε καπως να μαι μονη σπιτι στα γενεθλεια μου...

Γιωτακι μου μην στεναχωριεσαι!

Ολα καλα θα πανε!

Προσπαθησε να σαι ηρεμη και ολα θα γινουν για καλο!

Εμεις κοριτσια συνεχιζουμαι τα ξενυχτια!

Δεν καταλαβαινω γιατι δεν μπορει να κοιμηθει!

Χθες ξυπνουσε συνεχεια και δεν ηθελε καν βυζι απλα δεν ηθελε να κοιμηθει

Δεν ξερω...

Απορω πραγματικα πως αντεχω!

Κι εχω τον Μιχαλη ντουρασελ ολη μερα...

ΑΑΑ ειδα τις φωτο σας!!

Ειναι πολυ ωραιες!

Κατερινα κουκλακια τα μωρα σου!!

Η Ολια χαθηκε μαλλον με την μετακομιση!

Δημητρουλα που χαθηκες παλι;

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΓΙΩΤΑΚΙ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!ΧΑΧΑ!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ,ΑΠΛΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.ΕΜΑΣ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΤΑΞΙ Κ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ.ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΕΧΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΠΟΝΟΥΣΑ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.ΞΥΠΝΗΣΑ 9 Η ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ 10.30 ΕΙΧΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΜΕΤΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΕΣ ΔΟΥΛΕΙΤΣΕΣ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ.ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsaki kai apo mena ti kanete???egw molis sxolasa ekana doulies sto spiti mageireyw mpiftekia kotopoulou me patates gia twra kai spanakorizo tou billy ayrio!perimenw na sxolasei kai o vasilis na doume tainioula maZi!i mpempa ksekinise tis kremes efaga prwti mera 40gr tin 2 80 tintriti 120 simera 160 kai ayrio 200gr opou ekei tha meinoume se ayti tin posotita!tis aresei kai tin trwei oli mono pou einai ligo paidema me ta koutalia tis silikonis!

edw exoume mia zesti mia sinefia mia psixra!!oti na nai o kairos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου,πολυ down η ομαδα βλεπω..... :(

γιωτου μου,προσπαθησε να μη στεναχωριεσαι και να μην αγχωνεσαι... :) ολα καλα θα πανε!!!!!!θα σε παρω και τηλεφωνακι να τα πουμε!!!! ;)

βικακι,την παρασκευη το πρωι θα ειμαι κερατσινι.να σε παρω τηλ.μηπως τα πουμε????

ματινακι,να παρω κι εσενα????

εγω παλι ταξιδι....βαρεθηκα να μαζευω....πολλη κουραση.... :blink: αληθεια,που ειστε ολες σημερα?????μη χανεστε....οσο μπορειτε βεβαια....σας εχω συνηθισει και αν δε γραφετε τα νεα σας νιωθω μοναξια.... :blush: οσο περιεργο κι αν ακουγεται αυτο.... :dry:

σας φιλω ολεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

....παραιτηθηκε!!!.....δεν πειραζει...εμεις να ειμαστε καλα και ολα θα γινουν...εχω πιστη και ξερω οτι θα περασουμε δυσκολα αλλα ολα θα πανε καλα....

φυσικα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειμαι χαλια...πιο πολυ για τον αντρουλη μου...αλλα και για το γεγονος οτι επερνε αρκετα καλα λεφτα...τεσπα...

να παν να γ...ουν...και τα λεφτα....

σας φιλω ολες....και ας ελπισουμε οτι θα ερθουν καλυτερες μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.τι κανετε?ολες καλα?για να ανεβουμε λιγο.γιωτακι ολα θα γινουν με τον καιρο καλα.αληθεια ο θειος μου λεγεται καρακιτσος.ξερεις τιποτα για αυτο?χαχα.οσο για την παραιτηση ελπιζω να ναι καλα με την αποφαση του.αληθεια τα λεφτα που του χρωστανε θα τα δωσουν?βικακι εξαφανιστηκες παλι βρε κλοτοπουλο.τουλαχιστον εχεις περιοδο.τυχερουλα.κι εγω θελω περιοδο...αχ ελπιζω να μην ειμαι εγκυος.ευακι αν μας ριξουν θα τα σπασουμε ολα.ολη την θεσσαλονικη θα καψουμε.λογικα η ολια ναι θα κανειμετακομιση.ας θυμηθω αυριο να την παρω τηλ.εμενα θα ερθει ο χαλας να παρει αυριο τα χαλια.ο κωστας ξεκινησε να κανει μαθηματα οδηγησης.αντε να δουνε ποσο γρηγορα θα μαθει.μολις παρει διπλωμα και μετα απο λιγο καιρο θα ερθουμε αθηνα.τελεια ε?χρυσα μπλλλλ.εγω ειχα διημερο τουρ στους γιατρους.τωρα θα γραψουμε κ την νεφελη μικρα νηπια...αχ μεγαλωσε το κοριτσιμου.θα πα3ι σχολειο...φιλακια πολλα σε ολες.καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες

γιωτακι μην στεναχωριεσαι θα βρει κατι αλλο ο αντρας σου καθε εμποδιο για καλο ;);)

πατσυ η νεφελη σου ειναι μαζι με τον γιωργακη μου μικρα νηπια θα παει και ο δικος μου :):)

ευακι που χαθηκες ποτε θα τα πουμε;

φιλια σε ολλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

Πολύ ξενύχτι τις τελευταίες μέρες...έχω τρελό πονοκέφαλο από την αυπνία...

Σκάσανε μύτη όμως τα πρώτα μας δοντάκια! Τα δύο κάτω...Το ένα προχτες και το άλλο χτες οπότε πιστεύω πως γιαυτό ξυπνούσε συνέχεια. Και αναρωτιέμαι...πόσο παίρνει για να βγούνε τελείως? Μέχρι τότε έτσι θα τη βγάζουμε κάθε βράδυ?

Γιωτάκι μη στενοχωριέσαι...για καλό θα είναι..Θυμάμαι που είχες πει ότι του χρωστούσαν πολλά λεφτά. Εύχομαι να βρει σύντομα κάτι πολύ καλύτερο!

Εύα με καράβι ταξιδεύετε? Θυμάμαι πριν 2 χρόνια που είχαμε έρθει, είχε πολύ αέρα και κουνούσε τόσο πολύ που είπα ότι δε θα ξαναμπω σε καράβι :S Για κανα μπανάκι πήγατε?

Χρύσα ακόμη μόνη? Κανα μπανάκι εσείς?

Εμένα φεύγει ο άντρας μου την Κυριακή για Γαλλία κι εγώ την Τρίτη για Ολλανδία στην αδερφή μου :) Πάλι την κοπανάω δηλαδή :P Αν δεν έκανα όμως κι αυτά τα ταξιδάκια θα είχα τρελλαθεί εδώ...

Μουτς-μουτς-μουτς :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια :)

εμεις καλα ειμαστε...περιμενουμε να ερθει ο μπαμπας μας και να παμε βολτα πιο μετα....

θα σταματησει απο την δουλεια την αλλη παρασκευη,αλλα θα φευγει πολυ νωριτερα απο πριν...

ευακι μα που εισαι;;;; :dry: ακομα περιμενω :ohmy::P

μαγδα ολα ταξιδακια μου εισαι...τι ωραια :) ζηλευω....εγω περιμενω πως και πως να ερθει 20 ιουνιου για να παμε 1 βδομαδα στο χωριο μου...τελεια θα ειναι :cheer:

πατσυ σε περιμενουμε στην αθηνα.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: γιατι δεν κανεις χοριακη;;;;ασε γιατι και μενα μου μπαινουν ψιλοι στα αυτια...ολο ζαλαδες εχω και ταση για εμετο :ohmy::blink::dry::S

κατερινακι σε ευχαριστω...φιλια :kiss:

φιλακια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙΝΟΣ Ο ΜΠΛΑΚΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟ.ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ;ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΣΕ ΕΦΕΡΝΕ Η ΕΣΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ!!ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΔΩΘΟΥΜΕ!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ!!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΔΕΙΑ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟ ΜΑΖΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟΥΛΗ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΑΡΚΟ Κ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ.Κ ΝΙΩΘΩ Κ ΕΓΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΑΛΟΝΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΣΦΑΛΕΣ Κ ΤΟΝ ΕΠΙΒΛΕΠΩ ΚΙΟΛΑΣ.

ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΜΟΥ..

ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ Κ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΛΛΑΞΕ.ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ!Α ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΝΘΟΣ ΟΡΥΖΗΣ ΜΕ ΓΑΛΑ Κ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΚΑΛΑ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΜΗΠΩΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΛΟΓΩ ΠΕΙΝΑΣ.Κ ΟΝΤΩΣ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΤΥΧΕ ΑΛΛΑ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕΙ!

ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Κ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΚΕΤ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ.ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΛΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑ!ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΛΑ?ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΦΙΛΗΣΕΙΣ!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ ΕΓΩ!ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗ ΛΟΥΚΟΥΜΙΤΣΑ ΣΟΥ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ,ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ!ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΡΙΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ?

ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΜΥΤΗΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟΥΣ!

ΠΑΤΣΥ,ΧΡΥΣΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ!

ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ!ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΧΥΜΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΔΕΝ ΕΠΙΝΕ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΔΟΛΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΡΑΤΑΓΑ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΣΑΦ.. ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΗΡΘΕ ΟΛΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ!ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΗ ΜΥΞΟΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΥΝΩ!ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΗΠΙΑΜΕ ΤΟ ΧΥΜΟ!

ΣΟΦΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

ΒΙΚΑΚΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!ΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ!ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellooooooooooo!!!!!!!!!

βικακι,εχω αμαξι οποτε μπορω να ερθω!!!τι ωρα να σε παρω τηλ?????

ματινακι μου,δεν πειραζει..... ;) θα τα πουμε στο τηλ!!!!!φιλια στη ζουζουνα!!!!!!τσιμπα και λιγο τα ωραια μαγουλακια!!!!! :laugh:

γιωτου,σε παιρνω τηλ!!!!!!! :silly:

κατερινακι,εχω μαζεματα και δεν προλαβαινω να μπαινω!!!!απο βδομαδα θα ειμαι πιο χαλαρα και θα τα λεμε καλυτερα!!!! :cheer:

μαγδουλα,με καραβι ταξιδευω.8 ωρες.... :dry: το εχω συνηθισει ομως και δε μου φαινεται πολυ!!!!προς το παρον καθεται και η μικρη ησυχη...!!!!μολις αρχισει και περπαταει να δουμε τι εχει να γινει!!!!!! :silly: :silly: :silly:

μακια-μακια!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακατερινα ο γιωργος εχει 3 μερες διαφορα με την νεφελη βλεπω.χαχα.αυγουστο κι αυτος ε?θελω πολυ να κανω χωριακη γιωτακι.αλλα ςειναι λιγο πιο μακρια.κ ο κωστας ειναι ολο απογευμα.μονο αυριο ειναι πρωινος.να μου κρατησει τα μωρα να παω.τα πρωινα κοιμαμι μεχρι αργα κα υτος κανει μαθημα οδηγησης.ισως παω αυριο.αχ γιατι εχω γινει τεμπελα.θα γραψω το βραδακι.φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες

πως εισται;εμεις ξυπνησαμε δυο φορες χτες το βραδυ,τον βαζω και λιγο στο παρκο με μαξιλαρια και παιζει μια χαρα με τα παιχνιδακια του :)

ματινακι τα αντρακια μου ειναι μια χαρα και εσυ να δωσεις φιλακια στην μπουμπου σου,καλωσδεχτηκες τον αντρουλη σου ο δικος μου ακομα λειπει :(:( ηθελε να δροσιστει φαινεται η μικρη και εκανε μπανιο με τον χυμο :laugh: :laugh: ξαναδοκιμασε παλι με το μπουκαλι σιγα σιγα θα συνηθισει

βικακι καλη αρχη με τις κρεμουλες :)

γιωτακι πιστευω να εισαι λιγο καλυτερα σημερα :)

ευακι καλο ταξιδι,να τα πουμε οταν μπορεσεις ;)

φιλια σε ολλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμας!!!Πηγαμε εχτες για κυστεογραφια κ υπερηχο νεφρων,τελικα το μαναρακι μου δεν εχει παλλινδρομηση ουρων που φοβομασταν.

Γιωτα μου μην στεναχωριεσαι για ον αντρα σου,το ξερω οτι θα ειναι στην αρχη λιγο δυσκολα αλλα ειμαι της αποψης ''καθε εμποδιο για καλο''

Βικακι ποσο μεγαλωσε ο ξανθουλης σου?να μου τον φιλησεις!!!

Βρε Πατσυ μου κανε ενα τεστακι να μας φυγει και εμας η αγωνια!!!

ΚΑ1 να σου ζησουν τα αντρακια σου,ειστε υπεροχη οικογενεια!!!

Γρουσι μου να κανονισουμε να γνωριστουμε και απο κοντα!!!Παντος μπραβο σου που αντεχεις τοσες μετακινησεις με πλοιο,εγω δεν θα αντεχα με τιποτα!!

Ματινακι η μπουμπου σου μια χαρα τρωεει ε?εμεις ακομα μονο γαλα!!

Φιλακια και σε ολες τις αλλες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!

τι μου κσνετε;;;;;πως πανε τα κεφια;;;; :cheer:

εμεις καλα ειμαστε...χθες ειμασταν ολο βολτες,ωραια ηταν... :)

μαρακι πολυ χαρηκα με τα νεα σας...μπραβο στην κουκλα σου :cheer:

κατερινακι μια χαρα ειμαι...εχω αρχισει και συνηθιζω στην ιδεα πια... ;)

βικακι ναι ειναι ωραια να ειμαστε ολοι μαζι στο σπιτι...ελπιζω να μην καλομαθω :P

ματινακι παλι καλα που δεν ειπιες εσυ τον χυμο :laugh: :P

πατσουλινι περιμενουμε νεα :woohoo:

ευακι οπως ειπαμε ε;;;;τις φωτο και γρηγορα :laugh: :laugh: :laugh:

φιλακιαααααααααααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!

ευχομαι να ειστε ολες πολυ πολυ καλα!

χαθηκα,ειμαι πολυ κουρασμενη...

τα φιλια μου σε ολες κ παντα στα πατουσακια τα μοναδικα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΛΙΓΑΚΙ!ΑΠΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΤΗΣ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ.ΕΥΑΚΙΙΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΛΟΜΑΘΕΙΣ,ΕΓΩ ΚΑΛΟΕΜΑΘΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΜΟΝΗ ΠΑΛΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΑΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΠΟΤΕ Η ΚΡΕΜΑ ΔΕ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΕΣΜΕΝΗ Ε;ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

ΧΡΥΣΑ Κ ΠΑΤΣΥ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον.μαγδα ντροπη σου.ολο ταξιδια εισαι κ δεν σκεφτκες ουτε σε ενα να με βαλεις στην βαλιτσα σου.τστστσ.τι να πω.παρτακια....βικακι περιμενω να μου πεις για αλλεργιολογο.γιωτακι θα παω το απογευμα να κανω.εχει κατι τιμες για χωριακη..38 ευρω.ευτυχως εψαξα κ βρηκα,..μη χεσω.ευακι δεν πηγες εμαθα στο ικακι ε?ε πως να πας,.αφου εισαι φεικ.τι να σου πω.κ το κοριτσι εφτιαξε τοσα φαγητα κ αναγκαστικε να τα φαει μονη της η καημενη.μπουχαχα.μαρακι μπραβο ρε.ειδες?ολα καλα με τα ουρα...πολυ χαρηκα.σοφακι τοσο πολυ βρε κουκλα μου?γιατι ρε ετσι???εσυ ησουν ντουρασελ..ολια???που σαι βρε?????χρυσα μπλλλλλλλλλλ.χρυσουλινι μπλλλλλλλλ κι εσυ.δημητρακη Αντε ματια μου.παλι χαθηκες?και ο σταυρος χαθηκε κ η αρια χαθηκε...γεια σου ματινακι,κατερινακι και ναταλακι εισαι φεικ.φωτο αντε κανε κανενα μπανιο.φιλια κ στην αγγελικουλα.ξεχασα καμια???α τον τσελινκας.ακου τσελινκασ.ειναι ψευδωνυμο αυτο?μπουχαχαχαχαχαχαχαχα.σημερα λοιπον ο τσελινκας θα δοκιμασει ρυζι μετα απο πολυ καιρο.τοτε μου βγαλε αιμα.ελπιζω οχι.κ παρολα τα γλυκα εχασα αλλο ενα κιλο.εφτασα 67 αισιως.λοιπον.σημερα δεν εχω φαει καμια μαλακια.τις εκοψα.για να δουμε ποσο θα αντεξω.σας φιλω.αντε κ η τριτη η τεταρτη θα παμε θαλασσα.ελπιζω να του αρεσει του μπεμπουλι.φιλια στα αυτια.χαχα.χρυσα οχι πολυ σεξ.μουτσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάτσουλίνα κεφάτη σε βλέπω σήμερα :P Σε διαβάζω και γελάω :laugh:

Μα καλά, 38 ευρώ η χοριακή???

Γιωτάκι τι κρίση προσωπικότητας σε έχει πιάσει τελευταία? :dry: Μία γράφεις με πράσινο, μία με ροζ :laugh: Ωραία σπίτι με τον αντρούλη? Σε βοηθάει καθόλου ή έχεις άλλον ένα να προσέχεις?

ΒΙΚΑΚΙ η κρέμα είχε γάλα? Την ξεπέρασε δηλαδή την αλλεργία? Τέλεια!

Μαράκι μπράβο στην όμορφη μπεμπούλα :) Ελπίζω να μην ταλαιπωρήθηκε με την εξέταση...

Σοφία κι εγώ τα ίδια...και χειρότερα μη σου πω... Χτες κοιμηθήκαμε αγκαλιά γιατί δεν άντεχα άλλο να τη σηκώνω κάθε μισή ώρα που ξύπναγε...

Εμείς πήγαμε σήμερα για το τσεκ απ των 5 μηνών. Κάναμε και δυο εμβόλια κι έκλαψε σπαρακτικά το μωρό μου :( Την είχα δώσει στον άντρα μου να την κρατάει για να μην είμαι εγώ η κακιά - να είμαι η καλή μαμά που τη σώζει στο τέλος χαχαχα :P

Είμαστε 7.200 και 70 πόντους. Δεν πήρε πολύ βάρος αλλά η νοσοκόμα είπε ότι είναι φυσιολογικό. Όταν γυρίσω από Ολλανδία ξεκινάμε στερεές! Μας είπε να ξεκινήσουμε με λαχανικά γιατί λέει αν ξεκινήσεις με φρούτα -που είναι συνήθως πιο γλυκά- μετά δεν τους αρέσουν τα λαχανικά...Είπε επίσης ότι μπορούμε να ξεκινήσουμε και κρέας - ψάρι...Νωρίς δεν είναι ρε παιδιά? :dry:

Τα φιλιά μου σε όλες και σε όλα τα μωράκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα βρηκα με 8 αλλα μετα εψαξα και βρηκα με 22 και με 18.οποτε θα παω με τα 18 την δευτερα.χαχα.υπομονη ολες για τα αποτελεσματα την τριτη...μην περιμενετε ξυπνιες.να κοιμαστε το βραδυ.χαχαχαχα.α δεν σας ειπα.τις προαλλες που ειμασταν λοιμωδων μας τον κανανε εξετασεις αιματος γιατι τον εβλεπε πολυ ασπρο η γιατρος.ευτυχως αυτοι ειχαν πεταλουδα και ο κυριος ουτε εκλαψε.δεν μασαει τιποτα το αντρακι μου.χχοχοχοχοχοχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω ολες τις μανουλες

μαρακι σε ευχαριστω πολυ και εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου,χαιρομαι που ειναι καλα η μικρη σου :)

βικακι τι σου ειπε ο αλλεργιολογος;στο γαλα εκανε αλλεργια;ο δικος μου ειχε κανει αλλεργια στο χοιρινο κρεας γεμισε εξανθηματα,πως περασατε με την ευα; :)

ευακι περιμενω νεα σου :):)

σοφακι χαθηκες ;)

πατσυ περιμενω να μαθω τα αποτελεσματα σου ;)

snowgirl μια χαρα ειναι η μικρη σου απο οτι θυμαμαι απο τα αλλα μου παιδια ψαρι πρεπει να αρχισαμε γυρω στον 8ο μηνα και κρεας 7ο νομιζω μηπως εκει εχουν αλλο συστημα;

σοφακι υπομονη και θα ερθουν καλυτερες μερες και για μας ;);)

καληνυχτα σε ολες τις μανουλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
    • Αχ αυτό είναι το μόνιμο άγχος μου όσο και να προσπαθώ να μην το σκέφτομαι..και αργεί και το ραντεβού μου, 10 Αυγούστου, σκέφτομαι μήπως του πω να πάω νωρίτερα..με αγχώνει που δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς πώς είναι μέσα στην κοιλιά μου..κι όλο την τρίβω κυκλικά μήπως το βοηθήσω να γυρίσει..όλοι όμως λένε, όπως και ο γιατρός, ότι έχουμε χρόνο.. επίσης έχω πάρει το μενταγιόν μπόλα και κάνω την άσκηση όπου όντως στα 4 κουνάς τη λεκάνη σου.. 🤷🤷
    • Καλή επιτυχία!!! Και νωρίτερα να κάνεις χοριακη θα δείξει.. μια χαρά κι η άδεια.. ξεκουράσου διάβασε κανένα βιβλίο, δες πέντε έξι σειρές και φυσικά βγαίνε χαλαρές βόλτες, καλοκαίρι είναι, δεν λέει να κλειστεις μέσα. Πώς κι επιλέξατε να μεταφέρετε μία?
    • Ναι, μαζί θα μεγαλώσουν!! Πολύ χαίρομαι 🤗🤗
    • Ωω μπουλουκακι μου φαίνεται το μωράκι σου! 🤗 Εμένα ο μπέμπης ήταν 1.500 τότε.. Σου είπε ο γιατρός να κόψεις το αλάτι; Μου είπε ότι γερνάει τον πλακούντα! Εμένα είναι grade 1 ακόμη αλλά αυτό μπορεί να αλλάξει ξαφνικά νομίζω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...